OKEx dodaje platformę handlową DeFi i tokeny wraz z nowymi aktualizacjami platformy

Cotygodniowa aktualizacja OKEx zawiera przegląd promocji, konkursów, ofert i dyskusji organizowanych w każdym tygodniu

W tym tygodniu w OKEx wdrożyliśmy różne optymalizacje i aktualizacje, a także zwiększyliśmy przestrzeń DeFi o nowe oferty. W tym tygodniu wprowadziliśmy również DeFi Trading Board, aby pomóc użytkownikom śledzić tokeny DeFi, ponieważ wymieniliśmy dziewięć nowych: OM, BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII i TRB. Co więcej, nowe optymalizacje – takie jak te wykonane dla funkcji stop order – mają na celu ułatwienie traderom szukającym zaawansowanych narzędzi do realizacji ich strategii handlowych..

Nowe funkcje

Zatrzymaj optymalizacje zamówień

W tym tygodniu zakończyliśmy trzy optymalizacje zleceń stop – zlecenie OCO, zlecenie zatrzymania pozycji i zlecenie wyzwalające – dając użytkownikom dodatkową elastyczność w realizacji ich celów handlowych. Trzy optymalizacje zostały pokrótce wyjaśnione na poniższej infografice.

Rada Handlowa DeFi

DeFi Trading Board jest dodatkiem do pulpitu handlowego i prezentuje popularne tokeny DeFi na rynkach spot, margin i perpetual swap. Plansza zasadniczo pozwala użytkownikom szybko przefiltrować i porównać wymienione tokeny DeFi.

Aktualizacja OKChain Testnet

OKChain Testnet V0.11.0 jest tutaj, a najnowsza wersja obsługuje OpenDEX-Desktop v0.0.2 wraz z wprowadzeniem powiadomień push dla węzłów lokalnych.

Teraz użytkownicy testnet mogą otrzymywać powiadomienia o nowościach rynkowych, wskaźnikach analizy technicznej (np. K-line) i zapisach transakcji. Użytkownicy mogą przeczytać pełny raport, aby uzyskać więcej informacji.

Nowe oferty w tym tygodniu

OKEx wystawił w tym tygodniu dziewięć nowych tokenów DeFi – BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII, TRB i OM – z ofertą OM o wartości 200000 tokenów.

Protokół pasma (BAND)

Protokół pasma to bezpieczna i skalowalna zdecentralizowana wyrocznia, służąca jako protokół warstwy 2 w publicznych łańcuchach bloków.

JUST (JST)

JUST to zdecentralizowana platforma stablecoin działająca na blockchainie TRON. Obstawiając token JST, użytkownicy mogą głosować na specyfikacje sieci i inicjatywy w zakresie zarządzania, w tym opłatę za stabilność, stawki zabezpieczenia, aktywa, które mogą być używane jako zabezpieczenie itp..

REN (REN)

Projekt Ren to ekosystem prywatnej i interoperacyjnej płynności w zdecentralizowanych finansach. Pozwala użytkownikom przesyłać tokeny z wiedzą zerową, bez zaufania przełączać się między łańcuchami bloków i handlować w ciemnej puli.

Prawa rezerwowe (RSR)

Reserve Rights (RSR) to token użytkowy protokołu Reserve, platformy stablecoin na Ethereum. Protokół rezerw obejmuje model z dwoma tokenami: token narzędziowy RSR i stablecoin RSV, który jest zabezpieczony koszykiem aktywów jako zabezpieczenie.

Yearn.finance (YFI)

Yearn.finance to zdecentralizowana platforma finansowa, której celem jest tworzenie produktów w oparciu o zagregowane dostarczanie płynności, handel lewarowany, zautomatyzowane tworzenie marketingu i nie tylko.

Nexus Mutual (wNXM)

Nexus Mutual wykorzystuje moc Ethereum, aby ludzie mogli dzielić ryzyko razem bez konieczności korzystania z firmy ubezpieczeniowej. 

YFII (YFII)

YFII to rozwidlenie yearn.finance z tym samym podstawowym modelem i funkcjonalnością.

Tellor (TRB)

Tellor to wyrocznia, która tworzy system, w którym strony mogą żądać wartości punktu danych poza łańcuchem, a górnicy konkurują o dodanie tej wartości do banku danych w łańcuchu, dostępnego dla wszystkich inteligentnych kontraktów Ethereum.

Mantra DAO (OM)

Mantra DAO to zarządzana przez społeczność platforma DeFi skupiająca się na obstawianiu, pożyczkach i zarządzaniu. Tworzy zarządzany przez społeczność, przejrzysty i zdecentralizowany ekosystem dla sieci 3.0.

Aby uczcić tę aukcję, nawiązaliśmy współpracę z OM, aby zaoferować 200 000 OM gratisów. Aby wziąć udział, przeczytaj szczegóły promocji tutaj.

Promocja potrwa do godziny 10:00 czasu UTC 1 września. Możesz zacznij handlować OM teraz lub dowiedz się więcej o aukcji.

Polkadot: Handel marżą, oszczędności, zamiana DOTUSDT

Handel na marginesie i oszczędności dla transakcji typu perpetual swap DOT i DOT / USDT został oficjalnie uruchomiony na stronie internetowej OKEx i API począwszy od godziny 7:00 czasu UTC 25 sierpnia..

Polkadot to protokół podzielony na fragmenty, który umożliwia bezproblemową współpracę sieci blockchain. Możesz zacząć korzystać z depozytu zabezpieczającego DOT i swapów wieczystych lub dowiedz się więcej o te produkty.

Wcześniejsze konkursy

Konkurs handlowy OKExElite pobił rekord całkowitego wolumenu obrotów

Miesięczny konkurs cieszył się rekordowym zainteresowaniem, w którym 8082 uczestników tworzyło 231 drużyn, generując historyczne 703 658 154 USD w nominalnym wolumenie obrotu..

Ulepszenie systemu

OKEx Options and Swap przeszedł konserwację systemu 25 sierpnia.

OKEx na imprezach

Minione wydarzenie: OKEx CELO Ask-Me-Anything & Giveaway

27 sierpnia Markus Franke i Juldy z zespołu cLabs w CELO dołączyli do nas w grupie OKEx India Telegram na noc pytań dotyczących ich projektów.

Ekskluzywne rozdanie tokenów CELO trwa do 23:59 IST w dniu 28 sierpnia.

Okrągły stół OKExDeFi 8

W OKEx DeFi Roundtable 8 nasz CEO, Jay Hao, rozmawiał ze Stani Kulechovem, założycielem i dyrektorem generalnym Aave, i zagłębił się w kompozycję DeFi i innowacje w zakresie pożyczek kryptograficznych.

Zapisz się do naszego oficjalny kanał YouTube na cały odcinek i inne filmy z naszej serii OKExDeFi Roundtable.

OKEx Talks: The Dojrzewanie infrastruktury handlu kryptowalutami 2020

Podczas naszego pierwszego w historii rosyjskiego czatu przy kominku 28 sierpnia nasz menedżer ds. Rozwoju biznesu, Nicko Dekarhanov, rozmawiał z Michaelem Alefirenko, założycielem i dyrektorem generalnym Velvet Formula; Andrey Dronin, dyrektor handlowy w AMT Capital; i Ivan Grigorev, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Àlber Blanc, o rozwoju infrastruktury handlu kryptowalutami.

Obejrzyj cały film tutaj.

Nadchodzące wydarzenie: OKExDeFi AMA Series: Balancer (BAL)

28 sierpnia porozmawiamy z Fernando Cervigni Martinelli, prezesem i współzałożycielem Balancer Labs. Dołącz do nas od 12:00 do 13:00 czasu UTC na dyskusję na żywo na temat tego protokołu programowalnej płynności.

Postępuj zgodnie z OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map