Co to jest Fusion (FSN) – wszystko, co musisz wiedzieć

Co to jest Fusion?

Połączenie to projekt, który składa się z kompleksowej platformy finansowej opartej na blockchain, która oferuje usługi międzyłańcuchowe, międzyorganizacyjne i między różnymi źródłami danych w ramach inteligentnych kontraktów. FUSION została założona przez CEO BitSE, firmy inkubacyjnej, która opracowała QTUM Blockchain i VeChain, projekty kryptograficzne, które odniosły sukces.

Fusion chce rozwiązać główne problemy, z którymi obecnie boryka się technologia blockchain, a mianowicie interoperacyjność i skalowalność. Projekt ma również na celu umożliwienie przesyłania kryptowalut z różnych klas wartości w różnych łańcuchach, co skutkuje powstaniem łańcucha blokowego, który łączy wszystkie tokeny i monety.

Fusion wykorzystuje Hierarchiczny Hybrydowy Mechanizm Konsensusu (HHCM), który pożycza rzeczy z PoW i PoS. Jednocześnie wykorzystuje przetwarzanie równoległe poprzez grupowanie węzłów, tworząc wydajną i bezpieczną platformę.

Technologie stojące za fuzją

Internet wartości (IoV)

Zespół Fusion użył w swojej białej księdze terminu Internet wartości, który odnosi się głównie do kwestii związanych z kryptowalutami, takich jak wymiana i zarządzanie zasobami cyfrowymi w sposób bezpieczny i bez pośredników.

Zarządzanie prawami do rozproszonej kontroli (DCRM)

Zarządzanie uprawnieniami do rozproszonej kontroli jest warstwą bezpieczeństwa, która chroni wszystkie zablokowane aktywa kryptowaluty w łańcuchu blokowym Fusion. Rozproszone przechowywanie i fragmentowanie klucza prywatnego zapewnia, że ​​nikt nie ma dostępu do pełnego klucza prywatnego, co oznacza, że ​​żaden pojedynczy węzeł nie może uzyskać kontroli nad zasobami cyfrowymi.

dcrm

Crypto Financial Smart Contract

Inteligentny kontrakt krypto-finansowy (CSC) to inteligentny kontrakt, który kończy transakcję finansową między jedną z wielu kryptowalut, które są mapowane w łańcuchu FUSION przez operację Lock-in.

Mechanizm wyzwalania wielokrotnego (MTM)

Oprócz tradycyjnego mechanizmu wyzwalania transakcji, FUSION włączył wyzwalacze oparte na czasie i zdarzeniach do swoich inteligentnych kontraktów. Te trzy tryby wyzwalania wynikały z różnych sytuacji finansowych i zostały zaprojektowane w celu spełnienia wymagań złożonych inteligentnych kontraktów finansowych.

Hierarchiczny hybrydowy mechanizm konsensusu (HHCM)


HHCM korzysta zarówno z PoW, jak i PoS, wykorzystując obliczenia równoległe do przyjęcia odpowiedniego mechanizmu konsensusu w różnych warstwach, dzięki czemu może grupować węzły i osiągnąć zadowalającą równowagę między wydajnością, bezpieczeństwem, skalą i innymi aspektami.

Funkcje kryptowalutowe

DCRM umożliwia interakcję różnych zasobów cyfrowych na platformie Fusion. W rezultacie CSC (Crypto-Financial smart contract) ma możliwość stosowania funkcji o wyższym stopniu złożoności, takich jak wielozadaniowość, wielotoken i separacja użytkowników.

Wielozadaniowość to zdolność inteligentnego kontraktu do obsługi wielu różnych typów kont i jednoczesnego definiowania interakcji między różnymi użytkownikami i różnymi inteligentnymi umowami.

Wielotoken polega na jednoczesnym zdefiniowaniu relacji między wieloma różnymi zasobami cyfrowymi za pomocą inteligentnego kontraktu, po zmapowaniu zasobów do FUSION w procesie Lock-in.

Rozdzielenie praw użytkowania oznacza, że ​​można rozdzielić prawa użytkowania i prawa własności zasobów cyfrowych. Tradycyjne inteligentne kontrakty mogą przenosić tokeny tylko z jednej strony na drugą jako całość, nie pozwalając jednej stronie na uzyskanie prawa własności do zasobu cyfrowego, podczas gdy druga strona uzyskuje prawo użytkowania zasobu cyfrowego, co oznacza, że ​​własność i użytkowanie są nierozłączne. Z drugiej strony, inteligentna umowa kryptofinansowa z łatwością definiuje więcej niż dwa konta użytkowników lub konta umowne w jednej umowie, a zatem może definiować rachunki własności i niezależnie dokonywać transakcji finansowych.

Przypadki użycia dla kontraktów Fusion Smart

Inteligentne kontrakty FUSION mogą być używane jako system zaufania dla niektórych umów finansowych między stronami. Inteligentną umowę można dostosować podczas zawierania umowy, ale po jej rozliczeniu nie można modyfikować jej treści. Można je wykorzystać np. Do zalegalizowania umowy kredytowej pomiędzy klientem a bankiem.

Dzięki inteligentnemu kontraktowi FUSION instytucja finansowa udzielająca pożyczki nie musi polegać na władzach ani pożyczkobiorcy przy podpisywaniu umowy. Jeśli pożyczkobiorca nie spłaci swojego kredytu, instytucja finansowa automatycznie otrzyma opiekę nad domem (zgodnie z umową).

Drużyna

BitSE, firma stojąca za projektem Fusion, została założona w 2013 roku przez Dejuna Qiana, odpowiedzialnego również za stworzenie QTUM i VeChain. QTUM i VeChain to fundamenty blockchain, które rozwinęły się w niezależne przedsięwzięcia.

Podstawowy zespół FUSION składa się z 22 pełnoetatowych członków zespołu, z których 14 ma doświadczenie w różnych dziedzinach technologii.

Dejun Qian jest dyrektorem generalnym i założycielem BitSE, a także twórcą Qtum i Vechain. Wcześniej był dyrektorem generalnym oddziału w IBM. Uzyskał tytuł licencjata z informatyki na Uniwersytecie Fudan.

zespół fuzyjny

Dr Jiangang Wu jest odpowiedzialny za rozwój fundacji, posiada doktorat z matematyki i inżynierii finansowej na Uniwersytecie Finansów i Ekonomii w Szanghaju. Pracuje również jako pracownik naukowy w China Europe International Business School oraz wykładowca w Management School of Shanghai University..

Handling Foundation Communication to Noam Cohen, który był wcześniej wiceprezesem ds. Marketingu i rozwoju biznesu w firmie Orbotech. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w marketingu dla wielu organizacji z branży technologicznej. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii elektronicznej na Technion (Hajfa, Izrael) oraz MBA na INSEAD.

O tokenie FSN

Natywny token platformy Fusion, FSN, będzie używany do uiszczania opłat sieciowych. Inteligentne kontrakty wymagają FSN, aby mogły zostać wykonane, podobnie jak w przypadku korzystania z ETH w sieci Ethereum.

W tej chwili Fusion jest wyceniana na 5,43 USD, ma kapitalizację rynkową przekraczającą 161 063 619 USD i podaż w obiegu w wysokości 29 684 311 z łącznej liczby 57 344 000 tokenów.

Gdzie przechowywać FSN

Token FSN to ERC-20, więc każdy portfel zgodny z ERC-20 będzie mógł przechowywać FSN.

Gdzie kupić FSN

Obecnie token FSN można kupić na Bibox, Qryptos, IDEX, i Cobinhood. Możesz sprawdzić CoinMarketCap (CMC) aby być na bieżąco.

Przewidywanie ceny

Fusion (FSN) ma krótką historię na rynku kryptowalut, co nie pozwala nam prognozować w dłuższej perspektywie. Kryptowaluta Fusion zostanie uruchomiona w sieci głównej Fusion przed 30 czerwca. Z tego powodu możemy spodziewać się niewielkiego wzrostu ceny.

W tej chwili widzimy, że cena rosła w przeliczeniu na dolary USD i BTC. W marcu był sprzedawany w okolicach 1,6 USD, aw maju osiągnął 9,6 USD, co stanowi istotny wzrost ceny w bardzo krótkim czasie.

Ważne będzie śledzenie, jak rynek zachowa się w najbliższych miesiącach, aby zrozumieć, jakie są długoterminowe poziomy oporu i wsparcia, na których działa ta kryptowaluta.

Werdykt

FUSION to projekt, który ma na celu ułatwienie procesu transakcyjnego pomiędzy zasobami cyfrowymi w ekosystemie kryptowalut, służąc jako infrastruktura dla Internetu wartości. Popyt rynkowy na IoV jest duży, w związku z czym popyt na tokeny FSN również wzrośnie.

Kontakt w sprawie Fusion i dodatkowe informacje:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map