Jak kupić Monero (XMR) z USD od Changelly

Monero (XMR) to kryptowaluta typu open source (dostępna dla wszystkich), która koncentruje się głównie na prywatności i decentralizacji. Monero to prywatna, bezpieczna i niemożliwa do wykrycia kryptowaluta. Z Monero jesteś swoim bankiem, ponieważ masz wyłączną kontrolę i jesteś odpowiedzialny za swoje fundusze. Twoje konta i transakcje są chronione i poufne przed niepożądanymi oczami.

Utworzono w kwietniu 2014 r, Monero korzysta z księgi publicznej do rejestrowania transakcji, podczas gdy nowe jednostki są generowane w procesie wydobywania. Monero ma na celu rozwinięcie obecnego projektu kryptowaluty poprzez ukrycie nadawcy, odbiorcy i rozmiaru transakcji dokonywanych na jego łańcuchu blokowym, a także uczynienie procesu wydobywania bardziej nieograniczonym.

Rozproszony konsensus potwierdza wszystkie transakcje, a następnie niemożliwe do wykrycia zarejestrowane w łańcuchu bloków. Firmy zewnętrzne nie muszą być wiarygodne i zaufane, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego Monero. Skupienie się na prywatności przyciągnęło nielegalne wykorzystanie przez osoby zainteresowane unikaniem organów ścigania. Uczciwy proces wydobywania pozwolił zrezygnować z wysiłku wydobywczego, otwierając nowe sposoby finansowania zarówno dla autoryzowanych wydawców internetowych, jak i złośliwych hakerów, którzy potajemnie osadzają kod wydobywczy na platformach takich jak aplikacje i strony internetowe. Monero wykorzystuje podpisy pierścieniowe, prywatne transakcje pierścieniowe i ukryte adresy, aby ukryć pochodzenie, kwoty i miejsca docelowe każdej transakcji. Zapewnienie wszystkich korzyści i zysków zdecentralizowanej kryptowaluty jest realizowane przez Monero, nawet bez żadnych zwykłych koncesji na prywatność.

Monero został wyceniony na 13,352 USD w dniu 1 stycznia 2017 r. Po zaledwie około roku, ze względu na szybki wzrost wartości, obecnie, 11 stycznia 2018 r., Wynosi 384,00 USD. Cena Monero wzrosła do rekordowego poziomu powyżej 439,390 USD w dniu 1 stycznia 2017 r. 21 grudnia 2017 r., podczas gdy 16 stycznia 2017 r. kosztował zaledwie 10,495 USD. Cena Monero na koniec 2017 r. wyniosła 348,25 USD, co daje Monero wzrost o 2508,223% w 2017 r. Inwestycja w wysokości 100 USD na początku 2017 r. Rok 2017 przyniósłby Ci ponad 2500,00 USD.

Jak kupić Monero (XMR) od Changelly

Changelly nie akceptuje bezpośrednio gotówki na platformie, ale możesz użyć karty debetowej podłączonej do konta bankowego lub karty kredytowej, Master Card lub Visa, aby kupić niektóre kryptowaluty na platformie Changelly.

KROKI, KTÓRE NALEŻY POSTĘPOWAĆ PRZY ZAKUPIE MONERO Z KARTĄ KREDYTOWĄ USD

Kup Monero za pomocą karty kredytowej w USD, wprowadzając po prostu kwotę w USD na stronie głównej Changelly. Będzie tam widoczny kurs wszystkich walut w czasie rzeczywistym, w tym cena Monero XMR. Stawki te zmieniają się natychmiast w zależności od wzrostu lub spadku ilości tej cyfrowej monety.

  • Na stronie głównej wybierz USD z listy rozwijanej w pierwszym polu i XMR w drugim. Wprowadź żądaną kwotę zakupu w polu USD, w drugim polu zostanie wygenerowana kwota Monero, którą możesz kupić za wprowadzoną kwotę USD. Kliknij „Wymień!”.
  • Sprawdź kwotę, szacunkową stawkę i kliknij „Dalej”, aby przejść do następnego kroku.
  • Wprowadź adres odbiorcy, określając swój portfel Monero. Może być konieczne dodanie identyfikatora płatności, jeśli wymaga tego Twój portfel. W przeciwnym razie ta funkcja jest opcjonalna, dlatego nie trzeba jej wprowadzać. Następnie kliknij dalej.
  • Dokładnie sprawdź wszystkie podane szczegóły, aby uniknąć błędów przed przetworzeniem. Kliknij „Potwierdź i dokonaj płatności”.
  • Musisz podać dane swojej karty kredytowej na tej stronie. W tym celu wprowadź numer swojej karty kredytowej, musisz również wprowadzić datę ważności swojej karty kredytowej / debetowej wraz z jej numerem CVC. Informacje te znajdują się na odwrocie karty. Po wprowadzeniu wszystkich danych kliknij przycisk Zapłać. To pokaże kwotę w USD, która Changelly odliczy z Twojej karty kredytowej.
  • Poczekaj chwilę, aż transakcja zostanie zakończona.
  • Po udanej transakcji otrzymujesz pokwitowanie, na którym jest wyświetlany komunikat „Transakcja zakończona”. Ze względów bezpieczeństwa zanotuj identyfikator transakcji..

Powinieneś dostać swoje Monero do określonego portfela Monero w ciągu najbliższych 30 minut. Upewnij się, że adres portfela, który wprowadziłeś, jest poprawny i że jest to właściwy adres portfela dla Monero, a nie dla innej monety. Jeśli nie sprawdzisz i nie wprowadzisz odpowiedniego adresu portfela, stracisz monety Monero.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map