OKEx Jumpstart: nowe zasady wyjaśnione

4 punkty do zapamiętania, aby zabezpieczyć swój przydział w sprzedaży tokenów OKEx

W skrócie

  • Nie ma już sesji subskrypcji kto pierwszy, ten lepszy.
  • Twoja kwota przydziału zostanie określona na podstawie kwoty i okresu posiadania OKB lub wolumenu obrotu.
  • Nowe zasady zaczną obowiązywać od zbliżającej się 9. sprzedaży tokenów.

Od momentu uruchomienia OKEx Jumpstart przeprowadził już sprzedaż ośmiu tokenów w ciągu sześciu miesięcy. Chociaż pochlebia nam ogromne wsparcie ze strony naszych użytkowników, zawsze szukamy miejsca na ulepszenie naszych produktów i usług.

Po zapoznaniu się z opiniami naszych społeczności doszliśmy do naszego zaniepokojenia, że ​​wielu użytkowników miało trudności z zabezpieczeniem przydziału, zwłaszcza gdy wyprzedania nastąpiły w ciągu zaledwie kilku sekund. Aby umożliwić szerszy udział w sprzedaży tokenów, od nadchodzącej 9. sprzedaży tokenów OKEx Jumpstart i dalej, wdrożymy ulepszone zasady. Oto kilka ważnych informacji:

1. Dwie zupełnie nowe sesje subskrypcji z niższym progiem

Przedstawiamy dwie sesje subskrypcji OKEx Jumpstart: OKBelievers Exclusive Allotment Session i Sesja przydziału uprawnień OKTraders.

W porównaniu z poprzednimi sprzedażami, aby wziąć udział w sprzedaży tokenów, zainteresowani użytkownicy muszą posiadać minimum dzienne tylko 100 OKB przez poprzednie 5 kolejnych dni (w porównaniu z 100 OKB przez 30 dni wcześniej) przed każdym dniem sprzedaży tokenów. Niższy próg oferowany przez nowe zasady, możesz zapewnić większy przydział, utrzymując więcej OKB w okresie 5 dni.

Ponadto, zgodnie z nowymi zasadami, sposób spełnienia wymagań wpłynąłby na współczynnik przydziału w dwóch sesjach. Więcej szczegółów zostanie omówionych poniżej.

2. Obliczenie posiadania OKB: posiadanie więcej przez dłuższy czas, lepsze niż zakup hurtowy w ostatniej chwili

W przeszłości zaobserwowano, że niektórzy użytkownicy próbowali osiągnąć średni dzienny stan OKB, kupując OKB hurtowo w ciągu ostatnich kilku dni przed sprzedażą. Nowe zasady zachęcają zainteresowanych użytkowników do ciągłego utrzymywania wymaganej kwoty OKB.

Pamiętaj o nowym OKBelievers Exclusive Allotment Session wspomniano powyżej? Zasady tej sesji są podobne do tych, które obowiązują w przypadku pierwszej sesji subskrypcji w poprzednich sprzedażach. jednak, utrzymując w sposób ciągły wymaganą kwotę OKB, można zapewnić wyższy współczynnik przydziału, a tym samym większy przydział.

Poniższa tabela pokazuje różnicę współczynników przy ciągłym trzymaniu OKB (po lewej) i kupowaniu hurtowym w ostatniej chwili (po prawej):

W przypadku, gdy współczynniki minimalnego i średniego stanu posiadania różnią się, zostanie Ci przypisany współczynnik, w zależności od tego, który z nich jest wyższy. Zawsze możesz sprawdzić współczynnik i zapisy migawek OKB na stronie internetowej OKEx Jumpstart.

Jak zawsze, jeśli przestaniesz utrzymywać OKB lub nie osiągniesz wymaganego średniego dziennego stanu posiadania OKB, możesz odzyskać uprawnienia, kupując hurtowo OKB przed dniem sprzedaży, aby osiągnąć pożądany średni dzienny wymóg posiadania.

3. Nowa sesja oparta na wolumenie obrotu

W odróżnieniu od poprzedniej drugiej sesji subskrypcji, nowa sesja uprawnień przydziału OKTraders jest specjalną sesją subskrypcji dla tylko symboliczna sprzedaż większej podaży sprzedaży.

W tej sesji przewaga przydziału jest przyznawana tym, którzy dużo handlują na OKEx, ponieważ współczynniki przydziału dla tej sesji zależą od skumulowanego wolumenu transakcji spot OKEx (w Bitcoinach) od momentu ustanowienia OKEx. Możesz swoje współczynniki na stronie internetowej OKEx Jumpstart.

Odpowiednie współczynniki są następujące:

4. Nowa formuła przydziału: nie będzie już sprzedaży według kolejności zgłoszeń

Po zapoznaniu się z opiniami naszych społeczności obawialiśmy się, że wielu naszych użytkowników nie jest zadowolonych z wykluczenia z poprzednich sprzedaży. W związku z tym zdecydowaliśmy się porzucić model kto pierwszy, ten lepszy i pozwolić jak największej liczbie uczestników na dołączenie do naszej sprzedaży tokenów poprzez zmianę formuły przydziału.

Nowa formuła przydziału jest następująca:

Ta formuła ma zastosowanie zarówno do sesji wyłącznej przydziału OKBelievers, jak i sesji przydziału uprawnień OKTraders.

Mówiąc najprościej, Twój przydział zostanie określony na podstawie współczynnika, subskrybowanej kwoty i całkowitej podaży sesji, niezależnie od kolejności udziału w sesji.

5. Lepsza ochrona przed oszustwami

Jesteśmy również świadomi skarg, że niektórzy użytkownicy próbowali zabezpieczyć przydział, manipulując wieloma kontami. Aby chronić interesy zwykłych użytkowników, wymóg weryfikacji KYC OKEx Jumpstart zostanie podniesiony do KYC2. W ten sposób mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć uczciwość zarówno wśród użytkowników instytucjonalnych, jak i detalicznych.

Ponadto czas abonamentu dla obu sesji zostanie wydłużony z 10 minut do 30 minut i koniec z limitem subskrypcji zostanie nałożony, umożliwiając szerszy udział wszystkich użytkowników.

Aby uzyskać szczegółowe zasady, zapoznaj się z poniższym linkiem:Poprawa zasad sprzedaży tokena OKEx Jumpstart

Będziemy słuchać dalej

OKEx Jumpstart nie stałby się skuteczną i godną zaufania platformą bez wsparcia naszych użytkowników, zarówno instytucjonalnych, jak i detalicznych. Wierzymy, że uczciwe środowisko to jedyny sposób na dalszy rozwój zarówno dla nas, jak i dla całej branży.

Jak zwykle zapraszamy do podzielenia się cennymi pomysłami na nowe zasady. Nie wahaj się i zostaw swoje myśli w naszych mediach społecznościowych.

Śledź OKEx na:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Strona internetowa: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map