Jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej?

Istnieje wiele sposobów, aby kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej. Jednak głównym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniej platformy. Dlatego stworzyliśmy ten post. Powiemy Ci, jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej. Ponadto będziesz wiedział, gdzie kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej. 

Pomogłoby to w zrozumieniu, jak uzyskać ekspozycję na drugą co do wielkości kryptowalutę na świecie. Oprócz tego dowiesz się również, jakie są najlepsze platformy, które oferują dostęp do wirtualnych walut za pomocą kart kredytowych.

Co to jest Ethereum?

Ethereum to jedna z największych kryptowalut na świecie. Obecnie kryptowaluta ETH może być używana na platformie Ethereum do wielu różnych celów. Użytkownicy mogą go również używać na rynku finansów zdecentralizowanych (DeFi). To jedna z pierwszych sieci wdrażających inteligentne kontrakty.

ETH stała się drugą co do wielkości kryptowalutą na świecie i przez wiele lat pozostawała na drugim miejscu. Obecnie kapitalizacja rynkowa ETH wynosi ponad 100 miliardów dolarów. Różne przypadki użycia i rozwiązania dostarczane przez Ethereum zwiększyły zapotrzebowanie na wirtualną walutę ETH.

Z tych powodów istnieje kilku inwestorów, którzy chcą uzyskać ekspozycję na ekosystem Ethereum. Chociaż możliwy jest dostęp i ekspozycja na Ethereum przy użyciu szerokiej gamy metod płatności, karty kredytowe należą do najłatwiejszych dostępnych rozwiązań.

Ethereum nie zostało jeszcze zakwestionowane przez inne wirtualne waluty. Trzecią co do wielkości kryptowalutą jest stablecoin, którego wycena rynkowa jest o prawie 100 miliardów dolarów mniejsza niż Ethereum. Co więcej, inne sieci blockchain, takie jak EOS lub Tron (TRX), nie mogły osiągnąć trzech pierwszych miejsc w ostatnich latach.

Jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej

Aby kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej, musisz znaleźć odpowiednią platformę. Platforma, z której korzystasz, będzie zależeć od wielu różnych rzeczy. Na przykład będziesz musiał sprawdzić, czy giełdy kryptowalut, które akceptują karty kredytowe, są dostępne w Twoim regionie.

Gdzie kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej

Aby kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej, musisz wybrać giełdę kryptowalut. Platformy te pozwalają użytkownikom kupować Ethereum, a także inne wirtualne waluty, takie jak Bitcoin lub Litecoin.

Niemniej jednak każda z tych giełd będzie oferować inne rozwiązania. Dlatego z pewnością ważne jest, aby wiedzieć, które platformy oferują obsługę kart kredytowych. Ponadto niektóre z tych giełd mogą nie być dostępne w Twoim regionie. W związku z tym będziesz musiał przeprowadzić własne badania na platformach, z których możesz korzystać.

Ponadto może istnieć niewielka szansa na znalezienie osoby, która mogłaby akceptować karty kredytowe. Na platformach P2P może to być dobra opcja, jeśli nie chcesz korzystać z giełd. Niemniej jednak może to być trudne do znalezienia w Twoim regionie.

Kup Ethereum z Coinbase

Coinbase jest, jak być może już wiesz, jedną z najpopularniejszych platform handlowych na rynku. Handlują nim nowi i doświadczeni użytkownicy. Zaletą jest to, że możesz łatwo kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej.

Platforma sprawia, że ​​jest to bardzo łatwe i proste dla użytkowników. Coinbase będzie Cię prowadzić przez cały proces. Rzeczywiście, jeśli jesteś nowy na rynku kryptowalut, będzie to właściwa platforma do wykorzystania.

Coinbase pozwoli Ci nie tylko kupować Ethereum, ale także inne wirtualne waluty. Ponadto będziesz miał możliwość uczestniczenia w szerokiej gamie sieci blockchain z ich usługami.

logo coinbase na niebieskim tle. W tej giełdzie możesz kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej

Platforma Cex.io Crypto

CEX.io jest jedną z najbardziej wydajnych platform handlowych w branży kryptowalut. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do szerokiej gamy wirtualnych walut, w tym ETH, w ciągu zaledwie kilku sekund. Oprócz tego platforma została zbudowana w celu zapewnienia użytkownikom bezproblemowego użytkowania.

Użytkownicy mogą kupować Ethereum za pomocą karty kredytowej VISA lub Mastercard za pomocą platformy CEX.io. Możesz płacić w różnych walutach, w tym w USD, EUR i GBP. Zależy to od kraju, w którym się znajdujesz, lub oficjalnej waluty Twojej karty.

Proces będzie bardzo prosty. Będziesz musiał podać dane swojej karty i dokończyć zakup. Niektóre z informacji, które będziesz musiał podać, obejmują między innymi imię i nazwisko, numer karty, datę ważności i kod CVV.

Przezroczyste logo cex.io

Binance obsługuje zakupy ETH za pomocą karty kredytowej

Binance to kolejna platforma oferująca użytkownikom możliwość uzyskania dostępu do ETH i innych zasobów cyfrowych. To z pewnością najlepszy sposób na zakup Ethereum za pomocą karty kredytowej. Będzie to zależeć od dostępności tej platformy w Twoim regionie. Ponadto, jeśli chcesz kupić Ethereum kartą kredytową bez weryfikacji, nie będzie to właściwa opcja. 

Użytkownicy tej platformy będą musieli się zarejestrować, aby kupić ETH. Będziesz także musiał przejść weryfikację tożsamości, która byłaby zgodna ze wszystkimi przepisami KYC i AML, po których następuje wymiana. Po wykonaniu wszystkich kroków będziesz mógł uzyskać dostęp do tej wirtualnej waluty za pomocą karty kredytowej.

Warto zaznaczyć, że Binance oferuje także inne metody uzyskiwania dostępu do ETH przez użytkowników. Dlatego jeśli metoda karty kredytowej nie jest dostępna w Twoim regionie, na pewno możesz wypróbować inne rozwiązania oferowane przez tę giełdę.

Logo i motto Binance

Poloniex: Alternatywna wymiana na zakup Ethereum za pomocą karty kredytowej

Poloniex to jedna z najstarszych giełd na rynku. W ostatnich latach stracił swoją pozycję na rzecz innych platform, takich jak Binance czy Coinbase. Jednak Poloniex jest jedną z platform, które pozwalają użytkownikom kupować Ethereum za pomocą karty kredytowej.

Jak być może już wiesz, musisz założyć konto na giełdzie. Gdy to zrobisz, będziesz mógł uzyskać dostęp do opcji, która pozwoli ci kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej.

Gdziekolwiek można kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej, w tym Poloniex, Binance lub Coinbase, wymagałoby udostępnienia swoich danych osobowych. Jak wspomnieliśmy powyżej, wynika to z faktu, że w przypadku giełd kryptowalut wymagane są teraz przepisy KYC.

Tak więc, jeśli szukasz prywatności, może to nie być najlepszy sposób na zakup Ethereum za pomocą karty kredytowej.

logo poloniex

Trust Wallet: użyj swojego portfela do kupowania ETH za pomocą karty kredytowej

Zaufaj portfelowi to inna metoda, w której można kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej. Ta platforma działa w inny sposób. Główna różnica w porównaniu z innymi platformami polega na tym, że Trust Wallet to po prostu portfel kryptowalut. Coinbase, Poloniex i Binance to giełdy.

Niemniej jednak portfel Trust umożliwia kupowanie zasobów cyfrowych. To jeden z najlepszych sposobów kupowania ethereum za pomocą karty kredytowej, o której użytkownicy Reddit mówią obecnie, jeśli nie chcesz korzystać z wymiany.

Wystarczy pobrać Trust Wallet na Androida lub iOS, nacisnąć przycisk „Kup” umieszczony w aplikacji i udostępnić dane karty kredytowej, aby przetworzyć płatność. Może to zająć tylko kilka sekund, a cały proces jest bardzo prosty i szybki.

Następnie możesz bezpiecznie przechowywać swoje ETH w Trust Wallet. Ułatwiłoby ci to kupowanie i utrzymywanie ETH zamiast kupować i martwić się, gdzie przechowywać ten zasób cyfrowy. Ponieważ jego cena stale rośnie, może to być dobry sposób na przechowywanie ETH poza giełdą.

Weź pod uwagę, że istnieje wiele innych giełd na całym świecie. Platformy te pozwolą Ci kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej. Celem jest znalezienie najlepszej platformy, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom, aby to zrobić.

Zalety zakupu Ethereum za pomocą karty kredytowej

Jedną z zalet kupowania Ethereum za pomocą karty kredytowej jest to, że zapomina się o obsłudze gotówki lub przelewów bankowych. Wystarczy wpisać żądaną kwotę ETH, informacje o karcie kredytowej i to wszystko. To jeden z najlepszych sposobów kupowania wirtualnych walut.

Co więcej, cały proces będzie raczej szybki niż powolny. Płatności kartą kredytową są przetwarzane w ciągu zaledwie kilku sekund. Oznacza to, że platformy kryptograficzne mogą dodać środki do Twojego konta w ciągu kilku godzin, a nawet minut.

Kolejną pozytywną rzeczą dotyczącą kupowania Ethereum za pomocą karty kredytowej jest to, że nie musisz używać innych kryptowalut. Jednym ze sposobów zakupu Ethereum jest robienie tego za pomocą BTC. Para handlowa BTC / ETH ma dużą płynność. Niemniej jednak kupowanie BTC, a następnie ETH może nie być wygodne dla użytkowników.

Giełdy i platformy kryptograficzne zazwyczaj bardzo ułatwiają użytkownikom uzyskanie dostępu do kryptowalut. Co więcej, korzystając z karty kredytowej nie musisz martwić się o wymianę waluty. System przetworzy Twoją płatność w obcej walucie (lub w Twojej walucie lokalnej), nawet Ty tego nie zauważysz.

Użytkownicy nie potrzebują żadnej konkretnej wiedzy ani umiejętności, aby kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej. Rzeczywiście, ten zakup będzie wyglądał jak każdy inny zakup online, który wymaga od użytkowników udostępnienia informacji o karcie kredytowej.

Wady zakupu Ethereum za pomocą karty kredytowej

Istnieją również pewne ujemne strony kupowania Ethereum za pomocą karty kredytowej. Na przykład będziesz musiał udostępnić informacje o swojej karcie kredytowej giełdzie kryptowalut. To może mieć bardzo negatywny wpływ na Twoją prywatność.

Jeśli platforma kryptowalutowa, na której zdecydowałeś się kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej, zostanie zhakowana, Twoje informacje mogą zostać ujawnione. Może to mieć katastrofalne skutki finansowe. Wiele giełd w przeszłości doświadczyło włamań i wycieków danych.

Ponadto przelewy kartą kredytową mogą obejmować pewne wyższe opłaty niż przelewy bankowe. Musisz się zastanowić, czy wolisz prędkość, czy opłaty. Przelew bankowy może być wolniejszy, ale może być tańszy. Jest to jednak coś, co zmienia się w zależności od platformy, na której będziesz kupować Ethereum za pomocą karty kredytowej.

Jak kupić Ethereum kartą kredytową bez weryfikacji?

Jeśli chcesz kupić Ethereum kartą kredytową bez weryfikacji, sprawa będzie bardziej skomplikowana. Rzeczywiście, będzie to w jakiś sposób niemożliwe. Wymiany wymagają potwierdzenia swojej tożsamości. Wynika to z rosnących przepisów KYC i AML wdrażanych przez rządy na całym świecie.

Jednym ze sposobów zakupu Ethereum za pomocą karty kredytowej bez weryfikacji jest skorzystanie z rozwiązań osobistych. Oznacza to, że musiałbyś spotkać się z osobą, która jest gotowa przyjąć płatności kartą kredytową lub debetową.

To może nie być takie łatwe. Weź pod uwagę, że istnieje kilka platform internetowych, które oferują użytkownikom możliwość zakupu kryptowalut bez weryfikacji tożsamości. Mimo to większość z nich to oszustwa. Dlatego powinieneś trzymać się z daleka od firm, które Ci to obiecują.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest trzymanie się blisko największych platform handlu kryptowalutami na rynku. W ten sposób będziesz mieć pewność, że Twoje środki są chronione. Udostępnianie informacji o karcie kredytowej lub wysyłanie środków na platformę internetową bez reputacji może być niebezpieczne.

Jeśli chcesz kupić Ethereum kartą kredytową bez weryfikacji, być może będziesz musiał pomyśleć dwa razy, zanim użyjesz podejrzanych platform.

Ostatnie słowa dotyczące kupowania Ethereum za pomocą karty kredytowej

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej, ten post zawiera odpowiedź. Giełdy kryptowalut to najlepszy sposób na zakup Ethereum za pomocą karty kredytowej. Istnieją jednak inne platformy, które również na to pozwalają. Jedną z tych platform jest portfel kryptowalut o nazwie Trust Wallet.

Jeśli chcesz kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej bez weryfikacji tożsamości, może to być trudne. Dlatego należy uważać na używane platformy. Najlepiej jest korzystać z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych platform na rynku kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map