Gdzie i jak kupić Digibyte (DGB) | Samouczek krok po kroku

W tym artykule wyjaśnimy, jak kupować DigiByte (DGB) w bardzo prosty sposób. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrozumieć, jest to, czym jest DigiByte i jak działa ta cyfrowa waluta.

Co to jest DigiByte?

DigiByte to nowa forma waluty, która nie ma centralnego organu, jest open source i pozwala każdemu się zaangażować. Najnowocześniejsze zabezpieczenia DigiByte sprawiają, że jest bezpieczniejszy niż inne dostępne waluty cyfrowe. Ponadto jest szybki w użyciu i można go wysłać do wszystkich na całym świecie w ciągu zaledwie kilku sekund.

W tej chwili DigiByte ma oddaną społeczność i ponad 100 000 węzłów na całym świecie. Niektórzy nazywają go „śpiącym gigantem” kryptowalut ze względu na jego przyszły potencjał. Do tej pory to się okaże.

Ale jak można zdobyć tę wirtualną walutę? Tutaj wyjaśnimy Ci, jak to zrobić.

Jak zdobyć portfel Digibyte

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest założenie portfela do przechowywania DigiByte, który chcesz kupić. Aby to zrobić, musisz przejść do oficjalnej strony portfela DigiByte, na której znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do pobrania i skonfigurowania portfela.

Dostępne są różne przewodniki umożliwiające skonfigurowanie portfela w zależności od rodzaju posiadanego systemu. Jeśli masz komputer z systemem Windows, będziesz musiał wybrać opcję konfiguracji portfela Windows DigiByte.

Po pobraniu portfela zainstaluj go i uruchom program. Podczas procesu instalacji zapytają Cię, gdzie przechowywać pliki, więc powinieneś wybrać miejsce na swoim komputerze.

Aby portfel działał poprawnie, musi mieć dostęp do internetu. Po pobraniu rozpocznie synchronizację z łańcuchem bloków, a przetwarzanie może zająć trochę czasu.

Następnie należy nacisnąć przycisk „Ustawienia”, wejść do „Zaszyfruj portfel” i wybrać trudne, ale łatwe do zapamiętania hasło. To hasło jest bardzo ważne, ponieważ bez niego nie miałbyś dostępu do swoich monet.

Następnie kliknij „Plik”, a następnie „Kopia zapasowa”. Bardzo ważne jest, aby zapisać plik w bezpiecznym miejscu, takim jak zewnętrzny dysk twardy lub pamięć USB.

Najlepszym sposobem przechowywania wirtualnych walut jest użycie portfela sprzętowego, takiego jak ten zbudowany przez Ledger. Ledger Nano S to świetne urządzenie do przechowywania wirtualnych walut, które okazało się bezpieczne i bardzo przydatne.

Jeśli zrobiłeś już wszystko, możesz kliknąć przycisk „Odbierz”, a następnie wybrać „Poproś o płatność”.

Skopiuj długi adres, który będzie tam wyświetlany i zapisz go, ponieważ będziemy musieli go później wykorzystać do przechowywania monet kupionych na innej platformie.

Zakup monet DGB firmy Digibyte

W tej chwili nie ma rynku fiducjarnego na zakup DigiByte, co jest czymś niewygodnym dla użytkowników, którzy chcą kupić tę wirtualną walutę po raz pierwszy. Aby go kupić, będziemy musieli użyć Ethereum (ETH), bardzo ważnej i znanej waluty na rynku kryptowalut.

Aby kupić Ethereum, zrobimy to przez Coinbase, jedna z najważniejszych i najbardziej znanych platform na rynku, ale możesz zrobić to samo z inną giełdą w swoim regionie, kroki powinny być bardzo podobne.

Będziesz musiał założyć konto w Coinbase, naciskając przycisk „Zarejestruj się” na ich stronie. Tam będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Giełda podlega bardzo surowym zasadom finansowym, a to oznacza, że ​​będą musieli bardzo poważnie zweryfikować Twoją tożsamość.

Aby zweryfikować podane informacje, będziesz musiał podać swój numer telefonu, przesłać zdjęcie swojego dowodu tożsamości ze zdjęciem i zweryfikować kartę kredytową / debetową lub konto bankowe, zanim będziesz mógł kupić kryptowaluty.

Po utworzeniu konta będziesz musiał kupić Ethereum. Aby to zrobić, będziesz musiał to zrobić za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego. Teraz, gdy masz już pieniądze na koncie, musisz wybrać „kup / sprzedaj” w górnym menu i wybrać „Ethereum” jako walutę, którą chcesz kupić.

Tutaj będziesz musiał wybrać ilość ETH, którą chcesz kupić. Jeśli już to zrobiłeś, zobaczysz, że masz dostępne ETH do kupienia DigiByte na innej giełdzie.

Będziemy to wyjaśniać z Kucoin, ale jeśli masz inne konto na giełdzie, które pozwala na zakup DigiByte z Ethereum, idź tam.

Jeśli nie masz tutaj konta, będziesz musiał się zarejestrować, opcja dostępna w ich głównej witrynie. Po potwierdzeniu wszystkich podanych danych otrzymasz e-mail, w którym musisz potwierdzić konto.

Zdecydowanie zalecamy korzystanie z uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA), ponieważ jest ono znacznie bezpieczniejsze niż używanie zwykłej nazwy użytkownika i hasła. Twoje fundusze pozostaną znacznie bezpieczniejsze, jeśli pozostawisz 2FA włączone.

Teraz będziemy musieli przenieść ETH kupione w Coinbase do Kucoin. Przejdź do menu i wybierz „Assets”, a następnie Ethereum (ETH). Gdy już tu jesteś, musisz nacisnąć „Wpłać” i nowy adres, na który wyślesz ETH. Skopiuj adres i przejdź do Coinbase.

W Coinbase kliknij sekcję „Konta” w górnym menu, przeszukaj swój portfel Ethereum i naciśnij przycisk „Wyślij”, który zostanie tam wyświetlony. Gdy to zrobisz, wklej adres skopiowany z giełdy Kucoin. Sprawdź, czy adres jest ten sam i zdecyduj, ile Ethereum chcesz wysłać. Następnie kliknij „Kontynuuj” i potwierdź transakcję, jeśli jesteś tego pewien.

Gdy masz już monety w portfelu Kucoin, możesz kupić DigiByte. Wejdź na rynek DGB / ETH i wyszukaj opcję „Kup / Sprzedaj”. Będziesz musiał teraz przejść do strony kupujących w witrynie i wybrać opcję „Najlepsza cena”, umożliwiając zakup po najniższej dostępnej w danym momencie cenie.

Następnie wybierz kwotę, którą chcesz kupić, i naciśnij przycisk „Kup”. Teraz będziesz mieć DigiByte, który chciałeś kupić na swoim koncie w Kucoin. Następnym krokiem jest wysłanie ich do portfela, który pobraliśmy na początku przewodnika.

DigiByte jest obecnie sprzedawany po 0,0284 USD za monetę, a jego kapitalizacja rynkowa wynosi 302 mln USD. Oznacza to, że DigiByte jest 31 najważniejszą wirtualną walutą na rynku.

Wniosek

Myślisz o zakupie DGB? Dlaczego lub dlaczego nie? Dajcie nam znać w komentarzach – jest duże zainteresowanie tą monetą, więc nawet na słabszym rynku spodziewamy się, że będą zainteresowane strony!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map