Przewodnik: Jak kupować tokeny EOS na Binance

Wprowadzenie

Plik EOS Platforma blockchain służy do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji podobnych do sieci Ethereum. Udostępnia proces tworzenia aplikacji w sieci, udostępniając twórcom aplikacji usługi i funkcje, z których mogą korzystać. Potencjał EOS w 2018 roku jest wyższy niż jakiejkolwiek innej kryptowaluty.

EOS ma potencjał, aby stać się jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci kryptograficznych w branży.

Platforma EOS została uruchomiona przez Dana Larrimera, który jest twórcą Steem i BitShares w 2017 roku. Jej celem jest połączenie najlepszych cech różnorodnych technologii inteligentnych kontraktów. To jest bezpieczeństwo Bitcoin i moc obliczeniowa Ethereum na jednej platformie. Platforma ma mieć skalowalne zdecentralizowane aplikacje do codziennego użytku.

Zespół EOS przewiduje zbudowanie zdecentralizowanej platformy aplikacji blockchain, która będzie bezpieczna i łatwo skalowalna do tysięcy transakcji na sekundę.

Żetony EOS to tokeny ERC-20, które są dystrybuowane w sieci Ethereum. W tym przewodniku nauczymy Cię, jak kupować EOS na Binance Exchange.

Jednocześnie EOS jest jedną z najbardziej zaawansowanych i rewolucyjnych sieci w kosmosie, ponieważ ma unikalny sposób podejścia do wyzwań związanych z zarządzaniem w systemach zdecentralizowanych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o EOS, możesz to zrobić w poradniku, który napisaliśmy o tym, czym jest EOS.

Najlepszy portfel na tokeny EOS

Ze względu na fakt, że EOS jest walutą wirtualną, bardzo ważne jest, aby inwestorzy mogli mieć bezpieczny portfel do przechowywania EOS. Niektóre z najlepszych portfeli to Infinito EOS Wallet, imToken Wallet, Ledger Nano S Wallet i wiele innych, takich jak Exodus Wallet lub Scatter EOS Wallet. 

Jeśli chcesz wiedzieć, jak bezpiecznie przechowywać swój EOS, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach EOS na rynku.

Jak kupić

Jednym z najlepszych miejsc do zakupu / wymiany kryptowalut jest Binance Exchange Platforma. Jest to prawdopodobnie najpopularniejsza ze wszystkich giełd, a także ma łatwy w użyciu interfejs.

Zanim będziesz mógł handlować swoimi monetami / tokenami na Binance Exchange, musisz być zarejestrowany na platformie. Weryfikacja konta również znosi pewne limity nałożone początkowo przez administratorów platformy, ale jeśli Twoja giełda jest na umiarkowaną skalę, wystarczy wymagana rejestracja, czyli weryfikacja rejestracji za pomocą linku przesłanego na adres e-mail, na który się zarejestrowałeś w porządku.

Binance to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych platform na rynku kryptowalut. Giełda stała się bardzo znana ze względu na szeroki wachlarz usług, które oferuje użytkownikom z całego świata. 

Platforma oferuje nie tylko możliwość kupna i sprzedaży zasobów cyfrowych, ale oferuje również usługi uruchamiania IEO, sieć blockchain, zdecentralizowaną giełdę Binance DEX i wiele innych usług, w tym fundację zbierającą darowizny dla potrzebujących. 


Jeśli zastanawiasz się, jak kupić EOS za pomocą Binance, powiem ci, że jesteś we właściwym miejscu. W zaledwie kilku krokach będziesz w stanie szybko i bezpiecznie pozyskać potrzebne zasoby cyfrowe.  

Według danych dostarczonych przez CoinMarketCap, Binance zarejestrował wolumen handlowy w wysokości 853 milionów dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin. Dzięki temu platforma była dziewiątą co do wielkości pod względem wielkości obrotów dokonywanych przez użytkowników. 

Giełda umożliwia zakup lub sprzedaż EOS za pomocą Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC) i Tether (USDT). 

Utwórz konto, wypełniając formularz na stronie rejestracji Binance.

 • Rejestracja jest prosta; wystarczy podać prawidłowy adres e-mail i bezpieczne hasło, które jest trudne do odgadnięcia. Możesz to zrobić klikając tutaj.
 • Wygenerowana wiadomość zostanie wysłana do Ciebie, aby potwierdzić, że zarejestrowałeś się na platformie. Zaloguj się do swojej poczty i aktywuj swoje konto. To weryfikuje Twoją rejestrację i rozpoczyna proces pozyskiwania tokenów EOS.

Wyślij Ethereum lub jego ułamki na platformę Binance.

 • Teraz, gdy jesteś zalogowany na platformie, musisz wysłać kilka kryptowalut na platformę. Aby to zrobić, kliknij FUNDUSZE, a następnie linki WYPŁATA WPŁAT na górze strony.
 • Po załadowaniu strony lokalizujesz Ethereum. Pole wyszukiwania na stronie pomaga szybko znaleźć monetę, którą chcesz wpłacić.
 • Kliknij przycisk DEPOZYT ​​przed Bitcoinem i poczekaj na wygenerowanie adresu portfela Ethereum. Na ten adres chcesz wysłać swoje tokeny Ether; wysłana wartość powinna pojawić się na Binance najwyżej za kilka minut.
Teraz możesz wymienić swoje Ethers na tokeny EOS na Binance Exchange.
 • Kliknij łącze WYMIANA obok logo Binance, a następnie wybierz opcję łącza podstawowego, która się pojawi.
 • W prawym górnym rogu strony giełdy znajduje się lista par, którymi handluje się na giełdzie.
 • Zlokalizuj plik EOS / ETH sparuj, kliknij i poczekaj chwilę, aż wykres się załaduje.
 • W sekcji Kup na wykresie dla pary, pierwsze pole wyświetla wartość ETH, którą płacisz za EOS.
 • Drugie pole umożliwia wprowadzenie ilości EOS, które chcesz kupić.
 • Użyj przycisków 25%, 50%, 75% i 100%, aby wskazać liczbę zdeponowanych środków, które chcesz wykorzystać do transakcji. 100% wykorzystuje wszystkie zdeponowane środki.
 • Ostatnie pole pokazuje liczbę eterów, które płacisz za transakcję.
 • Kliknij przycisk KUP EOS, aby wymienić.

Binance dodał również nową opcję, która umożliwia użytkownikom kupowanie różnych zasobów cyfrowych za pomocą karty kredytowej. Jest to najłatwiejszy i najszybszy sposób na zdobycie wirtualnej waluty zamiast wysyłania środków z innej giełdy. Jest to również jeden z najbezpieczniejszych sposobów, aby to zrobić, ponieważ nie musisz otwierać kont na innych giełdach, kupować tam zasobów cyfrowych i wysyłać ich na platformę Binance. 

Za minutę lub dwie powinieneś mieć swoje tokeny EOS w odpowiednim portfelu na giełdzie Binance.

Użytkownicy powinni zawsze przechowywać swoje aktywa cyfrowe w bezpiecznych portfelach, zamiast pozostawiać środki na giełdach kryptowalut, które są celem hakerów i napastników. Aby wypłacić swoje środki, będziesz musiał przejść do przycisku „Wypłać” na ekranie głównym wymiany. 

Następnie będziesz musiał wprowadzić informacje o posiadanym portfelu, w szczególności o EOS. Po uzupełnieniu wymaganych informacji będziesz mógł wypłacić swoje środki. 

W chwili pisania tego artykułu EOS jest ósmym co do wielkości zasobem cyfrowym na rynku z wyceną rynkową na poziomie 3,91 miliarda USD. Każdą monetę EOS można kupić za 4,22 USD za monetę. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map