Prognoza cen gwiezdnych lumenów (XLM) w 2021 r. – Eksperci przyjmują i zwyżkują długoterminowe prognozy

(Zaktualizowano 13 lutego 2021 r.) Stellar to platforma blockchain typu open source, która łączy systemy płatności, banki i ludzi. Został zaprojektowany, aby szybko i niezawodnie przesyłać pieniądze przy niewielkich opłatach. Uruchomiony w 2014 roku, użyteczność Stellara szybko podniosła wykresy kryptowalut.

Stellar (XLM) nie radził sobie tak dobrze w ciągu ostatnich kilku dni, jednak ostatnia aktualizacja gwiezdnego łańcucha bloków stellar-core v11.4.0., obiecuje doprowadzić do tak bardzo potrzebnego rozwoju XLM. Niemniej jednak 2018 był bardzo dobrym rokiem pod względem podstaw, w którym aktywność sieciowa i partnerstwa rosną i odgrywają ważną rolę w rozwoju tego zasobu cyfrowego..

Handlowcy, eksperci, a nawet nasza analiza techniczna wskazują, że mamy powody do optymizmu co do ceny XLM. W tym artykule przyjrzymy się niektórym powodom, które mogą podnieść cenę XLM i innych altcoinów w miarę zbliżania się do ostatniego kwartału roku. XLM zajmuje obecnie 14. pozycję na liście przebojów monet z kapitalizacją rynkową na poziomie nieco ponad 1,5 miliarda dolarów.

Pod koniec 2019 roku Stellar Foundation zmniejszyła podaż XLM o 50%, co spowodowało wzrost ceny XLM o 20%. Mimo że Stellar spalił połowę swojej podaży, spotkał się z dużą krytyką ze strony innych analityków, ekspertów i osób z rynku kryptowalut.

Fundacja Stellar współpracuje również z organizacjami non-profit, zapewniając finansowanie ich projektów i promując korzystanie z wirtualnych walut.

Kup XLM na Binance już dziś!

Prognozy ekspertów dotyczące XLM 2019, 2020, 2021, 2022

Mamy dobre wieści dla wszystkich posiadaczy Stellar (XLM), ponieważ eksperci przewidują świetlaną przyszłość dla monety. Poniżej znajdują się opinie ekspertów wyjaśniające, dlaczego cena Stellar Lumens wkrótce wzrośnie.

ZA panel profesjonalistów z sektora kryptowalut, w tym prezesi i słynny deweloper bitcoin, Jimmy Song, przewidział ogromne zyski dla ceny Stellar Lumen. Panel stwierdził, że XLM może wzrosnąć aż o 260% w stosunku do obecnej ceny do końca 2019 roku. Wszyscy członkowie panelu wyrazili duże nadzieje co do ceny monety w nadchodzących miesiącach.

WalletInvestor spodziewa się, że cena XLM wzrośnie do 0,2 USD, a następnie spadnie do 0,01 USD do końca roku. Oczekuje się jednak, że cena ponownie wzrośnie do 0,2 USD, a przez następne dwa lata cena XLM będzie wynosić od 0,01 USD do 0,02 USD.

TradingBeasts przewiduje, że XLM utrzyma cenę 0,06 USD do 2021 r. Jednak do maja 2021 r. Zacznie rosnąć do 0,11 USD do końca 2022 r..

Kup XLM na Binance już dziś!

Inne czynniki wpływające na cenę XLM obejmują;

Stworzenie międzygwiezdnej

W innym przypadku, który podkreśla rosnącą użyteczność gwiezdnej sieci, Chain, był to startup blockchain niedawno nabyte przez Lightyear, komercyjny oddział Stellar Development Foundation. Przejęcie doprowadziło do powstania nowej jednostki o nazwie Interstellar.


Od momentu założenia w 2014 roku Chain zdołał zebrać ponad 40 milionów dolarów prywatnego kapitału. Współpracował również z firmami takimi jak Visa, Nasdaq i Citigroup. Startup określa się jako system rejestru kryptograficznego, który sprawia, że ​​usługi finansowe są inteligentniejsze, lepiej połączone i bezpieczniejsze.

Na czele Interstellar stanie Adam Ludwin, były partner RRE Ventures i założyciel Chain. Będzie pełnił funkcję CEO nowego projektu, a Jed McCaleb, Stellar i Ripple Cofounder będą pełnić funkcję CTO projektu.

Komentując przejęcie Chain przez Stellar, Ludwin powiedziany:

„Wszyscy klienci, których teraz mamy, skutecznie przeszli z korzystania z tradycyjnego modelu bazy danych na model tokenów, wydając aktywa w środowisku lokalnym. Współpracując ze Stellar, możesz wysłać aktywa do innej instytucji ”.

Teraz wydaje się, że to dążenie Chaina do przyjęcia technologii blockchain w przedsiębiorstwach jest powodem, dla którego Stellar uznał za stosowne przejęcie firmy. W oświadczeniu McCaleb powiedział:

„Zespół Chain jest liderem na rynku, jeśli chodzi o wdrażanie technologii blockchain w przedsiębiorstwach. Jest to kluczowy element budowania przyszłości, w której pieniądze i zasoby cyfrowe są przenoszone przez otwarte protokoły ”.

IBM wprowadza na rynek światowy system płatności Blockchain wspierany przez gwiazdę

Dobre wieści napływają w sposób Stellar, a niedawne przyjęcie sieci przez IBM obiecuje zwiększyć fortunę XLM. We wrześniu firma International Business Machines Corp. ogłosiła, że ​​wprowadza na rynek Blockchain World Wire, system płatności oparty na łańcuchu blokowym, który jest obsługiwany przez protokół Stellar..

Platforma obiecuje zrewolucjonizować płatności transgraniczne według IBM. Będzie działać podobnie jak systemy rozliczeń blockchain firmy Ripple, które wykorzystują XRP do przesyłania dużych ilości pieniędzy za granicę z niewielkimi opłatami lub bez nich.

Kiedy platforma zacznie działać oficjalnie, ułatwi natychmiastowe rozliczanie i rozliczanie wszystkich transakcji za pośrednictwem sieci blockchain Stellar.

IBM opisuje nowy produkt jako:

„IBM Blockchain World Wire, nowa kolej finansowa, która umożliwia jednoczesne rozliczanie i rozliczanie płatności transgranicznych w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Integracja z istniejącymi systemami płatności pozwala zastąpić kosztowną nieprzejrzystość przystępną cenowo przejrzystością – a to może zapewnić wszystkim większe możliwości finansowe ”.

Oprócz współpracy z IBM, krąży również plotka, że ​​Fidelity może zdecydować się na blockchain XLM w przenoszeniu zasobów cyfrowych na swoich platformach. Chociaż nie jest to potwierdzone, należy powiedzieć, że wiele ruchów cen na rynku finansowym jest określanych przez plotki.

Gdyby taki ruch miał miejsce, znacznie podniósłby cenę XLM, potencjalnie nawet do poziomu 1 USD.

Dodatek do BitGo

Na początku października, BitGo, jeden z wiodących start-upów kryptowalut, który oferuje rozwiązania dla powierników, ogłosił, że dodaje XLM i Dash do swojej listy kryptowalut. Klienci mogą teraz generować portfele dla obu od tego miesiąca.

BitGo to jeden z najbezpieczniejszych dostawców portfeli na świecie. Nowe dodatki sprawiają, że jest to ekscytujące dla inwestorów obu kryptowalut.

Mike Belshe, dyrektor generalny i założyciel BitGo, powiedziany że dodatki wynikały z ich unikalnych funkcji, które oferują pewne postępy, zwłaszcza w zakresie płatności.

Dodaje, że Stellar był wyraźnym wyborem dla Startupu, ponieważ ściśle koncentruje się na zapewnianiu globalnych płatności dla większej liczby konsumentów. To coś, co odróżnia go od Bitcoina. W przeciwieństwie do BTC, który działa jako magazyn wartości, XLM koncentruje się na transakcjach.

Oprócz BitGO pojawiły się pozytywne wiadomości z wymiany notowanie tokena XLM na giełdzie Coinsuper z siedzibą w Hongkongu.

Kup XLM na Binance już dziś!

Prognoza cen Stellar Lumens (XLM) Analiza TradingView zaktualizowana 13 lutego 2021 r

XLMUSD 0,58 $ Następny DŁUGI cel przez kyer na TradingView.com

Jak wykazał analityk, XLM był w stanie osiągnąć nowe rekordy wszech czasów na giełdzie Binance. Obecnie pracuje z poziomami Fibonacciego, które pozwoliłyby mu zrozumieć, gdzie może pójść cena aktywa w przyszłości. 

Wspomniał, że XLM spędził styczeń i luty w fazie akumulacji między 0,277 a 0,30406 USDT za monetę. Oprócz tego wirtualna waluta przesunęła się wyżej w kierunku wyższych szczytów i przekroczyła w tym momencie poziom 0,48 USDT. 

Ponadto uważa, że ​​XLM może podążać za poziomami Fibonacciego, tak jak miało to już miejsce w przeszłości z tą wirtualną walutą.

XLM / USDT Silna bycza akcja cenowa przez FieryTrading na TradingView.com

Para handlowa XLMUSDT pokazuje, że w ostatnich dniach nastąpił bardzo duży wzrost wartości tej wirtualnej waluty. Jednak gdy XLM był w stanie osiągnąć 0,41 USDT za monetę, cofnął się o 50%. Zamiast tego w ostatnich dniach XLM próbował przesunąć się powyżej 0,37, a następnie spadł o 20%. 

Obecnie XLM odnotowuje wyższe szczyty i wyższe dołki, co pokazuje, że trend niedźwiedzi może zostać zakończony dla tego aktywa cyfrowego. Co więcej, w najbliższych dniach może być możliwe zaobserwowanie wzrostu wolumenu XLM. Może to być konieczne, aby ruszyć, aby mógł osiągnąć dwa główne cele: 0,37 i 0,41 USDT za monetę.

XLM / USDT przygotowuje rakietę w kierunku poziomu 0,3947 &# x1f680;&# x1f680;&# x1f680; przez CollegeofPips na TradingView.com

Zasób cyfrowy XLM nadal koryguje silny wzrost, jaki odnotował w ostatnich miesiącach. Cena XLM zauważyła, że ​​sprzedawcy utworzyli wyraźny kanał ruchu cen. To także próba przełamania niższego trendu z 24 grudnia. 

Z analizy wynika, że ​​w ostatnich dniach cena XLM powoli spada. To może być moment, aby pomyśleć o nowym trendzie wzrostowym na najbliższe dni. Silni nabywcy mogli wejść po 0,12 USD, a pierwsze cele, które podzielił analityk, to 0,146 USD i 0,16 USD. Niektórzy inwestorzy z XRP mogliby również przejść na aktywa cyfrowe XLM.

Crypto XLM / USD (Kolejny Moonshot w przygotowaniu?) przez SonicDeejay na TradingView.com

W przypadku pary handlowej XLMUSDT widzimy, że analityk jest optymistyczny na tej parze, ponieważ mogłaby zostać przyjęta przez banki centralne w przyszłości. Uważa, że ​​istnieje również duże prawdopodobieństwo, że w najbliższej przyszłości wzrośnie do 0,21 i 0,23. Niemniej jednak nie wyjaśnił, co i jak banki centralne mogą przyjąć tę wirtualną walutę.

Jak widać, w chwili pisania tego tekstu, para handlowa XLMUSDT wynosi obecnie 0,18579 XLM. Może to popchnąć zasób cyfrowy o 24, a nawet dalej, jak pokazano na wykresie udostępnionym przez analityka.

XLMUSDT 4hr: // RSI uzyskuje możliwość overxtended_buy przez HustleGrindMomentum na TradingView.com

XLM był w bardzo dobrym okresie. Jednak teraz wydaje się, że przeżywa korektę. Analityk sugeruje, że ważne będzie obserwowanie zmian Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), a także zmian trendu RSI. 

Ponadto wspomniał, że oprócz XRP, XLM w dużym stopniu zależy od wskaźników technicznych. Dobra strategia mogłaby polegać na czerpaniu zysków i ponownym zakupie dla hodowców. Jeśli nie, najlepiej jest czerpać zyski i przenosić się do innego zasobu cyfrowego. 

Ważne jest również, aby szukać odbicia na 200 SMMA na wykresie 4-godzinnym. Może to w najbliższej przyszłości popchnąć wirtualną walutę do 0,27 i 0,28.

Kup XLM na Binance już dziś!

Ucz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o Stellar XLM? Przeczytaj nasz Przewodnik dla początkujących po XLM, wraz z historią projektu i podstawami tego, w jaki sposób moneta zapewnia wartość. Wyszukiwanie Stellar na naszej stronie spowoduje wyświetlenie najnowszych artykułów XLM, takich jak Weiss Ratings, nadając Stellar XLM ocenę „kup”.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stellara, możesz dowiedzieć się, jak kupić XLM na Binance, naszej sugerowanej giełdzie dla nowych inwestorów kryptowalutowych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map