Jak kupić tokeny Tron (TRX) na Binance

Na początku stycznia 2018 roku Tron mógł pochwalić się kapitalizacją rynkową w wysokości ponad 16 miliardów dolarów, z 24-godzinnym obrotem prawie 5 miliardów dolarów. Chociaż spadł na bessę w 2018 roku, Tron pozostaje platformą, z której wielu jest podekscytowanych. Poniżej znajduje się przewodnik dla początkujących lub handlowców wszystkich typów, jak kupić TRON TRX na Binance.

Po migracji tokena TRX ze standardu ERC20 do natywnego tokena we własnej sieci głównej, Tron nabiera rozpędu, a token TRX chce zdobyć coraz więcej notowań giełdowych.

Co to jest Tron?

Jednym z podstawowych pomysłów na blockchain jest bycie „darmowym internetem” – alternatywą, której nie można kontrolować, ograniczać ani cenzurować. Tron jest w istocie tym.

Platforma została zbudowana jako zdecentralizowany system dystrybucji treści. Tam, gdzie obecnie internet jest kontrolowany przez tytanów, takich jak Facebook, Google i Amazon, Tron chce stworzyć internet, w którym dane i treści są kontrolowane przez użytkowników. Nie przez osoby trzecie mające interesy korporacyjne. System utoruje również drogę do wykorzystania i dystrybucji zasobów cyfrowych online, w którym token TRX czerpie swoją wartość.

Jeśli plan rozwoju projektu zostanie opracowany zgodnie z planem, TRX może odnotować przyzwoity wzrost w 2019 r. I później. Zobaczmy więc, jak możesz zdobyć swoje pierwsze tokeny i zacznij inwestować w ekosystem Tron.

Krok 1: Aby kupić Tron, zarejestruj się, aby założyć konto na Binance

W tym momencie kilka znaczących giełd lub bramek Fiata dodało możliwość zakupu TRX z Fiatem (USD, EUR, JPY itp.). Ten przewodnik pokaże Ci, jak kupić TRX za pomocą BTC lub ETH na Binance.

Pierwszym krokiem, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jest utworzenie konta na Binance. Proces powinien być szybki i łatwy, a tworzenie kont jest otwarte dla użytkowników niemal z każdego miejsca na świecie.

rejestr binarny 1

Krok 2: Zweryfikuj swoje konto

Będziesz musiał przedłożyć kilka dokumentów weryfikacyjnych, zanim będziesz mógł rozpocząć handel. Binance ma dużą operację, więc weryfikacja często kończy się bardzo szybko, ale w niektórych przypadkach może to zająć trochę czasu.

Ponadto skorzystaj z okazji, aby skonfigurować środki bezpieczeństwa na swoim koncie, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Krok 3: Wyślij BTC lub ETH na swoje konto Binance

Gdy Twoje konto będzie już gotowe, będziesz musiał wysłać BTC lub ETH do swojego portfela Binance.


Aby dokonać wpłaty na Binance, przejdź do nagłówka strony i wybierz „Fundusze”, a następnie „Wpłaty”.

depozyt depozytowy 2

Wybierz monetę, którą chcesz zdeponować z menu rozwijanego. Teraz będziesz mieć adres portfela, na który możesz wysłać swoje monety. Upewnij się, że wysyłasz tylko wybraną monetę na ten adres (np. BTC do portfela BTC lub ETH do portfela ETH). Każdy inny rodzaj wysłanej tutaj monety może zostać utracony.

Krok 4: Poczekaj na potwierdzenie

Twoja transakcja często kończy się bardzo szybko, ale może to chwilę potrwać, w zależności od obciążenia sieci w tym czasie.

Poczekaj, aż Binance potwierdzi, że wszystko zostało pomyślnie zakończone, zanim przejdziesz dalej.

Krok 5: Znajdź i wybierz parę BTC lub ETH

Po pomyślnym dodaniu BTC lub ETH do konta Binance, czas przejść do sekcji wymiany w witrynie. Aby się tu dostać, przejdź do nagłówka i wybierz „Wymiana”, a następnie „Podstawowe”.

Teraz przejdź do prawej strony strony i wybierz monetę, którą wcześniej zdeponowałeś. Wyszukaj „TRX” w polu wyszukiwania i kliknij wyświetloną parę (TRX / BTC lub TRX / ETH).

Binance trx 1

Opcjonalnie: Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi Binance, aby kupować we właściwym czasie

Binance oferuje wiele narzędzi i danych, które pomogą Ci w handlu. Obejmuje to wykresy cen w czasie rzeczywistym, historię cen i zamówień oraz zlecenia z limitem.

Zlecenia z limitem oznaczają, że możesz ustawić cenę, po której chcesz kupić TRX (w odniesieniu do BTC / ETH). Gdy cena osiągnie ten punkt, Binance automatycznie wykona Twoją transakcję (kup lub sprzedaj).

Krok 6: Wybierz ilość TRX do kupienia

Przejdź do pola tuż pod wykresami cen. Podaj kwotę TRX, którą chcesz kupić, a także cenę, za jaką chcesz go kupić. Alternatywnie, wybierz zakładkę „Rynek”, aby kupić po aktualnej cenie (jest to zalecane dla początkujących / początkujących handlowców).

binance trx 2

Krok 7: Kup Tron TRX!

Kliknij zielony przycisk „Kup TRX” i gotowe! Gratulacje! Właśnie ukończyłeś kroki, aby kupić Tron,

Krok 8: Przenieś swoje monety do bezpiecznego portfela Tron

W kryptowalutach zawsze dobrze jest trzymać swoje monety z dala od giełdy, gdy nie handlujesz. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swoich środków, w przeciwieństwie do zaufania do środków bezpieczeństwa giełdy.

Aby to zrobić, potrzebujesz portfela obsługującego TRX. Tron ma listę oficjalnych portfeli tutaj, dostarczone przez społeczność Tron. Należą do nich Atomowy i Exodus portfele na komputer stacjonarny, które obsługują wiele różnych walut, a także Satowallet na Androida i iOS.

Alternatywnie, aby uzyskać najwyższy poziom bezpieczeństwa, możesz zainwestować w portfel sprzętowy, taki jak Ledger Nano S.

Kiedy już wybierzesz i założysz portfel, wycofaj swoje monety z Binance. Przejdź do nagłówka strony i wybierz „Środki”, a następnie „Wypłaty”. Wybierz TRX z menu rozwijanego, aby kupić Tron.

Binance trx 3

Wpisz adres z portfela TRX i ile monet chcesz wypłacić. Dokładnie sprawdź, czy adres jest poprawny, i kliknij Prześlij.

Po rozliczeniu transakcji Twoje monety powinny pojawić się w Twoim portfelu TRX.

Dowiedz się więcej, zanim kupisz Tron

Chcesz dowiedzieć się więcej o TRON? Przeczytaj o tym, jak transakcje Tron przeszły przez inne główne monety w naszym szczegółowym artykule. Możesz również przeczytać o tym, jak cena Tron wzrosła na początku tego roku z powodu plotek o dużym partnerstwie.

Jesteś zainteresowany inwestycją w Tron? Zaczniesz od naszego artykułu dotyczącego prognozowania cen Tron, a także od lektury naszego analityka na temat handlu TRX w naszej Analizie Technicznej Tron.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map