Jak kupić tokeny EOS na Binance

EOS to szósta co do wielkości moneta na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, a całkowita podaż tokenów wynosi obecnie prawie 5 miliardów dolarów. Wraz ze wzrostem wykorzystania blockchain i zdecentralizowanych aplikacji w głównym nurcie, moneta EOS może z łatwością wzrosnąć jeszcze bardziej. Moneta zagroziła liderom rynku już w kwietniu 2018 roku, kiedy na krótko przekroczyła 21 dolarów. Możesz przeczytać artykuł dotyczący prognoz ceny UseTheBitcoin EOS, aby uzyskać więcej analiz.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z przewodnikiem, jak kupić monety EOS na popularnych Binance Wymieniać się.

Co to jest EOS?

Stworzony przez firmę Block.one, EOS jest platformą bardzo podobną do Ethereum. Jako platforma inteligentnych kontraktów, wszyscy użytkownicy mogą tworzyć aplikacje typu blockchain w sieci EOS. Celem jest bycie bardziej elastycznym i skalowalnym niż sieć Ethereum.

Do tej pory znakiem rozpoznawczym EOS była sprzedaż tokenów, która trwała prawie rok i zebrała ponad 4 miliardy dolarów, co czyni ją zdecydowanie największą sprzedażą tokenów przeprowadzoną do tej pory. W tym samym czasie, gdy sprzedaż tokenów zakończyła się w połowie 2018 r., Zespół uruchomił sieć główną EOS i przeprowadził zamianę tokenów z tokenów zastępczych ERC20 na natywne tokeny EOS. Od tego czasu kilka dApps i ICO zostało już uruchomionych w łańcuchu blokowym EOS.

Zobaczmy teraz, jak możesz kupić swoje pierwsze tokeny EOS.

Krok 1: Zarejestruj konto na Binance

W tym przewodniku dowiesz się, jak kupić tokeny EOS na giełdzie Binance z BTC lub ETH. W tej chwili bardzo niewiele giełd ma dostępne pary EOS i Fiat.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pierwszym krokiem jest utworzenie konta Binance. Proces powinien być szybki i łatwy oraz otwarty dla ludzi prawie na całym świecie.

rejestr binance 3

Krok 2: Zweryfikuj swoje konto

Zanim zaczniesz handlować, będziesz musiał przesłać kilka dokumentów weryfikacyjnych do zespołu Binance. Skorzystaj również z okazji, aby skonfigurować środki bezpieczeństwa dla swojego konta, takie jak uwierzytelnianie dwuetapowe.

Krok 3: Wyślij BTC lub ETH na swoje konto Binance

Po skonfigurowaniu konta wyślij kilka monet BTC lub ETH do swojego portfela Binance. Jeśli nie masz żadnej z tych dwóch monet lub chcesz zainwestować więcej w kryptowaluty, możesz kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej z kilku witryn, takich jak Coinmama lub Changelly.

Aby dokonać wpłaty, przejdź na górę strony i wybierz „Fundusze”, a następnie „Depozyty”.


depozyt depozytowy 3

Z menu rozwijanego wybierz monetę, którą zamierzasz wpłacić. Teraz otrzymasz adres portfela, na który możesz wysłać swoje monety. Upewnij się, że wysyłasz tylko określoną monetę (tj.BTC do portfela BTC lub ETH do portfela ETH). Wszelkie inne monety, które tu wyślesz, mogą zostać utracone.

Krok 4: Poczekaj na potwierdzenie

W zależności od obciążenia sieci może minąć trochę czasu, zanim transakcja zostanie zrealizowana. Poczekaj, aż Binance potwierdzi, że transakcja została pomyślnie zakończona, zanim przejdziesz dalej.

Krok 5: Znajdź i wybierz parę BTC lub ETH

Gdy monety znajdą się w Twoim portfelu Binance, przejdź do sekcji wymiany w witrynie. Aby się tu dostać, przejdź na górę strony i wybierz „Wymiana”, a następnie „Podstawowe”.

Teraz przejdź do prawej części strony. Wybierz monetę, którą zamierzasz handlować (BTC, ETH, USDT lub BNB) i wpisz EOS w pasku wyszukiwania. Kliknij wyświetloną parę (np.EOS / BTC lub EOS / ETH).

eos binance 1

Opcjonalnie: Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi Binance, aby kupować we właściwym czasie

W sekcji dotyczącej handlu Binance oferuje wiele narzędzi i danych, które pomogą Ci mądrzej handlować. Mają historię cen i zamówień oraz aktualne, konfigurowalne wykresy cen. Możesz również wykonywać zlecenia z limitem. W przypadku zleceń z limitem ustalasz cenę, po której chcesz kupić (lub sprzedać) EOS w odniesieniu do BTC / ETH. Gdy cena osiągnie ten punkt, Binance zrealizuje Twoje zlecenie.

Krok 6: Wybierz liczbę zakupionych produktów EOS

Pod wykresami cen wybierz, ile EOS chcesz kupić. Ustaw cenę, po której chcesz kupić, lub wybierz opcję „Rynek”, aby kupić po aktualnej cenie (jest to zalecane dla początkujących inwestorów).

eos binance 2

Krok 7: Kup EOS!

Kliknij zielony przycisk „Kup EOS” i gotowe!

Krok 8: Przenieś swoje monety do bezpiecznego portfela EOS

Najlepszą praktyką w kryptowalutach jest przechowywanie monet w bezpiecznym portfelu, poza giełdą, kiedy nie handlujesz. W ten sposób masz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swoich tokenów, zamiast ufać środkom bezpieczeństwa giełdy.

Aby to zrobić, potrzebujesz portfela kryptowalut, który obsługuje EOS. Plik SimplEOS portfel i Greymass eos-voter portfel to dwa portfele na biurko stworzone specjalnie dla EOS. Alternatywnie Infinito wallet to mobilny portfel na Androida i iOS, który obsługuje wiele różnych monet.

Aby uzyskać najwyższy poziom bezpieczeństwa, możesz zainwestować w portfel sprzętowy, taki jak Ledger Nano S.

Aby wypłacić swoje tokeny EOS z Binance, przejdź do „Fundusze”, a następnie „Wypłaty”.

Wybierz EOS z menu rozwijanego. Następnie wprowadź adres portfela z portfela EOS, a także liczbę EOS, które chcesz przenieść. Dokładnie sprawdź, czy adres jest poprawny i kliknij Prześlij.

….i to wszystko! Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć inwestować w ekosystem EOS.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map