Wszystko, co musisz wiedzieć o OKT

Po niedawnym uruchomieniu OKChain, naszej zdecentralizowanej komercyjnej sieci publicznej, ogłosiliśmy również jego natywny token, OKT. Mając znaczące zainteresowanie na całym świecie tym nowym tokenem, uporządkowaliśmy kilka często zadawanych pytań, aby pomóc Ci zrozumieć jego wyjątkowość, a także różnice między OKT i OKB.

Czy OKT & OKB to samo? Czy OKT to widelec OKB??

Nie, NIE są takie same. OKT & OKB to zasadniczo dwa różne tokeny z całkowicie różnymi funkcjami.

Nowo wystawiony OKT jest natywnym tokenem OKChain, który działa jako token podstawowy dla konsensusu DPoS OKChain. Najpierw ukaże się w swoim bloku genezy, a kolejne 1–5% emisji będą się pojawiać co roku.

OKB to token narzędziowy OKEx, który wspiera rozwój ekosystemu OKEx. Jednorazowa emisja 300 mln OKB została zakończona w 2018 r. I nie będzie dalszej emisji w przyszłości. Oprócz wykupu & plan wypalenia, plan emisji łącznie 700 milionów OKB zostaje zakończony. W ten sposób OKB stał się teraz pierwszym na świecie w pełni rozpowszechnionym tokenem platformy i wejdzie w deflację.

Czy OKT wpłynie na cenę OKB?

Odpowiedź brzmi nie. A ich ceny będą determinowane przez różne zestawy czynników.

Cena OKT opiera się na rozwoju ekosystemu OKChain, w tym aplikacji DEX, DeFi i jego przyszłym rozwoju.

Cena OKB jest determinowana wynikami biznesowymi OKEx, rozwojem infrastruktury ekosystemu, rozbudową kanałów handlowych, a także schematem odkupu i wypłaty OKB. Oto szczegóły:

Rozwój infrastruktury ekosystemów: Rozszerzenie wewnętrznych i zewnętrznych scenariuszy aplikacji OKB. W tym momencie istnieje 11 przypadków użycia aplikacji wewnętrznych i 32 zewnętrzne.

Rozbudowa kanałów handlowych: Otworzyliśmy bramki fiat dla 8 głównych walut, w tym dolara amerykańskiego, euro, wona koreańskiego, rupii indonezyjskiej i donga wietnamskiego.

Program wykupu i wypłaty OKB: Całkowita emisja OKB wynosi 300 milionów, z czego 13 978 364 OKB zostało już spalonych. Obecna kwota w obiegu wynosi 286 021 636 OKB. OKB nie ma dalszej emisji i jest pierwszym na świecie w pełni rozpowszechnionym tokenem platformy.

Dlaczego musimy stworzyć OKT?

OKChain przyjmuje mechanizm konsensusu DPoS, który do działania wymaga natywnego tokenu.


Co więcej, natura ekosystemu OKChain i ekosystemu OKEx jest bardzo różna, pierwsza jest skoncentrowana na technologii, a druga na handlu. Aby lepiej obsługiwać i utrzymywać wysoce autonomiczny ekosystem na OKChain, istnieje potrzeba ciągłego wydawania jego natywnego tokena, a także elastyczny system motywacyjny.

Jednakże, ponieważ musimy utrzymać nasz cel, jakim jest kontynuacja deflacji OKB i uniknięcie osłabienia wartości OKB w celu ochrony długoterminowych interesów jej posiadaczy, nie możemy używać OKB jako natywnego tokena OKChain. Dlatego stworzyliśmy OKT jako natywny token OKChain.

Przyszłe ruchy w celu zwiększenia wartości OKB

Dzięki wydaniu nowego tokena nigdy nie przestaniemy rozwijać naszego ekosystemu OKB i rozszerzać zakresu przypadków użycia, które już obejmowały portfele, usługi finansowe i pożyczkowe, bezpieczeństwo sieci, podróże, styl życia, narzędzia i nie tylko.

Poza tym dodamy więcej kanałów handlu i wpłat. W tej chwili otworzyliśmy bramki fiducjarne dla szeregu głównych walut fiducjarnych i mamy OKB notowane na dziesiątkach głównych giełd kryptowalut z ponad 40 parami handlowymi w stosunku do głównych monet dostępnych na rynkach.

Wreszcie, będziemy nadal doskonalić schemat wykupu i wypłaty OKB. Jak wspomniano, spalimy niewydane 700 milionów OKB i nie zatrzymamy żadnego OKB. Wszystkie spalone i przeznaczone do spalenia OKB pochodzą w całości z rynku wtórnego.

Korzyści dla posiadaczy OKB

Jako wyraz wdzięczności dla naszej społeczności OKB za ich niesamowite wsparcie, zmapujemy 100% bloku genesis OKT do wszystkich posiadaczy OKB zgodnie z ich zasobami OKB. W przyszłości zarówno OKB, jak i USDK zostaną przeniesione z sieci Ethereum ERC-20 do sieci głównej OKChain. Gdy sieć główna OKChain zostanie uruchomiona, handel OKT będzie dostępny. Oznacza to, że posiadacze OKB będą mieli szansę uczestniczyć w zarządzaniu OKChain i zostać superwęzłem.

Chociaż OKB i OKT różnią się pod wieloma względami, w OKChain będą nierozłączne. OKT nie tylko wspiera rozwój OKChain, ale także wspiera rozwój ekosystemu OKB.

Śledź OKEx na:

Strona internetowa: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map