Okcash kontra Reddcoin – Bitwa o kryptowaluty PoS

Kryptowaluty oparte na dowodzie stawki (PoS) mają wiele zalet technicznych. Obecnie zyskują na popularności ze względu na rosnące obawy środowiskowe związane z wydobyciem kryptowalut.

Trochę PoS Waluty zapewniają również inwestorom dywidendę z tytułu posiadania monet, co czyni je dość dochodowymi. Aby uzyskać pasywny dochód, wystarczy mieć w portfelu kilka tokenów PoS.

Dwie z bardziej popularnych monet PoS to OkCash i ReddCoin – obie odniosły pewien sukces cenowy w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zarówno Okcash, jak i Reddcoin są oparte na mechanizmie konsensusu Proof of Stake.

Są to bardzo różne projekty, ale warte rozważenia technicznego dla tych, którzy chcą zainwestować w monety PoS.

Co to jest OKCash?

W erze informacji, kiedy dane cyfrowe można przesyłać w dowolne miejsce na świecie niemal natychmiast, nie ma powodu, aby transfer zasobów cyfrowych był powolny i kosztowny.

625. największa kryptowaluta według kapitalizacji rynkowej (w momencie pisania tego tekstu), OkCash jest widelcem Litecoin, i jest jedną z najbardziej niedocenianych walut cyfrowych PoS. Waluta ma wyższe wskaźniki potwierdzenia niż większość innych zasobów cyfrowych.

Zrzut ekranu 6

Źródło: http://okcash.io/

OKCash to kryptowaluta typu open source, która szczyci się całkowitą decentralizacją. Oznacza to, że każdy może współtworzyć kod oprogramowania OKcash.

Można go bezproblemowo używać w mediach społecznościowych. Na przykład możesz wysłać tokeny OKcash każdemu na Twitterze lub Reddicie, nawet jeśli odbiorca nie ma portfela.

Sieć blockchain OKCash jest łatwa w użyciu i specjalnie stworzona, aby ułatwić wszystkim pracę.

Moneta jest również zbudowana w taki sposób, że ludzie mogą zarobić więcej tokenów, po prostu przechowując pewną ilość monet w portfelach OKcash. Żetony są obstawiane i zaczynają zarabiać więcej monet o ustalonej wartości procentowej bez wymagania od ich posiadaczy zakupu sprzętu górniczego. Inne zalety to fakt, że OkCash nie ma wymagań dotyczących dolnego limitu, a próg wejścia jest bardzo niski.

Zrzut ekranu 7

Źródło: http://okcash.io/


OKcash można kupić za pomocą GiroPay i SOFORT. Ponadto jest obecnie przedmiotem obrotu pod adresem Kryptopia, Bleutrade, i Bittrex.

Historia OKcash

Kryptowaluta OKcash została uruchomiona w 2014 roku przez anonimowego głównego programistę o imieniu OKToshi. Zaczęło się od modelu krzyżówki POW / POS, ale obecnie jest to model POS. Obecnie w obiegu jest 75 milionów monet OKcash.

Czym jest ReddCoin?

Reddcoin ma być walutą napiwków dla platform społecznościowych, takich jak Świergot, Reddit, Facebook, Youtube, i Skurcz. Jest to wirtualna waluta zaprojektowana do integracji z dużymi sieciami i platformami społecznościowymi. Zdaniem dewelopera powinno to otworzyć przestrzeń dla szerokiego zakresu monetyzacji treści, opartej na polubieniach, komentarzach, udostępnieniach i innych materiałach docenianych publikowanych w sieciach społecznościowych.

Zrzut ekranu 8

Źródło: https://reddcoin.com/

Na przykład, zakładając, że naprawdę podoba Ci się i „polubisz” post na Twitterze, możesz wskazać plakatowi trochę ReddCoin z opłatą transakcyjną w wysokości 0%.

Właściciele zdobywają nagrody w postaci stawek

Reddcoin używa algorytmu PoS zamiast algorytmu Proof-of-Work (PoW) do dystrybucji tokenów cyfrowych w sieci. Użytkownik może zarabiać monety poprzez stakowanie, a nie wydobywanie.

Dowód prędkości stawki (PoSV)

Kryptowaluta oparta jest na specjalnej PoSV Algorytm (Proof of Stake Velocity). Algorytm jest połączeniem odporności na ryzyko i pracy. Zachęca użytkowników do posiadania i handlu monetami. W skrócie wygląda to tak: podobnie jak w przypadku algorytmu „equity proof”, im więcej monet posiada użytkownik, tym większe szanse ma na potwierdzenie transakcji. Próbuje usunąć moc mieszania z rąk górników – którzy stopniowo przekształcili blockchain w scentralizowany system.

Zrzut ekranu 9

Źródło: https://reddcoin.com/

Historia rozwoju

Projekt został uruchomiony w 2014 roku w ramach pierwszej oferty monet (ICO), dzięki czemu zebrano około 100 000 USD. W tym czasie rynek kryptowalut dopiero zaczynał się rozwijać. Słynne wirtualne waluty, takie jak Ethereum, Monero, i Dziarskość były już na rynku. Głównym deweloperem projektu jest programista Larry Ren. Do tej pory Reddcoin opracował platformę, która integruje się z Twitterem, Twitch.tv i Justin.tv.

Kurs wymiany kryptowaluty Reddcoin

Reddcoin to wirtualna waluta o niskich cenach. W 2014 roku, wkrótce po uruchomieniu projektu, cena RDD była niższa niż 0,00005 USD. Reddcoin odnotował swój pierwszy znaczący wzrost wczesnym latem 2017 r., Kiedy kurs wymiany pozostawał na poziomie 0,001 USD przez pewien czas. Reddcoinami można handlować na głównych giełdach wirtualnych walut, takich jak UpBit, Bittrex, i Kryptopia.

Kapusta jest niezależnym autorem zajmującym się kryptowalutą i nowymi technologiami. Poprzednie artykuły na temat Masternodes były umieszczane na wiodących stronach internetowych z kryptowalutami i cytowane w białych księgach.

Zdjęcie dzięki uprzejmości BitcoinIsle.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map