9 wielkich portfeli do przechowywania kryptowaluty Tron (TRX) | Jak bezpiecznie przechowywać token TRX w 2019 r

TRON to platforma oparta na blockchain, która koncentruje się na rozrywce treści. Co najważniejsze, użytkownicy TRON mogą bezpłatnie publikować, posiadać i przechowywać dane. Od czerwca 2018 r., Kiedy sieć uruchomiła swoją główną sieć, TRONIX (TRX) jest natywnym tokenem w sieci TRON, obecnie (marzec 2019 r.) Znajduje się w pierwszej dwudziestce pod względem wielkości rynku. Najbezpieczniejszym miejscem do przechowywania tokenów TRX jest jeden z poniższych portfeli TRON.

Mając kilka żetonów TRX pod pasem, musisz je bezpiecznie i bezpiecznie przechowywać. Dlatego potrzebujesz niezawodnego i najlepszego portfela TRX, online lub offline. Zanim skupisz się na konkretnym portfelu, powinieneś wziąć pod uwagę, że oprócz wyboru dobrego portfela powinieneś zastosować dobre praktyki, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo swoich zasobów.

Oto najlepsze portfele Tron do bezpiecznego przechowywania TRX do późniejszego użytku.

Portfel Ledger Nano wymieniony jako jeden z najlepszych portfeli Tron

Źródło: tokenclub.co

1. Ledger Nano S

Witryna internetowa portfela Tron: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Typ portfela Tron: Sprzęt

Łatwość użycia: Proste, ale nie takie łatwe dla nowych użytkowników

Bezpieczny: Wysoce bezpieczny

Koszt: Zapłacono

Pod względem bezpieczeństwa najlepszy jest portfel sprzętowy. Ledger Nano S to jeden z najlepszych portfeli TRON dostępnych na rynku, ponieważ jest również najbardziej niezawodny. Jest mały, przenośny i z łatwością łączy się z portem USB komputera. Dzięki temu portfelowi możesz łatwo i bezpiecznie przechowywać swoje klucze prywatne w trybie offline.

Portfel jest wyposażony w solidne funkcje bezpieczeństwa, takie jak wbudowany ekran, bezpieczny, zamykany chip i fraza odzyskiwania kopii zapasowej, które przydają się, gdy urządzenie zostanie zgubione. Co ważne, portfel Ledger Nano S to urządzenie wielowalutowe, które może pomieścić ponad 700 innych zasobów cyfrowych. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, ten portfel zapewnia optymalne bezpieczeństwo Twoich środków TRX. Klucz prywatny, który daje dostęp do twoich monet, jest chroniony zamykanym, bezpiecznym chipem, tak samo jak ten używany w paszportach.

Poza tym fakt, że obsługuje więcej niż jedną kryptowalutę, sprawia, że ​​jest to najlepsza opcja dla użytkowników, którzy chcieliby zarządzać wieloma zasobami za pomocą jednego portfela sprzętowego.

Kolejną ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku portfela Ledger, jest to, że nie jest on darmowy. Aby kupić urządzenie, musisz rozstać się z pieniędzmi (prawie 100 USD od listopada 2018 r.). Jednak wartość jest niewielka w porównaniu z bezpieczeństwem, jakie zapewnia.


Źródło: vimeo.com

2. Portfel Guarda

Witryna internetowa portfela Tron: https://guarda.com/

Typ portfela Tron: Komputer stacjonarny, portfel mobilny

Łatwość użycia: Prosty

Bezpieczny: Bezpieczne

Koszt: Darmowy

Guarda to niezabezpieczony, wielowalutowy portfel internetowy, który umożliwia bezpieczne przechowywanie monet TRX bez obawy o hakerów lub ataki osób trzecich. Najbardziej interesującą rzeczą w tym portfelu jest to, że oferuje on wsparcie dla wielu różnych zasobów cyfrowych w większym stopniu niż TRX. 

Na przykład niektóre z tych wirtualnych walut obejmują między innymi XRP, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Gold (BTG) i Zcash (ZEC).. 

Użytkownicy mogą pobrać ten portfel na swoje urządzenia mobilne, w tym iOS i Android. Ci, którzy chcą go używać na swoim komputerze stacjonarnym, mogą pobrać portfel Guarda na Mac OS. Dzięki temu portfelowi aktywów cyfrowych osoby fizyczne mogą wysyłać, przechowywać, odbierać i wymieniać dużą liczbę zasobów cyfrowych, jednocześnie chroniąc swoje monety TRX. 

Ten portfel został rozpoznany przez różne fundacje związane z kryptowalutami, w tym Changpeng Zhao, Fundację Zcash, założyciele Bitcoin Gold i oficjalną stronę internetową Ethereum Classic. Stworzenie portfela kryptowalutowego z obsługą wielu wirtualnych walut, który nie jest zabezpieczony i który umożliwia użytkownikom wymianę ich aktywów, nie jest łatwym zadaniem. 

To jeden z najlepszych portfeli TRX dostępnych na rynku dla użytkowników, którzy wymagają nie tylko przechowywania swoich środków, ale także innych funkcjonalności. 

3. Portfel Altcoin.io

Witryna internetowa portfela Tron: https://www.altcoin.io/

Typ portfela Tron: Klient sieciowy na komputer

Łatwość użycia: Prosty

Bezpieczny: Bezpieczne

Koszt: Darmowy

Portfel Altcoin.io to zdecentralizowana giełda kryptowalut. Poza tym umożliwia użytkownikom dostęp do usługi atomowego portfela wymiany. Ten portfel obsługuje wiele kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, EOS i wiele innych.

Prawda o giełdach kryptowalut jest taka, że ​​są one miękkim celem dla hakerów, co prowadzi do masowych naruszeń bezpieczeństwa i kradzieży funduszy. Tradycyjne giełdy kryptowalut również wymagają od użytkowników oddania swoich aktywów stronie trzeciej, co rodzi pytanie o zaufanie.

W zdecentralizowanej giełdzie nie ma pośrednika, więc komunikacja odbywa się między użytkownikiem a platformą. Ponieważ użytkownicy kontrolują własne fundusze, platforma jest mniej podatna na ataki hakerów często spotykane w tradycyjnych giełdach.

Wykorzystując technologię atomowej wymiany, Altcoin.io jest jedną ze zdecentralizowanych giełd, na których możesz przechowywać swoje udziały w TRX.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie: platforma koncentruje się na obsłudze klienta. Posiada zespół obsługi klienta działający 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, który wysłuchuje wszelkich obaw ich klientów. Poza tym można dotrzeć do wymiany za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, takich jak Telegram, Twitter i Facebook. Przy wielu portfelach Tron do wyboru jest to przydatny aspekt!

Zalety portfela obejmują brak pośrednika, co zmniejsza szanse na włamanie. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, a klienci kontrolują swoje fundusze. Mimo to platforma ma kilka wad, takich jak nowa i wciąż w budowie.

Portfel Trezor dla TRON wymieniony jako jeden z najlepszych portfeli Tron

Źródło: toshitimes.com

4. Trezor

Witryna internetowa portfela Tron: https://shop.trezor.io/

Typ portfela Tron: Sprzęt

Łatwość użycia: Prosty

Bezpieczny: bezpieczne

Koszt: Zapłacono

Oprócz Ledger Nano S inną opcją portfela sprzętowego jest Trezor. Ten portfel jest dziełem firmy Satoshi Labs z Czech. Portfel sprzętowy obsługuje ponad 700 kryptowalut, w tym TRX. Dzięki niemu użytkownicy mogą przechowywać swoje klucze prywatne w chłodni w trybie offline. Po transakcji urządzenie łączy się z Trezor Bridge, który ostatecznie współdziała z wybraną przeglądarką.

Podobnie jak portfel Ledger Nano, portfel Trezor wymaga od użytkowników podawania informacji za pomocą dwóch przycisków. Jest prosty, z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Jednak portfel jest dostępny w cenie zależnej od kupowanej wersji.

Na przykład, jeśli zdecydujesz się na Trezor model T, jest on wyposażony we wbudowany ekran dotykowy, który umożliwia użytkownikom szybkie wprowadzanie informacji na urządzeniu. Ta wersja może również obsługiwać monety, których nie ma w edycji dla początkujących. Na przykład Trezor Model T obsługuje XRP i Monero (XMR) firmy Ripple. Do wyjątkowych zalet portfela należą:

 • Łatwa, ostateczna kopia zapasowa portfela: jest dostarczany ze standardowymi nasionami odzyskiwania, które umożliwiają użytkownikom odzyskanie całego portfela za pomocą nasion składających się z 12 słów.
 • Bezpieczne przechowywanie hasła: Trezor Password Manager blokuje hasła indywidualnie za pomocą kluczy cyfrowych.
 • Przejrzyste zabezpieczenia i pozytywne opinie klientów

Atomic Wallet jest jednym z najlepszych portfeli Tron

Źródło: medium.com

5. Atomic Wallet

Witryna internetowa portfela Tron: https://atomicwallet.io/

Typ portfela Tron: Klient stacjonarny

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu

Bezpieczny: Bezpieczny

Koszt: Darmowy

Portfel atomowy umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie ponad 300 kryptowalut za pomocą wbudowanej atomowej giełdy swapowej. Główne obsługiwane waluty to Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, XLM i wiele innych. Użytkownicy mogą wymieniać swoje aktywa za pomocą nieobowiązkowej technologii Atomic Swap, korzystając ze zdecentralizowanej księgi zamówień. Ponadto portfel jest wyposażony w potężną usługę na żądanie, która umożliwia użytkownikom zminimalizowanie wysiłku związanego z zarządzaniem zasobami cyfrowymi. Dzięki temu portfel Atomic jest przejrzysty i niezawodny. Poniższe cechy sprawiają, że Atomic jest jednym z najlepszych portfeli TRX.

 • Technologia wymiany atomowej: portfel wykorzystuje technologię atomowej wymiany, aby umożliwić swoim użytkownikom dokonywanie wymiany międzyłańcuchowej, co pomaga im uniknąć ryzyka związanego z osobami trzecimi. Poza tym ma wbudowane wymiany ShapeShift, Changelly i ChangeNOW, które obsługują monety nieobsługiwane przez technologię wymiany.
 • Bezpieczne: użytkownicy portfeli cieszą się silnym szyfrowaniem swoich kluczy prywatnych, a także rozwiązaniami bez opieki, które zapewniają bezkompromisowy poziom bezpieczeństwa. Ostatecznie użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi środkami.
 • Wiele zasobów: Atomic Wallet został zaprojektowany, aby pomieścić ponad 300 zasobów cyfrowych. To sprawia, że ​​jest to wygodny portfel do przechowywania zasobów TRX. Obecnie obsługuje Bitcoin, Litecoin, Ether, XMR, TRX i wiele innych. Ciągle aktualizują listę i ostatecznie będą zawierać więcej.
 • Zakup kryptowalut: dzięki portfelowi Atomic użytkownicy mogą kupować kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Litecoin lub TRX, używając swoich kart bankowych. Portfel akceptuje główne waluty światowe, takie jak USD, EUR, a także każdą inną lokalną walutę na całym świecie.

Oficjalny Tronscan Tron wymieniony jako jeden z najlepszych portfeli Tron

Źródło: coinbureau.com

6. Mobilny portfel TRON

Witryna internetowa portfela Tron: https://developers.tron.network/docs/android-wallet

Typ portfela Tron: Sieć

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu

Bezpieczny: Bezpieczny

Koszt: Darmowy

Portfel ten, znany również jako portfel TRON Android Wallet, jest preferowanym wyborem dla wielu użytkowników ze względu na swoją wielofunkcyjną funkcję. Jest wyposażony w praktyczny interfejs użytkownika wraz z wbudowanym portfelem typu cold-portfel, który umożliwia użytkownikom przechowywanie i zabezpieczanie monet TRX. Dzięki tak szlachetnym funkcjom jest to zdecydowanie jeden z najlepszych portfeli TRON.

Portfel TRON Android to urządzenie mobilne z pełnym szyfrowaniem hasłem. Ziarno odzyskiwania składające się z 24 słów zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa i umożliwia użytkownikom odzyskanie hasła. Portfel jest popularny, ponieważ jest najbardziej polecanym portfelem dla użytkowników Androida.

Dzięki niemu użytkownicy mogą zaimportować portfel ze swoim kluczem prywatnym lub 24-słowową frazą odzyskiwania. Mogą również importować tylko adresy publiczne. Funkcje portfela obejmują:

 • Indywidualne połączenie i możliwość podłączenia do dowolnego węzła
 • Sprawdź zamrożoną kwotę
 • Sprawdź saldo TRX i tokeny
 • Wysyłaj tokeny TRX i odbieraj za pomocą kodu QR

Poza tym portfel służy również jako eksplorator bloków, dzięki któremu użytkownicy mogą zobaczyć najnowsze bloki i transakcje. Są w stanie przeglądać reprezentantów kandydatów, połączone węzły, dystrybucje tokenów i konta.

Tronscan wymieniony jako jeden z najlepszych portfeli Tron

Źródło: Reddit.com

7. TronScan

Witryna internetowa portfela Tron: https://tronscan.org/#/wallet/new

Typ portfela Tron: Sieć

Łatwość użycia: łatwy w użyciu

Bezpieczny: Średni

Koszt: Bezpłatne, do pobrania

Znany również jako jeden z głównych portfeli TRON, TronScan to portfel internetowy TRX, który zapewnia łatwe i szybkie przechowywanie monet TRX. Rozpoczęcie korzystania z portfela jest łatwe dzięki prostemu procesowi rejestracji. Użytkownicy mogą automatycznie zapisywać kopię swojego klucza prywatnego, a interfejs portfela jest łatwy w nawigacji, choć niezbyt łatwy do przeglądania.

Dane dotyczące transakcji, sald kont i inne są wyświetlane na ekranie i łatwo dostępne. Poza tym użytkownicy, którzy chcieliby zamrozić swoje monety TRX, mogą to zrobić natychmiast i bezproblemowo. Mimo to, pomimo niezawodnych funkcji, portfele internetowe są podatne na włamania. W przypadku portfela TronScan wystarczy, że Twoje klucze prywatne nie zostaną ujawnione.

Dzięki temu portfelowi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich monet TRX z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym i przeglądarką. Może nie jest to najbezpieczniejszy portfel TRX, ale interfejs jest łatwy dla użytkowników w nawigacji i przechowywaniu ich aktywów.

Wypuszczanie dużej liczby monet do portfela internetowego zawsze nie jest dobrym pomysłem ze względu na ich ogólną słabość. Musisz zacząć od małej ilości monet TRX i zwiększać tę kwotę tylko wtedy, gdy masz pewność, że środki są bezpieczne. Poza tym wskazane jest również przyjęcie dobrych praktyk online i bezpieczne przechowywanie klucza prywatnego.

8. Portfel Exodus

Witryna portfela Tron: https://www.exodus.io

Typ portfela Tron: klient stacjonarny internetowy

Łatwość użytkowania: prosta

Bezpieczne

Koszt: bezpłatnie

Exodus to portfel kryptowalut, który został uruchomiony w 2016 roku i oferuje rozwiązania dla użytkowników kryptowalut, którzy chcą przechowywać waluty cyfrowe. Chociaż portfel oferuje obsługę wielu wirtualnych walut i nie koncentruje się wyłącznie na Tron, brakuje w nim pewnych funkcji. 

Korzystanie z tego portfela zapewniłoby użytkownikom bezpieczny sposób przechowywania ich monet TRX, a także posiadanie innych wirtualnych walut w jednej aplikacji. Niektóre z funkcji, których brakuje, obejmują obsługę tokena TRC i dApps. 

Ten portfel na komputery stacjonarne zapewni użytkownikom możliwość łatwego przechowywania tokenów TRX bez konieczności używania różnych portfeli do zarządzania wirtualnymi walutami. 

9. Portfel Bitpie

Witryna portfela Tron: https://bitpie.com/

Typ portfela Tron: klient mobilny

Łatwość użytkowania: prosta

Bezpieczne

Koszt: bezpłatnie

Ten portfel nie jest tak znany większości użytkowników, ale ma wiele różnych funkcji, które byłyby bardzo przydatne dla entuzjastów Tron. Portfel obsługuje tokeny TRC-10, a także TRC-20. W przypadku zasobów cyfrowych, takich jak Tether (USDT) uruchomiony w sieci Tron lub token BitTorrent (BTT). 

Bitpie jest również bardzo przydatny dla osób zainteresowanych innymi kryptowalutami, w tym EOS. Dzieje się tak, ponieważ obsługują również trzy rynki dApp: Tron, Lapp (powiązany z Lightning Network) i EOS. Oznacza to, że osoby fizyczne będą mogły łatwo korzystać z aplikacji opartych na sieci Tron i wymagających od użytkowników posiadania portfela TRX. Wszystkie te cechy sprawiają, że Bitpie jest bardzo elastycznym i wszechstronnym portfelem dla użytkowników Tron. 

Kup trochę TRX dla swoich portfeli Tron

Chcesz dowiedzieć się więcej o TRON? Przeczytaj o tym, jak transakcje Tron przeszły przez inne główne monety w naszym szczegółowym artykule. Możesz również przeczytać o tym, jak cena Tron wzrosła na początku tego roku z powodu plotek o dużym partnerstwie.

Jesteś zainteresowany inwestycją w Tron? Zaczniesz od naszego artykułu dotyczącego prognozowania cen Tron, a także od lektury naszego analityka na temat handlu TRX w naszej Analizie Technicznej Tron.

Najlepsze miejsce do kupowania, handlu lub wymiany TRX jest włączone Binance. Następnie możesz wykorzystać jeden z wielkich portfeli Tron wymienionych powyżej do bezpiecznego przechowywania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map