Podsumowanie AMA: DEAPcoin & OKEx Jumpstart – Ponowna wizyta ze współzarządzającym DEA Naohito Yoshidą

Aby dowiedzieć się więcej o sztuce cyfrowej w blockchain, byliśmy zachwyceni, że w zeszłym tygodniu współpracował z nami Naohito Yoshida, współzarządzający w Digital Entertainment Asset (DEA)! Jego spostrzeżenia na temat branży i pomysłów stojących za rozwojem projektu z naszą społecznością zaowocowały udaną sesją Ask-Me-Anything (AMA).

PlayMining to nowa platforma wykorzystująca technologię blockchain uruchomiona przez DEA. Platforma umożliwia użytkownikom zarabianie DEAPcoin, grając w gry i czytając komiksy, im więcej grają użytkownicy, tym więcej zdobywają tokenów. Przeczytaj poniżej niesamowitą historię stojącą za tym projektem.

To AMA jest podzielone na dwie części, w których Naohito został poproszony o podzielenie się tym, w jaki sposób uruchomienie DEAPcoin na OKEx Jumpstart przyniesie większy sukces projektowi i dlaczego uważa, że ​​DEAPcoin przyciągnie nowych użytkowników w czasie pandemii Covid-19, a następnie gorącego Q na żywo&A w naszej grupie.

Sesja 1

P1: Do czego służy DEAPcoin? Jaka jest rola DEAPcoin w ekosystemie?

A1: Platforma rozrywkowa "PlayMining" to ekonomiczna i ekologiczna platforma, na której użytkownicy mogą kupować & rekwizyty handlowe (Sztuka cyfrowa: karta bitewna do gier), które pojawiają się w grach i komiksach za pomocą DEAPcoin. DEAPcoin można zarobić grając w gry lub oglądając komiksy.

P2: Dlaczego zdecydowałeś się rozwinąć swój biznes w blockchain, ponieważ jest to całkiem nowa branża?

A2: Wierzymy, że wydanie własnego tokena to najlepszy sposób na realizację wizji projektu DEA. Naszym celem jest zapewnienie bezprecedensowej koncepcji ekosystemu i świata, w której użytkownicy mogą zarabiać pieniądze (kryptowaluty) w zamian za granie w gry i czytanie komiksów. Aby to osiągnąć, potrzebujemy zupełnie nowego systemu obiegów aserów wraz z źródłem aktywów, które mają być dystrybuowane. Korzystanie z istniejących walut fiducjarnych i kryptowalut oraz stabilnych monet oznacza, że ​​musimy dostosować się do wcześniej istniejących mechanizmów ekonomicznych, aby osiągnąć naszą wizję. Uważamy jednak, że niezwykle trudno jest naszemu systemowi gospodarczemu współistnieć z istniejącymi modelami ekonomicznymi ze względu na wyjątkowość i oryginalność naszej wizji..

P3: Czy możesz nam powiedzieć o motywacji i korzyściach dla inwestorów z długoterminowego posiadania DEAPcoin? Czy masz jakieś plany dotyczące zwiększenia popytu i niedoboru tokena??

Z wielu gier platformowych połączonych z blockchainem niewiele może odnieść sukces, więc jak DEAcoin przekona inwestorów i użytkowników do przyłączenia się do projektu DEAPcoin?

A3: Łatwą do zrozumienia zachętą jest to, że cena raczej nie spadnie. Ze względu na naturę ERC-20 całkowita liczba wyemitowanych DEAPcoinów nie wzrośnie. Mam na myśli, że był limit emisji. Dlatego tak długo, jak kapitalizacja rynkowa naszej wyjątkowej strefy ekonomicznej rośnie, teoretycznie cena jednostkowa DEAPcoin będzie nadal rosła. Zasadniczo kapitalizacja rynkowa strefy ekonomicznej jest równa sumie wartości aktywów cyfrowych, które tam istnieją. Tym samym tak długo, jak aktywa cyfrowe są stale rozmieszczane / sprzedawane w strefie ekonomicznej, wartość DEAPcoin zasadniczo rośnie.

P4: Jakie jest użyteczność twojego tokena? Jaka jest przewaga konkurencyjna Twojej witryny dzięki graniu w gry i czytaniu komiksów? Czy jest jakaś nagroda dla społeczności??

Proszę podać powód, dla którego użytkownicy i inwestorzy powinni inwestować w DEAPcoin w perspektywie długoterminowej. Jakie korzyści przynosi DEAPcoin posiadaczom?

A4: DEAPcoin, który jest emitowany przez projekt DEA, różni się od wielu innych aktywów kryptograficznych i ma charakterystykę "wartość wsparcia". Są dwie rzeczy, które mogą to wspierać: „Wartość użytkowa” zasobów cyfrowych. Zasoby cyfrowe oparte na grach i mangach opracowanych na tej platformie mają wartość zastrzeżoną, zwłaszcza ze względu na ich zawartość oraz fanów i entuzjastów twórców. Ponadto aktywa cyfrowe charakteryzują się wysoką odsprzedawalnością, co umożliwia łatwą wtórną transakcję na Aukcji Sztuki Cyfrowej. Oprócz tego posiadanie go ma również wysoką wartość użytkową, co czyni go „silnym i przyjemnym” w grze.

2) „Wartość aktywów” zasobów cyfrowych. Zaczęliśmy kupować i posiadać dzieła globalnych artystów za pomocą DEAPcoin. We współpracy z kolekcjonerami i agentami sztuki, którzy mają rozległą i szeroką sieć kontaktów, dokonaliśmy już oceny i zakupu wielu dzieł sztuki. Będą one również sprzedawane i sprzedawane jako aktywa cyfrowe na aukcji dzieł sztuki cyfrowej. Dzieła sztuki będące własnością Spółki zostały już docenione ze względu na ich wysoką wartość aktywów. DEAPcoin, który można na nie wymienić "godne aktywa", jest zatem dowodem wartości aktywów samej waluty.

Od emisji suwerennych złotych monet na początku XIX wieku do szoku Nixona pod koniec XX wieku, wiele walut na świecie miało swoją wartość określaną w ramach „standardu złota” (systemu, który gwarantuje wartość pieniężną kraju / wartość wymiany z pewna ilość złota). W tym samym przepływie DEAPcoin wyemitowany przez Projekt DEA jest aktywem kryptograficznym, którego wartość jest określana na podstawie gwarancji wymiany ze sztuką, dzięki czemu można ją ustalić na "Standardowy system sztuki"

Rzeczywista cena DEAPcoin niekoniecznie jest oparta na całkowitej wartości aktywów bazowych, ponieważ zostanie wyceniona przez rynek po notowaniu na giełdzie aktywów kryptograficznych. Uważamy jednak, że fakt, że 1) istnieje wsparcie cenowe i 2) że całkowity wolumen nadal rośnie, jest bardzo pozytywnym przesłaniem dla rynku, który ceni ceny DEAPcoin.

P5: Jak wiemy, każdy udany projekt ma kilka historii za kulisami, jaka jest historia sukcesu DEAPcoin? Jaka była ta wizja, kiedy po raz pierwszy pojawiła się jako idea? Czy są jakieś specjalne prototypy lub nadchodzące aktualizacje DEAPcoin, które chcesz nam pokazać / udostępnić?

A5: Sen w dzieciństwie:

Czy pamiętasz te dni z dzieciństwa, kiedy godzinami grałeś w grę, aby pokonać potwory za pieniądze, punkty doświadczenia lub silniejszą broń? A pustka, którą czujesz, gdy nie masz nic do pokazania za swoje wysiłki po wyłączeniu wyłącznika zasilania konsoli do gier? Ty i wielu innych musiało przynajmniej raz pomyśleć: „gdybym tylko mógł być tak bogaty w prawdziwym życiu, jak w grze…” Chcę postanowić, aby to „jeśli” stało się rzeczywistością.

P6: Co DEAPcoin może teraz zrobić w tym krytycznym momencie, gdy na całym świecie panuje pandemia koronawirusa?

A6: Wiele osób zostaje w domu i stopniowo męczy ich dotychczasowa rozrywka. Obawiają się też utraty dochodów. Oto nasz model biznesowy PlayMining. W takich okolicznościach nasze „Graj, aby zarabiać” z pewnością odbije się echem wśród wielu ludzi. Mam nadzieję, że nasza firma może dać nadzieję ludziom na całym świecie.

P7: Co to jest „aukcja dzieł sztuki cyfrowej” i jak to działa?

A7: Aukcja sztuki cyfrowej to usługa umożliwiająca użytkownikom kupowanie i sprzedawanie zdigitalizowanych dzieł sztuki („Sztuka cyfrowa”) stworzonych przez popularnych twórców z Japonii i całego świata. Te sztuki cyfrowe są wyjątkowe i ekskluzywne dzięki systemowi transakcyjnemu opartemu na łańcuchu bloków DEA. Platforma oferuje właścicielom tych zasobów cyfrowych możliwości ulepszenia efektów rozrywkowych w grach na platformie rozrywkowej DEA, trafnie nazwanej platformą PlayMining. Te dwa aspekty razem tworzą wysoką wartość aktywów zarówno Digital Arts, jak i DEAPcoin, a także wykładniczo rozszerzają strefę ekonomiczną DEA „PlayMining”.

Grafika cyfrowa będzie dostępna nie tylko dla jednej gry, ale także dla wielu gier na platformie PlayMining, dzięki czemu token będzie cenny dla różnych użytkowników gier, a także dla tych, którzy w ogóle nie grają w gry.

P8: Dlaczego DEAPcoin zdecydował się na uruchomienie w OKEx Jumpstart?

A8: Ponieważ OKEx rozumie naszą wizję i to, co chcemy osiągnąć. Uruchomienie w OKJumpstart to długi proces. Wiesz, że nasz model biznesowy jest złożony. Potrzebujemy ciągłej i stałej współpracy, aby utrzymać wartość DEAPcoin. Chcieliśmy pracować z partnerem, który najlepiej rozumie naszą pasję. To było OK, Ex.

P9: Jaka jest wizja i misja DEAPcoin?

A9: Dzięki sile rozrywki i technologii, nowej kulturze i przyszłej gospodarce. Jesteśmy firmą rozrywkową nowej generacji, która stworzy nową gospodarkę i kulturę dzięki rozrywce i aktywom w erze cyfrowej opartej na technologii blockchain. Nowa kultura i rynek stworzony na zasadzie „zabawy”. Zmienimy / przeciwstawimy się konwencjonalnemu sposobowi epoki, w której kupujemy „zabawę” za pieniądze, które zarabiamy pracując. Wraz z ludźmi z całego świata stworzymy nową erę gospodarki rozrywkowej, w której będziemy mogli swobodnie żyć.

P10: Czy możesz nam opowiedzieć o zaletach tego projektu? I dlaczego użytkownicy powinni kupować DEAPcoin?

A10: Wierzymy, że koncepcja tego projektu, "PlayMining", sprawdzi się bardzo efektywnie jako metoda pozyskiwania użytkowników. Charakterystyczne, że "Górnictwo" (DEAPcoin) można osiągnąć poprzez "Gra" (gra / manga) i ma taki sam format jak kampania punktowa (tzw. promocja Baramaki) opracowana przez Alibaba Group, LINE Pay i PayPay. Jego destrukcyjne efekty promocyjne zostały już udowodnione w precedensach.

Pod względem UI / UX gra jest częścią "PlayMining" ma taką samą pojemność i skalowalność jak zwykłe gry aplikacyjne i gry internetowe, w przeciwieństwie do tzw "gra blockchain".(Mówiąc najprościej, część gry to plik "normalna gra HTML5")

Pod tym względem „Plemiona Pracy” to "gra połączona z blockchainem", ani "gra blockchain". Z koncepcją wykorzystania blockchain na całej platformie "Zagraj w Mining" w tym Aukcja Sztuki Cyfrowej, mamy nadzieję, że myślisz, że różni się ona od konwencjonalnego łańcucha blokowego. Na ten okres wyznaczyliśmy cel w wysokości "3 lata" dopóki nie zdobędziemy 100 milionów ludzi.

Sesja 2

P1: Jakie problemy ma rozwiązać DEAPcoin?

Co sprawia, że ​​ludzie wierzą w długoterminową perspektywę DEAPcoin?

A1: Chcę rozwiązać dwa problemy z tym projektem.

1) Ochrona praw twórcy

Twórcy i ilustratorzy zostali w pewnym sensie wykorzystani – nawet jeśli stworzyli dobre dzieło sztuki, mogą zdobyć kompozycję tylko raz.

Zgodnie z naszym modelem za każdym razem, gdy dochodzi do transakcji sztuki cyfrowej, część opłaty wraca do twórców w kółko. Inteligentna umowa to dobry system ochrony praw twórców.

2) Spraw, aby Twoja inwestycja (wydawanie pieniędzy na gry) była bardziej wartościowa

Wiele osób wydaje dużo pieniędzy na gry społecznościowe i zdobywa przedmioty, ale kiedy znudzi się grą, wszystkie te przedmioty tracą na wartości. To tylko bezsensowne dane. W naszym modelu firma ppl może licytować i handlować tymi zasobami cyfrowymi. Możesz odzyskać swoje pieniądze. a może uzyskasz większe zwroty, podobnie jak inwestycja. Myślę więc, że nasza firma może chronić prawa twórców i sprawić, że gra będzie bardziej produktywna i znacząca!

P2: Jakie są Twoje priorytety na ten rok?

A2: Pierwszym priorytetem jest to, że chcemy dotrzeć do istniejących posiadaczy kryptowalut i uświadomić im, że istnieje nasz projekt. Chociaż rozwijamy platformę rozrywkową, pierwsi użytkownicy / pierwsi użytkownicy będą posiadaczami kryptowalut, a nie zwykłymi użytkownikami gier. teraz w jaki sposób możemy wysłać wiadomość, że DEAPcoin jest wart kupienia teraz do społeczności kryptowalut. Drugim krokiem jest dotarcie do ogólnych użytkowników gier. Ostatecznym celem jest sprawienie, aby użytkownicy doświadczyli handlu / aukcji Cyfrowej Sztuki. Aukcja dzieł sztuki to miejsce, w którym zarabiamy na naszej działalności. Ostatecznym celem jest sprawienie, by użytkownik trzymał portfel i cieszył się sztuką cyfrową.

P3: Ile gier jest obecnie dostępnych na waszej platformie? Czy masz jakieś plany, aby dodać kilka nowych, aby przyciągnąć więcej ludzi do DEAPcoin??

A3: Wiecie "FLAGI ŚWIATA"?Flagi narodowe są personifikowane i przekształcane w postacie."FLAGI ŚWIATA" to nasze IP i planujemy / tworzymy grę casualową opartą na FLAGACH ŚWIATA. Czy widzieliście to? Możesz znaleźć flagę swojego narodu uosabiającą postać Samuraja!

P4: Powiedz nam, czy Twój projekt jest wyjątkowy niż w przypadku innych podobnych projektów, takich jak platformy zasobów rozrywki cyfrowej.

A4:

1) Do projektu dołączyli najlepsi twórcy mangi

Sztuki cyfrowe są tworzone przez wielu znanych japońskich twórców komiksów, a historię gry Job Tribes napisał Shin Kibayashi, jeden z 6 najlepszych japońskich twórców wybranych przez Netflix

2) Aukcja sztuki cyfrowej

Możesz nie tylko używać swoich grafik cyfrowych w grach, ale także je sprzedawać. Powiedzmy, że jeśli Twoja karta stanie się bardzo popularna w grze, cena Twojej karty wzrośnie. Możesz go wystawić na aukcji / sprzedać na aukcji sztuki cyfrowej i uzyskać zwroty.

3) Sztuki cyfrowe mają wartości dla wielu gier.

Możesz używać swoich grafik cyfrowych nie tylko w Job Tribes, ale także w niektórych innych grach, które zostaną dodane w przyszłości.!

P5: Czy mógłbyś nam wyjaśnić, co "Art Standard System" jest i jak pomoże w transakcjach?

A5: System ekonomiczny DEAP jest określany jako „standard sztuki” w przeciwieństwie do złotego standardu. Wartość waluty (DEAPcoin) jest przyznawana przez autentyczność sztuki, w tym (między innymi) zarówno sztuki fizycznej, jak i cyfrowej. Tym samym wzrost wartości sztuki również odpowiednio zwiększa wartość waluty (DEAPcoin).

P6: Jako inwestor i początkujący użytkownik, mam trudności z uzyskaniem dostępu do projektu lub jego ewaluacją w krótkim okresie i potrzebuję dłuższych okresów czasu, aby go w pełni zrozumieć, rozpoznać i docenić. Aby pomóc widzom zrozumieć, czy możesz nam powiedzieć, jakie plany zostały uruchomione, aby dodać wartość do DEAPcoin?

A6: Po prostu zwiększymy liczbę sztuk cyfrowych do sprzedaży na aukcji DIgital Art. Im bardziej wartościowe sztuki cyfrowe zostaną dodane, tym więcej osób przyjdzie. Więcej osób używa DEAPcoin, a wartość rośnie. Musimy uważnie tworzyć wartościowe sztuki cyfrowe, które chcą kupić. To jest nasze obecne zadanie i misja. Kontaktujemy się z wieloma popularnymi twórcami nie tylko w Japonii. aby przyciągnąć jak najwięcej użytkowników. Sztuka cyfrowa może być tworzona nie tylko przez twórców komiksów, ale także. sklepy mówią, że są to celebryci, piosenkarze, projektanci mody, więc możliwości są nieskończone. Będziemy nadal wdrażać atrakcyjne sztuki cyfrowe, aby przyciągnąć użytkowników i podnieść wartość DEAPcoin Nasz model biznesowy jest skomplikowany, ale mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli jego główną część.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map