W porządku być inaczej – Crypto w Meksyku

Rynek kryptowalut i technologia blockchain w Ameryce Łacińskiej szybko rosną. Statista – jeden z wiodących portali statystycznych na świecie, ujawnił, że Ameryka Łacińska to region z największą liczbą użytkowników kryptowalut na świecie. Jak wynika z badania, w pierwszej dziesiątce najbardziej zaangażowanych krajów znalazły się Brazylia, Kolumbia, Argentyna, Meksyk i Chile.

Cieszymy się, że możemy zaprosić pana Coina (@mrcoinmx na Twitterze), aby opowiedział nam więcej o kryptowalutach w Meksyku!

1. Czy możesz nam opowiedzieć o kulturze kryptowalut w Twoim kraju??

W Meksyku innowacje i przedsiębiorczość to stan umysłu, z którym się rodzimy. Niestety w dziedzinie kryptowalut nie został jeszcze zdetonowany zgodnie z oczekiwaniami.

Rząd i uniwersytety każdego dnia zyskują coraz większe zainteresowanie tematami związanymi z Fintech i rozwojem, a ze względu na powstanie nowych przepisów podatkowych Meksykanie szukają nowych opcji, takich jak kupowanie Bitcoinów, aby zabezpieczyć inwestycje przed nadchodzącym kryzysem..

Oto przykład: na początku roku krajowa waluta miała cenę 18 peso za dolara, dziś jest to prawie 24 peso za dolara; peso meksykańskie spadło o 6 peso w ciągu 6 miesięcy, co oznacza, że ​​straciło 1/3 swojej wartości w stosunku do dolara.

Jako założyciel społeczności Blockchain wierzę, że ten kryzys (gospodarka, prawo rządowe i Covid) doprowadzi nas do BUIDL silnego ekosystemu, który przyjmuje nowe technologie, będąc DeFi najciekawszymi tematami, które członkowie społeczności Mr.Coin szukają i proszą..

2. Czy możesz podzielić się z nami niektórymi udanymi aplikacjami kryptograficznymi w Twoim kraju?

Jeden z członków społeczności Mr.Coin zbudował odnoszący sukcesy biznes oparty na Blockchain o nazwie Binde.io, czyli startup oferujący usługi B2B w zakresie Automatyzacji kontraktów i zarządzania dowodami. Opracowują rozwiązania mające na celu pielęgnowanie zaufania między partnerami biznesowymi, od automatyzacji kontraktów po zarządzanie dowodami, które umożliwiają partnerom audyt odpowiednich zdarzeń w ich transakcjach za pomocą BitcoinSV Blockchain.

3. Co ludzie robią ze swoimi kryptowalutami, czy HODL lub handlują?

Większość ludzi handluje z nim, ale wraz z rozwojem DeFi zaczęli używać platform stackowania i pożyczek, aby mieć większy dochód.

4. Jak popularne jest kryptowaluty w Twoim kraju?

Najpopularniejsze są Bitcoin, Ether i Tokeny, które znajdziesz na lokalnych giełdach. Czasami trafia do głównego nurtu, na przykład gdy Bitcoin Moons 20% lub gdy spada o więcej niż 15%.

5. Jaki jest pogląd Twojego kraju na regulacje dotyczące kryptowalut?

Niestety ludzie odpowiedzialni za regulacje nie rozumieją tego w 100% wiedzą, że ta CryptoBlockchainRevolution zmieni wiele aspektów globalnego życia, dlatego mamy pierwsze prawo fintechowe na świecie, ale problem polega na tym, że nie pomaga to ekosystemowi do BUIDL.


6. Zapytaj znajomego lub rodzinę, czy zdecydują się przyjąć 50 USD lub 1 BTC w momencie, w którym będziesz oferować, jaka będzie ich odpowiedź?

Wszyscy wiedzą, że Bitcoin ma wielką wartość, więc mogę powiedzieć, że każdy wybierze 1 BTC, szczególnie jeśli zapytam moich znajomych i rodzinę.

7. Czy w Twoim kraju są bankomaty Bitcoin??

Tak, jest jeden tuż obok mojego mieszkania.

8. W skali od 1 do 10 (10 to najłatwiejszy), jak oceniasz wygodę i dostępność dla ludzi kupujących Bitcoin za pomocą fiat?

Zależy to w dużej mierze od tego, ile informacji chcesz podać (KYC) lub od poziomu wiedzy, który musisz zmienić dla Bitcoinów za pomocą P2P, bankomatu, giełd, platform OTC itp. Dlatego skupiamy się na comiesięcznym spotkaniu do ucz coraz więcej osób opcji dostępu do tego kryptoworldu. W każdym sklepie na rogu, takim jak OXXOs, możesz zdeponować pieniądze w portfelu wymiany, aby kupić bitcoiny. Więc moja odpowiedź to 10.

9. Jakie są główne giełdy inwestorów / handlowców w Meksyku? i dlaczego?

W Meksyku mamy co najmniej pięć giełd kryptowalut, ale większość użytkowników korzysta tylko z jednej z nich.

To trochę zabawne, ponieważ opłaty, które często płacimy na tej giełdzie, nie są konkurencyjne. Zaufanie zdobyte dzięki kampaniom marketingowym wystarczy, aby użytkownicy nadal z nich korzystali, ale gdy użytkownicy dowiedzą się, że mogą uzyskać lepsze usługi i produkty na giełdach, takich jak OKEx, gdzie mogą generować narzędzia, oszczędzając kryptowaluty czekając na transakcję , płacąc mniejsze opłaty i odpowiednie narzędzia handlowe dla tych, którzy szukają lepszych doświadczeń, częściej przełączają się na korzystanie z tej giełdy.

11. Czy istnieje plan działania z uniwersytetami, rządem lub społecznościami w celu przyspieszenia przyjęcia technologii blockchain??

Tak, dotarliśmy do lokalnych uniwersytetów i projektów Blockchain z Azji, aby pracować ramię w ramię, dostarczając wiedzę studentom po zakończeniu covid.

Na koniec, czy możesz podać jeden cytat lub podsumowanie dla naszych czytelników, jak myślisz, jaka będzie przyszłość kryptowalut w Twoim kraju?

"Blockchain jest na wczesnym etapie, podobnie jak Wielki Wybuch, który widzimy dopiero na początku wspaniałej przyszłości"

Podążać Panie Coin na Twitterze, aby uzyskać więcej informacji o kryptowalutach w Meksyku!

Śledź OKEx Academy na Twitterze, jeśli masz do nas jakieś pytania:

Zarejestruj się i zdeponuj lub handluj co najmniej 10 USDT, aby otrzymać nagrodę dla nowego użytkownika w wysokości 3 USDT!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map