Aktualizacja OKExChain Hackathon, pozostały mniej niż dwa tygodnie

OKExChain Hackathon, organizowany przez OKEx, rozpoczął się 5 czerwca i wziął w nim udział wiele znanych podmiotów z całego świata. W międzyczasie dziesięciu renomowanych założycieli projektów, głównych naukowców i analityków technologicznych również dołączyło do zespołu i przeprowadzi wspólny przegląd proponowanych projektów..

Uczestnicy hackathonu

Na dzień dzisiejszy 23 zespoły i 2 indywidualnych programistów zarejestrowało się w Hackathonie, a 16 zgłoszeń zostało przesłanych, obejmujących różne aspekty, w tym zdecentralizowane giełdy, portfele cyfrowe, maszyny wirtualne, przeglądarki blockchain, produkty usługowe do obstawiania, narzędzia programistyczne i cross-chain interakcje.

Jeśli chodzi o aplikacje do usług płatniczych i portfeli cyfrowych, zespoły takie jak Squeezer, Beijing ChainsGuard, OneChain i DappBirds sukcesywnie przedkładały plany rozwoju produktów.

Squeezer to zagraniczna platforma, która integruje mikrousługi z branżą blockchain w celu wspierania twórców aplikacji. Beijing ChainsGuard specjalizuje się w rozwiązaniach i usługach bezpieczeństwa, a OneChain wprowadza element społecznościowy do transakcji i korzystania z portfela. DappBirds to platforma DApp, która integruje analizę danych, projektowanie, dystrybucję, operacje i inne aspekty i obejmuje prawie 5000 DApps i ponad 10000 inteligentnych kontraktów.

W kampanii rozwoju aplikacji wzięli również udział znani twórcy przeglądarek blockchain TokenView i Cosmostation. Przeglądarka bloków stworzona przez TokenView obsługuje obecnie prawie 100 zapytań o dane w łańcuchu bloków, podczas gdy Cosmostation jest operatorem węzła walidatora klasy korporacyjnej i twórcą aplikacji dla użytkowników końcowych.

Kilka zespołów i programistów złożyło również propozycje w zakresie produktów do obstawiania, ubezpieczeń blockchain, interfejsów API, narzędzi programistycznych, SDK i maszyn wirtualnych. Niektóre z nich to NewDEX, AITEX, Ankr, NetCloth, Bi23 Labs i wallet.fo, itp. Podczas gdy inne zespoły, które jeszcze nie przedstawiły swoich produktów, to Bit Dimension, Navigato.io, Tavitt i Zxplus.

Nagrody, zasady i szczegóły dotyczące hackathonu

OKExChain Hackathon ma na celu zachęcenie użytkowników do kreatywnego tworzenia aplikacji w oparciu o publiczny system łańcuchowy OKExChain. Termin kampanii upływa 20 lipca. Zwycięzcy zostaną publicznie ogłoszeni pod koniec sierpnia, a OKExChain nagrodzi zespoły i osoby indywidualne do 5000 $ w tokenach OKB.

Zgodnie z zasadami Hackathonu, w przypadku zgłoszeń tylko do propozycji OKExChain Improvement, zwycięzcy otrzymają OKB o wartości do 500 USD. Zgłoszenia zawierające OIP i produkty będą kwalifikować się do nagród o wartości do 5000 USD w OKB.

Recenzenci hackathonów

Liderzy branżowi, którzy będą wspólnie przeglądać zgłoszenia, to założyciel DappOS, FengNiao, założyciel finansowy, współzałożyciel i główny naukowiec IPFS Force Zone, Xin Li, założyciel FIBOS, Ma Xiang, dyrektor operacyjny CoinDesk Chinese version, Leiyang Xin, Dapp. założyciel i dyrektor generalny com, Kyle Lu, współzałożyciel i dyrektor generalny Ankr, Ryan Fang, partner TokenInsight, Wei Zhao, główny analityk TokenInsight, Johnson Xu, starszy ekspert techniczny w branży blockchain AWS, Wang Shiyu i inżynier oprogramowania AWS, Yuan Ye.

Zostały dwa tygodnie

Celem OKExChain jest promowanie rozwoju komercyjnych aplikacji blockchain na dużą skalę. Technologia cross-chain przyjęta przez OKExChain ułatwia wymianę wartości i tworzenie całego ekosystemu uzupełniających się usług o wartości dodanej. Obecnie sieć testowa OKExChain zaimplementowała szereg wiodących w branży funkcji technicznych, w tym spersonalizowane aplikacje, ekosystem z wieloma łańcuchami i warstwowanie danych.

Do końca kampanii Hackathon pozostało mniej niż dwa tygodnie i programiści mogą wziąć udział, składając swoje propozycje dotyczące rozwoju technologicznego OKExChain, projektowania produktów i planowania ekologicznego lub tworząc narzędzia programistyczne, zestawy SDK, przeglądarki, portfele i produkty usługowe do obstawiania w oparciu o sieć testową OKExChain.

O OKExChain

Linki do propozycji: https://github.com/okex/OIPs

Społeczność techniczna OKExChain:

Oficjalna witryna OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

Zgłaszanie roszczenia do TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

W przypadku jakichkolwiek pytań, opinii lub sugestii prosimy o kontakt pod adresem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map