Recenzja portfela Toast – Najlepszy portfel Ripple?

Recenzja portfela Toast – Najlepszy portfel Ripple?

XRP to natywna waluta księgi blockchain Ripple, która została stworzona przez firmę Ripple. Ripple dąży do tego, aby poprzez swoje technologie uczynić proces wysyłania funduszy za granicę znacznie łatwiejszym i tańszym. Firma oferuje różnorodne produkty i rozwiązania bankom i dostawcom usług płatniczych, a XRP jest tylko jednym z wielu jej osiągnięć.

Obecnie XRP zajmuje trzecie miejsce wśród kryptowalut pod względem wartości kapitalizacji rynkowej, która obecnie jest warta 13.417.056.410 USD. XRP można kupować i sprzedawać na szerokiej liście giełd kryptowalut, ale zanim zaczniesz kupować XRP, powinieneś mieć bezpieczny portfel do ich przechowywania.

Przed podjęciem decyzji o zakupie portfela XRP i dokonaniu transakcji za pomocą monety należy zdawać sobie sprawę z ważnego aspektu. W przeciwieństwie do innych portfeli kryptowalut, portfele Ripple wymagają 20 XRP, aby zarezerwować adres portfela. Suma służy do utrzymania otwartego portfela i aktywacji XRP w Ripple Ledger.

Więc jeśli prześlesz 200 XRP do swojego portfela Ripple, 20 XRP trafi na rezerwację adresu portfela, co oznacza, że ​​możesz dokonywać transakcji za 180 XRP. Dlatego nie zaleca się przechowywania XRP w wielu portfelach; tracisz część swojej kwoty tylko za to, że portfele są zarezerwowane.

Portfel tostowy

Toast Wallet to darmowy portfel open source zbudowany specjalnie dla Ripple XRP. Portfel, rozwinięcie firmy StarStone Limited, został początkowo pomyślany tylko dla użytkowników mobilnych, ale teraz jest dostępny dla większej liczby urządzeń. Portfel jest kompatybilny z systemami iOS, Android, Windows, Mac i Linux.

Ten wieloplatformowy portfel Ripple ma prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, twierdząc, że nie kieruje żadnych informacji ani haseł do swoich serwerów.

Kolejnym pozytywnym aspektem tego portfela jest to, że nie jest on hostowany, co oznacza, że ​​jesteś jedyną jednostką, która przechowuje klucze prywatne portfela. Dzięki temu wszystko jest bezpieczniejsze, ponieważ ważne informacje są mniej narażone na próby włamania.

Funkcje portfela Toast sprawiają, że jest to atrakcyjny i popularny portfel dla posiadaczy XRP. Sugerujemy zajrzenie do Toast Wallet, aby przechowywać XRP, ponieważ jego kompatybilność i bezpieczeństwo są na najwyższym poziomie w tej przestrzeni. Firma posiada również obszerna sekcja FAQ możesz przeczytać, jeśli zastanawiasz się, jak korzystać z portfela. Wiele witryn wskazywało również, że zespół obsługi klienta Toast Wallet był pomocny i szybko odpowiadał na pytania.

Portfel Toast przeszedł długą drogę, aby stać się głównym portfelem XRP i polecamy go każdemu, kto szuka bezpiecznego i łatwego rozwiązania do przechowywania swojego Ripple.

Mimo to istnieją inne portfele, jeśli potrzebujesz alternatywy. Poniżej znajdują się inne opcje.

Tost Portfel min

Źródło: https://allvor.org

Exarpy

Exapry to portfel internetowy, który umożliwia przechowywanie XRP i dokonywanie z nimi transakcji za pomocą zrozumiałej aplikacji.

Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo, Exarpy dostarczy do każdego konta środek zabezpieczający PIN. Kiedy będziesz chciał zalogować się do swojego portfela, będziesz musiał rozłączyć się z Internetem.

Następnie zostaniesz przekierowany na stronę logowania i poproszony o podanie kodu PIN wraz z kodem weryfikacyjnym. Portfel informuje wtedy, że można bezpiecznie ponownie połączyć się z internetem.

Jednak portfel pobiera opłatę w wysokości 0,0025 XRP za każdą transakcję, która obejmuje również opłaty pobierane przez sieć Ripple.

Exarpy nie ma takiego zasięgu, jak Toast Wallet, ale może to być intrygujący wybór.

Portfel Edge

Portfel Edge to portfel open source dostępny dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

Edge szyfruje konta lokalnie na urządzeniu użytkownika. Nigdy nie będzie miał dostępu do żadnej nazwy użytkownika ani hasła swoich klientów. Konto jest automatycznie archiwizowane jako środek zabezpieczający przed awarią w przypadku uszkodzenia lub kradzieży urządzenia. Użytkownik portfela jest jedyną osobą, która posiada główny klucz prywatny do swojego konta.

Portfel oferuje również dodatkowe opcje bezpieczeństwa, dzięki którym użytkownik może ulepszyć swoje konto. Obejmują one odzyskiwanie hasła i dwuskładnikowy system uwierzytelniania One-Touch. Infrastruktura serwera Edge jest zdecentralizowana, umożliwiając użytkownikom bezpośrednią interakcję z rozproszonymi rejestrami kryptowalut, których używają. Oznacza to, że nawet jeśli serwer Edge ma przestoje, portfel nadal działa.

Ledger Nano S

Ledger Nano S to portfel do przechowywania w chłodni, który ma wygląd podobny do dysku USB z interfejsem OLED. Ten typ portfela jest uważany za najbezpieczniejszy, ponieważ przechowuje klucze prywatne w trybie offline, dzięki czemu są praktycznie odporne na wszelkiego rodzaju ataki online.

Urządzenie jest kompatybilne z każdym komputerem, laptopem lub urządzeniem mobilnym wyposażonym w port USB, umożliwiając wysyłanie i odbieranie XRP w bezpieczny i bezproblemowy sposób. Ten portfel ma również oddzielny ekran, na którym można zobaczyć klucz źródłowy, który jest tworzony po wykonaniu każdej transakcji.

Klucze prywatne są przechowywane w oddzielnym miejscu w urządzeniu, ponieważ ma ono zintegrowane silnie zaszyfrowane oprogramowanie układowe w swojej konstrukcji z dwoma chipami. Po podłączeniu urządzenia do komputera będziesz musiał podać 4-cyfrowy kod PIN, środek, który zwiększa bezpieczeństwo tego portfela.

W przeciwieństwie do innych portfeli, Ledger nie ma ograniczeń co do ilości monet XRP, które użytkownik chce przechowywać. Portfel obsługuje również inne rodzaje kryptowalut.

To jest istotna zaleta, którą ma Ledger; że może przechowywać inne monety. Więc jeśli chcesz, aby Twój XRP był w tym samym portfelu, co Twój BTC lub ETH, to jest miejsce, w którym chcesz się udać. Portfel Toast i inne powyżej są przeznaczone wyłącznie dla XRP, więc są ograniczone co do tego, co mogą pomieścić w całym portfelu.

Przegląd księgi nano s 600x336 1

Źródło: https://99bitcoins.com

Werdykt

W przypadku portfeli wyłącznie XRP Toast wydaje się być najlepszym dostępnym wyborem. Podoba nam się Toast za wygodę użytkowania, funkcje bezpieczeństwa i skupienie się na obsłudze Ripple. Jeśli jednak trzymasz kilka monet, które chcesz przechowywać w jednym portfelu, prawdopodobnie chcesz skorzystać z Ledger Nano S.

Kapusta jest niezależnym autorem zajmującym się kryptowalutą i nowymi technologiami. Poprzednie artykuły na temat Masternodes były umieszczane na wiodących stronach internetowych z kryptowalutami i cytowane w białych księgach

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map