Miesięczny raport ekosystemu OKB w maju 2020 r

W maju OKB przeprowadziło ósmy wykup i spalenie, w którym na adres czarnej dziury wysłano 3509874,52 OKB o wartości 19 milionów dolarów i spalono.

Poza tym 2 nowych partnerów wylądowało w ekosystemie OKB i uruchomiono serię kampanii, aby jeszcze bardziej zwiększyć przywileje posiadaczy OKB, w tym zakup OKB i uzyskanie dodatkowego bonusu USDT i BTC.

Jako jeden z najbardziej znaczących scenariuszy aplikacji, OKChain i jego sieć testowa dokonali pewnej liczby znaczących ulepszeń, w tym ustanowienia reguł głosowania i kandydatów na superwęzły, a także uruchomienie pierwszej kampanii OKChain Hachathon.

1. Największy wzrost w maju to 17.4%, a jednodniowy wolumen obrotu przekroczył 310 milionów dolarów.

Rynki OKB w maju:

Cena OKB na początku maja: 5,09 USDT

OKB Cena na koniec maja: 5,26 USDT

Najwyższa cena OKB w maju: 5,67 USDT

Najwyższy wzrost w maju: 17,4%

24-godzinny obrót przekroczył 310 milionów dolarów 29 maja, co stanowi najwyższy poziom w maju. Głównymi parami handlowymi wobec OKB są USDT, ETH, BTC i USDK, w których wolumen obrotu parą OKB / USDT wyniósł 56,60%.

2. OKB przeprowadził ósmy wykup i spalił równowartość 19 milionów dolarów amerykańskich.

W maju został przeprowadzony ósmy wykup i spalenie OKB, którego okres dotyczy od 1 marca 2020 r. Do 31 maja 2020 r. Tym razem liczba odkupionych i spalonych OKB wynosi 3 509 874,52, czyli 19 mln. USD na podstawie ceny rynkowej w tamtym czasie, o 9,3% wyższej niż w siódmej rundzie.

Oryginalna emisja OKB wynosi 300 milionów, a po zakończeniu ósmej rundy wykupu i wypalenia skumulowany odkupiony i spalony OKB wynosi 20 671 583,58, stanowiąc 7% ​​pierwotnej emisji. Obecna podaż na rynku wtórnym wynosi 279 328 416,42 OKB.

Przyszły wykup i spalanie OKB będą skierowane w stronę rynku wtórnego. Zakładając brak dodatkowego wydawania OKB w przyszłości, cała reszta OKB zostanie przeniesiona do sieci głównej OKChain, a jej inteligentna umowa wystawiania zostanie usunięta.

Wierzymy, że z całym sercem i szczerą praktyką zespołu OKB, deflacyjny model OKB jest liderem na rynku i zwróci się wszystkim kibicom dzięki wysokiej jakości wydajności.

3. Znaczące aktualizacje OKChain Testnet

Jako jeden z najbardziej znaczących scenariuszy aplikacji OKB, OKChain zakończył wydanie testnet 0.10. OKT jest wyłącznym tokenem natywnym dla ekosystemu OKChain, aw przyszłości 100% bloków OKT genesis zostanie zmapowanych do posiadaczy OKB.

4 czerwca pierwsza kampania OKChain Hackathon została uruchomiona dla wszystkich programistów, a uczestnicy mogą wygrać nagrody OKB o wartości do 5000 dolarów

4. Scenariusze aplikacji OKB nadal się rozwijają

20 maja OKB nawiązało współpracę z platformą płatniczą Linka, przy wsparciu której posiadacze OKB mogą używać OKB do kupowania codziennych potrzeb w Korei.

28 maja OKB nawiązało strategiczne partnerstwo z Changelly, jedną z najbardziej znanych platform wymiany kryptowalut. Od tego czasu użytkownicy mogą kupować OKB za pomocą karty Visa, MasterCard, Apple Pay i innych usług płatniczych.

10 maja, jedno ze znaczących praw wewnętrznych dla posiadaczy OKB, pomyślnie zakończyła się przedsprzedaż 13. OKEx Jumpstart – NDN Link. Ekskluzywna runda subskrypcji dla OKBelievers osiągnęła 8 482 996 335 NDN, a dla OKTraders 6,523,456,534. NDN odnotował 200% wzrost ceny w debiucie w porównaniu z ceną w przedsprzedaży.

Do tej pory liczba scenariuszy lądowania przy wsparciu globalnych partnerów OKB osiągnęła 45, obejmujących ponad 10 ważnych dziedzin, w tym płatności, transakcje, oprogramowanie rynkowe, portfel, pożyczki i pożyczki, bezpieczeństwo technologiczne, podróże, usługi mieszkaniowe, rozrywka, społecznościowe , kontrakt elektryczny i O2O.

Jednocześnie posiadacze OKB mają również 14 przywilejów wewnętrznych, w tym zniżkę opłaty transakcyjnej, oszczędności OKB, handel dźwignią OKB, konwersję małego salda, subskrypcję OKEx Jumpstart, odkup OKB & palić, delegować kupców i inne przywileje.

5. Kampanie Airdrop uruchomione dla zwolenników OKB

W maju uruchomiliśmy kampanię airdrop dla wszystkich użytkowników OKEx: użytkownicy, którzy kupią OKB o wartości 100 dolarów, otrzymają zrzut w wysokości 10 dolarów w USDT. Również jeśli zaprosisz znajomego do zarejestrowania się w OKEx i kupienia OKB o wartości 100 USD, zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie zrzut w wysokości 10 USD w Bitcoinach.

14 maja zorganizowaliśmy AMA dla naszych globalnych fanów z grupą CoinCryptoProfit i poinformowaliśmy o aktualnych konstrukcjach ekosystemu OKB.

Poza tym zorganizowaliśmy również AMA w grupie SatoshiClub, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące OKB postawione przez grupę.

W przyszłości zespół OKB będzie dążył do oferowania najwyższej jakości usług większej liczbie użytkowników i pomoże zbudować konsensus w sprawie branży blockchain i OKB.

Jeśli masz jakieś pytania lub porady, skontaktuj się z poniższym adresem e-mail.

E-mail OKB: [e-mail chroniony]

Adres e-mail OKChain: [e-mail chroniony]

OKChain https://t.me/okchaintech

Zespół OKB

Czerwiec 2020

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map