Pytania dotyczące DeFi, Jumpstart Mining i OKB, na które odpowiada kierownik ds. Produktów OKEx

Podsumowanie sesji AskOKEx Ask Me Anything z szefem produktu OKEx, Wayne’em

Oficjalna grupa OKEx Telegram zorganizowała niedawno sesję Ask Me Anything z szefem produktu firmy, Waynem. Podczas AMA użytkownicy i członkowie społeczności OKEx mogli poprosić Wayne’a o odpowiedź na wszystkie ich palące pytania dotyczące przyszłości platformy, wsparcia dla zdecentralizowanych finansów i innych tematów.

Oto najważniejsze informacje o AMA Wayne’a ze społecznością OKEx Telegram:

Cześć Wayne, świetnie cię tu dzisiaj widzieć! Czy mógłbyś powiedzieć nam trochę więcej o sobie, zanim rozpoczniemy AMA? Jak wkroczyłeś do branży kryptowalut?

Po spędzeniu 10 lat w bankowości inwestycyjnej, dołączyłem do OKEx na początku 2018 roku i od tamtej pory jestem podekscytowany obserwowaniem szybkiego rozwoju tej ekscytującej branży, która rozrosła się od prostego handlu spotowego do różnych form handlu instrumentami pochodnymi i, obecnie do wszelkiego rodzaju scenariuszy zdecentralizowanych aplikacji finansowych.

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę dołączyć do was wszystkich dzisiaj, aby porozmawiać o rozwoju produktów OKEx po drodze i przyszłości.

Łał! Dobrze wiedzieć, że masz również doświadczenie w tradycyjnej branży finansowej – transformacja jest niesamowita! W porządku, pierwszą część tego AMA zaczniemy od pytań użytkowników. Po pierwsze: jakie są Twoje przyszłe projekty i produkty? Czy możesz się z nami podzielić?

Jest wiele! DeFi, jako gorący temat, przez chwilę będzie dominować i zapewnimy klientom więcej bram umożliwiających łatwy dostęp do tego obszaru – ale należy zachować ostrożność, ponieważ bąbelki mogą się nadmuchać, gdy wszyscy są zachwyceni.

Oprócz DeFi poprawiamy również komfort użytkowania. Na przykład dodajemy języki dla osób nie mówiących po angielsku i systematycznie ulepszamy języki w witrynie i aplikacji, jeden po drugim..

Obecnie inne rynki już zapewniają handel metodami peer-to-peer i zapewniają transakcje przy użyciu tradycyjnych e-portfeli – takich jak PayPal, OVO, Perfect Money itp. Czy OKEx również pójdzie w ich ślady i ułatwi użytkownikom kupowanie kryptowalut?

W przyszłości będziemy rozwijać więcej metod wpłat w walutach fiducjarnych w oparciu o kraje, w tym P2P i karty kredytowe, a także wspierać lokalne kanały płatności w celu poprawy obsługi depozytów – takie jak QIWI na rynku rosyjskim.

Co to jest handel demo?

Jako giełda z całym zestawem produktów handlowych, nowy klient może uznać to za nieco przytłaczające i wahać się, czy spróbować z prawdziwymi pieniędzmi. Funkcja Demo Trading pozwala mniej doświadczonym klientom w pełni przyswoić sobie wszystkie funkcje bez żadnych strat. Kiedy czują się bardziej pewni siebie po niektórych transakcjach symulacyjnych, mogą przejść na prawdziwy rynek.

Czy możesz wskazać produkty, które obecnie posiada ekosystem OKEx? Jakie produkty są opracowywane, aby ekosystem OKEx mógł stawać się coraz lepszy?

Dobre pytanie!

Poważnie traktujemy wrażenia użytkowników. Oprócz ulepszeń językowych, intensywnie inwestujemy w wdrażanie, handel i zdobywanie doświadczeń na stronie internetowej i aplikacji. Niedawna zmiana wyglądu naszej strony internetowej i aplikacji otrzymała mnóstwo komplementów.

Jeśli chodzi o produkty handlowe, pod koniec tego roku zamierzamy wypuścić zupełnie nowy zestaw ulepszonych narzędzi do zarządzania ryzykiem, aby poprawić wrażenia użytkownika. Zwiększy to również radykalnie efektywność kapitałową handlowców, którzy handlują różnymi produktami i liniami biznesowymi. Przepraszam, że nie mogę tutaj zdradzić zbyt wielu szczegółów, ale zapewniam, że będzie to najlepsza w całej branży wymiany kryptowalut.

Ponadto planujemy rozszerzyć zakres naszych inwestycji i istnienia w zdecentralizowanym finansowaniu. Biorąc pod uwagę niedawny entuzjazm dla DeFi, naszym celem jest zbudowanie solidnej bramy dla klientów zarówno ze scentralizowanego, jak i zdecentralizowanego świata finansów, aby docenić piękno technologii blockchain i aktywów kryptograficznych. Będzie to dominujący projekt na nadchodzący rok.

Przejdźmy teraz do Q na żywo&Część tego AMA! Czy możesz wyjaśnić, jak działa wydobycie OKEx Jumpstart?

To bardzo proste – po prostu kup OKB z rynku spot. Następnie przenieś OKB ze swojego Konta Spot na Konto Stakingowe. Następnie przejdź do Zarabiaj lub po prostu otwórz ten link.

Miłego wydobywania!

W jaki sposób rynek terminowych instrumentów pochodnych OKEx chroni spekulantów przed poważnymi stratami na instrumentach pochodnych? Jakie są mechanizmy kontroli ryzyka?

Właśnie uruchomiliśmy bardzo fajną funkcję – Stop Loss / Take Profit z funkcją OCO – dzięki której możesz łatwo ustawić dogodne ceny wyzwalające i uspokoić umysł.

Zdecentralizowane finanse i zdecentralizowane aplikacje to dwa filary przygotowane do rządzenia kryptowalutami – jaka jest Twoja strategia dla DeFi i DApps?

Właśnie udostępniliśmy kilka ciekawych ofert w ramach naszego produktu Zarabiaj. Ciężko pracujemy również nad wprowadzeniem zamiany produktów DeFi.

Jestem prawie pewien, że DeFi będzie nowym polem bitwy dla głównych giełd i jesteśmy gotowi na to wyzwanie. Innowacje nigdy się nie kończą w blockchain i krypto.

W jaki sposób zespół OKEx będzie celować i edukować ludzi, którzy nie wiedzą o krypto i blockchainie?

Zapraszamy do zapoznania się z Akademią OKEx!

W tej grupie telegramów jest wielu kolegów OKEx, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, jestem też pewien, że wielu serdecznych użytkowników w tej grupie jest chętnych do dzielenia się / oferowania pomocy.

Na jakich obszarach koncentrujesz się obecnie najbardziej i jakie są Twoje cele na ten rok?

Ekspansja zagraniczna, zaspokajanie potrzeb klientów, duże inwestycje w technologię i produkty DeFi oraz bardziej solidny pakiet handlowy zarówno dla detalicznych, jak i profesjonalnych domów handlowych.

Dziękujemy, Wayne, za poświęcenie czasu, aby być tutaj z nami i dać nam więcej spostrzeżeń oraz możliwość dowiedzieć się więcej o produkcie OKEx!

Ponieważ optymalizujemy produkt i ulepszamy doświadczenia handlowe dla użytkowników OKEx, wierzę, że pojawią się bardziej ekscytujące funkcje. Proszę, bądźcie czujni!

Społeczność OKEx jest najlepszym miejscem do przebywania. Dziękuję – miło było tu być!

Postępuj zgodnie z OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map