HUB | Kluczowy kod OKEx: globalny cyfrowy ekosystem oparty na technologii

Kryptowaluty to niszowa branża, która rozwijała się w warunkach niepewności i zmienności. W 2019 r. Facebook zaproponował wprowadzenie na rynek swojego stablecoina Libra, który spotkał się z krytyką i nieufnością i nadal walczy; sieć publiczna przeszła brutalny wstrząs; Fundusze ETF Bitcoin były nieustannie odrzucane; a przepisy w kilku jurysdykcjach zaostrzyły się. Zarówno tradycyjna branża finansowa, jak i świat kryptowalut cierpią na COVID-19. W jaki sposób OKEx może pokonać zmienność branży, aby być jedną z najlepszych giełd? Jaki jest kluczowy kod platformy, aby nadal się rozwijać i wprowadzać innowacje?

Trzeci Cointelegraph China HUB koncentruje się na osiągnięciach OKEx w 2019 roku, umiędzynarodowieniu OKEx. Wraz z naszym gospodarzem Vadimem Krekotinem i współgospodarzem Kristiną Lucrezią Cornèr, Jay Hao, CEO OKEx, opowie o swoich przemyśleniach na temat instrumentów pochodnych, dalszym rozwoju i planach OKB i OKChain, regulacjach globalnych itp..

Najważniejsze

1. Sama branża kryptowalut jest pełna niepewności, a wrodzoną misją OKEx jest być przygotowanym na nowe wyzwania w każdej sytuacji. Technologia jest motorem świata kryptowalut zbudowanego na technologii blockchain. Wiara w technologię łączy ludzi OKEx. W 2019 roku OKEx bez zatrzymywania dopracował konstrukcję systemu i przeprowadził setki znaczących ulepszeń, aby zapewnić stabilną pracę platformy, nawet w ekstremalnych warunkach rynkowych..

2. „Klient na pierwszym miejscu” zawsze było podstawową wartością OKEx, która jest również kamieniem węgielnym naszej internacjonalizacji. Umiędzynarodowienie OKEx ma trzy punkty: (1) najpierw klienci; (2) w celu zaspokojenia globalnych zróżnicowanych potrzeb i świadczenia usług zlokalizowanych; (3) OKEx nie tworzy giełdy, ale globalnie wolny, równy i zdrowy ekosystem szyfrowania.

3. Największym konkurentem jest on sam. Ciągła i zdrowa konkurencja wprowadzi na rynek nową witalność. Oferując pomoc w robieniu postępów w branży, pozwala również użytkownikom mieć lepszą podstawę odniesienia przy wyborze platformy handlowej. OKEx pozna dobre oferty usług od znakomitych konkurentów, ponieważ zespół uważa, że ​​beneficjentami zdrowej konkurencji zawsze powinni być użytkownicy.

4. Bezpieczeństwo techniczne jest nadal jednym z największych wyzwań, przed którymi stoją platformy handlowe. W przyszłości OKEx będzie nadal zwiększać inwestycje i poprawiać zdolność platformy do przeciwdziałania ryzyku, a także radzenia sobie ze szczytami transakcji i ochrony aktywów użytkowników.

5. Wszyscy wiedzą, że OKB zostało przyjęte jako token platformy OKEx. Służy jako „pomost” łączący OKEx i globalnych użytkowników. Konstrukcja ekosystemu OKB, której rdzeniem są użytkownicy globalni, wdraża globalną strategię dotyczącą dodatkowych praw dla użytkowników zbudowanych na platformie handlowej OKEx, scenariuszy aplikacji utworzonych przy wsparciu partnerów zewnętrznych, okresu deflacji OKB, rozszerzenia kanału transakcyjnego OKB itp. ekosystem OKB zawsze tworzy wartość dla użytkowników OKEx.

6. Jeśli chodzi o publiczne łańcuchy bloków, OKChain skoncentruje się na rozwiązaniach związanych z lądowaniem aplikacji na dużą skalę, które zdaniem naszego zespołu są główną przeszkodą dla obecnego rozwoju sieci publicznej.

7. Jako wiodąca na świecie platforma do cyfrowego handlu aktywami, OKEx aktywnie komunikuje się z działami zgodności na całym świecie. W ramach platformy ustanowiono systemy KYC, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i sprawiedliwego handlu z tymi samymi surowymi standardami, co tradycyjne instytucje finansowe. Dlatego dla każdego kraju i regionu na świecie, który osiągnął konsensus ze światem kryptowalut, OKEx jest gotowy do przyjęcia lokalnych przepisów w dowolnym momencie..

8. Zasoby cyfrowe nie mogą przetrwać niezależnie bez wsparcia technologii blockchain lub jej ekosystemu projektowego. W całej branży kryptograficznej aktywa cyfrowe pełnią jedynie rolę narzędzi służących do wymiany wartości. Tak więc, jeśli chcesz zrozumieć lub trzymać zasób cyfrowy, powinieneś zrozumieć logikę wspierania wartości.

9. Zespół OKB świętuje drugą rocznicę, oferując użytkownikom 20% zniżki na OKB. Kliknij tutaj, aby poznać więcej szczegółów i wziąć udział w wydarzeniu.

To jest płatna informacja prasowa Cointelegraph nie popiera ani nie ponosi odpowiedzialności za treści, dokładność, jakość, reklamy, produkty lub inne materiały na tej stronie. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą. Cointelegraph nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio ani pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w komunikacie prasowym..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map