Tezos do wykorzystania w tokenizacji 22 projektów

Dwadzieścia dwa projekty o łącznej wartości 200 milionów dolarów w cyfrowych papierach wartościowych. To liczby nowych przedsięwzięć związanych z tokenizacją podejmowanych przez parę firm za pośrednictwem Tezos.

DealBox i Vertalo ogłosiły, że będą współpracować, a każdy z nich wniesie inny wkład w przedsięwzięcie.

Oczekuje się, że Vertalo zajmie się zadaniami związanymi z emisją i zarządzaniem cyfrowymi papierami wartościowymi. DealBox wykorzysta je następnie jako sposób na zapewnienie dostępu do kapitału dla MŚP.

Tezos

Oczekuje się, że cyfrowe papiery wartościowe, które zostaną wyemitowane w trakcie tego procesu, będą oparte na łańcuchu blokowym Tezos. Chociaż użycie Tezos nad popularnym Ethereum może początkowo wydawać się zaskakujące, staje się jasne po bliższym przyjrzeniu się korzyściom oferowanym przez to pierwsze. Na przykład Tezos wykorzystuje POS, obsługuje wiele języków programowania, szybkie stawki transakcji i nie tylko.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego Vertalo zdecydowało się polegać na Tezos, przeczytaj następujący artykuł.

Vertalo wybiera Tezos na tokeny bezpieczeństwa

Kapitalizacja

Co ciekawe, w swoim komunikacie prasowym Vertalo i DealBox poświęcają trochę czasu, aby podkreślić moment ogłoszenia ich ogłoszenia.

SEC zaproponowała ostatnio złagodzenie ograniczeń dotyczących różnych metod pozyskiwania funduszy. W przypadku wprowadzenia w życie projekty takie jak omówione dzisiaj przyniosą ogromne korzyści.

Należy jednak pamiętać, że te zmiany są obecnie tylko propozycją. Chociaż Vertalo i DealBox mogły rzeczywiście ogłosić partnerstwo w odpowiednim momencie, może to również podlegać status quo.

HODL Twoje zmiany Hoopla Over SEC dla ofert zwolnionych

Komentarz

Po ogłoszeniu tego nowego rozwoju przedstawiciele każdego z nich, Vertalo i DealBox, poświęcili czas na skomentowanie.

John Nance, Prezes i CIO w Deal Box, powiedział,

„W Deal Box naszą misją jest pomaganie przedsiębiorcom w uwolnieniu się od nieefektywności tradycyjnej bankowości inwestycyjnej i tworzenia kapitału oraz umożliwienie im, dzięki najlepszym w swojej klasie, dzisiejszym technologiom, osiągania bardziej wydajnych i skutecznych wyników, aby pomóc ich firmom w rozwoju. Po zawarciu umowy licencyjnej z Vertalo robimy to właśnie, zaczynając emitować cyfrowe papiery wartościowe na naszej platformie przy użyciu systemów Vertalo i łańcucha blokowego Tezos. Relacja Deal Box x Vertalo zwiększa naszą zdolność do identyfikowania możliwości, które przyczyniają się do rozwoju naszego wspólnego ekosystemu, ponieważ wszyscy pracujemy nad uproszczeniem i rozwojem tej branży ”.

Dave Hendricks, – powiedział dyrektor generalny Vertalo,

„Vertalo jest podekscytowany, mogąc zapewnić Deal Box i dziesiątkom klientów emitentów najbardziej wszechstronną i zgodną platformę do wydawania i zarządzania ofertami aktywów cyfrowych. Zespół Deal Box reprezentuje przyszłość ekosystemu aktywów cyfrowych: inteligentni doradcy kapitałowi, którzy pomagają swoim spółkom portfelowym w pozyskiwaniu funduszy i relacjach z inwestorami, działają po niższych kosztach i z większą prostotą. Vertalo chce wzmocnić i wspierać Deal Box za pomocą narzędzi, technologii i technik platformy, które umożliwiają im wejście na rynek z własnym rozwiązaniem do wydawania tokenów zabezpieczających z białą etykietą, wspieranym przez zespół z dużym doświadczeniem na rynkach kapitałowych, który ma jest zaangażowany w regulowane aktywa cyfrowe od 2017 r. ”

Cegiełki

Niektóre partnerstwa przychodzą i odchodzą, ponieważ dobre intencje niekoniecznie prowadzą do owocnego związku. Wygląda na to, że DealBox i Vertalo zdołały tego uniknąć i pomyślnie znalazły sposób na współpracę.

Było to widoczne w różnych transakcjach między obiema firmami w ostatnich miesiącach. Na przykład omówione dzisiaj 22 nowe papiery wartościowe, które mają być tokenizowane, to po prostu kolejna runda. W związku z tym oznaczałoby to, że każda firma była zadowolona z pierwszej rundy firm poddanych tokenizacji, zachęcając je do ponownej współpracy.

Jednym z takich przykładów wcześniejszych transakcji jest Zapaygo i ich STO.

DealBox

Założony w 2016 roku DealBox działa w Kalifornii. Przede wszystkim DealBox ułatwia tworzenie kapitału dla obiecujących start-upów. DealBox oferuje również usługi pomocnicze, które obejmują doradztwo, pakowanie inwestycji i nie tylko.

Prezes, John Nance, obecnie nadzoruje działalność firmy.

Vertalo

Założona w 2017 roku firma Vertalo działa w Austin w Teksasie. Przede wszystkim firma działa jako dostawca usług dla sektora cyfrowych papierów wartościowych. Wyróżnieniem tych usług są możliwości zarządzania tabelami cap-table.

Prezes, Dave Hendricks, obecnie nadzoruje działalność firmy.

W innych wiadomościach

Różne łańcuchy bloków odnotowały niewielki poziom przyjęcia w rodzącym się sektorze cyfrowych papierów wartościowych. Wygląda jednak na to, że Tezos udało się zdobyć pozycję lidera na poziomie adopcyjnym. Poniższe artykuły to przykłady wiadomości dotyczących Tezos z ostatnich miesięcy, rzucające światło na to, dlaczego firmy zwracają się do popularnego blockchaina.

Binance dodaje pary handlowe Tezos

TokenSoft dostarcza tokeny bezpieczeństwa do Tezos

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map