Raport miesięczny OKB Global Ecosystem – czerwiec 2020

OKB z czerwcowego raportu

W czerwcu OKB osiągnęło szereg godnych uwagi kamieni milowych. Po pierwsze, jednodniowy wolumen obrotu OKB nadal przekraczał 300 mln USD. Ponadto OKB Ecosystem wdrożył sześciu nowych globalnych partnerów, zajmujących się wieloma obecnie popularnymi dziedzinami zastosowań, takich jak portfele walut cyfrowych i duże zbiory danych. Co więcej, zespół OKB sukcesywnie otwierał dwa dobrze znane kanały w Spot Trading i Buy Crypto.

Wolumen jednodniowego obrotu OKB osiąga 301 milionów dolarów

Kluczowe wskaźniki przyjęcia OKB w czerwcu 2020 r. Źródło: OKEx

Ekosystem OKB nieprzerwanie zapewnia wysokiej jakości usługi obserwatorom ze 154 krajów i regionów świata. Wśród nich najbardziej aktywni posiadacze w tym miesiącu pochodzili z Europy i Azji Południowo-Wschodniej. Ponadto w ubiegłym miesiącu pary handlowe OKB o najwyższych obrotach dotyczyły głównych kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC) i stablecoins USD Coin (USDC) i Tether (USDT).

OKB Markets w czerwcu

Poniżej znajduje się przegląd cen OKB – w tym wysokich, niskich i zysków – w czerwcu.

Rynki OKB w czerwcu 2020 r. Źródło: OKEx

 

Komentarze rynkowe 

Według agregatora danych kryptograficznych Coincodex, OKB zajęło pierwsze miejsce wśród trzech głównych tokenów, na których rynek powinien się skupić w czerwcu. Coincodex stwierdził, że wartość OKB wzrośnie jeszcze bardziej dzięki wdrożeniu ważnych ekologicznych konstrukcji, takich jak odkup i spalanie..

Sześciu nowych partnerów dołącza do ekosystemu OKB

Ciągłe tworzenie wartości dla użytkowników jest jednym z najważniejszych celów budowy Ekosystemu OKB. Nieustannie wybieramy najcenniejsze scenariusze aplikacji i najwygodniejsze kanały handlowe z korzyścią dla posiadaczy OKB.

W czerwcu globalny ekosystem OKB powitał na pokładzie łącznie sześciu nowych partnerów. Nowi partnerzy obejmują wiele podstawowych obszarów, takich jak portfele kryptowalut, gry w łańcuchu bloków, transakcje Big Data i API.

Partnerstwa OKB Ecosystem w czerwcu 2020 r

  •  3 czerwca OKB rozpoczęło współpracę z głównym portfelem kryptowalut Coinomi, który szczyci się milionami użytkowników i 168 kanałami handlu fiat, znacznie rozszerzając możliwości przechowywania aktywów i handlu dla globalnych użytkowników OKB..
  • 10 czerwca OKEx stała się pierwszą giełdą kryptowalut, która zintegrowała Flipside Crypto FCAS (Fundamental Crypto Asset Score) ze swoją platformą. Miara ocenia ogólny stan i wydajność kryptowalut na podstawie aktywności użytkowników, zachowań programistów i dojrzałości rynkowej i pozwoli inwestorom podejmować bardziej świadome decyzje bezpośrednio z platformy OKEx. Token użytkowy OKEx OKB został również notowany na FCAS, zapewniając posiadaczom tokenów pełną przejrzystość.
  • 15 czerwca gigant gier blockchain Enjin oficjalnie dołączył do OKB Global Ecosystem. Użytkownicy OKB mogą teraz wymieniać i przechowywać obsługiwane zasoby gier za pośrednictwem Enjin.
  • 20 czerwca OKB nawiązało strategiczną współpracę z Guarda, znanym europejskim deweloperem portfeli kryptograficznych. Dzięki portfelom Guarda użytkownicy OKB mogą wygodniej przechowywać i przeprowadzać transakcje między aktywami.

Jak dotąd OKB ma łącznie 65 partnerów na całym świecie i nadal świadczy najwyższej klasy usługi milionom użytkowników na całym świecie. Nasze zaufane usługi partnerskie obejmują dziesiątki branż, w tym płatności, handel, portfele, pożyczki i zarządzanie finansami, bezpieczeństwo techniczne, turystykę, usługi życiowe, rozrywkę, sieci społecznościowe, umowy elektroniczne i nie tylko.

Kampania hackathonowa OKChain i rozszerzenie uprawnień użytkowników OKB

Ciągłe optymalizowanie i wzbogacanie wewnętrznych praw wszystkich użytkowników OKB było nadal jednym z naszych kluczowych zadań w czerwcu. Obecnie poczyniliśmy kilka kluczowych kroków w zakresie praw użytkowników, w szczególności związanych ze zdecentralizowanym blockchainem OKChain i platformą pozyskiwania funduszy kryptowalut OKEx Jumpstart. Posiadacze OKB otrzymają OKT – natywny token OKChain – jako zrzut. 

Kampania hackathonowa OKChain

Odkąd sieć testowa OKChain została zaktualizowana do wersji 0.10, społeczność zakończyła test stabilności OKChain i dodała dwie główne funkcje: głosowanie zatwierdzające super węzły i niezależną budowę zdecentralizowanej giełdy. In Cosmos ” Gra w strefy w teście krzyżowym OKChain uzyskał doskonałe i satysfakcjonujące wyniki.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć ekologiczną pozycję OKChain i prawa użytkowników, społeczność zdecydowała się przeprowadzić kampanię hackathonową dla wszystkich użytkowników przed 20 lipca i nagrodzić wybitne zespoły i programistów o wartości do 5000 USD w OKB.

Kampania Hackathon obejmuje między innymi innowacyjne aplikacje, takie jak narzędzia programistyczne, powierzone usługi węzłów, wtyczki do obliczeń rynkowych, SDK i obstawianie.

OKEx Jumpstart

W celu dalszego zwiększenia praw użytkowników OKEx Jumpstart, OKB współpracowało z WaykiChain przy sprzedaży swojego tokena zarządzania, WGRT, na platformie Jumpstart.

Do tej pory OKB utworzyło łącznie 14 wewnętrznych praw dla użytkowników, w tym rabaty na opłaty transakcyjne, handel lewarowany OKB, konwersję małych aktywów, oszczędności OKB, OKEx Jumpstart i inne. Naszym celem jest dalszy rozwój i tworzenie kolejnych praw i korzyści dla użytkowników OKB.

Więcej kampanii promocyjnych, aby przynieść korzyści

Kampanie na rzecz społeczności

Od 1 do 5 czerwca OKB otworzyło ekskluzywne zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W tym samym okresie OKB, we współpracy ze znanym projektem blockchain Metaverse, przekazało użytkownikom OKB 1 milion technologii Dualchain Network Architecture (DNA) firmy Metaverse. Uczestnicy musieli kupić tylko 10 OKB, aby uzyskać 1000 DNA. Nowi użytkownicy mogli również otrzymać dodatkowe 500 zrzutów DNA. 

Ponadto OKB kontynuowało prowadzenie kampanii "Kup OKB, aby otrzymać USDT" dla użytkowników na całym świecie. Kwalifikowani użytkownicy otrzymają nagrodę w wysokości 10 USDT za zakup OKB o wartości 100 USDT.

Interakcje społeczności

W dniach 11-30 czerwca OKB wspólnie zorganizowało siedem transmisji na żywo z wieloma znanymi projektami, organizacjami i grupami blockchain, w tym BitTorent, Neo, TRON, Bitcoin Diamond, Bytom, Lambda i SatoshiClub, docierając do setek tysięcy aktywnych użytkowników blockchain.

Kalendarz sezonu OKEx Summer Super Rewards

W dniu 26 czerwca oficjalna społeczność telegramów OKB przeprowadziła transmisję na żywo zatytułowaną „Teraźniejszość i przyszłość OKB”, aby poinformować o budowie i przyszłym planowaniu strategicznym i planowaniu OKB..

Nie mogę się doczekać nowego miesiąca

Podsumowując, w ciągu ostatnich kilku miesięcy obserwowaliśmy stopniowy wzrost liczby rozwijanych aplikacji OKB. Wraz z naszym zespołem programistów i wsparciem posiadaczy OKB oczekujemy, że OKB będzie nadal rozszerzać zakres swoich zastosowań w nadchodzących miesiącach i latach.

W przyszłości zespół OKB będzie dążył do oferowania najwyższej jakości usług większej liczbie użytkowników i pomoże w budowaniu konsensusu w ekosystemie OKB i całej branży blockchain.

Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze do zespołów OKB lub OKChain, skontaktuj się z poniższymi kontaktami:

E-mail OKB: [e-mail chroniony]

Adres e-mail OKChain: [e-mail chroniony]

OKChain https://t.me/okchaintech

Zespół OKB

Lipiec 2020

Śledź OKEx na

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map