OKEx kontynuuje aukcje tokenów DeFi, uruchamia nowy konkurs handlowy Elite Team: cotygodniowa aktualizacja

W tym tygodniu w OKEx kontynuowaliśmy nasze wsparcie dla zdecentralizowanych finansów, wymieniając cztery tokeny DeFi tylko w tym tygodniu. Rozpoczęliśmy również kilka promocyjnych konkursów i quizów, dając uczestnikom szansę na wygranie OKB – natywnego tokena platformy OKEx. Ponadto braliśmy udział w wydarzeniach branżowych i rozpoczęliśmy kolejny konkurs handlowy OKEx Elite Team z pulą nagród w wysokości 150000 USDT.

Konkursy i quizy w tym tygodniu

OKExAlts Adventure

Na początek naszej rundy "OKExAlts Adventure" prowadzimy kampanię "Zgadnij Altcoin" konkurs, w którym użytkownicy mogą wygrać OKB każdego dnia, odgadując altcoin, który ma największy procent zmiany w ciągu 24 godzin na rynku swapów marży OKEx USDT.

Użytkownicy mogą uczestniczyć w konkursie Guess the Altcoin do godziny 9:00 czasu UTC 17 sierpnia.

Konkurs memów OKEx

W drugiej rundzie konkursu OKEx Memes Contest użytkownicy mają kolejną okazję do uwolnienia swojej kreatywności. Ta promocja będzie aktywna do 15:59 czasu UTC 20 sierpnia, a użytkownicy mogą w niej uczestniczyć, tworząc i przesyłając memy związane z altcoinami i przesłanie ich do przeglądu.

OKExAlts Quiz

Quiz OKEx Alts jest dostępny na naszym oficjalnym koncie na Twitterze w każdy weekend do sierpnia! Użytkownicy powinni śledzić oficjalne ogłoszenia i mieć szansę na podzielenie się pulą 30 OKB w każdy weekend.

Limitowana edycja OKEx200K NFT + 1000 $ gratisów (rozszerzona)


Ze względu na ogromny popyt, rozszerzyliśmy naszą promocję OKEx200K (którą rozpoczęliśmy po osiągnięciu 200 tys. Obserwujących na Twitterze) i podwoiliśmy limitowaną edycję NFT (czyli tokenów niezatartych) do 2000. Ta promocja potrwa do 16 sierpnia, a użytkownicy będą mogli w niej uczestniczyć, obserwując te zasady.

Konkurs handlowy drużyny OKEx Elite

Konkurs handlowy OKEx Elite Team jest zakończony sukcesem i 12 sierpnia o godzinie 16:00 czasu UTC odnotowano obroty w wysokości 136 milionów dolarów. Jeśli jesteś czołowym traderem i masz wszystko, czego potrzeba, aby konkurować z najlepszymi, możesz zacząć handlować tutaj, aby wygrać część z puli nagród o wartości 150000 USDT.

Konkurs strategii handlowej

Dołącz do naszego konkursu na strategie handlowe, dzieląc się swoimi pomysłami handlowymi, aby wygrać kartę rabatową na kwotę 50 $! Dowiedz się więcej o konkursie.

Nowe oferty

Aave (pożycz.)

OKEx wystawił Aave (LEND) w tym tygodniu, umożliwiając użytkownikom zdeponowanie LEND 11 sierpnia i rozpoczęcie handlu 12 sierpnia..

Możesz zacząć handlować LEND teraz lub dowiedzieć się więcej o aukcji.

Proton (XPR)

Proton (XPR) jest teraz dostępny do handlu na OKEx. Proton zapewnia bezpieczne, zweryfikowane konto tożsamości zintegrowane z warstwą rozliczeń finansowych. Jego użytkownicy nie muszą udostępniać kluczy prywatnych stronom trzecim, jednocześnie umożliwiając każdemu uwierzytelnianie swojej tożsamości za pomocą kluczy publicznych.

Możesz zacząć handlować XPR już teraz lub dowiedzieć się więcej o tej aukcji.

Aragon (ANT)

Aragon (ANT) jest teraz oficjalnie notowany na OKEx. Projekt umożliwia użytkownikom tworzenie i zarządzanie organizacjami, które istnieją jako inteligentne kontrakty, które definiują interesariuszy oraz ich prawa i przywileje. ANT to token zarządzający dla Aragon Network, który zapewnia infrastrukturę i usługi użytkownikom platformy.

Możesz dowiedzieć się więcej o tej aukcji lub zacząć handlować ANT na OKEx już teraz.

Surowica (SRM)

Użytkownicy OKEx mogą teraz handlować Serum (SRM) na OKEx i mają szansę wygrać część z 30 000 puli nagród SRM. Serum ma być pierwszą na świecie całkowicie zdecentralizowaną giełdą instrumentów pochodnych z zaufanym handlem międzyłańcuchowym.

Możesz dowiedzieć się więcej o aukcji lub zacząć handlować SRM już teraz.

Aktualizacje systemu

Miejsce & aktualizacja systemu handlu marżą

W tym tygodniu zaplanowano aktualizację systemu handlu kasowego i depozytu zabezpieczającego na wszystkich rynkach (w tym na komputerach stacjonarnych, w aplikacji mobilnej i API). Aktualizacja została pomyślnie zakończona 13 sierpnia.

Marża Polkadot & wieczyste zawieszenie handlu swapami

Społeczność Polkadot zagłosowała za przyjęciem planu podziału DOT x100 27 lipca. Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, transfer DOT wejdzie w życie 18 sierpnia, a plan podziału DOT zostanie uruchomiony 21 sierpnia. Możesz przeczytać więcej o tej aktualizacji tutaj.

Handel opcjami zawieszony

Handel opcjami został zawieszony dziś 14 sierpnia o godzinie 8:30 czasu UTC ze względu na konserwację systemu, aby zoptymalizować nasze usługi i poprawić doświadczenia handlowe użytkowników. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj.

OKEx na imprezach

Minione wydarzenie: OKEx AMA – The Future of Crypto in India

Rozpoczęcie nowej działalności OKEx, handlu P2P w Indiach, zostało ogłoszone podczas AMA 4 sierpnia. Możesz obejrzeć ten film aby dowiedzieć się więcej o rynku kryptowalut w Indiach oraz planach i celach OKEx, z naszym dyrektorem rynków finansowych, Lennixem Lai, i szefem P2P India, Keerthanem Shetty.

Okrągły stół OKEx DeFi 5

7 sierpnia Jordan Momtazi, główny współpracownik Synthetix, dołączył do naszego Okrągłego Stołu OKEx Defi 5, aby omówić „Synteza aktywów: zupełnie nowa ścieżka do tokenizowanych aktywów w świecie rzeczywistym”. Niektóre kluczowe punkty dyskusji obejmują rzeczywiste zasoby w Synthetix, DAO Trio i scentralizowanych odtwarzaczach w DeFi. Możesz obejrzeć pełny film tutaj.

Okrągły stół OKEx DeFi 6

Podczas okrągłego stołu OKEx DeFi w dniu 14 sierpnia nasz dyrektor generalny Jay Hao rozmawiał z Gordonem Gao, dyrektorem generalnym & Współzałożyciel WaykiChain, aby omówić sposób WaykiChain & Celem WGRT jest zmiana świata DeFi za pomocą mechanizmu # 3token. Zapisz się do naszego oficjalnego Youtube więcej odcinków serii OKEx Defi Roundtable.

Śledź OKEx na

Średni: https://medium.com/@OKEx

Grupa telegramów (angielski):

Grupa telegramów (rosyjski):

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map