Najlepszy bot handlowy Bitcoin: przewodnik użytkownika

przegląd botów-best-bitcoinów

Możliwość handlu bitcoinami w ramach nowej klasy aktywów na rynku kryptowalut jest po prostu niesamowita.

Handel zawsze był znany jako życiowa krew rynków. A era Bitcoinów oparta na blockchain przyniosła ze sobą nowe wyzwania, z którymi tradycyjni inwestorzy giełdowi nigdy nie mieli do czynienia, biorąc pod uwagę 24/7/365 przez cały czas charakter branży kryptograficznej. Trend handlu bitcoinami nie ma końca, więc zacznijmy.

Nauka korzystania z najlepszych botów do handlu bitcoinami w 2019 roku nie będzie łatwa, ani natychmiastowe zyski nie pojawią się od razu. Jednak świadomość jest pierwszym kluczem do odblokowania progu w celu optymalizacji pod kątem najmądrzejszych transakcji.

Zalecamy zapoznanie się z każdym z 15 poniższych systemów botów do automatycznego handlu, aby rozpocząć od dzisiaj.

Poniższe rankingi botów do handlu bitcoinami wykorzystywały te komponenty jako kryteria pomagające oceniać i przeglądać:

 • łatwy w konfiguracji, instaluj i używaj poprawnie – także możliwość szybkiego wprowadzania zmian (bez super technicznych umiejętności)
 • strategia handlowa (arbitraż, market making, copy trading, shorting, stop-loss, scalping, symulacje umiejętności)
 • integracje wymiany (Binance, Coinbase, Bittrex, Bitfinex, Bitstamp, Poloniex, KuCoin, Huobi itp.)
 • elastyczność cenowa i kosztowa (bezpłatne wersje próbne, opcje licencji miesięcznej, rocznej lub dożywotniej)
 • rodzaj (w chmurze, Windows / macOS / Linux, zautomatyzowana funkcja handlu jednym kliknięciem)
 • sygnały zewnętrzne (przez TradingView lub inne wskaźniki stron trzecich itp.)
 • liczba aktywnych pozycji (ile otwartych transakcji w danym momencie)
 • różnorodność monet (ile różnych tokenów jest dostępnych do handlu)
 • reputacja firmy, historia produktu i ogólna żywotność
 • obsługa klienta i dostępność usług (plus aktualizacje systemu oprogramowania)

Gdy te cechy zostaną ocenione dla każdej platformy, określ, które są najbardziej korzystne dla Ciebie w zakresie realizacji strategii, i zacznij w pełni je badać. Zacznij od małych, używaj tolerowanych kwot podczas konfigurowania dowolnego automatycznego bota do handlu kryptowalutami opartego na bitcoinach. Ostatnią rzeczą, jakiej chciałby doświadczyć każdy inwestor typu semi-auto-pilot, którego chciałby doświadczyć, jest wykonywanie transakcji bitcoin ze stratą, zwłaszcza bez Twojej wiedzy, jaką posiadają transakcje ręczne (znane również jako ustawianie i zapominanie, które poszły źle).

Ludzie, czyli inwestorzy i handlowcy, są pełni uprzedzeń i podatni na reakcje emocjonalne (aka FOMO, FUD).

To stawia kupujących i sprzedających bitcoiny w niewielkiej niekorzystnej sytuacji, co prowadzi do błędnych obliczeń i zagraża wynikom handlowym z powodu nadmiernej analizy nastrojów i „trendów” wiadomości dotyczących kryptowalut..

Wszystkie platformy związane z kryptowalutami przygotowują się do boomu na transakcje o wysokiej częstotliwości w rozwijającym się sektorze bitcoinów. W połączeniu z ciągłymi ruchami zmienności cen może być frustrujące dla day traderów konkurowanie globalnie lub w sposób ciągły z jakimkolwiek spokojem, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi jakakolwiek realna kwota pieniędzy. Aby było trudniej; rynek peer to peer bez granic, bez pozwolenia nigdy nie śpi ani nie wyłącza się „po godzinach”. Może to stać się bardzo stresującą sytuacją dla inwestorów. Master The Crypto Przewodnik po najlepszej liście botów do handlu bitcoinami ma nadzieję pomóc zobaczyć, jak każdy kumuluje się krok po kroku, bot po bocie.

Korzyści z używania bota bitcoin do wykonywania transakcji są dość proste. Umożliwiają wymianę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, szybkie egzekucje, eliminują błędy ludzkie i emocje, zapewniają różnorodność, a nawet zapewniają pole do testowania, aby ćwiczyć wystawianie pieniędzy z bota na rzeczywiste rynki. Oczywiście, jak wielu wie, czasami trzeba wziąć dobro ze złem. Te boty mogą zapewniać przewagę w postaci cyfrowej przewagi, ale oferują własne ryzyko, takie jak oprogramowanie niskiej jakości, strach typu „ustaw i zapomnij”, złe strategie, nieudane limity stop-loss lub ogólnie oszukańcze schematy obiecujące „gwarantowane zyski”.

W dzieciństwie nie byli najlepszym wyborem, aby powierzyć duże sumy pieniędzy, ale od tego czasu przeszli długą drogę. Boty handlowe można teraz uważać za wysoce wyrafinowane i mają wiele funkcji dostosowanych do Twojego poziomu komfortu i potrzeb. Najlepsze dostępne systemy oprogramowania mogą zapewnić inwestorom legalną przewagę, handlując w ich imieniu, z określonymi parametrami, optymalizując w ten sposób czas, wysiłek i zasoby zaangażowanego człowieka. Niezależnie od tego, czy myślisz, że Twój osobisty bot handlowy bitcoin jest podobny do twojego sztucznego asystenta, masz tylko jedną z dwóch opcji do wyboru; Zrób to sam, czyli zbuduj własny lub użyj wstępnie zaprogramowanego bota. Czas skupić się na tym drugim i zobaczyć, co rynek bitcoin ma do zaoferowania w rozwijającym się świecie automatycznych botów do handlu kryptowalutami.

Oto rozwój botów handlowych, programowalnych robotów zaprojektowanych tak, aby umożliwić handel przez całą dobę rano, w południe i w nocy.

15 najlepszych botów do handlu bitcoinami w 2019 roku

Przewodnik po botach do handlu bitcoinami

W tym miejscu przedstawiamy najpopularniejszy wybór botów handlowych na 2019 r., Demonstrując, dlaczego działają i jak są zaprogramowane, w tym wykorzystanie tolerancji na ryzyko, ramy czasowe i uwagi inwestora dotyczące konkretnej monety. Uwzględniamy również tak dużo istotnych informacji, jak to tylko możliwe (np. Koszty, jeśli są łatwo dostępne).

Haasbot

Hassbot jest jednym z bardziej popularnych rozwiązań do automatycznego handlu i może również zintegrować się ze wszystkimi głównymi giełdami. Jest regularnie używany przez finansowych guru, którzy uczą innych o kryptowalutach (coś, co zawsze prowadzi do tego, że najlepsze sekrety handlu są trzymane dla siebie – jak boty handlowe). Działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, może identyfikować wzorce świecowe w rozpoznawaniu handlu i można go kupić jako trzymiesięczny okres użytkowania.

Od momentu powstania HaaSOnline Automated Investment Software w styczniu 2014 r. Koncepcji Stephena de Haasa, oprogramowanie przeszło 2 główne poprawki, a trzecia ma zostać wydana w tym roku. Zaktualizowana wersja została sprawdzona i nie jest w stanie połączyć się z każdą główną platformą, ale obecnie pracują nad rozwiązaniem tego problemu.

Bot jest obsługiwany w systemach Windows, MacOS i Linux, ale do prawidłowego działania wymaga 1,2 GHz lub wyższego, a także 4 rdzeni, co najmniej 2 GB pamięci i super grubego połączenia internetowego (prędkość pobierania 5 Mb). HaaSOnline oferuje jednak 15 różnych botów do wyboru, w zależności od tego, jak często chcesz handlować, a zakres oferuje wiele sposobów osobistej konfiguracji preferencji. Ponieważ oferują tak wiele różnych rodzajów systemów, każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak cena wynosi od 12 BTC do 32 BTC za trzy miesiące użytkowania, zalecamy tę opcję tylko dla użytkowników, którzy są zobowiązani do wydobywania znacznego wykorzystania z samego bota. W przeciwnym razie nie jest to warte swojej ceny.

3Commas

3Commas to popularny, łatwy w użyciu bot, który obsługuje BitFinex, Bittrex, Bitstamp, Binance, GDAX, KuCoin, Poloniex, YoBit, Huobi i Cryptopia. Cały czas dodaje nowe giełdy i umożliwia dostęp do nich wszystkich w tym samym czasie z wygodnej platformy. Chociaż siedziba znajduje się w Toronto, większość z nich wydaje się być prowadzona z Rosji i zatrudniana przez rosyjskich pracowników. Na stronie można zobaczyć listę kilkunastu pracowników wraz z ich profilami na LinkedIn, a sama firma ma bardzo aktywne konto w mediach społecznościowych.

Platforma oferuje inteligentny terminal handlowy z narzędziami do zarządzania portfelem, umożliwiający personalizację. Istnieje „dziennik tradera”, który śledzi wszystkie Twoje transakcje na różnych giełdach w jednej, łatwo widocznej lokalizacji i możesz ustawić typy transakcji na platformach, które normalnie nie pozwalają na ten typ za pośrednictwem tej usługi. Boty pozwalają nawet na jednoczesne wykonywanie wielu transakcji. Prawdopodobnie jedną z fajniejszych funkcji jest możliwość śledzenia i kopiowania czyjegoś stylu handlu. Więc jeśli zobaczysz kogoś, kto podziwia umiejętności handlowe, możesz je wyśledzić i podążać za tym jednym prostym kliknięciem – a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Aby zobaczyć, jak wygląda ich pulpit nawigacyjny, możesz bezpłatnie założyć konto za pomocą adresu e-mail i hasła. Miesięczne subskrypcje na handel i używanie botów wynoszą od 30 do 100 USD miesięcznie, w zależności od tego, czego szukasz, w tym pakiet startowy, zaawansowany, profesjonalny i korporacyjny, który można kupić w odstępach 1, 6 miesięcy i rocznych . Istnieje prowizja w wysokości 0,25%, ale jest ona pobierana tylko od pieniędzy, które wpłacasz bezpośrednio na konto 3commas, a nie przy indywidualnych wymianach, i jest bonus za rejestrację w wysokości 10 $.

Dostęp do wszystkich 3commas można uzyskać przez przeglądarkę internetową na komputerze stacjonarnym lub mobilnym, ale iOS ma dostępną aplikację i obecnie pracują nad jedną dla Androida.

Cryptohopper

CryptoHopper to platforma do handlu kryptowalutami oparta na technologii chmury, co oznacza, że ​​może dokonywać transakcji za Ciebie, nawet gdy Twój komputer jest wyłączony. Istnieje ustawienie umożliwiające zewnętrznym zaufanym źródłom określenie, jakich sygnałów powinien szukać bot, co jest przydatne dla nowszych handlowców. Doświadczeni handlowcy mają do wyboru ponad 120 wskaźników i wzorów świec, a także ponad 30 grup sygnałów z całego świata, aby stworzyć unikalne podejście do handlu pasujące do stylu, którego chcesz użyć.

Cryptohopper zyskał sobie reputację renomowanej, wysokiej jakości platformy handlowej z funkcjami takimi jak strategia projektanta handlu, automatyczne roboty, kopiowanie handlu i własny rynek handlowy. Dla tych, którzy nie są pewni swoich umiejętności, oferują również „handel papierowy”, który symuluje prawdziwe rynki, ale nie wykorzystuje prawdziwych pieniędzy. Pozwala to ćwiczyć tyle, ile chcesz / potrzebujesz, zanim wkroczysz z prawdziwą gotówką.

Założony w 2017 roku przez dwóch braci, jego głównym celem CryptoHopper jest uproszczenie zaawansowanego zautomatyzowanego handlu, cel, który najwyraźniej osiągnął i ma siedzibę w Amsterdamie. Podobnie jak inne platformy botów, umożliwia dostęp do wielu giełd z jednego miejsca, ale to, co je oddziela, to brak opłaty za to. Może łączyć się z 12 najważniejszymi giełdami na całym świecie.

Polecamy tę platformę szczególnie ze względu na jej łatwość użytkowania, program „szkoleniowy” i jej ostateczną kontrolę, która daje użytkownikowi kontrolę bez żadnego popychania w tym czy innym kierunku. Ich miesięczne subskrypcje wahają się od 19 do 99 USD miesięcznie, w zależności od potrzebnych funkcji i posiadanego budżetu, w tym pakietów Explorer Hopper, Adventurer Hopper i Hero Hopper. Jeśli nadal nie jesteś przekonany lub zdenerwowany, oferują bezpłatny 7-dniowy okres próbny dla każdego, kto się zarejestruje.

Gekko

Gekko to wyjątkowy bot handlowy, ponieważ jest w pełni programowalny i jest dostępny na GitHub jako całkowicie open source. Obsługuje 18 głównych giełd i oferuje adaptowalny system wtyczek do integracji z IRC, Telegramem i e-mailami.

Ogólnie rzecz biorąc, Gekko jest przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią prostą automatyzację i optymalizację w celu realizacji podstawowych strategii handlowych. Mają interfejs sieciowy, który umożliwia wprowadzanie danych historycznych i danych w czasie rzeczywistym, obliczanie wskaźników, a także metryk zysków / ryzyka, symulowanie rynków i realizacji zleceń oraz wykresów wyników w celu ułatwienia zrozumienia. Umożliwia również przeglądanie cen monet w czasie rzeczywistym i wykonywanie zleceń na żywo.

Nie jest to zbyt bogata usługa i ma ograniczoną funkcjonalność, ale jest też prosta i łatwa do zrozumienia. Gekko wykonuje swoją pracę i jest nie tylko użyteczny, ale także całkowicie darmowy.

Gunbot

Gunbot jest jednym z najpopularniejszych dostępnych obecnie zautomatyzowanych systemów handlu bitcoinami, niektórzy zachwalają jego rozbudowane opcje dostosowywania, a inni opisują jego zdolność do zadowolenia nowicjuszy i zaawansowanych.

Ta platforma umożliwia użytkownikom łączenie się z niemal każdą popularną giełdą (każda aktualizacja dodaje kolejne) i jest jedną z nielicznych z dostępnymi narzędziami handlowymi, które pozwalają całkowicie dostosować technikę handlu Twojego bota. Jego popularność pociąga za sobą dużą i aktywną społeczność, ponieważ tysiące ludzi korzysta z niej codziennie. Każdy problem, który możesz napotkać z oprogramowaniem, najprawdopodobniej będzie zawierał fora z instrukcjami, jak go rozwiązać.

Gunbot to oprogramowanie komputerowe, które może działać na komputerach PC, Mac, Linux lub VPS. Występuje w trzech punktach cenowych od 0,04 BTC do 3 BTC. Twój zakup obejmuje dożywotnie aktualizacje i możesz uzyskać dożywotnią licencję od 0,035 BTC do 0,165 BTC.

CryptoTrader

Cryptotrader to fantastyczna, ale mało znana platforma. Jest to oparty na chmurze bot handlowy, który umożliwia handlowcom zbudowanie własnego, dostosowywanego rozwiązania handlowego w ciągu kilku minut i nie wymaga w ogóle instalacji oprogramowania.

Unikalną cechą tej platformy jest rynek strategii, na którym można kupować i sprzedawać udane strategie. Cryptotrader pozwala nawet na strategie testowania wstecznego na wcześniejszych danych rynkowych. Obsługuje również wszystkie główne giełdy kryptowalut i wykorzystuje wiele typów monet, nie tylko Bitcoin.

Koszt wynosi od 0,0026 BTC do 0,0316 BTC miesięcznie (chociaż akceptują również Litecoin).

Robot BTC

BTC Robot gwarantuje zyski dzięki opisanemu przez siebie automatycznemu narzędziu handlowemu i jest jednym z najwcześniej dostępnych na rynku botów handlowych. To, co odróżnia je od innych platform, które również twierdzą, że są najlepsze, to fakt, że faktycznie mają dowody na poparcie tego i twierdzą, że działa poprzez ciągłe analizowanie cen na wszystkich rynkach wymiany Bitcoin w celu wykorzystania luk..

Ich konfiguracja jest prosta i przyjazna dla użytkownika, ale mają wiele różnych recenzji. Niektórzy twierdzą, że regularnie zwracają się małe zyski, ale inni twierdzą, że trudno jest sprawić, aby działał prawidłowo i nie generuje znaczącego zwrotu z inwestycji.

Mimo to bezpiecznym zakładem jest przynajmniej spróbować, ponieważ są one objęte 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy 100%.

Zenbot

Zenbot to anonimowy bot handlowy typu open source, który jest obecnie aktywnie rozwijany i znajduje się w trzeciej iteracji. Jest całkowicie darmowy, ale wymaga pewnej wiedzy na temat jego kodu, ponieważ umożliwia spersonalizowaną edycję za pośrednictwem Github.

Bot współpracuje z wieloma kryptowalutami i może wykonywać wiele strategii handlowych. Jest to również jedno z jedynych autonomicznych rozwiązań handlowych, które jest nawet w stanie dokonywać transakcji o wysokiej częstotliwości i obsługuje wiele transakcji w tym samym czasie. Mogą pochwalić się wieloma funkcjami, ale nie polecają ich używania, jeśli chcesz handlować dużymi kwotami.

Coinbot.club

Coinbot.club to usługa wynajmu botów kryptograficznych z otwartym kodem źródłowym. Jedną z najlepszych rzeczy w tej firmie jest ich nadmierna przejrzystość. Witryna zawiera opis zastosowanych algorytmów (w tym ich Conservative Algorithm i Aggressive Algorithm), informacje o zespole oraz link do ich strony Github: https://github.com/coinbitbot.

Ogromna liczba funkcji jest powodem do dumy i po części sprawia, że ​​są to jedne z najpopularniejszych automatycznych botów do handlu bitcoinami na rynku. Mają trzy rodzaje botów i trzy moduły bonusowe; moduł analizatora społecznościowego, który analizuje informacje w różnych witrynach mediów społecznościowych w celu uzyskania informacji związanych z wyborem krypto i robi to za pośrednictwem członków zespołu ludzkiego, bota arbitrażowego, który skanuje możliwości na różnych giełdach oraz asystenta telegramu, który umożliwia wykonywanie transakcji na znajomy interfejs platformy. Wszystkie trzy można dostosować.

Ważne jest, aby pamiętać, że mają one wielopoziomowy program prowizyjny, więc jeśli otrzymasz link od znajomego mówiącego o tym, jak to jest świetne, mogą nie być całkowicie otwarci, ponieważ zarobiliby pieniądze, jeśli zarejestrujesz się za ich pośrednictwem.

Ogólnie rzecz biorąc, Coinbot.club kładzie szczególny nacisk na społeczność i przejrzystość, która jest kusząca. Jako branża skupiająca się na osobistych korzyściach i zazwyczaj ceniąca anonimowość, przyjemną zmianą jest to, że stawiają na głoszenie i działanie w sposób odwrotny. Wyróżniają się również tym, że obiecują zaoferować prawdziwe zyski i straty, wysyłając ostrzeżenie, jeśli bot stracił -10%.

Jeśli jesteś zainteresowany, ale nie masz pewności, mogą skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Możesz zarejestrować się w celu przetestowania botów bezpłatnie, o ile Twój wolumen obrotu nie przekracza 0,001 BTC. To sprawia, że ​​jest to świetna opcja, jeśli chcesz poczuć, na co czekałbyś po rzeczywistym zakupie.

Margin.de (dawniej Leonardo)

Margin.de to platforma botów handlowych wydana przez Margin i składa się ze zintegrowanych części, które kupił od wcześniej zamkniętego bota handlowego o imieniu Leonardo. Nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo, czyste układy i skuteczne boty, a strona wykazuje znaczny poziom przejrzystości.

Jest to system jednorazowych płatności, w którym pakiet startowy kosztuje 89 USD, a plan profesjonalny 1699 USD. Obsługuje zaskakującą liczbę wymian i umożliwia opcje płatności z wielu źródeł (Visa, MasterCard, PayPal i BitPay).

Prawdopodobnie mają najbardziej atrakcyjny i wyraźnie zainwestowali dużo w wygląd interfejsu. W witrynie można również znaleźć obszerną sekcję często zadawanych pytań oraz wiele samouczków online.

Autonio

Ten bot twierdzi, że jest pierwszą całkowicie zdecentralizowaną aplikacją handlową opartą na sztucznej inteligencji. Z tego powodu kod źródłowy Autinio może zostać sprawdzony i zweryfikowany przez każdego użytkownika.

Autinio jest skierowany zarówno do początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników z wieloma konfigurowalnymi opcjami, aby stworzyć styl handlu, który chcesz dla swojego bota. Jednak mają też rynek, na którym można kupić cudze produkty.

Aplikacja platformy znajduje się w Ethereum Blockchain i używa własnego tokena ERC-20 o nazwie NIO. Możesz kupować tokeny NIO na głównych giełdach, takich jak Bitfinex, Ethfinex i inne, ponieważ będziesz ich potrzebować do handlu w aplikacji.

Od października aplikacja ma ponad 3000 aktywnych użytkowników dziennie i jest dostępna do pobrania na systemy Windows, Mac OS, Linux i Android. Cena subskrypcji wynosi obecnie 50 USD miesięcznie.

Zignaly

Zignaly to niesamowicie nowy bot do handlu bitcoinami, wciąż w fazie beta, a obecnie obsługuje tylko Binance i pozwala użytkownikom bezpośrednio wykonywać strategie handlowe. Jak dotąd najlepszą cechą jest brak ograniczeń w parach handlowych (inne platformy powodują, że płacisz więcej, aby mieć dostęp do większej liczby).

Strona zapewnia również dużą przejrzystość, w tym linki do profili mediów społecznościowych współzałożycieli. Obecnie jest darmowy, ale kiedy pojawi się oficjalne wydanie, będzie to miało koszt i doda więcej wymian.

Jak dotąd recenzje są dobre, więc wypatruj przyszłej wersji głównej platformy!

Profit Trailer

ProfitTrailer ma niewielką przejrzystość, ale w ogóle nie wymienia jego twórców w witrynie. Pomimo formalnej rejestracji w Curaco, siedziba główna i pracownicy znajdują się w Holandii i mają 3000 użytkowników na całym świecie.

Ten bot jest zdolny do „śledzenia trendów”, umożliwiając użytkownikom szybsze przechodzenie do najnowszych trendów przy mniejszym ryzyku. Ale to, co czyni go szczególnie wyjątkowym, to jego wiki. Wiki ma wiele stron z instrukcjami, a zespół wsparcia mówi o czasie tworzenia ponad 50 filmów pokazujących szerokie zastosowania. To jedna z wielu rzeczy, które inspirują użytkowników do wystawiania dobrych recenzji.

Funkcje tej platformy obejmują (ale na pewno nie są do nich ograniczone) ponad 20 strategii kupna i sprzedaży, pomoc dla początkujących, przegląd portfolio, wiele giełd i setki kryptowalut, śledzenie powiadomień do Telegrama i Discord oraz wiele innych. Subskrypcje są dostępne w odstępach 1, 3, 6, 9 i 1 roku, a ich cena waha się od 39 do 89 EUR miesięcznie. Wszystkie rodzaje subskrypcji zapewniają dostęp do wszystkich giełd i całodobowej pomocy technicznej. Oferują również usługę, w której można kupić VPS (wirtualny serwer prywatny).

ProfitTrailer jest dostępny w systemach Windows, Mac OS i Linux. Możesz pobrać oprogramowanie i używać go na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Pro Crypto Bots (Goldman Bot)

Niestety, Pro Crypto Bots oferuje znaczny brak przejrzystości. Witryna nie ma strony o nas i nie jest jasne, kto prowadzi ich usługi ani skąd, chociaż nazwa jest zarejestrowana w Toronto. Jedyne wskazówki co do jego legalności pochodzą od recenzentów online, a jego największe połączenie z nazwą online pochodzi z brokeback packer.

Według strony, platforma wykorzystuje boty handlowe Fibonacciego, aby dać użytkownikom „niesamowite możliwości rozwoju inwestycji kryptograficznych przy minimalnym ryzyku, nawet podczas zmiennych warunków rynkowych”, a nawet próbuje olśnić historiami użytkowników, którzy osiągają ogromne zyski po wdrożeniu swoich strategii handlowych, nawet jeśli ceny spadną.

Same boty zostały rzekomo stworzone przez anonimowego użytkownika @ Fibonacci30, z jednym dla ETH / USD, który działa w 2-godzinnym przedziale czasowym, a drugi dla BTC / USD, który działa w 4-godzinnym przedziale czasowym. Oba są w pełni zautomatyzowane i odbywają się tylko za pośrednictwem Bitmex i Deribit. Z tego powodu nie jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, ponieważ te dwie giełdy są zakazane (niektórzy użytkownicy online sugerują użycie VPN, aby obejść ten problem).

Ich funkcje obejmują łatwą konfigurację, działają przez usługi internetowe amazon zamiast na komputerze, oferują grupę wsparcia niezgody, są szyfrowane, żądają dużych zwrotów i mogą kupować / sprzedawać kontrakty terminowe. Wszystko, czego wymaga, to konto Bitmex lub Deribit, Bitcoin (sugerują co najmniej 5 BTC, ale nie jest to wymagane) i PayPal, aby zarejestrować się w subskrypcji. Jest tylko 1 pakiet i kosztuje oszałamiające 350 $ miesięcznie, płatne tylko przez PayPal.

Ogólnie rzecz biorąc, ograniczone informacje na temat firmy i platformy utrudniają pełne zrozumienie botów Pro Crypto. Oferują jednak bezpłatny 14-dniowy okres próbny, a Twój PayPal nie zostanie obciążony, jeśli anulujesz subskrypcję przed 14 dniem. Brak przejrzystości jest niezwykły w przypadku tak drogiej usługi, więc postępuj na własne ryzyko.

Crypto World Evolution (CWE)

CWE jest wymienione tylko po to, aby pokazać, jak szybko te boty do handlu bitcoinami mogą się „zużyć”. Crypto World Evolution, niegdyś uważany za system najwyższego poziomu z dużym członkostwem i aktywnymi użytkownikami, doznał sporego upadku w przestrzeni botów do automatycznego handlu kryptowalutami. Jego największą atrakcją była indywidualna kontrola nad tym, czym handluje i w jaki sposób – nawet nad wybranymi przez siebie monetami. Chociaż używał tylko bitcoinów w swoich zleceniach handlowych, miał możliwość wybrania do 15 różnych monet do handlu i zasadniczo próbował zarobić poprzez „mikrobetting” lub mikrosprzedaż i mikroukłady.

Transakcje tego bota miały średnią wartość 1 BTC, więc jeśli wybierzesz limit 1 BTC, możliwe jest, że bot otworzy 10 transakcji naraz, aby osiągnąć ten limit. Transakcje pozostają „oczekujące”, dopóki nie zostanie osiągnięty pożądany poziom lub dopóki sam nie naciśniesz przycisku sprzedaży (ponownie, pozostawiając Ci pełną kontrolę). Teraz, pod koniec 2019 r., Wydaje się, że ten bot do handlu bitcoinami odszedł w zapomnienie i musi zostać sprawdzony przed jakimkolwiek uważnym rozważeniem użycia oprogramowania bota do automatycznego handlu, aby upewnić się, że jest aktualny i działa poprawnie..

W szczytowym okresie transakcje wyglądały średnio na zamknięcie około 2%, ale można zauważyć, że zamykały się one na poziomie 1-10%. Ponieważ rynki są niestabilne, może zawierać kilka transakcji dziennie lub wcale. To naprawdę zależy tylko od tego, co uważa za wartościowe, co oznacza, że ​​możesz usiąść i zrelaksować się zamiast ciągłego obserwowania wzlotów i upadków. Chociaż możesz korzystać z dowolnej platformy handlowej z tym botem, na razie zalecamy Binance, ponieważ ich API pozwala na swobodniejszy wybór altcoinów do handlu z Bitcoinem. Jednak, jak już wspomniano, prosimy o dostęp do ich najnowszej wersji portalu botów do handlu bitcoinami, aby przed użyciem dobrze sprawdzić, czy nie ma wątpliwości. Zaktualizujemy recenzję oprogramowania botów handlowych CWE, gdy wróci do nas Intel.

Więcej botów do handlu bitcoinami do przejrzenia

15 najpopularniejszych botów do handlu bitcoinami jest wymienionych w celu dalszej analizy i wskazówek. Jednak wkrótce będzie więcej.

 • Zautomatyzowana platforma handlowa Apex Trader (działa na Binance i KuCoin)
 • SuperOrder Automatyczne boty do handlu kryptowalutami (działa na BitMEX)
 • Quadency Smart Crypto Asset Trading and Management (działa na ponad 10 giełdach)
 • Kryll
 • Shrimpy Universal Crypto Trading and Portfolio Management App (wszystkie główne platformy)
 • HodlBot Cryptocurrency Trading Bot (lekki, łatwy do dostosowania)

Jak ludzie porównują się do automatycznego handlu kryptowalutami

wykres-handlu-bitcoinami

Wejście w nową wojnę kryptowalutową na froncie handlu bitcoinami może być zniechęcające, ponieważ boty handlowe to w zasadzie specjalne programy wykorzystujące złożone wskaźniki do analizy stanu rynku, przewidywania jego następnego ruchu i wykonywania transakcji. Brzmi skomplikowanie, prawda? Ale spójrzmy na wzloty i upadki tej nowej ścieżki handlu.

Wadą

 • Oszustwa – na początku handlu botami większość z nich była po prostu oszustwami, co może zaszkodzić każdej imprezie.
 • Ukryte opłaty – nie wszystko jest takie, jak się wydaje, niektóre usługi mają dodatkowe opłaty dołączone do miesięcznych subskrypcji.
 • Aktualizacje – bycie na bieżąco z aktualizacjami jest czymś, co jest zabawą online, ponieważ ludzie nie lubią tego robić, ale w tym przypadku ważne jest, aby aktualizować oprogramowanie, aby bot mógł pozostać na bieżąco ze zmianami rynkowymi.
 • Ograniczenia – w zależności od wybranego bota, może to nie być brane pod uwagę w przełamywaniu wiadomości o kryptowalutach, analizach, wiedzy poufnej lub czymś więcej niż człowiek.
 • Dopasowywanie wzorców – ma to miejsce, gdy algorytm operacyjny botów handlowych zostaje zidentyfikowany, co sprawia, że ​​są one potencjalnie mniej opłacalne.
 • Sztuczna inteligencja – sztuczna inteligencja jest nadal ograniczona i stara się zastąpić ludzkie doświadczenie i instynkt.

Upside

 • Wydajność – w tych botach nie ma błędu ludzkiego, ich szybkość i umiejętność unikania błędów sprawia, że ​​są one wysoce opłacalne.
 • 24 / 7- ten rynek nigdy nie śpi, ale ludzie muszą, bot może cię okryć bez konieczności stresującego się informowania o jak największym stopniu tak często, jak to możliwe.
 • Intuicyjne algorytmy – algorytmy uczenia maszynowego mogą szybko uwzględniać wiele rzeczy, w tym media społecznościowe, w celu określenia najlepszych okazji inwestycyjnych.
 • Brak emocji – oznacza brak kupowania pod wpływem impulsu lub w inny sposób kierowanych emocjonalnie wyborów, których dokonałby człowiek, zwłaszcza tych opartych na strachu.
 • Personalizacja – śledząc stale rynki na całym świecie, możesz również zaprogramować swojego bota, aby szukał kluczowych wskaźników, które preferujesz, za pomocą łatwych w użyciu przycisków interfejsu.

Inne kluczowe punkty, na które warto zwrócić uwagę:

Boty instytucjonalne mają na celu ograniczenie problemów związanych z manipulacjami na rynku i zmiennością kryptowalut.

Tradycyjne boty kryptograficzne obejmują w dużej mierze zautomatyzowane systemy zaprojektowane do wykonywania czynności, takich jak wymiana informacji w czasie rzeczywistym, transakcje kryptowalutowe, rozwiązywanie zapytań klientów itp..

W idealnym świecie możesz rozważyć użycie botów, które łączą automatyczny system z ludzką wiedzą. Na przykład eToro oferuje narzędzie CopyTrader, które umożliwia kopiowanie dokładnych transakcji dokonywanych przez innych inwestorów. To raczej bot handlowy pracujący z pomocą handlowca-człowieka.

Mimo to cały czas ewoluują, a ich funkcjonalność i wyrafinowanie stale się zwiększają. Cały czas pojawiają się nowe, a na rynku jest ich kilkadziesiąt czekających na wykorzystanie. Mogą być bezpłatne lub oparte na subskrypcji. Takie boty mogą być nawet dość drogie i często są używane przez profesjonalnych handlowców. Mimo to wszystkie są użyteczne, a nawet mogą być całkiem opłacalne.

Chociaż korzystanie z botów handlowych ma wiele zalet, użytkownicy powinni pamiętać, że wiąże się to również z poważnymi zagrożeniami. W końcu przekazujesz kontrolę nad swoimi pieniędzmi osobie trzeciej. Boty handlowe to wciąż nowa technologia, która nie została jeszcze opracowana. Nie tylko to, ale współpracują z kryptowalutami, które są tylko kilka lat starsze od samych botów.

Jedno z największych zagrożeń wiąże się z wadliwym oprogramowaniem. Nie wszystkie boty są tej samej jakości, a złe kodowanie może spowodować wiele szkód. Jeśli zdecydujesz się handlować dużymi kwotami za pośrednictwem bota, ryzyko będzie znacznie większe. Oczywiście wadliwe oprogramowanie nie jest celową wadą, ale może Cię to sporo kosztować, jeśli korzystasz z bota, który go ma.

Istnieją również awarie Flash, na które powinieneś uważać, ponieważ możesz doświadczyć dość dużych strat, jeśli nie ustawisz limitów stop-loss. Awarie Flash mogą zdarzać się dość często i jest wysoce wskazane, aby zwracać uwagę na takie zdarzenia.

Wreszcie nie powinniśmy zapominać o oszustwach. Oszuści to ciekawa rasa, która ewoluuje wraz z technologią i rynkiem. Gdy tylko pojawiły się boty handlowe, oszuści zorientowali się, jak wykorzystać je na swoją korzyść. Zaczęli tworzyć fałszywe boty handlowe, których handlowcy zaczną używać, dawać im pieniądze i nigdy więcej ich nie zobaczyć.

Jak ważne jest handlowanie botami na rynku bitcoinów?

roboty-handlujące kryptowalutami

Kryptowaluta to absolutnie nowa technologia, która szybko staje się ulubieńcem świata. Co więcej, w coraz większym stopniu staje się on żywą procedurą laboratoryjną do handlu z większą częstotliwością, a także obszarem postępu w handlu botami.

Chociaż istnieje ogromna liczba botów handlowych i algorytmów używanych przez firmy z Wall Street w konwencjonalnych dyscyplinach handlowych, rynki kryptowalut są teraz postrzegane jako nowa platforma handlowa do odkrywania nowych metod i stosowania niektórych strategii marketingowych.

zostało to potwierdzone przez Forbes, który poinformował, że rozwój narzędzi lub oprogramowania handlowego oraz zdecentralizowane giełdy zapowiadają nową erę automatycznych botów handlowych.

Podczas gdy firmy coraz częściej pracują nad innym oprogramowaniem do handlu kryptowalutami, nadal jest to sektor, który gwarantuje wiele ulepszeń, które zostaną ujawnione przez ciągły rozwój, który zapewnia sztuczna inteligencja..

Podczas gdy przyszłość giełd i technologii blockchain wciąż nie jest do końca jasna, staje się coraz bardziej oczywiste, że sztuczna inteligencja odegra dużą rolę w najbliższej przyszłości.

Profesjonalni handlowcy i inwestorzy instytucjonalni będą ich potrzebować, aby pomóc ograniczyć ryzyko podczas wykonywania transakcji o dużym wolumenie w sposób półautomatyczny lub bez użycia rąk.

Boty handlowe skutecznie pomagają zminimalizować ograniczenia handlowe i ułatwiają inwestorom detalicznym efektywne korzystanie z prostszych aplikacji technicznych dzięki dobrze zabezpieczonemu procesowi. W rzeczywistości te boty handlowe mogą być zaprojektowane tak, aby wykorzystywać niespójności handlowe spowodowane pewną manipulacją, pomagając w ten sposób inwestorowi lub handlowcowi zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

Boty handlowe ze sztuczną inteligencją pomogą również poprawić łatwość monitorowania handlu, a także portfela inwestycyjnego. W rezultacie inwestorzy mogą skupić się na zwiększaniu swojego portfela dzięki niezawodnym i przewidywalnym zwrotom.

Ponadto handlowcy korzystający z botów są bardziej skłonni wyeliminować wszystkie formy ludzkich błędów ze swoich transakcji. W rzeczywistości w zeszłym roku wielu traderów zarobiło dużo fortuny na handlu.

Skutki długoterminowe

W dzisiejszych czasach doświadczeni handlowcy korzystają z zaawansowanych narzędzi handlowych, ponieważ konwencjonalni handlowcy nie są z nimi zaznajomieni. W obecnej postaci istnieje wspólne API do handlu kryptowalutami, co utrudnia korzystanie z botów. Jak na ironię, większość z nich nie radzi sobie dobrze, jeśli chodzi o transakcje o niskim wolumenie.

Zmienność rynku kryptowalut wymusza potrzebę handlu botami, które stają się coraz bardziej popularne wśród traderów. Te programowalne algorytmy oprogramowania pozwalają inwestorom pozostać w handlu przez cały czas, a bot automatycznie składa oferty, nawet gdy trader śpi, a druga połowa świata dopiero zaczyna się budzić i rosnąć.

Chociaż boty do handlu kryptowalutami brzmią niesamowicie, istnieje potrzeba należytej staranności, jeśli dotyczy to automatycznego oprogramowania, ponieważ sam człowiek nie jest nieomylny, jeśli chodzi o handel. Nawet Warren Buffet, doświadczona legenda Wall Street, od czasu do czasu przegrywa, a boty do handlu kryptowalutami mogą być przydatne w upewnianiu się, że tacy inwestorzy wyprzedzają innych.

Niemniej ich ciągłe stosowanie w handlu wiąże się z ogromnymi kosztami. Ostatecznie jest pewne, że boty będą nadal ulepszane, aby sprostać różnorodnym potrzebom handlowym. Będzie to jeszcze bardziej widoczne, gdy branża kryptowalut się ustabilizuje, ponieważ będą odgrywać rolę, pomagając programistom w korzystaniu z możliwości głębokiego uczenia się sztucznej inteligencji.

Ostatnie automatyczne myśli o botach do handlu bitcoinami

przegląd botów-kryptowalut

Masz to – dołożymy wszelkich starań, aby aktualizować bieżące badania dotyczące najnowszych i świetnych robotów do handlu bitcoinami. Wraz z rozwojem świata FinTech i wirtualnej waluty wiele może się zmienić w krótkim czasie.

W miarę jak innowacje i wnikliwość zaczną się kumulować i prezentować mocne strony na różne transformacyjne i przełomowe sposoby, bekon będzie często mył wieprze. Ale tak jak mięso nie jest kluczem, białko jest tam, gdzie leży rozwiązanie. Bez względu na to, na jaką listę natkniesz się i przeczytasz w następnej kolejności, nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz zaryzykować, ponieważ wiele praw, zasad i przepisów związanych z kryptowalutami nie zostało jeszcze przekazanych przez organy zarządzające alfabetem.

Ostatnią rzeczą do zapamiętania w odniesieniu do botów handlowych jest to, że są one i powinny być postrzegane i używane jako narzędzia. Nie są one rozwiązaniem zapewniającym dochód pasywny, które przyniesie Ci zysk, gdy będziesz robić coś innego, tylko dzięki zautomatyzowanemu modnemu sloganowi. Oczywiście możesz ustawić określone parametry na niektórych z nich i nieco zabezpieczyć swój handel, ale rynek cały czas rośnie i zmienia się, a twoje parametry muszą podążać za tymi zmianami, zwłaszcza gdy codzienne wiadomości i cykle kryptograficzne są kontynuowane.

Z tego powodu nie możesz po prostu skonfigurować bota i zapomnieć o nim. Nadal wymagają Twojego nadzoru, a często nawet ingerencji. Ważna jest również odpowiednia strategia, a jeśli zrobisz coś dobrze, boty handlowe mogą okazać się dość dochodowymi narzędziami. Jeśli nie – spodziewaj się poważnych strat.

Kończąc ten artykuł, warto pamiętać, że w przeciwieństwie do ludzi, komercyjne roboty nigdy nie podlegają emocjom ani innym psychologicznym czynnikom, o których wiadomo, że mają wpływ na wielu traderów. Mając to na uwadze, nie na darmo nazywają intelekt „największym dobrem człowieka”. Miłego handlu &# 128578;

PS: skontaktuj się z nami w sprawie wszelkich opinii lub sugestii i przygotuj się na halving bitcoina, w którym wiele wiarygodnych prognoz cen BTC może się spełnić. Wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju ramy czasowe, w których bitcoin się znajduje, może okazać się idealnym momentem na rozpoczęcie korzystania z automatycznego bota do handlu kryptowalutami w celu wykorzystania kolejnego cyklu hossy.

@media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! ważne;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: hover [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! ważne;}}

Akceptuj płatności Bitcoin: 14 najlepszych bram handlowych do użycia

Czytaj więcej @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! ważne;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: hover [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! ważne;}}

Wydaj Bitcoin: najlepsze miejsca akceptujące płatności kryptograficzne w 2020 roku

Czytaj więcej @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! ważne;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: hover [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! ważne;}}

Przewodnik po kontraktach terminowych na Bitcoin: najlepsze giełdy + jak działa handel

Czytaj więcej @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! ważne;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: hover [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! ważne;}}

Oszustwa związane z bitcoinami: historia hacków, kradzieży i oszustw związanych z zamknięciem konta

Czytaj więcej @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! ważne;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: hover [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! ważne;}}

Cena Bitcoin dzisiaj: Przewodnik po kursie wymiany BTC / USD

Czytaj więcej @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,5), rgba (0, 0, 0, 0,5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! ważne;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: hover [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {background-image: linear-gradient (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! ważne;}}

Analiza wykresów Bitcoin: jak handlować bitcoinami za pomocą wykresów

Czytaj więcej

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map