OKEx Beacon Program Grad dołącza do OKEx jako menedżer ds. Rozwoju użytkowników w Rosji, WNP

Program OKEx Beacon to inicjatywa mająca na celu zapewnienie utalentowanym osobom opieki mentorskiej i możliwości rozwoju w branży blockchain i kryptowalut.

Pierwsza faza programu, dla Europy, rozpoczęła się w czerwcu i przyniosła sześciu podopiecznym wyjątkową możliwość uczenia się od mentorów, w tym kadry kierowniczej z OKEx i innych specjalistów, w tym:

  • Jay Hao, CEO w OKEx
  • Lennix Lai, dyrektor rynków finansowych w OKEx
  • Matthew Aaron, założyciel podcastu Crypto 101
  • Lindsay Joo, dyrektor ds. Partnerstwa handlowców kryptowalut CNBC

Podopieczni biorą udział w trzech kursach mistrzowskich w trakcie programu, a także cotygodniowych sesjach mentorskich w Telegramie. Po zakończeniu programu wybrani podopieczni otrzymują możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin w OKEx.

Niedawno rozmawialiśmy z Nikitą Ermakovem, który został wybrany z pierwszej grupy podopiecznych do dołączenia do OKEx, aby dowiedzieć się więcej o tej podróży kryptograficznej, przemyśleniach na temat programu Beacon, potencjale rynkowym OKEx w Rosji i nie tylko..

Cześć, Nikita. Czy możesz krótko podzielić się z nami swoją podróżą kryptograficzną, w tym swoim udziałem w programie OKEx Beacon i nową rolą w OKEx?

Nikita Ermakov: W przestrzeni kryptograficznej pracuję od 2017 roku. Wcześniej byłem studentem studiów magisterskich na Uniwersytecie w Pekinie i prowadziłem projekt badawczy dla Neo Smart Economy.

Oprócz pracy w Chinach, które są jednym z najbardziej dynamicznych rynków kryptowalut, doradzałem przy wielu rosyjskich projektach kryptograficznych, w tym giełdach, portfelach i stablecoinach..

Po raz pierwszy spotkałem niektórych członków zespołu OKEx podczas wydarzenia w Wietnamie, a kiedy zobaczyłem ogłoszenie programu Beacon na Twitterze, zdecydowałem się wziąć w nim udział i uczyć się od profesjonalistów z branży..

Po programie Beacon zostałem zaproszony do rodziny OKEx jako menedżer ds. Wzrostu liczby użytkowników w Rosji i na rynku WNP. Obecnie zajmuję się docieraniem do rosyjskich projektów, społeczności kryptowalut, traderów i wpływowych osób, aby przedstawić platformę handlową i produkty OKEx.

Czy możesz podzielić się z nami kilkoma wnioskami i korzyściami ze swojego doświadczenia w programie Beacon?

Nikita Ermakov: OKEx Beacon to miesięczny program edukacyjny obejmujący różne tematy z zakresu kryptowalut i zasobów cyfrowych.

Lennix Lai, dyrektor rynków finansowych w OKEx, był moim mentorem, który kierował naszą małą międzynarodową grupą. Pomógł nam zrozumieć zmiany zachodzące w światowej gospodarce, w tym zdecentralizowane finanse, wzrost stablecoinów, tokenomikę i cyfryzację aktywów.

Jako ekonomista mogę w pełni docenić wpływ branży kryptograficznej w przyszłości i cieszę się, że Lennix i inni podopieczni podzielają te same poglądy.

Jakie są Twoim zdaniem niewykorzystane możliwości OKEx na rynku rosyjskim?


Nikita Ermakov: Dzięki dziesiątkom obiecujących projektów blockchain, tysiącom utalentowanych programistów blockchain i milionom aktywnych użytkowników kryptowalut Rosja i WNP są jednymi z najbardziej aktywnych i ważnych rynków dla branży kryptograficznej.

Istnieje nieskończona liczba kanałów Telegram, w których ludzie omawiają najnowsze wiadomości i możliwości dotyczące platform kryptograficznych, projektów i tokenów. Handlowcy i użytkownicy aktywnie poszukują informacji, które mogą dać im przewagę na tym szybko rozwijającym się i stale zmieniającym się rynku.

Chociaż OKEx ma dobrą reputację na rynku rosyjskim jako zaufana i profesjonalna platforma, widzę również ostrą konkurencję ze strony innych globalnych graczy kryptograficznych. Wierzę, że dzięki wytrwałym wysiłkom OKEx może wzmocnić swoją pozycję w Rosji i zdobyć serca jednej z najbardziej aktywnych i doświadczonych społeczności w przestrzeni kryptowalut.

Jakie są niektóre z kluczowych aspektów wymiany, na których należy się skupić, aby pozostały istotne i nadal rosły?

Nikita Ermakov: Uważam, że branża kryptowalut z natury nie ma granic. Tak więc giełdy muszą budować lokalne węzły, wspierać lokalne projekty blockchain, kultywować lokalnych liderów i społeczności handlowe w każdym kraju.

Myślę, że dalsze promowanie usług na rynkach międzynarodowych, łączenie się z obiecującymi projektami i zapewnianie światowej klasy usług swoim klientom jest kluczowe dla każdej platformy.

Ten wywiad został zredagowany dla jasności.

Postępuj zgodnie z OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map