OKEx: Twój kompleksowy rynek do kupowania, handlu i zarabiania kryptowalut

Szukasz kompleksowego rynku, na którym możesz kupować, handlować, a nawet zarabiać więcej kryptowalut?

Po uruchomieniu naszego długo oczekiwanego OKChain w lutym, w końcu zakończyliśmy budowę najbardziej kompleksowej platformy usług kryptograficznych w branży. Nasze szerokie usługi mają wszystko zainstalowane dla każdego handlowca kryptowalutowego, od zakupu pierwszego Bitcoina po handel innymi kryptowalutami, maksymalizację zysków lub nadążanie za rynkiem, OKEx zapewnia Ci ochronę. Zanurzmy się w podróż kryptowalutową w OKEx!

Kup kryptowaluty: kupuj kryptowaluty z łatwością za waluty fiducjarne

Niezależnie od tego, czy chcesz HODL, czy handlować Bitcoinem, pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest przekonwertowanie swojego fiata na kryptowalutę. Nasza intuicyjna bramka typu fiat-to-crypto jest połączona z zaufanymi kanałami płatności, które są usprawnione, abyś mógł cieszyć się bezpiecznym i wydajnym handlem kryptowalutami.

Ten obraz ma pusty atrybut alt; jego nazwa pliku to Screenshot-2020-03-26-at-7.05.36-PM.png? x-oss-process = image / quality, q_85

Usługa Out Buy Crypto obsługuje wymianę plików 6 głównych tokenów– Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USDT, Ripple (XRP), Litecoin (LTC) i OKB z 30 walutami fiducjarnymi w ponad 180 krajach i obszarach, w tym w USD, EUR, GBP, RUB, TRY i nie tylko. Nawiązaliśmy współpracę z 6 najbardziej godnymi zaufania kanałami płatności, w tym światowym liderem Simplex, Koinal, Banxa, Koinal, Mercuryo i MoonPay, aby zaoferować do 17 opcji płatności, w tym VISA, MasterCard, przelew bankowy, Apple Pay i nie tylko , zapewniając szybkie i niezawodne usługi, aby Twoje fundusze i transakcje były bezpieczne.

W trakcie całej transakcji nie jest wymagana weryfikacja KYC na OKEx. W ten sposób możesz pominąć wszystkie procedury weryfikacyjne, aby kupić krypto, a następnie natychmiast rozpocząć handel spotem i szeregiem instrumentów pochodnych w OKEx..

Rynki handlowe: Handluj jak profesjonalista

Ponieważ technologia blockchain nadal ewoluuje i jest przyjmowana, coraz więcej tokenów staje się dostępnych na rynku do handlu. W OKEx jesteśmy zobowiązani do dostarczania pomysłowej, przyjaznej dla użytkownika i zgodnej platformy do handlu i pomagania w rozwoju projektów blockchain. Dzięki nowo wymienionym kryptowalutom możesz handlować głównymi kryptowalutami na naszym kompleksowym miejsce i pochodne rynki, w tym margines, przyszłość, wieczna zamiana, i najnowsza premiera, opcje handlowy.

Obecnie oferujemy nasze wiodące w branży produkty futures odwrotność lub odwrócić kontrakty z różnymi wybranymi przez Ciebie datami rozliczenia, w tym tygodniowo, dwutygodniowy, kwartalny, i co dwa kwartały wraz z szerokim wyborem typów zleceń, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się dużą elastycznością w formułowaniu strategii maksymalizacji zysków i ograniczania ryzyka. Ponadto nasz rynek kasowy oferuje ponad 290 par handlowych i 10-krotną dźwignię dla handlu z depozytem zabezpieczającym.


Narzędzia do zarządzania zasobami: Wszystkie narzędzia potrzebne do przechowywania aktywów, zachowania wartości lub dodatkowych korzyści dla Twojego portfela kryptowalut

Sposoby generowania dodatkowego dochodu w łańcuchu bloków rosną i zyskują na popularności każdego dnia. Oprócz mentalności kupuj i kupuj, możesz w rzeczywistości zbudować plan pasywnego dochodu i wypracować sobie drogę do większych oszczędności. Oprócz naszych renomowanych rynków handlowych oferujemy szereg usług o wartości dodanej dla użytkowników, aby ZARABIAĆ dodatkowe kryptowaluty.

ZARABIAJ to zupełnie nowa usługa, która gromadzi wszystkie nasze oferty finansowe w jednym miejscu, dzięki czemu użytkownicy mogą wykorzystać swoje zapasowe monety, aby uzyskać dodatkowe korzyści. Użytkownicy mogą korzystać Oszczędności automatyczne powiększanie aktywów w Portfelu bez handlu; posługiwać się Stakowanie trzymać monety w celu uzyskania wyższego zysku w OKEx Pool, innowacyjnej puli wydobywczej, która zapewnia stabilne i przejrzyste wielowalutowe usługi wydobywcze z wieloma typami; albo użyj Lokata terminowa gromadzenie pasywnego dochodu poprzez ustalanie stawek na czas określony.

Akademia OKEx: Przygotuj się na wiedzę o blockchain i trendy rynkowe

OKEx to coś więcej niż tylko platforma handlowa. Rozumiemy, że użytkownicy mogą czasami być sfrustrowani poruszaniem się po świecie kryptowalut, dlatego chcemy zbudować otwarty portal edukacyjny, który zapewni wszystkim szeroki wachlarz wiedzy o łańcuchu bloków. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kryptowalutą, czy zaawansowanym traderem, tutaj w Akademii OKEx możesz dowiedzieć się wszystkiego o blockchain, strategiach handlowych, analizie rynku i oczywiście samouczkach, które pomogą Ci rozpocząć pracę z OKEx.

Doświadcz tego, co najlepsze w OKEx już dziś!

Śledź OKEx na:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map