Saga trwająca ponad 2 lata, obejmująca Tezos ICO Approaches Denouement

Osada

Po wielu latach stojących na swoim miejscu, próbując udaremnić różne procesy sądowe, Fundacja Tezos właśnie to zrobiła ogłosił decyzję o ugodie ze wszystkimi stronami.

Pozew, który reprezentuje wspólny wysiłek w imieniu różnych stron, widzi Tezos potencjalnie na haku do 25 milionów dolarów.

Chociaż ta decyzja została podjęta przez Fundację Tezos, niekoniecznie oznacza to koniec tej przeciągającej się sagi. W tej chwili decyzja oczekuje na zatwierdzenie przez sądy, aby uzyskać oficjalny charakter.

Odmowa

Należy zauważyć, że chociaż Fundacja Tezos zdecydowała, że ​​rozstrzyganie różnych pozwów przeciwko nim leży w ich najlepszym interesie, pozostali niezachwiani w swojej niewinności..

Po ogłoszeniu swojej decyzji fundacja skorzystała z okazji, aby podkreślić to przekonanie, oświadczając,

„Fundacja Tezos zdecydowała się uregulować wszystkie roszczenia, ponieważ Fundacja Tezos uważa, że ​​leży to w najlepszym interesie projektu Tezos i całej społeczności. Fundacja nadal uważa, że ​​pozwy były bezwartościowe i nadal zaprzecza wszelkim wykroczeniom. Jednak procesy sądowe są drogie i czasochłonne, i zdecydowano, że jednorazowy koszt finansowy ugody byłby lepszy od rozpraszania uwagi i kosztów prawnych związanych z kontynuowaniem walki w sądzie. ”

Unikanie ścigania

Konsekwencje wynikające z ich decyzji o rozstrzygnięciu aktywnych procesów sądowych wykraczają poza zwykłą oszczędność czasu i pieniędzy. Fundacja Tezos uniknęła teraz sytuacji, w której mogliby potencjalnie zobaczyć sądy oznaczające ich tokeny jako papiery wartościowe.

Gdyby taka sytuacja miała miejsce, ustanowiłaby precedens na przyszłość i potencjalnie byłaby katastrofalna dla całego projektu.

Pełen kontrowersji

Dla fanów Tezos i tego, co stara się osiągnąć Fundacja Tezos, decyzja o uregulowaniu sprawy zostanie bez wątpienia przyjęta z otwartymi ramionami..

Niezależnie od potencjału technologii, Tezos niestety od pierwszego dnia budzi kontrowersje. Niezależnie od tego, czy chodzi o opóźnioną dystrybucję tokenów po ICO, z powodu walki wokół wykorzystania funduszy, ról odgrywanych przez znanych inwestorów, czy też omawianego tutaj procesu sądowego, Tezos wykonał godną podziwu pracę, znajdując sposób, aby nie tylko przetrwać , ale dobrze się rozwijać.


Przypadków użycia

Pomimo problemów utrzymujących się w Fundacji Tezos od pierwszego dnia, wykorzystanie i wskaźniki przyjęcia projektu nadal rosły. W ostatnich miesiącach jest to najbardziej widoczne w szybko rozwijającym się sektorze cyfrowych papierów wartościowych.

Ponieważ blockchain Tezos zapewnia swoim użytkownikom wysoki poziom funkcjonalności, przy różnych okazjach informowaliśmy o jego użyciu, w tym na następujących przykładach:

Tezos do wykorzystania w tokenizacji 22 projektów

Vertalo wybiera Tezos na token bezpieczeństwa

Podwyższone zwroty i sekurytyzacja w celu wykorzystania Tezos dla cyfrowych papierów wartościowych

Inwestowanie w Kentucky Bourbon z Wave Financial

Tezos wybrany przez BTG Pactual i Dalma Capital do wydawania tokenów

Żadna krzywda

Fundacja Tezos składa się z rada, który nadzoruje wykorzystanie funduszy i rozwój produktów. Do tej pory fundacja radzi sobie z grubsza Aktywa o wartości 635 milionów dolarów, i przyczynił się do wspierania rozwoju ich platformy poprzez miliony dotacji.

W przypadku projektu, który zebrał około 232 milionów dolarów i spędził wiele lat na pokonywaniu przeszkód prawnych, ich zdolność do rozwoju wskazuje na rozsądne decyzje podejmowane przez Fundację Tezos w tym czasie.

Tezos

Wywodzący się z ICO, które odbyło się w 2017 roku, Tezos jest blockchainem typu “ proof-of-stack ”, zaprojektowanym w celu zapewnienia programistom niezbędnej elastyczności w tworzeniu usług nowej generacji.

Blockchain Tezos został pierwotnie stworzony przez współzałożycieli Arthura i Cathleen Breitmanów.

W innych wiadomościach

Kiedy ICO Tezos zostało ukończone, reprezentowało jedno z największych wydarzeń tego typu, przynosząc ponad 232 miliony dolarów. Oczywiście, ze względu na rozmiar tego podbicia, wszystkie oczy były skierowane na nich. Jednak nie tylko oni przechodzą tak wysoki poziom kontroli. Jedną z takich firm zajmujących się podobnymi problemami jest KIK. Przy różnych okazjach dokumentowaliśmy toczącą się bitwę między nimi a SEC, gdy ta dwójka „wygrywała” z ich przeszłym ICO.

Pliki SEC do wczesnej oceny w procesie Kik

Kik Hunkers Down for Fight with SEC – wyłącza aplikację do obsługi wiadomości

Popularna aplikacja do przesyłania wiadomości Kik do walki z SEC w sądzie nad Kin ICO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map