Recenzja 3Commas: Opanuj przewodnik po botach Crypto Trading

Przegląd 3commas

3Commas to inteligentna platforma do handlu kryptowalutami wykorzystująca automatyczne boty do generowania transakcji. Możesz stworzyć własną strategię handlową lub skopiować aktywność handlową innych użytkowników na wielu giełdach.

W miarę jak rozwijający się rynek kryptowalut i świat inwestycji ewoluuje, od analizy wykresów handlowych do korzystania z najlepszego systemu botów do handlu bitcoinami, nic nie jest gwarantowane i nie wiąże się z prawdziwym ryzykiem. Przyjrzyjmy się terminalowi 3commas SmartTrading, aby zobaczyć, czy funkcje automatycznego bota handlowego mogą faktycznie zmaterializować się w zyskach poprzez wykonanie motta „kup tanio i sprzedaj drogo” poprzez automatyczne otwieranie i zamykanie transakcji.

Czym jest 3Commas?

czym jest bot handlowy 3commas

3Commas, znaleziony w Internecie pod adresem 3Commas.io, to platforma do handlu kryptowalutami, która ułatwia tworzenie i wdrażanie automatycznych strategii handlowych.

Dzięki 3Commas możesz kopiować działalność handlową innych handlowców. Możesz też stworzyć swoje strategie handlowe w oparciu o kilka wskaźników.

3Commas nie pobiera prowizji. Jednak handlowcy płacą od 22 do 75 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do 3Commas. 3Commas również niedawno wprowadził darmową wersję swojej platformy: jeśli utworzysz konto Binance na 3Commas, możesz handlować za darmo. 3Commas oferuje również bezpłatną 3-dniową wersję próbną.

Ogólnie rzecz biorąc, 3Commas to platforma do zarządzania handlem kryptowalutami. Możesz korzystać z platformy w dowolny sposób. Niektórzy ludzie po prostu kopiują aktywność handlową najskuteczniejszego tradera platformy. Inni dostosują różne strategie w oparciu o ich narażenie na ryzyko i pożądane zyski.

Od listopada 2019 roku 3Commas ma ponad 120000 zarejestrowanych użytkowników, 60 milionów dolarów dziennego wolumenu obrotu i 23 obsługiwane giełdy.

Recenzja bota do handlu bitcoinami 3commas

Recenzja bota do handlu bitcoinami 3commas

3 Widok sumaryczny sald i historii

3 Widok sumaryczny sald i historii

3Commas Features

Korzyści handlowe 3commas

3Commas oferuje wszystkie następujące podstawowe funkcje:

Portfolio pulpitu użytkownika 3commas

Portfolio pulpitu użytkownika 3commas

Zautomatyzowany handel 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: Podstawową cechą 3Commas jest to, że możesz automatycznie dokonywać transakcji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

23 Obsługiwane giełdy: 3Commas obsługuje 23 główne giełdy kryptowalut, w tym Binance, Bittrex, Coinbase Pro, BitMEX, Bitfinex, Poloniex, Bitstamp, Bybit, Cex, Kraken, KuCoin, OKex, Huobi, Exmo, Gate.io, HitBTC i YoBit (także Binance DEX, Binance Jersey, Binance, Stany Zjednoczone).

Jednoczesne Take Profit i Stop Loss: Dostosuj transakcje za pomocą poleceń realizacji zysków lub zatrzymania strat, pomagając zablokować zyski lub zminimalizować straty.

Trailing Take Profit i Stop Loss: Dostosuj zlecenia Stop Loss i Take Profit jeszcze bardziej dzięki kroczącemu Take Profit i Stop Loss, tak aby limity automatycznie wzrosły, jeśli cena monety wzrośnie.

Sprzedawaj według wielu celów: Sprzedawaj swoje monety wieloma celami. Na przykład sprzedaj połowę swoich monet za 10 000 USD, a następnie sprzedaj 25% za 11 000 USD, a resztę za 11500 USD. 3Commas umożliwia automatyczną konfigurację tych opcji.

Sygnały i wykresy TradingView: 3Commas umożliwia przeglądanie równoległych wykresów kursów walut i sygnałów TradingView w jednym oknie.

3commas-smarttrade-guide

Handel papierami: 3Commas ma funkcję handlu papierami, która pozwala w pełni przetestować funkcje handlowe platformy przed jej zakupem. Kiedy aktywujesz handel papierami z bezpłatną 3-dniową subskrypcją, zyskujesz pełny dostęp do platformy przez cały okres próbny.

Mądre zabezpieczenie: Zdobywaj dodatkowy zysk dzięki nieoczekiwanym ruchom na rynku dzięki funkcji 3Commas Smart Cover, która umożliwia sprzedaż i odkupywanie monet.

Proste i złożone boty: 3Commas oferuje proste boty (pozwalające na prowadzenie jednej pary handlowej) i boty złożone (pozwalające na uruchamianie wielu par handlowych)

Długie algorytmy: 3Commas może używać długich lub krótkich algorytmów. W przypadku długich algorytmów bot kupuje monetę z ustawieniami, które utworzysz, a następnie wyświetla zamówienia na sprzedaż po wyższej cenie. Bot może na przykład kupić za 10 USD i sprzedać za 11 USD.

Krótkie algorytmy: 3Commas pozwala na implementację krótkich algorytmów. Bot sprzedaje monetę po utworzeniu ustawień, a następnie ustawia zlecenie kupna po niższej cenie. Bot będzie sprzedawał na przykład za 10 USD i kupował za 9 USD.

Sygnały zamknięcia transakcji: Dzięki funkcji sygnałów zamknięcia transakcji 3Commas boty handlują zgodnie z sygnałami TradingView, w tym RSI-7, ULT-7-14-29, prezentami TA, skalpowaniem CQS i niestandardowymi sygnałami TradingView.

Analizuj i kopiuj boty: Boty 3Commas mogą analizować wydajność, a następnie przeglądać i kopiować inne ustawienia bota za pośrednictwem 3Commas.

Tworzenie i dostosowywanie portfeli: 3Commas umożliwia tworzenie portfeli z dowolną ilością monet. Możesz stworzyć portfel, który na przykład handluje tylko 0,1 BTC, podczas gdy twoje główne konto 1 BTC jest skonfigurowane tak, aby kopiować odnoszącego największe sukcesy tradera. Możesz zrównoważyć swój portfel za pomocą określonych współczynników monet, przeglądać dochody swojego portfela w czasie oraz kopiować i edytować współczynniki monet w swoim portfelu.

3commas-user-settings-strategy

Powiadomienia: 3Commas wyśle ​​Ci powiadomienia o transakcjach w przeglądarce, za pośrednictwem aplikacji mobilnej, Telegramu lub e-mailem.

Rynek sygnałów: 3Commas pozwala kupować sygnały transakcyjne premium od Cartelsignals i Crypto Quality Signals Premium wśród innych dostawców na swoim rynku

Aplikacje mobilne: 3Commas ma aplikacje mobilne na iOS i Androida. Aplikacje umożliwiają handel i śledzenie transakcji za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Program Polecający: 3Commas przyznaje nagrody użytkownikom, którzy kierują innych użytkowników na platformę. Otrzymasz kryptowalutę zdeponowaną bezpośrednio na swoje konto w oparciu o kwotę pieniędzy, którą polecisz osobom, które wpłacą do 3Commas. Jest to trójpoziomowy system poleceń, który może zapłacić do 50% (25% na pierwszym poziomie, 15% na drugim poziomie i 10% na trzecim poziomie).

Angielski i rosyjski: 3Commas jest dostępny w języku angielskim i rosyjskim.

Obsługa klienta 24/7: 3Commas ma zespół obsługi klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, który chętnie rozwiąże wszelkie problemy. Możesz skontaktować się z zespołem za pośrednictwem Centrum pomocy 3Commas lub za pośrednictwem Twittera, grupy Telegram i Facebooka.

Dostęp do API: Skonfiguruj i wykorzystaj funkcjonalność API, aby pomóc 3Commas zintegrować się z istniejącą konfiguracją.

3commas-bot-trading-features

Jak działa 3Commas?

Rzuć okiem na ustawienia bota do handlu kryptowalutami 3commas i śledzenie wydajności

Rzuć okiem na ustawienia bota do handlu kryptowalutami 3commas i śledzenie wydajności

3Commas został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu dla początkujących i zaawansowanych traderów. Początkujący użytkownicy kryptowalut mogą na przykład założyć konto, podłączyć giełdę i po prostu zaangażować się w kopiowanie. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować swoje automatyczne strategie handlowe na wiele sposobów.

Zakładając swoje konto po raz pierwszy, dostosujesz ustawienia w oparciu o odchylenie ceny dla transakcji bezpieczeństwa, pożądany zysk (punkt, w którym bot będzie sprzedawać) i warunki, które rozpoczynają transakcję. Możesz wybierać spośród prostych botów (z jedną parą handlową, taką jak BTC / USD) lub botów złożonych (z wieloma parami handlowymi).

Jak działa 3Commas

Po skonfigurowaniu bota użytkownicy mogą rozpocząć wykonywanie długich i krótkich transakcji. W przypadku krótkich transakcji wzrost ceny w wybranej walucie spowoduje realizację sprzedaży kryptowaluty bazowej, gdy 3Commas wykryje pożądany poziom zysku. Jeśli nastąpi odwrócenie ceny, można złożyć zlecenia bezpieczeństwa, aby upewnić się, że bot również dokona zakupów przy określonym wzroście procentowym.

W przypadku długich transakcji bot otworzy nową transakcję zgodnie z jednym z wybranych warunków. Po wykryciu tych warunków bot natychmiast wystawia monetę na sprzedaż. Jeśli cena wzrośnie, a zamówienie zostanie zrealizowane, cel zysku zostanie osiągnięty. Jeśli cena spada, bot składa zamówienia bezpieczeństwa poniżej ceny zakupu w oparciu o pożądany procentowy poziom bezpieczeństwa.

3 ustawienia commas

3Commas jest znany ze swojego inteligentnego handlu, który wykorzystuje polecenia stop loss i take profit w celu ograniczenia strat i stworzenia siatki bezpieczeństwa dla Twojego portfela. Możesz dostosować te funkcje inteligentnego handlu za pomocą poleceń kupna lub sprzedaży w określonym przedziale cenowym.

Załóżmy, że korzystasz z funkcji końcowego zysku, aby osiągnąć największe zyski. Kupujesz wielokrotności BTC po 10000 USD, a następnie ustawiasz standardowe zlecenie take profit na 11000 USD. Zarabiasz 1000 $ na ETH. Jeśli jednak cena ETH nadal rośnie powyżej 11 000 USD, funkcja trailing take profit umożliwia sprzedaż w najwyższej części trendu poprzez sprzedaż procentową od najwyższej wartości. Jeśli na przykład ustawisz kroczące zlecenie take profit na 10%, a BTC osiągnie 12000 USD przed spadkiem, zlecenie sprzedaży zostanie aktywowane, gdy cena spadnie o 10% lub poniżej 10800 USD.

Trailing stop loss działa podobnie, ale ogranicza Twoje straty. Oparta jest również na procentach i automatycznie dostosowuje się do wahań cen. Możesz ustawić zlecenia stop-loss, aby ograniczyć straty do 5% lub 15%, na przykład w takim przypadku bot automatycznie sprzeda twoją kryptowalutę, gdy straty spadną poniżej tej kwoty. Oczywiście z trailing stop-loss bot patrzy na skorygowane ceny, różniąc się od standardowego zlecenia stop loss.

Bot do handlu bitcoinami firmy 3commas

Kolejną fajną cechą 3Commas jest to, że możesz dostosować swoje portfolio na podstawie współczynników monet. Jeśli chcesz, aby na przykład Twój portfel obejmował równomiernie 9 najlepszych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej, możesz to zrobić. Jeśli chcesz, aby Twój portfel zawierał 100 najlepszych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej, możesz to również zrobić.

wypróbuj 3commas crypto bota

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs 3Commas jest prosty dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, co jest jednym z powodów, dla których 3Commas jest tak popularny.

jak działa bot 3commas

3Commas Pricing

3Commas umożliwia bezpłatne wypróbowanie platformy przez trzy dni. Firma nawiązała również współpracę z Binance, aby stworzyć opcję bezpłatnej subskrypcji. W sumie są cztery poziomy cenowe 3Commas, w tym:

Binance Trader (0 USD)

 • Utwórz konto Binance na 3Commas, a następnie handluj za darmo
 • Dostęp do terminala handlowego
 • Równoczesne Take Profit i Stop Loss
 • Sygnały niestandardowe TradingView
 • Proste boty
 • Algorytmy krótkie i długie
 • Przeglądaj i kopiuj boty
 • Boty kompozytowe
 • Zapłać 0,1% opłaty za wypełnione zlecenie kupna lub sprzedaży (bez dodatkowych opłat na Binance; 0,1% to wszystko, co płacisz)

Starter (22 USD miesięcznie płatne rocznie)

 • 24 USD miesięcznie (płatne co 6 miesięcy) lub 29 USD miesięcznie (płatne co miesiąc)
 • Dostęp do terminala handlowego
 • Równoczesne Take Profit i Stop Loss

Zaawansowane (37 USD miesięcznie, płatne rocznie)

 • 41 USD miesięcznie (płatne co 6 miesięcy) lub 49 USD miesięcznie (płatne co miesiąc)
 • Dostęp do terminala handlowego
 • Równoczesne Take Profit i Stop Loss
 • Sygnały niestandardowe TradingView
 • Proste boty
 • Krótkie i długie algorytmy
 • Przeglądaj i kopiuj boty

Pro (75 USD miesięcznie płatne rocznie)

 • 84 USD miesięcznie (płatne co 6 miesięcy) lub 99 USD miesięcznie (płatne co miesiąc)
 • Dostęp do terminala handlowego
 • Równoczesne Take Profit i Stop Loss
 • Sygnały niestandardowe TradingView
 • Proste boty
 • Krótkie i długie algorytmy
 • Przeglądaj i kopiuj boty
 • Boty kompozytowe
 • Boty BitMEX i ByBit

3commas-ceny-koszty

Jeśli zarejestrujesz się na bezpłatną 3-dniową wersję próbną, uzyskasz dostęp do subskrypcji Pro (najwyższy poziom, subskrypcja 74 USD miesięcznie).

Jak korzystać z 3Commas

Utworzenie konta 3Commas jest proste. Oto podstawowy proces rejestracji i zakładania konta handlowego po raz pierwszy:

Krok 1) Utwórz konto

Odwiedź 3Commas.io i wprowadź swój adres e-mail oraz hasło, a następnie kliknij Zarejestruj się.

Opłaty za konto 3commas

Kliknij łącze otrzymane w wiadomości e-mail, aby uzyskać dostęp do pulpitu 3Commas.

zacznij 3commas

Krok 2) Połącz giełdę

Jeśli korzystasz z 3Commas za darmo, możesz połączyć się tylko z Binance. Jednak płatni subskrybenci mogą podłączyć się do jednej z 23 obsługiwanych giełd.

3 wymiany grupowe

Upewnij się, że Twoje konto jest połączone przez dostęp API (aby skonfigurować dostęp API, musisz zalogować się na swoje konto giełdy). Jeśli korzystasz z Binance, musisz również upewnić się, że Twoje konto przechowuje BNB i ma włączoną funkcję płatności BNB.

Giełdy kryptowalut 3commas

Krok 3) Wybierz typ bota

3Commas oferuje cztery typy botów, w tym krótkie, proste, złożone i złożone krótkie boty. Proste boty używają tylko jednej pary handlowej, podczas gdy boty złożone używają wielu par handlowych. Istnieją dziesiątki botów dostępnych za pośrednictwem pulpitu 3Commas. To tylko cztery najpopularniejsze boty w chwili pisania tego tekstu:

3 typy botów commas

Krok 4) Wybierz swoją parę handlową i ustaw podstawową wielkość transakcji

Wybierz parę handlową, którą bot ma handlować z rozwijanego menu. Następnie ustaw podstawową wielkość transakcji i powiedz platformie, ile preferowanej waluty chcesz użyć podczas początkowej transakcji.

Pary handlu kryptowalutami 3commas

Krok 5) Skonfiguruj transakcje bezpieczeństwa

Możesz zaimplementować funkcję bezpiecznego handlu 3Commas, która umożliwia dokonywanie zakupów po spadku w kontrolowany sposób. Jeśli na przykład handlujesz BTC / USD, a cena BTC spada po zakupie BTC, wtedy transakcje bezpieczeństwa pozwalają na zakup większej liczby BTC za kwotę USD ustawioną w rozmiarze transakcji bezpieczeństwa.

Krok 6) Ustaw docelowy zysk

3Commas pozwala ustawić docelowy zysk, który chcesz zarobić. To mówi botowi, kiedy ma sprzedawać. Opiera się na procentach: jeśli twój docelowy zysk jest ustawiony na 3%, bot handlowy automatycznie sprzeda twoje pieniądze, gdy ta kwota zostanie osiągnięta.

Krok 7) Wybierz typ Take Profit

3Commas ma dwie opcje take profit, w tym procent od transakcji bazowej lub procent od całkowitego wolumenu.

Krok 8) Ustaw maksymalną liczbę transakcji bezpieczeństwa

Powiedz botowi handlowemu, ile transakcji bezpieczeństwa może wykonać przed zatrzymaniem. Jest to maksymalna liczba transakcji bezpieczeństwa, które bot może przeprowadzić w danym momencie.

Krok 9) Ustaw odchylenie ceny dla transakcji bezpieczeństwa

Ustawienie odchylenia ceny informuje bota, kiedy może rozpocząć wykonywanie transakcji bezpieczeństwa. Jest ustawiony jako wartość procentowa. Jeśli na przykład jest ustawiony na 3, bot zacznie kupować, gdy cena spadnie poniżej 3% początkowej ceny handlowej.

Krok 10) Skonfiguruj warunki rozpoczęcia handlu

Powiedz botowi, kiedy ma dokonać początkowej transakcji, ustawiając warunki rozpoczęcia handlu. Możesz wybrać pomiędzy Sygnałem TradingView Kup lub Mocnym Kupem, na przykład Sygnał TradingView Mocny Kup (Ręcznie) lub Otwórz Nową Transakcję JAK NAJSZYBCIEJ. Na podstawie twoich opcji dostosowywania bot handlowy zostanie skonfigurowany do rozpoczęcia nowej transakcji.

Ustawienia bota 3commas

Około 3Commas

Rozwój 3Commas rozpoczął się w 2017 roku. Zespół był zmotywowany do uruchomienia 3Commas, ponieważ większość innych platform transakcyjnych była ręczna, a nie zautomatyzowana. Chcieli stworzyć system, który mógłby potencjalnie przynosić zyski użytkownikom przez cały dzień.

Siedziba 3Commas znajduje się w Vancouver w Kanadzie. Firma ma również biuro w Tallinie w Estonii. Kluczowi członkowie zespołu to Yuriy Sorokin (CEO), Mike Goryunov (CMO) i Egor Razumovsky (CTO).

Ostatnie słowo

Większość botów handlowych jest trudna w użyciu. Jednak 3Commas stworzył bota handlowego, który jest łatwy w konfiguracji, łatwy do dostosowania i łatwy w użyciu. Działa również niezawodnie w porównaniu do swoich konkurentów o niższej jakości i jest jednym z najpopularniejszych botów do handlu kryptowalutami, takich jak CryptoHopper.

3Commas jest uważany za najbardziej renomowanego dostępnego obecnie bota handlowego, mimo że istnieje kilka systemów botów opartych na bitcoinach, które wprowadzają innowacje w kosmosie. Firma jest na przykład całkowicie przejrzysta, jeśli chodzi o swoją działalność i lokalizację, a my dokładnie wiemy, kto nią kieruje. Doceniamy również obsługę klienta 3Commas, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem wielu metod kontaktu.

Jak wspomnieliśmy powyżej, istnieje nieodłączne ryzyko związane z handlem kryptowalutami, ale ponieważ wielu spodziewa się, że cena bitcoin wzrośnie z powodu zmniejszenia o połowę między innymi czynnikami napędowymi (patrz prognozy BTC) w ciągu najbliższych kilku lat, rozsądne może być rozpoczęcie od sprawdzonego system handlu, taki jak 3commas, aby sprawdzić, czy możesz zarobić więcej bitcoinów i zobaczyć, jak wartość wzrośnie w przyszłości.

Dzięki funkcjom, takim jak tworzenie i śledzenie portfela, dostosowywanie botów, wszystkie najlepsze kompatybilności z giełdami kryptowalut i nie tylko, 3Commas jest jedną z najlepszych dostępnych obecnie platform botów handlowych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map