Raport miesięczny ekosystemu OKB – kwiecień 2020

W kwietniu osiągnęliśmy ogromny postęp we wszystkich aspektach ekologicznej konstrukcji OKB – uruchomiono Convert Small Balances to OKB, 4 nowych partnerów dołączyło do OKB, a OKB zostało notowane na znanej globalnej platformie handlowej z parami spotowymi, handel marżą i usługi pożyczkowe.

Aby oddać OKBelievers, uruchomiliśmy 2-letnią kampanię rocznicową, aby zaoferować w sumie 2 miliony USD na sprzedaż OKB z 20% rabatem.

W tym samym czasie OKChain stał się open-source na Github. Opierając się na zaawansowanej technologii międzyłańcuchowej, OKChain umożliwia w przyszłości bezproblemową integrację z różnymi głównymi sieciami publicznymi, takimi jak Cosmos, BTC i ETH itp. Nie tylko zapewnia niezależność każdego łańcucha, ekologię międzyłańcuchową i autonomię uczestniczących węzłów, transakcje i transfer informacji między łańcuchami są teraz możliwe, bez żadnych ocen wymaganych do uruchomienia DeFi przez dowolny węzeł OKChain.

1. OKB zanotował 40,5% wzrost w kwietniu i nadal zajmował czołową dziesiątkę pod względem wartości rynkowej

OKB Performance w kwietniu

  • Cena OKB 1 kwietnia: 4,15 USDT
  • Cena OKB w dniu 30 kwietnia: 5,57 USDT
  • Najwyższa cena w kwietniu: 5,83 USDT
  • Mama wzrost w kwietniu: 40,5%

Kapitalizacja OKB nadal zajmowała pierwsze 10 miejsce w rankingu, z czego 2 kwietnia wartość rynkowa osiągnęła 1,296 mld USD, co było najwyższym rekordem w kwietniu. Poza tym 24-godzinny wolumen obrotu 4 kwietnia wyniósł 291 mln USD, kolejny najwyższy w miesiącu.

Wolumen obrotu parami handlowymi OKB w kwietniu dotyczył głównie głównych kryptowalut, takich jak BTC, ETH, USDT i USDK, z których pary USDT stanowiły 65,39%, a USDK 2,17%..

W kwietniu liczba adresów OKB osiągnęła stabilny wzrost.

2. Czterech nowych partnerów ekosystemu na pokładzie i dodano jeden wewnętrzny przywilej

W kwietniu 4 nowych partnerów ekosystemu wylądowało w ekosystemie OKB i rozszerzyło współpracę i aplikacje w portfelach, transakcjach, płatnościach, grach itp. Na dzień dzisiejszy partnerzy ekosystemu OKB osiągnęli w sumie 43 firmy.

2 kwietnia OKB nawiązało współpracę ze znanym podstawowym dostawcą protokołów dla gier typu blockchain – BetProtocol, który będzie wspierać użytkowników w korzystaniu z OKB w zakładach e-sportowych & gry sportowe, a także inne powiązane usługi na platformie gier opracowanej przez BetProtocol.


3 kwietnia WhaleEx, jedna z największych na świecie zdecentralizowanych platform handlowych, została globalnym partnerem ekologicznym OKB i oficjalnie uruchomiła parę handlową OKB / USDT. Uruchomi handel z marżą, pożyczki, zarządzanie finansami i inne usługi handlowe dla handlowców OKB.

W kwietniu OKB i Dappbirds nawiązały współpracę ekologiczną w celu świadczenia wielu usług użytkownikom OKB, w tym rozwoju sieci publicznych, usług portfelowych, wznowienia sieci Dapp, Defi, DEX itp. W tym samym czasie ponad 4000+ Dappów na platformie Dappbirds będzie wspierać korzystanie z OKB.

Ellipal, portfel sprzętowy kryptograficzny nowej generacji, skupiający się na zapewnieniu kompleksowego, bezpiecznego rozwiązania portfela sprzętowego dla użytkowników telefonów komórkowych oraz Dimension, rozszerzenie przeglądarki, które umożliwia wszystkim użytkownikom Internetu tworzenie zaszyfrowanych postów w serwisach społecznościowych, w tym na Facebooku i Twitterze , w kwietniu stali się globalnymi partnerami ekologicznymi OKB.

7 kwietnia firma OKEx oficjalnie ogłosiła uruchomienie usługi Convert Small Salances to OKB w celu obsługi zamiany niewielkiej ilości aktywów (poniżej 0,001 BTC) na ich konta OKB i szybko zdobyła szerokie poparcie użytkowników.

8 kwietnia została otwarta do subskrypcji jedna z wewnętrznych aplikacji OKB, 11. DEP projektu OKEx Jumpstart. Cena debiutu podwoiła się wkrótce po rozpoczęciu wyprzedaży.

Wizerunek

3. OKChain przechodzi na oprogramowanie typu open source, partnerzy ekosystemu obejmują 5 głównych obszarów

W kwietniu OKChain przygotował się do zbudowania nowego ekosystemu aplikacji blockchain, osiągając w 100% otwarte oprogramowanie. Opierając się na zaawansowanych technologiach cross-chain, OKChain będzie używać "zestaw narzędzi cross-chain" i inne protokoły w przyszłości, aby osiągnąć bezproblemową integrację ze wszystkimi głównymi ekosystemami łańcuchów publicznych, takimi jak BTC, ETH i Cosmos.

OKChain jest otwarty i zdecentralizowany, dając wszystkim uczestniczącym węzłom równy status i prawa. Każda uczestnicząca osoba może w pełni wykorzystać swoje umiejętności, publikować i uruchamiać różnorodne zdecentralizowane aplikacje bez przeszkód. W przeciwieństwie do „systemu propozycji” tradycyjnych łańcuchów publicznych, w których każde działanie węzłów wymaga przesłania propozycji do zarządcy, OKChain łamie tę zasadę, przyjmując koncepcję „OpenDEX”. Gdy operatorzy węzłów chcą budować zdecentralizowane aplikacje, DEX lub tworzyć listy par handlowych na OKChain, żadna propozycja nie jest wymagana. Wszystkie DEX-y oparte na OKChain działają w sieci peer-to-peer blockchain, dzięki czemu jest to prawdziwy ekosystem bez uprawnień.

W oparciu o projekt technologii międzyłańcuchowej, OKChain ma na celu promowanie ekologicznego wdrażania komplementarnych aplikacji i jest pionierem w koncepcji sojuszu biznesowego. Promowane będzie zastosowanie technologii blockchain na dużą skalę. Obecnie zakończono pierwszy etap budowy partnera ekologicznego, obejmujący 5 głównych kierunków współpracy ekologicznej, w tym sieć publiczną, portfel, eksplorator, basen górniczy i inne.

4. OKB świętuje 2-lecie z 20% rabatem

W tym miesiącu obchodziliśmy drugą rocznicę OKB, oferując 20% zniżki w przedsprzedaży dla naszych globalnych użytkowników, oferując równowartość 2 milionów dolarów OKB z rynku, aby podziękować użytkownikom za ich ciągłe wsparcie dla OKB przez ostatnie dwa lata.

Cotygodniowa aktualizacja OKEx: 11 kwietnia - 17 kwietnia | Aktualizacje firmy | OK, Ex ...

Według średniej 24-godzinnej ceny rynkowej, OKB zostało zdyskontowane na 3,52 USDT, czyli o 1,31 USDT mniej niż najwyższa cena OKB w miesiącu (4,83 USDT)..

5. Dziesięć wydarzeń społecznościowych dla milionów użytkowników na całym świecie

Oprócz 20% rabatu OKB zorganizowaliśmy również 10 niesamowitych wydarzeń dla naszych globalnych użytkowników OKB. Dyrektor generalny OKEx, Jay Hao, udzielił wywiadu CoinTelegraph oraz innym znanym mediom i społecznościom.

Podsumowując, w ciągu ostatnich kilku miesięcy obserwuje się stopniowy wzrost liczby przypadków użycia OKB. Dzięki wspólnym wysiłkom z zespołem programistów, przy wsparciu posiadaczy OKB, przewiduje się, że OKB będzie w kolejnych latach poszerzać zakres zastosowań.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące OKEx, zostaw nam komentarz poniżej lub skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub [email protected]

Śledź OKEx na:

Strona internetowa: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map