Inwestowanie w Invitae Corporation (NYSE: NVTA)

Invitae Corporation (NASDAQ: NVTA) to firma biotechnologiczna, która tworzy produkty do testów genetycznych na potrzeby opieki zdrowotnej. Deklarowanym celem Invitae jest praca nad wprowadzeniem testów genetycznych do codziennej opieki zdrowotnej. Dzięki badaniom i rozwojowi firma stworzyła produkt, który umożliwia świadczeniodawcom podejmowanie bardziej świadomych decyzji dotyczących opieki nad pacjentem. Ich niskie koszty, wysoce wyselekcjonowane i dokładne testy stały się jednym z najbardziej zaufanych i niezawodnych zestawów testów genetycznych dostępnych obecnie na rynku.

Co to jest Invitae Corporation (NVTA)?

Invitae rozpoczęła działalność jako spółka zależna Zdrowie genomu, firma genomiczna założona w 2000 roku, zajmująca się opracowywaniem testów do wykrywania raka. Invitae powstało w 2010 roku, a następnie w 2012 roku przekształciło się w oddzielną organizację. Od tego czasu firma rozrosła się do 800 pracowników i zaangażowała swoje zasoby w opracowywanie niedrogich, dokładnych i dostępnych zestawów do testów genetycznych. Testy te mogą być zlecane przez lekarzy pracujących z pacjentami z problemami zdrowotnymi lub przez osoby zdrowe, które mogą aktywnie przeprowadzać badania przesiewowe w kierunku chorób dziedzicznych. Ponieważ 1 na 6 zdrowych dorosłych jest narażonych na poważne schorzenia spowodowane genetyką, badania przesiewowe stają się coraz ważniejszą częścią opieki zdrowotnej. Firma promuje wczesne wykrywanie i interwencję za pośrednictwem swoich produktów, aby zachęcić do zmiany stylu życia i zwiększyć monitorowanie, aby zapobiec pojawianiu się poważniejszych schorzeń w późniejszym życiu..

Aby koszty były niskie, testy są zwykle wybierane pod kątem określonego obszaru klinicznego. Na przykład badanie przesiewowe w obszarze klinicznym, takim jak dziedziczny rak lub choroby serca, będzie kosztować 250 USD za test. Dla tych, którzy mogą wymagać bardziej holistycznego procesu przesiewowego, test egzomów, który bada cały genom, jest dostępny za 1250 USD. Trzy główne produkty Invitae to zestaw do badań przesiewowych w kierunku raka, zestaw do badań kardio i holistyczny zestaw do badań genetycznych stanu zdrowia.

Dlaczego Invitae Corporation (NVTA) Materia?

Invitae wyróżnia się na tle konkurencji na kilka ważnych sposobów. Firma uczyniła swoje testy częścią ochrony ubezpieczeniowej wielu dostawców, w wyniku czego koszty dla konsumentów są znacznie niższe w porównaniu z wieloma innymi usługami testowymi. Dla tych, którzy potrzebują testów, aby zrozumieć choroby dziedziczne lub niewyjaśnione objawy, lekarze mogą składać zamówienia dla pacjentów przez Internet. Szacuje się, że około 300 milionów osób na całym świecie posiada ubezpieczenie obejmujące testy genetyczne oferowane przez Invitae, więc oszczędności wynikające z korzystania z systemu Invitae w porównaniu z konkurencją są jedną z głównych korzyści dla potencjalnych klientów. Oprócz cen, kolejną korzyścią jest ich portal edukacyjny i dostępność doradców genetycznych. Dostępne bez dodatkowych kosztów, osoby, które przeszły testy, mogą pójść o krok dalej i porozmawiać z profesjonalistą na portalu Invitae o swoich wynikach.

Z ponad milionem pacjentów wybierających Invitae ze względu na ich potrzeby zdrowotne, firma zebrała dane i opracowała strukturę umożliwiającą identyfikację segmentów rynku, do których można dotrzeć, na podstawie wieku danej osoby. Firma pogrupowała pacjentów na cztery rynki, na które można się kierować. Pierwszy zidentyfikowany rynek to dzieci w wieku 0-17 lat, na którym osoby korzystałyby z testów genetycznych do badań noworodków lub do określenia przyczyn opóźnień rozwojowych. Kolejnym segmentem rynku adresowalnego są osoby w wieku 18-40 lat, które mogą odnieść korzyści z badań genetycznych pod kątem terapii, takich jak wspomagana reprodukcja i badania okołoporodowe. Trzeci segment, w wieku 41-65 lat, może odnieść korzyści z testów diagnostycznych, które identyfikują genetyczne ryzyko chorób i innych testów diagnostycznych. Wreszcie rynek 65+ jest największym rynkiem, na który można się kierować, szacowanym na 63 miliardy dolarów możliwości na całym świecie. Osoby te mogą odnieść korzyści ze stosowania testów genetycznych do takich celów, jak wybór terapii onkologicznej i testy zarodkowe.

Invitae Corporation (NVTA) Perspektywy?

Z biegiem lat innowacje firmy pozwoliły na stały spadek kosztów. W 2015 roku wyprodukowanie jednej próbki kosztowało średnio 1250 USD. Pięć lat później koszt próbki obniżono do 274 USD. Długofalowym celem Invitae jest uczynienie z badań przesiewowych „standardu opieki” w kwestiach zdrowotnych. W tym celu firma dokonała łącznie 11 strategicznych przejęć 600 milionów dolarów od początku istnienia. Wszystkie te przejęcia wniosły do ​​firmy dziesięciolecia doświadczeń związanych z sekwencjonowaniem i analizą DNA. Włączenie tej wiedzy do portfolio Invitae pozwala na konsekwentny przepływ nowych i innowacyjnych pomysłów, obniżając koszty badań i przyspieszając terminy dotarcia nowych produktów do opinii publicznej.

Jedną z ważnych akwizycji, o której warto wspomnieć, jest umowa z czerwca 2020 r. Dotycząca przejęcia ArcherDX, firmy specjalizującej się w badaniach raka. Firma posiada technologię, która nie tylko może wykrywać dziedziczne ryzyko raka, ale także umożliwia pacjentom chorym na raka badanie przesiewowe pod kątem wszelkich potencjalnych problemów genetycznych, które mogłyby kolidować z lekami lub innymi opcjami leczenia. Tego typu zrozumienie jest bardzo pomocne dla firm farmaceutycznych prowadzących badania kliniczne. ArcherDX będzie również mógł skorzystać z Invitae, przenosząc swoje dotychczasowe relacje z dużymi markami farmaceutycznymi, takimi jak AstraZeneca i Bayer. Firma szacuje, że całkowity rynek adresowalny, który został odblokowany w wyniku tego przejęcia, wynosi około 45 miliardów dolarów.

Gdzie kupić Invitae Corporation (NVTA) Zapasy

Broker, którego polecamy, to Firstrade.

Firstrade to wiodąca internetowa firma brokerska oferująca pełną gamę produktów inwestycyjnych i narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc inwestorom takim jak Ty przejąć kontrolę nad Twoją finansową przyszłością. Od swojego powstania w 1985 roku Firstrade angażuje się w dostarczanie usług o wysokiej wartości i jakości.

Łącząc zastrzeżoną technologię handlową, wysoce intuicyjny interfejs użytkownika, doskonałą obsługę klienta i aplikacje mobilne, Firstrade oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb inwestycyjnych.  Firstrade jest członkiem FINRA / SIPC.


Inwestowanie w Invitae Corporation (NYSE: NVTA) Inwestowanie w Invitae Corporation (NYSE: NVTA) Inwestowanie w Invitae Corporation (NYSE: NVTA)
★★★★★ ★★★★★ Recenzja Firstrade

Oceny Securities.io określa nasz zespół redakcyjny. Formuła punktacji dla maklerów giełdowych uwzględnia kilkadziesiąt czynników, w tym opłaty za konto i minimalne stawki, platformy transakcyjne, obsługę klienta, organy regulacyjne i opcje inwestycyjne.

★★★★★ ★★★★★ M1 Finance Review

Oceny Securities.io określa nasz zespół redakcyjny. Formuła punktacji dla maklerów giełdowych uwzględnia kilkadziesiąt czynników, w tym opłaty za konto i minimalne stawki, platformy transakcyjne, obsługę klienta, organy regulacyjne i opcje inwestycyjne.

★★★★★ ★★★★★ Recenzja Public.com

Oceny Securities.io określa nasz zespół redakcyjny. Formuła punktacji dla maklerów giełdowych uwzględnia kilkadziesiąt czynników, w tym opłaty za konto i minimalne stawki, platformy transakcyjne, obsługę klienta, organy regulacyjne i opcje inwestycyjne.

Opłaty

Zero prowizji

Opłaty

Zero prowizji

Opłaty

Zero prowizji

Minimum konta

Żaden

Minimum konta

100 $

Minimum konta

Żaden

Promocje

Darmowe akcje *

* Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej.

Promocje

Żaden

Awans

Żaden

Podsumowanie

Invitae działa w bardzo rewolucyjnej branży, która może zmienić sposób, w jaki myślimy o opiece zdrowotnej w ciągu kilku lat. Codziennie badane i testowane są nowe rozwiązania, które mogą zmniejszyć ryzyko poważnych chorób, takich jak rak i choroby serca. Produkty Invitae są w dużym stopniu wykorzystywane zarówno przez lekarzy pracujących z pacjentami, jak i osoby zdrowe, które chcą być lepiej poinformowane o swoich czynnikach ryzyka. W miarę starzenia się naszej populacji konieczność stosowania tych technologii będzie tylko stawać się coraz ważniejsza.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map