OKEx widzi 7 nowych ofert DeFi, więcej promocji i największe nagranie OKB

Cotygodniowa aktualizacja OKEx zawiera przegląd promocji, konkursów, ofert i dyskusji organizowanych w każdym tygodniu

W tym tygodniu w OKEx zakończyliśmy dziewiątą rundę wykupu OKB & Spalaj, wymieniając więcej tokenów i instrumentów pochodnych, takich jak SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE i KSM, aby wspierać nasz ekosystem DeFi. 

Uruchomiliśmy również program nagród OKEx dla początkujących kryptowalut, aby dowiedzieć się, jak handlować na OKEx, jednocześnie zarabiając BTC i USDT. Trwają również nowe działania promocyjne, w tym prezentacje wideo OKExAlts YouTube i nowe obchody wystawiania monet. Na koniec ulepszyliśmy również nasz warstwowy harmonogram wskaźnika marży serwisowej – co oznacza, że ​​możesz teraz handlować z wyższą dźwignią finansową!

Dziewiąty wykup OKB & Palić się 

Kontynuując nasze wysiłki, aby wspierać zrównoważony rozwój ekosystemu OKB i zapewnić większą długoterminową wartość OKBelievers, zakończyliśmy dziewiątą rundę wykupu OKB & Spal się między 1 czerwca a 31 sierpnia. 

Ta runda była największa w historii, wykorzystując 30% opłat transakcyjnych z rynku spot na odkupienie i spalenie łącznie 3816358,49 OKB, co odpowiada 21 milionom dolarów.

Promocje

OKExAlts YouTube Video Giveaway

Obejrzyj nasze trzeci film #OKExAlts gdy przeprowadzimy Cię przez dwa najpopularniejsze typy altcoinów – monety wydobywcze i stablecoiny. Możesz również zapisać się do naszego Kanał Youtube, polub film i postępuj zgodnie z zasadami w polu opisu, aby wziąć udział w naszej ograniczonej czasowo gratisie 100 USDT. Promocja potrwa do 23:59 czasu UTC 6 września. 

Nagrody dla początkujących OKEx

Program nagród OKEx pozwala każdemu początkującemu OKEx uzyskać BTC i USDT o wartości 80 USD po prostu kupując, deponując i handlując kryptowalutami. Zarejestruj się i dowiedz się, jak zdobyć te nagrody już teraz.


Lista UMA x promocja bonusowa na Twitterze 

Dołącz Wydarzenie bonusowe UMA na naszym Twitterze aby podzielić się pulą nagród 2000 UMA, wykonując te proste kroki: prześlij dalej, skomentuj i oznacz dwóch znajomych. Wybierzemy jednego szczęśliwego zwycięzcę, który otrzyma 100 premii UMA i 30 użytkowników, aby otrzymać premię 30 UMA. 

Zarabiaj do 200% APR na UMA (wyłącznie dla nowych użytkowników OKEx)

Podczas promocji UMA uczestnicy muszą posiadać co najmniej 10 tokenów UMA w sieci. 100 najlepszych nowych użytkowników, którzy zdeponują lub handlują UMA na OKEx, otrzymają do 200% RRSO. Zarejestruj się przed 18:00 czasu UTC 9 września, aby skorzystać z tej promocji. 

Zarabiaj do 200% KLAY (wyłącznie dla nowych użytkowników OKEx)

W okresie promocyjnym KLAY użytkownicy, którzy posiadają token na OKEx, mogą cieszyć się do 200% rocznego zysku procentowego. Łącznie zostanie rozesłanych 100 000 w KLAY, a promocja potrwa do godziny 2:00 czasu UTC 10 września.

Nowe oferty w tym tygodniu

OKEx wystawił w tym tygodniu siedem nowych tokenów DeFi – SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE i KSM – obok handlu z depozytem zabezpieczającym & oszczędności i bezterminowe swapy na więcej tokenów DeFi.

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap to kolejny krok naprzód w projektowaniu protokołu Uniswap. Biorąc pod uwagę elegancki projekt rdzenia Uniswap, SushiSwap dodał funkcje zorientowane na społeczność, które pomagają ulepszyć system protokołu i zapewniają dalsze korzyści zaangażowanym podmiotom.

YFValue (YFV)

YFV jest tokenem zarządzania protokołu YFValue. Ma na celu udostępnienie wszystkim użytkownikom prawdziwej wartości finansowania rolnictwa plonowego dzięki jego unikalnym cechom, takim jak głosowanie nad inflacyjną stopą podaży oraz system poleceń z automatycznym spalaniem realizowanym w pełni na łańcuchu.

PowerPool (CVP)

PowerPool to protokół oferujący wygodne rozwiązanie do łączenia tokenów zarządzania. Pozwala posiadaczom tokenów pożyczać, gromadzić i pożyczać tokeny zarządzania, uzyskiwać z nich dochód i gromadzić moc zarządzania w protokołach opartych na Ethereum. Ma na celu rozszerzenie użyteczności tokenów zarządzania na użytkowników końcowych i zapewnienie nowego poziomu koordynacji podejmowania decyzji w ekosystemie Defi.

UMA (UMA)

UMA to platforma kontraktowa DeFi zbudowana w celu umożliwienia uniwersalnego dostępu do rynku i zasilania innowacji finansowych, które są możliwe dzięki publicznym łańcuchom bloków bez pozwolenia, takim jak Ethereum. Definiuje protokół typu open source, który umożliwia dwóm kontrahentom tworzenie umów finansowych. Kontrakty UMA są zabezpieczone wyłącznie zachętami ekonomicznymi, dzięki czemu są samowykonalne i powszechnie dostępne.

Klaytn (KLAY)

Klaytn to platforma klasy korporacyjnej zorientowana na usługi, która zapewnia przyjazne dla użytkownika doświadczenie w zakresie łańcucha bloków. Umożliwia dziś firmom i przedsiębiorcom zdobycie wartości za pomocą technologii blockchain, łącząc najlepsze cechy zarówno publicznych, jak i prywatnych łańcuchów bloków za pomocą wydajnego projektu hybrydowego.

UniTrade (HANDEL) 

UniTrade to całkowicie zdecentralizowana platforma transakcyjna w przestrzeni DeFi zbudowana na bazie puli płynności Uniswap i nie wymaga KYC, żadnych rachunków i nie ma ograniczeń handlowych. Możesz zacząć handlować HANDLEM na OKEx.

Kusama (KSM)

Kusama to sieć stworzona dla agentów zmian w celu przejęcia kontroli, pobudzenia innowacji i zakłócenia status quo. Dla programistów Kusama jest poligonem doświadczalnym dla aktualizacji środowiska uruchomieniowego, zarządzania w łańcuchu i spadochronów. 

SUSHI: Handel marżą & Oszczędności i bezterminowa zamiana 

Handel z depozytem zabezpieczającym SUSHI, funkcja oszczędności oraz bezterminowa swap z depozytem zabezpieczonym monetą i USDT zostały uruchomione od godziny 9:30 czasu UTC 3 września. Możesz dowiedzieć się więcej o parach swapowych i wymaganiach dotyczących poziomów opłat tutaj. 

YFI / YFII / DOT: handel marżą, oszczędności, bezterminowe swapy & Futures

Oprócz uruchomienia YFI & YFII margin trading i oszczędności, możesz teraz handlować swapem YFIUSDT i swapem YFIIUSDT, a także swapem DOTUSD, swapem DOTUSDT i swapem YFIUSD z dźwignią do 75x.

CRV & UMA: Handel marżą & Oszczędności i bezterminowa zamiana 

Handel CRV i UMA z depozytem zabezpieczającym, oszczędnościami oraz bezterminowe swapy z depozytem zabezpieczającym na monety i USDT zostały uruchomione 4 września o godzinie 7:00 czasu UTC. Możesz dowiedzieć się więcej o parach swapowych i wymaganiach dotyczących poziomów opłat tutaj. 

Aktualizacje produktów

Korekta harmonogramu wskaźników terminowych kontraktów terminowych i bezterminowej zamiany wielopoziomowej marży serwisowej

Po naszej ostatniej korekcie harmonogramu współczynnika depozytu zabezpieczającego dla kontraktów terminowych i terminowych swapów, użytkownicy mogą cieszyć się handlem na OKEx z wyższymi limitami pozycji i wyższą dźwignią – do 125x. Dowiedz się więcej szczegółów tutaj.

Dostosowanie harmonogramu wielopoziomowego wskaźnika marży serwisowej

OKEx dostosował harmonogram warstwowych wskaźników depozytu zabezpieczającego od 7:00 do 7:30 czasu UTC 4 września. Teraz możesz handlować następującymi monetami z dźwignią 10x: BTC, ETH, EOS, LTC, OKB, ETC, BCH, XRP, TRX, BSV, DASH, NEO, QTUM, ADA, ATOM, IOST, IOTA, ONT, ZEC i XMR. Ponadto użytkownicy mogą handlować następującymi środkami z dźwignią 5x: LINK, DOT, XLM i ALGO.

Możesz przejrzeć szczegółowe informacje na temat dźwigni po dostosowaniu tutaj.

Bezterminowe zawieszenie wymiany

Aby zoptymalizować nasze usługi i poprawić doświadczenia handlowe użytkowników, zaktualizowaliśmy nasz system bezterminowej wymiany w godzinach 12: 00–12: 15 czasu UTC 3 września.

OKEx na imprezach

Minione wydarzenie: OKExDeFi Roundtable – Aave

Podczas tego okrągłego stołu zaprosiliśmy Staniego Kulechova, dyrektora generalnego i założyciela Aave, do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat innowacji związanych z kryptowalutami i pożyczkami DeFi.. 

Obejrzyj pełne podsumowanie tutaj aby dowiedzieć się o systemie stojącym za Aave i brytyjską licencją pieniądza elektronicznego, nadchodzącym Aave v2, jak Kulechov postrzega scentralizowanych graczy w przestrzeni DeFI i jego poglądy na temat DeFi w ogóle.

Okrągły stół OKExDeFi: Aragon

Podczas spotkania OKEx DeFi Roundtable 7, nasz dyrektor generalny, Jay Hao, rozmawiał z Luisem Cuende, założycielem i dyrektorem generalnym Aragon, i omówił przyszłość zdecentralizowanego autonomicznego zarządzania.

Zapisz się do naszego oficjalny kanał YouTube na cały odcinek i inne filmy z naszej serii OKExDeFi Roundtable.

Nadchodzące wydarzenie: Seria OKExDeFi AMA – Universal Market Access (UMA)

8 września zaprosimy Harta Lambura, współzałożyciela Universal Market Access, na nasz oficjalny kanał Telegram. Dołącz do nas od 12:00 do 13:00 czasu UTC, aby rozpocząć dyskusję na żywo o UMA, zdecentralizowanej platformie kontraktów finansowych. 

Postępuj zgodnie z OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map