Handluj mądrze i zarabiaj Sharp

OKEx jest liderem rynku w branży blockchain i kryptowalut pod względem wolumenu obrotu, krajów obsługujących i bazy użytkowników. Dzięki użytkownikom z ponad 100 krajów, OKEx oferuje najbardziej kompletny pakiet produktów w branży, obejmujący transakcje spotowe, transakcje z depozytem zabezpieczającym, transakcje C2C, a także krypto-pochodne, pomagając handlowcom, górnikom i inwestorom instytucjonalnym w optymalizacji ich strategii inwestycyjnych..

Ten artykuł przeprowadzi Cię przez szeroką gamę produktów dostarczonych przez OKEx i pozwoli Ci stać się inteligentnym handlowcem w OKEx!

Spoiler: przewiń w dół, a dodatkowe nagrody będą dostępne na Twoim koncie OKEx po nauczeniu się, jak handlować na OKEx!

Nie zapomnij zarejestrować się i zakończyć weryfikację KYC2 przed rozpoczęciem handlu! Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak przeprowadzić weryfikację KYC.

Po zarejestrowaniu się w OKEx i ukończeniu 2. poziomu weryfikacji tożsamości, nie zapomnij uzupełnić codzienna misja uczenia się kryptowalut oglądając film lub czytając artykuł opublikowany przez Akademię OKEx, a darmowy Bitcoin jest w Twoim portfelu! Zapoznaj się z artykułem, aby uzyskać szczegółowy samouczek dotyczący codziennego zarabiania darmowych bitcoinów!

  1. Handel kryptowalutami do kryptowalut

Ponieważ technologia blockchain wciąż ewoluuje i jest wdrażana, na rynku dostępnych jest coraz więcej tokenów do handlu. W OKEx dążymy do zapewnienia pomysłowej, przyjaznej dla użytkownika i zgodnej platformy do handlu i wspierania rozwoju projektów blockchain.

OKEx to jeden z największych rynków na świecie pod względem wolumenu obrotu, oferujący inwestorom dużą płynność. Zapewniamy ponad 200 wysokiej jakości aktywów z ponad 400 parami handlowymi do obrotu.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak przeprowadzić transakcję typu spot!

  1. Handel na marginesie

Handel z depozytem zabezpieczającym to sposób handlu polegający na pożyczaniu aktywów od handlowców lub giełd. Pozwala użytkownikom na wykorzystanie niewielkiej ilości kapitału początkowego do wykorzystania swoich pozycji w celu maksymalizacji zysku w handlu spotowym.

OKEx obsługuje łącznie 34 aktywa w handlu z depozytem zabezpieczającym, w tym BTC, LTC, ETH, ETC, BCH, USDT, BSV, DASH, EOS, NEO, QTUM, TRX, XRP, ADA, ALGO, ATOM, BTM, BTT, ELF, HC, IOST, IOTA, LINK, OKB, OMG, ONT, VSYS, XLM, XMR, XTZ, ZEC, ZIL, HBAR i RVN.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak przeprowadzić transakcję typu spot!

  1. Handel kontraktami terminowymi

OKEx dąży do zapewnienia użytkownikom każdej dostępnej opcji handlowej, aby zabezpieczyć się przed ryzykiem i dążyć do wyższego wzrostu aktywów. Dlatego oferujemy pierwszy na świecie handel kontraktami futures na aktywa kryptograficzne. Od momentu uruchomienia został dobrze przyjęty przez naszych klientów instytucjonalnych, profesjonalnych handlowców, a także górników.

Tutaj obsługujemy główne aktywa kryptograficzne, a mianowicie Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, XRP, TRX i Ethereum Classic

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak przeprowadzić handel kontraktami futures!

  1. Handel opcjami

OKEx oferuje obecnie kontrakty na opcje z czterema różnymi terminami wymagalności. Sprzedaż wymaga krótkich kwalifikacji, które można włączyć, rozwiązując quizy. Opcje sprzedaży wymagają, aby dostępne aktywa na koncie były nie mniejsze niż 0,2 BTC (lub równowartość innych aktywów) lub wolumen obrotu na koncie opcji w ciągu ostatnich 30 dni nie był mniejszy niż 2 BTC (lub równowartość innych aktywów)

Po otwarciu pozycji opcyjnej bądź ostrożny z kontrolą ryzyka. Kiedy saldo konta zbliża się do poziomu depozytu zabezpieczającego, oznacza to, że pozycja jest bardziej ryzykowna; gdy saldo konta spadnie poniżej depozytu zabezpieczającego, Twoja pozycja zostanie zlikwidowana.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak przeprowadzić handel kontraktami futures!

OKEx ma przyjemność ogłosić ekskluzywną ofertę dla nowych użytkowników! Otrzymaj do 11,5 USDT jako dodatkowe nagrody na koncie, wykonując poniższe proste zadania.

Okres nagród: (10:00 UTC) 1 lipca 2020 do 11 lipca, 2020 (12:00 UTC).

– Zarejestruj się teraz, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

– Pełna weryfikacja KYC poziomu 2 (+ 0,5 USDT)

– Wypełnij dowolną kwotę depozytu (+1 USDT)

– Kup dowolną kryptowalutę za pośrednictwem platformy OKEx „Kup Crypto” (+1 USDT)

– Wypełnij dowolne z poniższych: Handel kryptowalutami na kryptowaluty / Handel marżą / Handel kontraktami futures / Handel opcjami (+ 2 USDT)

– Kup i uzyskaj OKB (+2 USDT)

– Złóż nam trzy nowe polecenia, korzystając ze swojego linku polecającego (+5 USDT)

Nie zapomnij ZARABIAĆ DARMOWYCH BITCOINÓW KAŻDEGO DNIA, oglądając film lub czytając artykuł opublikowany przez Akademię OKEx! Zapoznaj się z artykułem, aby uzyskać szczegółowy samouczek dotyczący codziennego zarabiania darmowych bitcoinów!

Śledź nas na Telegramie (link :) i Twitterze (link :), bądź na bieżąco, aby otrzymywać od nas więcej informacji o nadchodzących wiadomościach i wydarzeniach!

Warunki: Nagrody zostaną wdrożone w ciągu 15 dni roboczych po zakończeniu kampanii. Każde konto może odebrać nagrodę tylko raz, każda ukończona misja zostanie rozliczona tylko raz, nagrody nie będą gromadzone wielokrotnie. Nagrody za kampanie będą wypłacane tylko na Twoje konto główne.

Ostrzeżenia: rejestracja na wielu kontach w celu farmienia nagrody OKEx lub inne nieuczciwe zachowania spowodują natychmiastowe zamknięcie wszystkich powiązanych kont. Fałszywe konta i złośliwe próby uzyskania nagród są niedozwolone, a te konta nie otrzymają nagród.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map