Top 10 mobilnych aplikacji z wiadomościami o kryptowalutach na 2018 rok

Znajomość bieżących wydarzeń związanych z Twoimi ulubionymi kryptowalutami jest kluczem do odniesienia sukcesu jako inwestor lub handlowiec kryptowalutowy. Poznanie „najpierw” pozwoli Ci wyprzedzić swoją grę. Większość spadków i wzrostów jest wynikiem doskonałych i nieprzychylnych wiadomości dotyczących aktywów. Po prostu potrzebujesz najlepszej dostępnej aplikacji z wiadomościami o kryptowalutach. Ale nie martw się, pokażemy Ci dokładnie, które z nich są najlepsze, więc nie musisz tracić czasu na wypróbowywanie ich wszystkich.

Teraz w czasach smartfonów nie ma wymówek, żeby nie być na bieżąco. Ciesz się więc naszą wyselekcjonowaną listą najlepszych platform, na których możesz uzyskać najbardziej aktualne informacje o Bitcoin, alternatywnej walucie i blockchain w jednym, łatwym do znalezienia miejscu (aby uniknąć posiadania 40 otwartych kart).

Poniższe platformy agregujące wiadomości to wszystko, czego potrzebujesz, aby podejmować mądre decyzje inwestycyjne w 2018 roku.

Monety na żywo: Crypto Market Cap

Coins.live kapitalizacja rynkowa aplikacji kryptograficznej i kalendarz ICO

Plik Monety na żywo app jest dostępna zarówno na platformach Android, jak i Apple i jest Twoją aplikacją do wszystkiego, co kryptograficzne. Możesz go użyć do śledzenia cen kryptowalut w czasie rzeczywistym i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami. Aplikacja ma również funkcję portfela, w której możesz skonfigurować i śledzić swoje inwestycje. Zespół opublikował ostatnio aktualizację, która daje dostęp do kalendarza ICO.

Kryptowaluty – ceny, wiadomości, wartość portfela autorstwa Ivo Stoyanova

Szukasz miejsca, w którym możesz śledzić ceny monet, otrzymywać informacje o aktualnych wydarzeniach i śledzić wartość swojego portfela w jednym miejscu? Ta aplikacja do kryptowalut może być najlepszym wyborem.

Jego prosty w obsłudze interfejs ułatwia płynne przełączanie między trzema sekcjami aplikacji. Sekcja rynkowa zawiera wszystkie ceny kryptowalut i szereguje je według kapitalizacji rynkowej. Sekcja portfolio jest prawdopodobnie najłatwiejsza w użyciu na rynku. Jesteś proszony tylko o podanie nazwy monety i jej ilości; wtedy robi swoją magię. Aktualizowanie cen do cen rynkowych i informowanie Cię, ile jesteś wart w każdej chwili.

Sekcja aktualności wyświetla również bieżące wydarzenia z najlepszych źródeł informacji o kryptowalutach na całym świecie. Czytaj z Crypto Coin News (CCN), Coin Desk, Coin Telegraph, Use The Bitcoin i nie tylko.

Aplikacja można pobrać ze sklepu Google Play i używane bezpłatnie, bez ukrytych opłat.

Wszystkie wiadomości Crypto od Crypto Dev

Kolejna doskonała aplikacja do uzyskiwania wszystkich wiadomości o kryptowalutach w jednym miejscu. Dzięki aplikacji All Crypto News masz możliwość wyboru strony, na której chcesz czytać wiadomości o kryptowalutach.

Wszystkie Crypto News śledzą również ceny kilku monet w USD i EUR. Dzięki temu, że nie musisz pamiętać, którą witrynę odwiedzić, wystarczy mieć rozszerzenie Cała aplikacja Crypto News daje przewagę, aby jak najszybciej reagować na warunki rynkowe.

Wiadomości i wskazówki dotyczące kryptowalut Bitcoin News APK App autorstwa Delta Forces

Kolejny prosty w użyciu Wiadomości i wskazówki dotyczące kryptowalut dla telefonów komórkowych z systemem Android. Ta aplikacja idzie o krok do przodu, aby zapewnić wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu.

Aplikacja zawiera najlepsze w branży źródła wiadomości o kryptowalutach. Dzięki ponad 30 najlepszym źródłom kryptowalut możesz uzyskać aktualne informacje o wszystkim, co dzieje się z każdą monetą. Dzięki wiadomościom i wskazówkom dotyczącym kryptowalut otrzymujesz również opcje, dzięki którym dowiesz się, jakie ICO jest obecnie aktywne. To może być świetna informacja dla tych, którzy biorą udział w projektach, gdy jest to bardzo tanie, najczęściej na etapie ICO.

Crypto Crunch – Kryptowaluta Bitcoin News & Oceń według zespołu CADO

Aplikacja Crypto Crunch jest popularną aplikacją informacyjną o kryptowalutach z wysoką oceną w sklepie Google App Store. Aplikacja aktualizuje użytkowników aktualnymi wiadomościami w czasie rzeczywistym.

Aplikacja zapewnia natychmiastowe aktualizacje wiadomości o kryptowalutach, aktualne ceny monet i najlepsze analizy rynku kryptowalut od najlepszych ekspertów w branży.

Doskonały dla handlowców kryptowalut i inwestorów, dostarczający im codziennych wiadomości o kryptowalutach z najlepszych źródeł, dzięki czemu unikają typowych błędów handlowych i uzyskują informacje z pierwszej ręki, które dają im świetny start.

Poszukuje idealnego towarzysza na rynku kryptowalut, aby otrzymywać aktualne informacje na temat Bitcoin i innych alternatywnych kryptowalut, Aplikacja Crypto Crunch to jeden z najlepszych wyborów.

Bitcoin News & Wiadomości o kryptowalutach od Marwaha Labs

Ta aplikacja zapewnia najnowsze aktualizacje w świecie kryptowalut. Korzysta z aktualności z różnych źródeł, aby otrzymywać najnowsze wiadomości na temat Bitcoin i innych alternatywnych kryptowalut w jednej aplikacji.

Aplikacja grupuje aktualizacje według platform, dzięki czemu możesz szybko czytać z wybranej platformy w dowolnym momencie. Filtruje także widok z nieprzeczytanych aktualizacji wiadomości, więc nie możesz przeczytać tych samych wiadomości dwa razy.

W tej aplikacji otrzymujesz również szczegółową analizę cen kryptowalut i dziennych wolumenów. Wiadomości Bitcoin & Wiadomości o kryptowalutach można pobrać bezpłatnie i mogą być pobrać tutaj.

Cryptonomy Crypto Tracker firmy PIIYM Labs

Jest to kompleksowa aplikacja spełniająca wszystkie Twoje potrzeby związane z kryptowalutami. Możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje, od wiadomości po dyskusje na forum, uzyskanie odpowiedniej edukacji na temat inwestycji w kryptowaluty i wiele więcej. Projekt jest oszałamiający i może być łatwo zrozumiały dla początkujących.

W tej aplikacji możesz czytać wiadomości o kryptowalutach, monitorować ceny rynkowe, zarządzać swoim portfelem kryptowalut i dyskutować z podobnie myślącymi osobami na temat kryptowalut.

Jeśli szukasz miejsca, w którym wszystkie Twoje potrzeby związane z kryptowalutami zostaną spełnione, to oto aplikacja, której potrzebujesz.

CryptoCoin News & Wydarzenia przez ZGTech

CryptoCoin News to aplikacja kryptowalutowa, która dostarcza aktualizacje z szerokiej gamy najlepszych platform informacyjnych dotyczących kryptowalut. Otrzymuje również aktualizacje na Twitterze dotyczące kryptowalut dla swoich użytkowników.

Oprócz wiadomości możesz również zobaczyć wykresy cen różnych kryptowalut i szczegóły dotyczące różnych ICO.

Aby śledzić wszystkie wiadomości i zasoby z całego świata lub znaleźć wszystkie analizy w jednym miejscu. Pobierz tę aplikację.

CryptoFisher przez All Tech Media Pvt. Sp. z o.o

Plik Aplikacja CryptoFisher to bardziej zorganizowana aplikacja do wiadomości o kryptowalutach. Grupuje aktualizacje według kategorii monet. Więc jeśli chcesz czytać aktualizacje Bitcoin, możesz przeczytać je wszystkie w jednym miejscu.

Prosta w obsłudze i lekka aplikacja jest łatwa w obsłudze dla początkujących. Jego funkcja powiadomień push ostrzega użytkowników natychmiast po opublikowaniu aktualizacji wirusowej.

Dzięki kanałom z najlepszych źródeł informacji o kryptowalutach i r / Bitcoin, ta aplikacja dostarcza swoim subskrybentom aktualne wiadomości.

Bitcoin News od Mdev EU

Bitcoin News przynosi najnowsze wiadomości ze świata kryptowalut. Filtrują najpopularniejsze historie, tylko te, które mają znaczenie i dostarczają użytkownikom. Dla Twojej wygody dostępny jest również pasek do notowań BTC, ETH i ZEC.

Aplikacja często aktualizuje się ze źródeł takich jak Bitcoin.com, Coin News Asia, Coin Telegraph i nie tylko. Najnowsza aktualizacja tej aplikacji tymczasowo zatrzymuje aktualizacje, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej określonego procentu.

Bitcoin News to kolejny doskonały wybór, gdy myślisz o opcji oprogramowania do agregowania wiadomości o kryptowalutach na urządzenie mobilne.

Dane rynkowe kryptowalut – aplikacja na rynek monet autorstwa TooDoo Studio

Wreszcie aplikacja Cryptocurrency Market Data będzie kolejną wysoce zalecaną aplikacją. Jedną z super cech tej aplikacji jest możliwość wyzwalania ustalania cen rynkowych. Ta funkcja jest przydatna również dla day traderów i inwestorów. Ostrzega użytkowników, gdy cena aktywów przekracza ustalone przez użytkownika wartości.

Oprócz tego otrzymujesz również wszystkie podstawowe funkcje witryny agregującej wiadomości. Otrzymuj wiadomości dostarczane z najlepszych witryn kryptowalut do aplikacji w czasie rzeczywistym.

Dzięki tej aplikacji, możesz oglądać ulubione monety i zobaczyć, jak radzą sobie w danej cenie w czasie.

Wniosek

Platformy agregatorów kryptowalut niekoniecznie muszą dostarczać użytkownikom wiadomości przez większość czasu. Ale większość z nich, podobnie jak te, które wymieniliśmy powyżej, może promować artykuły z najlepszych blogów z wiadomościami o kryptowalutach na świecie.

Ponieważ niektóre aplikacje mają dodatkowe funkcje, podejmowanie decyzji inwestycyjnych było o wiele wygodniejsze niż kiedyś. Użytkownicy mogą śledzić wydarzenia, sprawdzać ceny, a nawet rozmawiać z innymi entuzjastami kryptowalut w jednej aplikacji.

To przynosi użytkownikom dużą ulgę w konieczności monitorowania z różnych źródeł.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map