Prognoza cen NEO 2021 – Eksperci biorą pod uwagę, analizę techniczną i inne czynniki wpływające na jej cenę

(Zaktualizowano 13 lutego 2021 r.) W zeszłym roku NEO doświadczył mieszanych sygnałów. Oczekiwano, że cena tej monety wzrośnie do 30 USD do końca 2019 roku; jednak to się nie zmaterializowało, ponieważ rynek kryptowalut nie osiągnął późnego wzrostu. Neo rozpoczął rok handlując kwotą około 7 USD. Jego cena odnotowałaby znaczny wzrost w kolejnych miesiącach, osiągając szczyt w okolicy 20 USD do lipca. Jednak jest to tak dobre, jak dla monety.

Ale ponieważ Chiny mają przyspieszyć przyjęcie technologii blockchain jako podstawowej innowacji, perspektywy dla NEO na 2020 rok wyglądają jasno. Niedawno platforma stała się pierwszym projektem blockchain, który dołączył do Fundacji Microsoft-created.NET..

Platforma zintegrowała zestaw narzędzi blockchain bezpośrednio z .NET. NEO planuje wykorzystać integrację, aby poprawić wrażenia z tworzenia inteligentnych kontraktów poprzez przyspieszenie tworzenia dApps w swoim łańcuchu blokowym. Fundacja ma nadzieję, że to posunięcie, które przyciągnie więcej programistów do platformy i ogólnie przyspieszy wdrażanie technologii blockchain.

W tym artykule przyjrzymy się opiniom ekspertów, analizie technicznej i kilku powodom, dla których cena NEO ma wzrosnąć w 2020 roku..

Kup NEO na Binance już dziś!

Opinia ekspertów na temat tego, dlaczego NEO wzrośnie

 Według ekspertów kryptowalut cena NEO wzrośnie w najbliższych latach z kilku powodów. Przyjrzyjmy się niektórym z tych powodów. Mark Cagney, współzałożyciel Social Finance (SoFi), stwierdził, że moneta ma potencjał, aby zastąpić Bitcoin ze względu na innowacyjne wykorzystanie technologii blockchain. Wyprzedzanie Bitcoina oznacza masową adopcję, która spowoduje wzrost ceny monety. 

Brian Evans, słynny ewangelista blockchain i inwestor Angel, również wspiera przyszły rozwój NEO. Evans stwierdza, że ​​„Wielkim posunięciem dla NEO jest stworzenie całej inteligentnej gospodarki. Zawiera zasoby cyfrowe, inteligentne kontrakty i tożsamość cyfrową, które można wykorzystać w rzeczywistych aplikacjach i zintegrować z rzeczywistą gospodarką. Chiny mogą być kandydatem do tej pierwszej rzeczywistej aplikacji i integracji.„Kiedy więcej firm będzie nadal przyjmować inteligentne kontrakty, więcej handlowców dostrzeże potencjał w monecie, a to spowoduje wzrost jej ceny. 

Dodatkowo Rakesh Upadhyay, pisarz dla wiodąca publikacja kryptograficzna, uważa, że ​​niedawne pozytywne wydarzenia, takie jak nowo ogłoszony fundusz EcoBoost o wartości 100 milionów dolarów, spowodują wzrost ceny NEO. Ze względu na te wydarzenia autor optymistycznie ocenia przyszłą cenę monety. 

Mimo to regulacje w Chinach wpłynęły również na cenę NEO w pierwszych miesiącach 2018 r. Głównym pytaniem pozostaje, co stanie się w przyszłości, jeśli ograniczenia te nie zostaną zniesione.

Kup NEO na Binance już dziś!

Inne czynniki wpływające na cenę NEO.

NEO 3.0: Nadchodzące aktualizacje sieci

Prognoza ceny NEO opiera się na możliwej korzyści z nadchodząca aktualizacja sieci które doczekają się premiery NEO 3.0. Nowy protokół pomoże platformie dostatecznie skalować i zbudować w pełni zintegrowaną gospodarkę cyfrową. Według Da Hongfei i Erika Zhanga, którzy są założycielami platformy NEO, mają nadzieję, że protokół stanie się numerem jeden blockchain w 2020 roku..

Uaktualnienia pomogą projektowi stworzyć zdecentralizowaną platformę, która będzie w stanie obsługiwać komercyjne aplikacje na dużą skalę. Nacisk zostanie położony na niezawodność, zwiększenie możliwości pamięci masowej i zwiększenie liczby transakcji na sekundę.

Dokładniej, nowe funkcje, które zostaną dodane w NEO 3.0 obejmują:

1.    Natywne kontrakty, które będą nowym typem inteligentnych kontraktów, które będą uruchamiać kod bezpośrednio, zamiast bezpośrednio korzystać z maszyny wirtualnej NEO. Zarówno NEO, jak i Gas będą istnieć jako rodzime kontrakty w NEO 3.0.

2.    Dostęp do zasobów internetowych, który umożliwi użytkownikom dostęp do zasobów internetowych za pomocą inteligentnych kontraktów.

3.    Nastąpi poprawa mechanizmu konsensusu dBFT.

4.    Pojawi się system manifestów i zezwoleń, w którym inteligentne kontrakty będą klasyfikowane, aby ułatwić skuteczną komunikację między nimi.

5.    Opracowanie NeoFS, propozycji, która ma na celu zbudowanie rozproszonej sieci pamięci masowej, która będzie kompletna z własnymi bodźcami ekonomicznymi.

Plany globalnego przyjęcia i wpływ na założenia dotyczące prognozowania cen NEO

Mimo że NEO ma już solidne oparcie w dynamicznie rozwijającej się zdecentralizowanej gospodarce Chin, platforma nie wydaje się wkrótce spocząć. Projekt posuwa się naprzód z planami globalnej ekspansji. Uwodzi rządy i osoby na całym świecie pojęciem inteligentnej gospodarki.

W ramach projektu organizowane są już hackathony, konferencje, prezentacje i spotkania. Te wysiłki rozwojowe mają na celu eskalację globalnej ekspansji blockchain.

W kwietniu zespół NEO po raz drugi w tym roku koncertował w Europie. Grupa przejechała przez Lizbonę, Madryt, Paryż, Zurych, Amsterdam i Wiedeń. Zatrzymali się również w Brukseli, gdzie Da Hongfei, założyciel NEO zaadresowany Parlament Europejski na temat korzyści płynących z technologii blockchain.

W dążeniu do globalnej dominacji zespół odbył również tournée po Ameryce Południowej. W maju grupa odwiedził Brazylię przypuszczalnie dążenie do zakorzenienia w tym, co zapowiada się jako kolejna granica dla technologii blockchain.

Ekosystem NEO rośnie

Niedawno zespół NEO Global Development (NGD) ogłosił że ma nowe aktualizacje dla platformy NEO. Dwie aktualizacje mają postać dwóch nowych tokenów; CNEO i CGAS. C oznacza kontrakt. Oznacza to, że tokeny będą specjalnie używane do inteligentnych kontraktów. 20 $ w naszej prognozie cenowej NEO uwzględnia działanie tych monet.

Wartość dwóch nowych tokenów jest powiązana z wartością NEO i GAS i można je wymienić na oba po ich kursach rynkowych. Według wpisu na blogu dodatki wyszły z konieczności. Rosnąca liczba aplikacji dApps na platformie NEO doprowadziła do zapotrzebowania na bardziej zróżnicowany zestaw typów aktywów.

„W odpowiedzi na prośby społeczności NGD opracowało CNEO i CGAS, dwa aktywa kontraktowe, które odpowiednio mapują NEO i GAS, dwa globalne aktywa, na odpowiedniki inteligentnych kontraktów NEP-5”.

W obecnym stanie NEO i GAS nie mogą być łatwo wykorzystywane przez inteligentne kontrakty. To jest powód, który doprowadził do konieczności konwersji ich na odpowiedniki NEP-5.

Zwykle niestandardowe tokeny nie zdobywają uznania przez szerszą społeczność kryptowalut. Może to prowadzić do tego, że nie pojawią się na giełdach, a to jest główny powód dlaczego zespół związał oba te elementy z istniejącymi zasobami cyfrowymi.

„Za każdym razem, gdy jakikolwiek projekt wydaje token NEP-5 dla tego kontraktu, społeczność może nie rozpoznać jego tokena lub giełdy nie chcą wystawić go na sprzedaż. W związku z tym jest to kosztowne dla projektu. Następnie społeczność zaleciła zespołowi NGD wydanie zasobu NEP-5 powiązanego z NEO / GAS. ”

Chcesz dowiedzieć się więcej? Tutaj możesz zobaczyć nasze relacje z najlepszych projektów NEO.

Oprócz tego NEO regularnie pracuje podczas tej pandemii, aby walczyć z koronawirusem. Na platformie NEO istnieje wiele inicjatyw, które pomagają firmom i firmom na całym świecie.

Jak widać powyżej, użyteczność łańcucha blokowego NEO rośnie. Jest to coś, czego możemy się spodziewać, że wkrótce cena NEO wzrośnie. Rzeczywiście, NEO był w stanie osiągnąć 20 USD za monetę, a cena waluty cyfrowej może nadal rosnąć w nadchodzących tygodniach. Istnieje kilka projektów, które z pewnością mogą umieścić cenę NEO powyżej 100 USD.

NEO przeżywa również wzrost pod względem aplikacji DeFi i firm pracujących nad jego ekosystemem. Flamingo jest jedną z tych firm, które próbują oferować rozwiązania DeFi na szczycie sieci NEO.

Kup NEO na Binance już dziś!

Prognoza cen NEO – Analiza techniczna TradingView, aktualizacja 13 lutego 2021 r

NEOUSDT – analiza EW – załamanie C. przez cykliczna na TradingView.com

Według analityka NEO, wirtualna waluta mogłaby zakończyć trzecią rosnącą falę i rozpocząć korektę czwartą falą. Ta analiza fal Elliotta pokazuje, że NEO może teraz obniżyć się do 34 USDT lub 32 USDT i rozpocząć piątą falę w kierunku ceny ponad 45 USDT za monetę. 

Niemniej jednak na czwartą falę korekcyjną musimy poczekać przed rozpoczęciem piątej. Analityk uważa, że ​​korekta może ostatecznie osiągnąć 33 USD, ale nie mniej. To może być dobry moment, aby wejść na rynek i poczekać na powstanie piątej fali.

&# x1f525; NEO / USDT spadnie do wsparcia przez FieryTrading na TradingView.com

Według tego analityka TradingView, NEO / USDT traci parę, co nie mogłoby być dobre dla tej wirtualnej waluty. Pomimo pozytywnego roku po ekspansji COVID-19, wirtualna waluta może wkrótce zbliżyć się do poziomu wsparcia, który znajdujemy na poziomie 18,70 USDT za monetę. 

Analityk uważa, że ​​można utrzymać krótką pozycję i może dojść do fioletowego wsparcia pokazanego na wykresie. Cena NEO przesunęła się z 3,99 USDT w marcu do 28,72 kilka tygodni temu. To pokazuje, że rok 2020 był bardzo dobrym rokiem dla wirtualnej waluty. Zrozumienie, jak ta moneta będzie ewoluować, jest tylko kwestią czasu.

NEO / USDT Bullish Retrace / Reentry idea 4HR przez cryptodonovan na TradingView.com

NEO USDT nadal porusza się wyżej poprzez rosnący klin, który z czasem staje się coraz szerszy. Moglibyśmy zbliżyć się do poziomu oporu, który może być trudny do pokonania. Zdaniem analityka, NEO nie wygląda jak Carbon kopia Ethereum. 

Wspomniał, że zauważył potencjalną odwrotną głowę i ramiona formujące się na 4-godzinnym wykresie, które można pokryć z poziomem zniesienia 5 Fibonacciego. Niemniej jednak uważa, że ​​może to być trochę przedwczesne i trend wzrostowy może się utrzymać w najbliższych tygodniach, a ostatecznie miesiącach. Zrozumienie, co się z nią stanie, to tylko kwestia czasu.

Neo również wygląda na upartego w bankomacie przez NystockCryptoman2020 na TradingView.com

Zdaniem analityka, para handlowa NEO / USDT może w tej chwili być bardzo zwyżkowa. Co więcej, analityk widzi, że w ostatnich dniach nastąpiło podwójne dno, które może pchnąć kryptowalutę wyżej w nadchodzących tygodniach.. 

Ponadto uważa, że ​​w najbliższych dniach należy uważnie śledzić poziom 15 USD. Jeśli Bitcoin będzie nadal rósł w górę, może to być dobra okazja dla tej wirtualnej waluty do ekspansji i poprawy jej wydajności w branży kryptograficznej. Niemniej jednak Bitcoin może ostatecznie odtworzyć i zabrać ze sobą wszystkie inne zasoby cyfrowe. W tej chwili cena NEO jest bliska 14,37 USD.

NEOUSDT testuje tygodniowy opór wewnątrz flagi byka &# x1f990; przez plancton0618 na TradingView.com

Obecnie NEOUSDT testuje tygodniowy opór wewnątrz flagi byka. Analityk uważa, że ​​jeśli poziom wsparcia na poziomie 18,23 USDT jest w stanie utrzymać cenę NEO, moglibyśmy zobaczyć szybki ruch do 20 USDT za monetę. 

Oczywiście jest to również z pewnością związane z Bitcoinem i całym rynkiem kryptowalut. Im większa ekspansja cen Bitcoin, tym łatwiej będzie NEO przejść wyżej. Analityk uważa, że ​​w przyszłości NEO może wzrosnąć, jeśli rynek się rozszerzy. Niemniej jednak zasób cyfrowy jest daleki od swojego rekordowego poziomu.

Kup NEO na Binance już dziś!

Wniosek

Wysoka wydajność tokena NEO zapewniła, że ​​projekt utrzymał swoją pozycję w pierwszej dwudziestce kryptowalut. Platforma pracuje również nad rozwiązaniem niektórych z najbardziej palących problemów związanych z trwającymi aktualizacjami NEO 3.0, które będą świetne za cenę tokena.

Opierając się na tym, co widzieliśmy do tej pory, mądrze byłoby, gdyby każdy inwestor dodał trochę NEO do swojego portfela, aby upewnić się, że nie przegapi zysków, które zostaną zrealizowane, gdy moneta zacznie ponownie rosnąć.

Oczywiście, jeśli interesuje Cię to kupnem NEO lub handlowaniem nim, możesz skorzystać z Binance i dowiedzieć się, jak to zrobić, korzystając z naszego pełnego Przewodnika kupowania NEO na Binance.

Możesz również wymienić NEO na Bittrex i skorzystać z naszego przewodnika tutaj.

Możesz dowiedzieć się więcej o możliwościach dochodu pasywnego NEO dzięki produkcji GAS z naszego przewodnika tutaj.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map