Co to jest Genesis Vision (GVT)? Wszystko co musisz wiedzieć

Jest jasne, że Genesis Vision to ekscytujące przedsięwzięcie, które łączy giełdy, inwestorów, handlowców i brokerów na zdecentralizowanej platformie. Ta koncepcja sprawia, że ​​rynek finansowy jest globalnie dostępny dla każdego z różnych powodów. Co więcej, projekt Genesis Vision jest certyfikowany, co czyni go bardziej atrakcyjnym dla ekspertów branżowych.

Czym jest Genesis Vision?

Platforma Genesis Vision łączy giełdy, inwestorów, handlowców i brokerów w jednej zdecentralizowanej sieci. Pomaga to uczynić rynek finansowy globalnie dostępnym dla każdego z różnych powodów. Co więcej, Genesis Vision posiada certyfikat, co czyni go najlepszym wyborem dla ekspertów z branży.

Aby dokładniej wyjaśnić, co robi Genesis Vision, platforma jest miejscem, w którym inwestorzy kupują tokeny od zarządzających inwestycjami. Wcześniejsze wyniki handlowe są oceniane przez menedżerów inwestycyjnych. Menedżerowie z udaną historią zyskownych transakcji mogą dystrybuować więcej tokenów niż inwestorzy z mniejszą lub gorszą historią handlową.

Dzięki tej platformie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do szeregu usług finansowych bez ograniczania się do konkretnego brokera lub menedżera. Ludzie mają możliwość wyboru wybranych przez siebie menedżerów finansowych.

Jak działa Genesis Vision

Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi, który przemawia również do inwestorów, menedżerów i brokerów, platforma jest zbudowana na technologii blockchain i jest obsługiwana przez inteligentne kontrakty.

Platforma umożliwia użytkownikom budowanie strategii inwestycyjnych, które im odpowiadają. Użytkownicy mogą również wybrać konkretną strategię oferowaną przez inwestorów i brokerów na platformie. Strategie te są oparte na sztucznej inteligencji (AI) i są ulepszane, aby z czasem stały się bardzo wydajne.

Ponadto każdy menedżer będzie miał swój token kryptowaluty. Te tokeny są kupowane przez tych, którzy są zainteresowani inwestowaniem w określone strategie przez tych menedżerów. Za każdą udaną strategię rośnie liczba tokenów wydawanych inwestorom. To wyjątkowe podejście w porównaniu z tradycyjnym inwestowaniem, ale z pewnością spowoduje to wzrost rynku w przyszłości.

Funkcje platformy Genesis Vision

Inteligentne kontrakty:

Fundament projektu jest zbudowany na Ethereum Smart Contracts. Umowy te mają na celu podział zysków między posiadaczy monet, wydawanie monet menedżerskich, tworzenie kont menedżerskich, rejestrowanie brokerów i inwestorów, giełdy i wiele więcej.

Wewnętrzna wymiana kryptowalut menedżerów:

Ta funkcja platformy Genesis Vision pozwala inwestorom kupować lub sprzedawać monety menedżerów. Menedżerowie będą mieli tylko ograniczoną liczbę monet do sprzedaży inwestorom, w zależności od ich poziomów. Te monety na początku można kupić tylko od samych menedżerów za ustaloną cenę. Następnie można nimi handlować między inwestorami za pośrednictwem giełdy wewnętrznej, co daje inwestorom prawo do ustalania cen za posiadane monety menedżerów.

Integracja z platformami handlowymi:

Aby broker był częścią sieci Genesis Vision, musi zainstalować wtyczkę integracyjną dla swojej platformy handlowej. Ta wtyczka jest łącznikiem między blockchainem a platformą handlową brokerów w celu interakcji z inteligentnymi kontraktami i portfelem Brokera Ethereum, przesyłania pieniędzy na konto handlowe menedżera, a także do otrzymywania transakcji menedżera i pisania do IPFS w czasie rzeczywistym.

Aplikacje klienckie:

Użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z platformą Genesis Vision poprzez łatwy w użyciu interfejs aplikacji mobilnej i internetowej. Aplikacja umożliwia inwestorom i menedżerom wykonywanie różnych czynności, które obejmują przeglądanie listy menedżerów, wymianę monet menedżerów, inwestowanie w portfele menedżerów i przeglądanie historii handlu menedżerów.

Żeton Genesis Vision

Native Token dla platformy Genesis Vision to GVT (żeton Genesis Vision), który jest tokenem ERC20. GVT będzie używany do operacji inwestycyjnych, dystrybucji zysków, tokenów menedżerów sprzedawanych na wewnętrznej giełdzie na platformie.

Wszystkie tokeny są tworzone podczas Okres sprzedaży tokenów. Liczba generowanych tokenów jest ograniczona, a przyszłe dostarczenie tokena jest technicznie niemożliwe. Niesprzedane żetony zostały spalone pod koniec sprzedaży żetonów.

Plik Blockchain Ethereum oparty token odpowiada szeroko rozpowszechnionemu standardowi, umożliwiając posiadaczom tokenów efektywne przechowywanie i zarządzanie nimi przy użyciu istniejących implementacji Portfele Ethereum.

Plik Tokeny GVT byłby również przedmiotem obrotu na giełdach kryptowalut.

Gdzie kupić tokeny Genesis Vision (GVT)?

Tokeny GVT, które były notowane na giełdach kryptowalut pod koniec 2017 roku, można wymienić na inne kryptowaluty na trzech giełdach w momencie pisania. Możesz kupić tokeny GVT na Binance, KuCoin, i HitBTC wymiany.

Żetony wizji Genesis (GVT) można wymienić tylko na kryptowaluty Bitcoins (BTC) i Ethereum (ETH).

Z drugiej strony CoinSwitch Platforma umożliwia wymianę ponad 20 kryptowalut na tokeny GVT.

Najlepsze portfele do przechowywania tokenów GVT

GVT, bycie tokenem ERC20 oznacza, że ​​jest kompatybilny z dowolnym Standardowy portfel Ethereum.

Posiadacze tokenów mogą bezpiecznie przechowywać swoje tokeny GVT w portfelach sprzętowych, takich jak Trezor lub Księga główna portfele.

Istnieją inne opcje portfela oprogramowania, takie jak MyEtherWallet, MetaMask, Zamglenie, Parytet, i Zaufanie Portfele Ethereum.

Analiza cen GVT

Plik Genesis Vision robi wrażenie od czasu notowania na giełdach, biorąc pod uwagę zmienny charakter rynku kryptowalut. Można powiedzieć, że GVT spisał się wyjątkowo dobrze jak na token, który był dostępny tylko od czterech miesięcy z mniej niż 4 000 000 GVT obiegowe dostawy.

Dzięki rozwiązaniu, które oferuje platforma, oczekuje się, że znacznie więcej inwestorów, którzy wcześniej mieli problemy z agentami finansowymi, będzie potencjalnymi inwestorami na platformie Genesis Vision, co spowoduje, że rynek zobaczy wzrost popytu na tokeny GVT i ludzie poznają platformę Genesis Vision.

Token obecnie zajmuje 102. miejsce z 146. jest popyt, pokazując potencjał w jego cenie, która na dzień dzisiejszy wynosi 25,21 USD. Potencjał platformy zwiększył również wartość kryptowaluty, która w samym lutym 2018 roku wzrosła o ponad sto procent.

Podobnie jak w przypadku większości tokenów, GVT był niestabilny i odnotowano, że w grudniu 2017 r. Osiągnął rekordowy poziom 42,92 USD, a najniższy poziom 5,57 USD. Jednak kryptowaluta ma kapitalizację rynkową wynoszącą 93 951 774 USD (USD).

Przyszłe plany

Plik Projekt Genesis Vision jest wciąż w początkowej fazie, a zespół pracuje nad rozwojem wersji alfa swojej platformy blockchain. Istnieje również plan integracji MetaTrader 3 i 4 z projektem Genesis Vision.

W 2019 roku powinno ukazać się oficjalne wydanie platformy Genesis Vision, dzięki której integracja giełdowa została zakończona.

Zespół odpowiedzialny za projekt Genesis Vision

Ruslan Kamenskiy, CEO Genesis Vision to programista finansowy z ponad siedmioletnim doświadczeniem.

Dmitrij Nazarow, współzałożyciel Genesis Vision jest również programistą z ponad sześcioletnim doświadczeniem w różnych międzynarodowych organizacjach finansowych.

Inni znaczący członkowie zespołu to:

Alexey Kutsenko, CEO Tools For Brokers, którego firma fintech działa od ponad ośmiu lat i ma ponad 300 brokerów jako klientów.

Vlad Roskov, konkurencyjny haker, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo systemu.

Casimir Compaore, starszy inżynier oprogramowania z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem.

Wniosek

Platforma Genesis Trading połączy wszystkie strony świata finansów, niezależnie od ich platformy handlowej. Eksperci inwestycyjni mogą awansować na szczyt tabeli w oparciu o stałe osiągane zyski, dając im możliwość zarabiania więcej. W przypadku menedżerów emitujących kryptowaluty inwestorzy kupują je, aby uczestniczyć w działalności handlowej menedżera.

Możesz dowiedzieć się więcej o projekcie Genesis Vision z oficjalna strona internetowa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map