Aplikacja Bitski Wallet: Opanuj przewodnik po recenzji użytkownika Crypto

Przewodnik po portfelu Bitski: Jak działa magazyn kryptograficzny klucza prywatnego

Bitski to cyfrowy portfel stworzony do użytku w nieograniczonej liczbie aplikacji Ethereum dApps. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Bitski, unikalnym, łatwym w użyciu rozwiązaniu do przechowywania kluczy prywatnych zabezpieczonym sprzętowo, które oferuje funkcjonalność portfela jednokrotnego logowania (SSO) i jak to działa dzisiaj w naszej recenzji.

funkcje

 • Uzyskaj dostęp do wszystkich tokenów Ethereum z jednego wygodnego portfela i pulpitu nawigacyjnego
 • Zaloguj się do wielu aplikacji Ethereum dApps za pomocą jednego konta Bitski
 • Twórz aplikacje obsługujące Bitski przy użyciu SDK dla iOS, Unity, Truffle, Node.js i JavaScript
 • Ponad 300 różnych zdecentralizowanych aplikacji blockchain utworzonych na platformie Bitski

Metody wpłaty

 • Nie dotyczy

Plusy

 • Pozwala uniknąć konieczności wielokrotnego logowania w aplikacjach Ethereum
 • Niezabezpieczone rozwiązanie portfela przechowywane w module zabezpieczeń sprzętu (HSM)
 • Przechowuj wszystkie rodzaje aktywów Ethereum w bezpiecznym portfelu
 • Klientami są Sandbox, Clementine, SportX i Props

Cons

 • Obecnie w wersji beta

Wprowadzenie

Bitski określa się jako „pierwszy cyfrowy portfel stworzony z myślą o powszechnym zastosowaniu”. To portfel stworzony dla ekosystemu Ethereum. Zamiast używać niezgrabnego rozszerzenia przeglądarki, portfeli sprzętowych i przeglądarek dApp, możesz po prostu użyć Bitski, portfela zabezpieczającego klasy bankowej, w którym Twoje klucze prywatne nigdy nie opuszczają bezpiecznego sprzętu. Aby rozpocząć, potrzebujesz tylko adresu e-mail i hasła.

co-jest-bitski

Bitski umożliwia dostęp do cyfrowych tokenów z dowolnego miejsca. Logujesz się do Bitski za pomocą zwykłej przeglądarki lub urządzenia mobilnego, a następnie przeglądasz wszystkie tokeny w swoim portfelu. Bitski wyświetla również wszystkie przedmioty kolekcjonerskie, które mogłeś zdobyć w dowolnych grach. Portfel umożliwia również wysyłanie tokenów i przeglądanie listy wcześniej wykonanych transakcji.

Dużą zaletą Bitski jest to, że nie musisz już żonglować wieloma portfelami na wielu dApps. Nie musisz ciągle przenosić tokenów między grami. Zamiast tego każdy dApp obsługujący Bitski pozwoli ci przenosić tokeny między twoimi grami. Jest to pojedyncze logowanie, które pozwala zarobić coś w jednej grze i sprzedać te tokeny w innej.

korzyści-portfela-bitskiego

Bitski obecnie współpracuje z twórcami aplikacji. Deweloperzy aplikacji mogą na początek odwiedzić docs.bitski.com. Programista może użyć Bitski do tworzenia przyjaznych dla użytkownika, wieloplatformowych aplikacji Ethereum. Jak wyjaśnia oficjalna strona internetowa:

„Korzystając z Bitski, możesz zbudować zdecentralizowaną aplikację lub grę, która będzie równie łatwa w użyciu jak standardowa aplikacja”.

Jeśli chodzi o technologię, Bitski zapewnia programistom dostęp do sieci Ethereum za pośrednictwem hostowanych węzłów Bitski, a następnie zapewnia dostęp do portfela użytkownika za pomocą OAuth.

Deweloper może użyć pakietu SDK firmy Bitski, aby zażądać dostępu do konta Bitski użytkownika. Jeśli zezwolenie zostanie przyznane, aplikacja może następnie korzystać ze standardowych narzędzi, takich jak web3.js, do interakcji z siecią Ethereum.

bitski-bitcoin-storage

Bitski ma również zestawy SDK do łatwej integracji z różnymi platformami, w tym SDK dla JavaScript, Node.js, iOS, Truffle i Unity.

Ostatecznie Bitski zapewnia kluczowe korzyści zarówno programistom, jak i użytkownikom aplikacji Ethereum.

bitski-app-wallet

Programiści Ethereum mogą:

 • Połącz się z siecią Ethereum za pośrednictwem hostowanych węzłów firmy Bitski
 • Poproś o dostęp do adresu użytkownika
 • Prześlij transakcje do zatwierdzenia w imieniu użytkownika
 • Utwórz portfel dla aplikacji i zarządzaj nim
 • Wdrażaj kontrakty za pośrednictwem portfela aplikacji

W międzyczasie użytkownicy mogą korzystać z następujących zalet:

 • Używaj aplikacji Ethereum bez instalowania żadnego oprogramowania
 • Przechowuj aktywa Ethereum w bezpiecznym portfelu Bitski
 • Uzyskaj dostęp do portfela z dowolnego urządzenia
 • Zarządzaj dostępem do wszystkich aplikacji, z którymi łączy się użytkownik
 • Odzyskaj konto w dowolnym momencie

Ogólnie rzecz biorąc, Bitski zapewnia rozwiązanie dla Ethereum, które oferuje znacznie łatwiejsze wdrożenie, ponieważ użytkownicy nie muszą instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, aby korzystać z aplikacji. Dzięki Bitski korzystanie z aplikacji Ethereum jest tak proste, jak używanie zwykłej aplikacji: po prostu zainstaluj aplikację i gotowe.

Bitski jest obecnie w wersji beta. Projekt jest budowany przez Out There Labs, Inc., firmę programistyczną założoną w 2016 roku przez dyrektora generalnego Donniego Dincha (oraz współzałożycieli Juliana Teschera i Steve’a Janga) z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Deweloper zebrał niedawno 1,8 miliona dolarów od inwestorów takich jak Galaxy Digital, Winklevoss Capital i Coinbase. Jest to dodatek do zebrania przez nich 1,5 miliona dolarów w kapitale przedsiewnym od innych darczyńców, takich jak; Founders Fund, Signia, Village Global, Social Capital i Kindred Ventures Steve Janga. Bitski to flagowy produkt firmy, chociaż ostatecznie firma planuje wypuścić w przyszłości więcej narzędzi programistycznych typu blockchain.

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono Bitski i zadebiutował w listopadzie 2018 r., CEO powiedział o zaletach portfela Bitski:

„Jednym z największych wyzwań dla zespołów ds. Protokołów i firm zajmujących się produktami kryptograficznymi w dzisiejszych czasach jest słaby UX w dApps, szczególnie przy wdrażaniu, transakcjach i logowaniu / odzyskiwaniu hasła” […] „Przeprowadziliśmy wywiady z wieloma programistami dApp. W chwili, gdy użyli portfela, nastąpił ogromny spadek ludzi. Wizją firmy Bitski jest rozwiązanie problemów związanych z wdrażaniem użytkowników i użytecznością portfela dla programistów, tak aby mogli z kolei skupić się na tworzeniu unikalnych i przydatnych dappów ”.

Kluczowe cechy

bitski-single-sign-on-wallet

Kluczowe cechy hostowanego portfela Bitski, który jest w stanie wykonywać transakcje programowe, obejmują:

bitski-wallet-app-vault

Łatwiejsze wdrażanie: Zamiast instalować dodatkowe oprogramowanie, aby korzystać z aplikacji Ethereum, użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Ethereum tak łatwo, jak przy użyciu zwykłej aplikacji. Wszystko, co muszą zrobić, to pobrać aplikację obsługującą Bitski i to wszystko.

Jedno konto dla wielu aplikacji: Twoje konto Bitski jest połączone z nieograniczoną liczbą aplikacji. Zamiast mieć różne logowanie i portfele dla każdej aplikacji, a następnie przenosić tokeny między każdą aplikacją, masz jeden portfel i pulpit nawigacyjny, z którego możesz zarządzać Bitski.

Międzyplatformowe: Portfele Bitski są zarządzane w chmurze, a nie powiązane z konkretnym urządzeniem, co oznacza, że ​​możesz uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca bez narażania bezpieczeństwa.

Zabezpieczony sprzętem: Większość portfeli jest przechowywana lokalnie na komputerze lub telefonie. Portfele Bitski są jednak przechowywane w zabezpieczonych przed manipulacją sprzętowych modułach bezpieczeństwa. Klucze nigdy nie opuszczają sprzętu. Bitski twierdzi, że „jest to o wiele bezpieczniejsze niż wiele obecnych rozwiązań, które przechowują klucze lokalnie na urządzeniu i odczytują je w pamięci”.

Konta w pełni odzyskiwalne: Jeśli kiedykolwiek zapomnisz hasła, zgubisz telefon lub kupisz nowy komputer, możesz odzyskać swoje konto Bitski. Twój portfel jest powiązany z kontem użytkownika Bitski.

Korzyści dla programistów: Bitski ułatwia życie programistom. Dzięki temu programiści mogą łatwo łączyć się z siecią Ethereum za pośrednictwem hostowanych węzłów firmy Bitski, prosić o dostęp do adresu użytkownika, przesyłać transakcje do zatwierdzenia w imieniu użytkownika, tworzyć portfele aplikacji i zarządzać nimi, a także wdrażać umowy za pośrednictwem portfela aplikacji..

Korzyści dla użytkowników: Bitski to także wygodne rozwiązanie dla użytkowników. Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Ethereum bez instalowania żadnego oprogramowania, przechowywać zasoby Ethereum w bezpiecznym portfelu firmy Bitski, uzyskiwać dostęp do portfela z dowolnego urządzenia, zarządzać dostępem do wszystkich połączonych aplikacji i odzyskiwać konto w dowolnym momencie. Użytkownicy już nigdy nie będą musieli martwić się o utratę swoich cyfrowych rzeczy.

Przycisk „Zaloguj się przez Bitski”: Wiele aplikacji na Androida pozwala zalogować się do Google, aby pominąć proces tworzenia konta. Deweloperzy firmy Bitski przewidują podobny proces z przyciskiem „Zaloguj się przez Bitski”. Każda aplikacja Ethereum obsługująca Bitski będzie miała ten przycisk, a użytkownicy będą mogli łatwo uzyskać dostęp do swojego konta Bitski za pośrednictwem dowolnej aplikacji.

Dostępnych jest wiele zestawów SDK: Bitski ma wiele dostępnych SDK, które pomagają programistom tworzyć za pomocą Bitski. Istnieją zestawy SDK dla JavaScript, Node.js, Truffle, iOS i Unity.

Dalsze wsparcie dla programistów: w Oprócz zestawów SDK Out There Labs ma blog dla programistów, dokumenty, stronę z często zadawanymi pytaniami, portal deweloperów i otwartą stronę GitHub.

Wiele opcji kontaktu: Bitski zachęca użytkowników i programistów do kontaktowania się z firmą za pośrednictwem Discorda, Twittera lub poczty elektronicznej.

Lepszy od portfeli giełdowych: Bitski jest lepszy od portfeli giełdowych, ponieważ można go osadzić w dowolnej aplikacji i obsługuje wszystkie tokeny ERC20 i NFT. Jest to również samozabezpieczające się rozwiązanie, które nie wymaga zaufania giełdzie.

Lepszy od portfeli rozszerzeń przeglądarki: Bitski jest lepszy od portfeli z rozszerzeniami przeglądarki, ponieważ użytkownicy mogą logować się za pomocą adresu e-mail i hasła, a użytkownicy nie mogą zgubić kluczy. Dodatkowo Bitski jest rozwiązaniem hostowanym.

Lepszy od portfeli sprzętowych: Bitski jest lepszy od portfeli sprzętowych, ponieważ użytkownicy mogą logować się i uzyskiwać dostęp do funduszy za pomocą adresu e-mail i hasła, można go osadzić w dowolnej aplikacji, użytkownicy nie mogą zgubić kluczy i jest to rozwiązanie hostowane.

Lepszy od przeglądarek dApp: Bitski postrzega siebie jako lepszą opcję niż przeglądarki dApp, ponieważ użytkownicy mogą logować się za pomocą adresu e-mail i hasła, można go osadzić w dowolnej aplikacji, użytkownicy nie mogą zgubić kluczy i jest to rozwiązanie hostowane.

Obecnie w wersji beta: Od końca 2019 r. Bitski jest w fazie beta.

Finansowane przez niektórych z najlepiej znanych inwestorów Crypto: W listopadzie 2019 Bitski ogłosił, że otrzymał 1,8 miliona dolarów w postaci finansowania zalążkowego od Galaxy Digital, Winklevoss Capital i Coinbase.

Waluty i pary Bitski

Bitski obsługuje wszystkie tokeny Ethereum, w tym tokeny ERC-20, przedmioty kolekcjonerskie ERC-721 i NFT.

Bitski obsługiwane metody wpłat i wypłat

Nie dotyczy

Proces rejestracji i logowania Bitski

Bitski wymaga nazwy użytkownika i hasła, aby zarejestrować portfel. Aby zalogować się na swoje konto Bitski, po prostu zainstaluj aplikację obsługującą Bitski i dotknij opcji „Zaloguj się przez Bitski”.

Bitski Trading

Nie dotyczy

Opłaty Bitski

Bitski oferuje trzy opcje subskrypcji, w tym:

Indywidualne (0 USD)

 • Pakiet SDK do portfela konsumenckiego
 • 1 członek zespołu
 • 1 portfel aplikacji ze 100 transakcjami miesięcznie
 • Discord i wsparcie społeczności

Zespół (999 USD miesięcznie)

 • Pakiet SDK do portfela konsumenckiego
 • 3 członków zespołu
 • 1 portfel aplikacji z 1000 transakcji miesięcznie
 • 24-godzinny czas reakcji na wsparcie

Firma (2499 USD miesięcznie)

 • 10 członków zespołu
 • Zakresy portfeli użytkowników premium
 • 10 portfeli aplikacji z 25 000 transakcji miesięcznie
 • 4-godzinny czas reakcji wsparcia
 • Konsultacje onboardingowe

Bitski nie pobiera od użytkowników żadnych opłat poza normalnymi opłatami sieciowymi Ethereum (gaz).

Ceny niestandardowe są również dostępne dla firm, które nie pasują do żadnego z trzech planów subskrypcji wymienionych powyżej.

cena-ceny-bitski

Problemy z bezpieczeństwem i przestoje firmy Bitski

Nie dotyczy

Łatwość obsługi Bitski

Bitski jest łatwy w użyciu dla programistów. Dostępne są zestawy SDK dla JavaScript, Node.js, Truffle, iOS i Unity. Bitski jest również łatwy w użyciu dla użytkowników: jako użytkownik wystarczy zainstalować aplikację obsługującą Bitski, a następnie wybrać opcję „Zaloguj się przez Bitski”. Nie są wymagane żadne dalsze kroki.

Zaufanie i prywatność firmy Bitski

Bitski jest przejrzysty we wszystkich aspektach swojego rozwoju, a firma publikuje swoje dokumenty w Internecie. Możesz wyświetlić stronę GitHub firmy Bitski tutaj.

Obsługa klienta Bitski

Bitski zachęca użytkowników i programistów do kontaktowania się z firmą za pośrednictwem Discorda, Twittera lub poczty elektronicznej.

Podręcznik użytkownika Bitski: Jak skonfigurować i używać Bitski

Dla użytkowników

Jako użytkownik będziesz używać Bitski podczas instalowania aplikacji Ethereum, która obsługuje Bitski. Jeśli masz już konto Bitski, możesz po prostu kliknąć „Zaloguj się przez Bitski”, aby połączyć swoje konto Bitski z tą aplikacją. Gdy to zrobisz, Twój portfel Bitski Ethereum zostanie połączony z aplikacją, umożliwiając dostęp do tokenów Ethereum bezpośrednio z tej aplikacji.

bitski-przewodnik

Dla programistów

Firma Out There Labs wydała kilka zestawów SDK z dalszymi szczegółami dotyczącymi integracji Bitski z różnymi konfiguracjami. Istnieją zestawy SDK dla:

rozwój portfela bitskiego

Ponadto firma Bitski uruchomiła portal deweloperski, blog, strony dokumentów i GitHub dla programistów.

Bitski-user-wallet-review

Ostatnie słowo

Bitski może zmienić sposób, w jaki świat uzyskuje dostęp do aplikacji Ethereum. To rewolucyjny portfel Ethereum, który łączy wszystkie Twoje aplikacje Ethereum w jeden prosty portfel. Jako użytkownik możesz uniknąć przenoszenia tokenów między portfelami Ethereum lub konfigurowania różnych loginów do różnych aplikacji. Zamiast tego korzystanie z aplikacji Ethereum będzie tak proste, jak korzystanie ze standardowej aplikacji: po prostu zainstaluj aplikację i gotowe.

W międzyczasie programiści mogą używać Bitski do łączenia się z siecią Ethereum za pośrednictwem hostowanych węzłów Bitski i żądania dostępu do adresu użytkownika.

jak-bitski-działa

Podczas gdy popularne portfele sprzętowe, takie jak Trezor i Ledger, dominują w kosmosie, Bitski jest obecnie w fazie beta, chociaż firma właśnie zebrała 1,8 miliona dolarów od trzech najbardziej znanych inwestorów w dziedzinie kryptowalut (Coinbase, Winklevoss Capital i Mike Novogratz’s Galaxy Digital ). Bitski może w uzasadniony sposób zmienić sposób, w jaki zarządzamy aplikacjami Ethereum i tokenami Ethereum w przyszłości.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map