Najlepsze portfele Basic Attention Token (BAT) | Najbezpieczniejsze portfele BAT w 2019 roku

Szukasz jednych z najlepszych portfeli Basic Attention Token do przechowywania kryptowaluty Basic Attention Token? Basic Attention Token (BAT) to projekt oparty na blockchain, który ma na celu radykalną poprawę efektywności branży reklamy cyfrowej. Działa w łańcuchu blokowym Ethereum i jest wymienialny między wydawcami, reklamodawcami i użytkownikami.

Twórcy BAT uważają, że wydawcy tracą dużą część swoich przychodów z powodu wyzwań, które nieustannie trapią branżę. Na przykład tylko w ostatniej dekadzie branża straciła prawie 66% swoich przychodów po uwzględnieniu inflacji. Mając to na uwadze, wydawcy nadal borykają się ze spadkiem przychodów, ponieważ użytkownicy czują się coraz bardziej naruszeni. W rezultacie zdolność reklamodawców do oceny skuteczności usług maleje.

Rozwiązaniem tych problemów jest Basic Attention Token (BAT). Token oferuje zdecentralizowaną, przejrzystą, cyfrową wymianę reklam, która działa w Blockchain. BAT współpracuje z Brave, szybką przeglądarką o otwartym kodzie źródłowym, zorientowaną na prywatność, która zapobiega reklamom i elementom śledzącym stron trzecich, a także tworzy system rejestru, który mierzy uwagę użytkowników, aby nagradzać wydawców na podstawie ich wkładu. Przyjrzyjmy się, który portfel Basic Attention Token pasuje do Twojej kryptowaluty.

Brave wykorzystuje BAT, aby zrekompensować użytkownikom przeglądarek ich uwagę, jednocześnie chroniąc ich prywatność. Gdy zdobędziesz trochę BAT, potrzebujesz portfela, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Ten przewodnik zawiera najlepsze portfele Basic Attention Token, które możesz wziąć pod uwagę w celu zapewnienia bezpieczeństwa i przechowywania swoich funduszy BAT.

Brave wallet Podstawowe portfele na żetony uwagi

Źródło: basicattentiontoken.com

Dzielny portfel | Podstawowe portfele na żetony uwagi

Witryna Brave Wallet:https://brave.com/download

Odważny Rodzaj portfela: Rozszerzenie sieci Web / Chrome

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

Opracowany przez społeczność Brave, Brave Wallet to oficjalny i najlepszy portfel internetowy do kryptowalut dla BAT. Aby rozpocząć, możesz pobrać przeglądarkę Brave i dodać ją jako rozszerzenie. Po pobraniu przeglądarki Brave możesz po prostu dodać tokeny BAT. Brave współpracuje ze zweryfikowanymi wydawcami, aby pomóc użytkownikom uzyskać większe przychody niż w przypadku obecnego zepsutego ekosystemu technologii reklamowych.

Co ważne, nie potrzebujesz rejestracji, aby zasilić swój portfel BAT. Jako właściciel możesz po prostu dodać środki za pomocą Bitcoin, Litecoin, Ethereum lub BAT poprzez przelew na odpowiedni adres portfela. Należy pamiętać, że portfel Brave automatycznie konwertuje środki spoza BAT przesłane do portfela oraz saldo przechowywane w BAT. Jeśli chcesz przeliczyć walutę fiducjarną na BAT, możesz skorzystać z rozszerzenia Podtrzymywać funkcja lub inne wymiany. Jednak gdy korzystasz z innych giełd, musisz zapłacić za sieć i wszelkie opłaty za wymianę, które mogą zostać zastosowane. Należy pamiętać, że Brave Wallet jest jednokierunkowy. W związku z tym nie możesz wypłacić z niego środków BAT. Głównym celem portfela jest przetwarzanie nagród dla wydawców, którzy dołączą do programu Brave Rewards.

Portfel Ledger Nano S Podstawowe portfele na żetony uwagi

Źródło: tokenclub.co

Ledger Nano S

Portfel Ledger Nano S. stronie internetowej: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Ledger Nano S Portfel rodzaj: Sprzęt

Łatwość użycia: Bardzo łatwy w użyciu

Bezpieczny: Wysoce bezpieczny

Koszt: Zapłacono

Ledger Nano S to portfel sprzętowy do kryptowalut, który do tej pory jest najlepszy na rynku pod względem bezpieczeństwa. Jeśli szukasz jednego z najlepszych portfeli Basic Attention Toke do ochrony aktywów kryptowalut, możesz rozważyć ten pierwszy i jedyny niezależnie certyfikowany portfel na rynku. Portfel Ledger Nano S działa na bezpiecznym chipie, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Następujące funkcje sprawiają, że jest to jeden z najlepszych portfeli BAT do rozważenia:

 • Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie: Przede wszystkim ten portfel kryptowalut nigdy nie ujawnia twojego klucza prywatnego. Klucz pozostaje w bezpiecznym chipie chronionym kodem PIN, podobnym do używanego w paszportach. Poza tym portfel Nano S posiada pełną certyfikację wydaną przez ANSSI, francuska agencja ds. cyberbezpieczeństwa.
 • Prostota: Poza tym urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, obsługują tylko dwa przyciski. Wszystkie wykonywane czynności są potwierdzane na ekranie wyświetlacza. Jest również wyposażony w Ledger na żywo app, która umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi transakcjami kryptowalutowymi.
 • Kopia zapasowa i przywracanie: Co ważne, Twoje fundusze pozostają bezpieczne, nawet jeśli zgubisz urządzenie. Jest to możliwe dzięki opcji odzyskiwania, która służy jako kopia zapasowa urządzenia, której możesz użyć do przywrócenia konta na dowolnej platformie Ledger.

Portfel Trezor

Źródło: toshitimes.com

Portfel Atomic BAT

Portfel Atomic

Jednym z popularnych na rynku rozwiązań do zarządzania Basic Attention Token jest Portfel Atomic BAT. Atomic to portfel wielowalutowy bez zabezpieczenia, który obsługuje BAT i inne najważniejsze aktywa, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Polkadot z ponad 500 tokenami. Jest dostępna dla wszystkich głównych systemów operacyjnych, iOS i Android oraz posiada szereg funkcji, które przyciągnęły już ponad 500 000 użytkowników do aplikacji. 

Jak już wspomniano, możesz zarządzać nie tylko BAT, ale także wszystkimi najlepszymi kryptowalutami i ponad 500 tokenami, dodając, że możesz je kupować, stawiać i wymieniać w jednym bezpiecznym interfejsie.

Aby kupić swoje ulubione kryptowaluty, możesz użyć karty bankowej z 17 lokalnymi walutami fiducjarnymi akceptowanymi na całym świecie. Jeśli chcesz skorzystać z natychmiastowej wymiany, otrzymasz zwrot gotówki za anonimową wymianę ponad 60 par kryptowalut za każdym razem, gdy to zrobisz, po prostu nie zapomnij dołączyć do programu członkowskiego Atomic Wallet. Ponadto portfel oferuje jedną z najbardziej hucznych funkcji roku 2020, czyli zdecentralizowane obstawianie. Możesz zdobyć nagrody z 5-23% API do obstawiania XTZ, ADA, ATOM i innych popularnych PoS, otrzymując je bezpośrednio od walidatorów i wspierając decentralizację sieci.

Ponadto Atomic nigdy nie przechowuje twoich prywatnych danych ani twoich funduszy. Twoje klucze prywatne są zaszyfrowane na Twoim urządzeniu i tylko Ty masz pełną kontrolę nad posiadanym krypto. Możesz także pozostać anonimowy, ponieważ do rozpoczęcia korzystania z aplikacji nie jest wymagane KYC, weryfikacja ani tworzenie konta. Jeśli masz jakieś pytania, zapytaj o nie od wybitnego zespołu wsparcia, który jest dostępny dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Portfel Trezor | Podstawowe portfele na żetony uwagi

Portfel Trezor stronie internetowej: https://trezor.io/

Trezor Portfel rodzaj: Sprzęt

Łatwość użycia: Bardzo przyjazny dla użytkownika

Bezpieczny: Tak

Koszt: Zapłacono

Trezor jest stosunkowo tańszą wersją portfela sprzętowego kryptowalut, ale ma prawie takie same funkcje jak Ledger Nano S. Pozwala zachować pełną kontrolę nad hasłem i kluczem prywatnym, co czyni go wysoce bezpiecznym i jednym z najlepszych tokenów Basic Attention portfele.

Dzięki hasłu początkowemu, które towarzyszy portfelowi, możesz odzyskać swoje środki, nawet jeśli zgubisz urządzenie. Trezor jest prosty w obsłudze, dobrze wygląda i ma funkcje, które nawet początkujący mogą z łatwością zrozumieć.

Twórcy Trezora uważają, że informacje przechowywane online są podatne na różne manipulacje ze strony osób trzecich; na przykład ktoś może go łatwo skopiować i ukraść. Poza tym internetowe giełdy kryptowalut doświadczyły szeregu włamań, co czyni je dość zawodnymi.

Możesz uniknąć tych problemów, przechodząc do trybu offline z portfelem Trezor, ponieważ został on wymyślony, aby zapewnić użytkownikom swobodę cyfrową, zabezpieczając ich aktywa w bardzo prosty sposób. Najważniejsze funkcje obejmują:

Najważniejsze cechy Trezora:

 • Przejrzyste zabezpieczenia: Badacze bezpieczeństwa, jak potwierdzają osiągnięcia portfela, przeprowadzają kontrolę portfela Trezor.
 • 5-gwiazdkowa obsługa klienta: Eksperci są zawsze gotowi do pomocy.
 • Intuicyjny i wygodny interfejs użytkownika: portfel został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i spokoju użytkownika.

MyEtherWallet Basic Attention Token Wallets

Źródło: chrome.google.com (aplikacja)

MyEtherWallet (MEW)

MyEtherWallet stronie internetowej:https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet rodzaj: Sprzęt

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

Myetherwallet jest idealny do przechowywania tokenów ERC20. Internetowy portfel kryptowalut typu open source przechowuje dane w przeglądarce Twojego komputera, gdzie są one bezpieczne. Dodatkowo MEW współpracuje z innymi portfelami sprzętowymi, takimi jak Trezor i Ledger Nano S, co ułatwia użytkownikom, którzy chcą mieć większy obszar działania.

Ten portfel sprzętowy kryptowalut sprawia, że ​​blockchain Ethereum jest na wyciągnięcie ręki. Zaprojektowany przez zespół entuzjastów kryptowalut, zapewnia najbardziej bezpieczny i intuicyjny sposób zarządzania i przechowywania monet ETH i tokenów ERC20. W przypadku jakichkolwiek obaw, które możesz mieć jako użytkownik, zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Najważniejsze cechy MEW:

 • Obsługa portfela sprzętowego: MEW obsługuje wszystkie główne portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano S, Trezor i inne.
 • Zamiana: We współpracy z Bity, Kyber Network, Changelly i Simplex, MEW umożliwia wymianę między walutą fiducjarną a kryptowalutą, tokenami ETH i BTC, ETH i ERC20.
 • MEWconnect: Ta aplikacja towarzysząca zapewnia bezpieczeństwo portfela sprzętowego na smartfonie z systemem Android lub iOS.

Portfel Metamask Podstawowe portfele z tokenami uwagi

Źródło: techllog.com

Portfel Metamask

Portfel Metamask stronie internetowej: https://metamask.io/

Portfel Metamask rodzaj: Rozszerzenie sieci / przeglądarki

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

Podobnie jak portfel Brave, Metamask to kolejne rozszerzenie przeglądarki, które możesz rozważyć do przechowywania środków BAT. Obsługuje głównie tokeny ERC20 i umożliwia uruchamianie zdecentralizowanych aplikacji bezpośrednio w przeglądarce. Poza tym nie musisz uruchamiać pełnego węzła łańcucha blokowego Ethereum.

Metamask jest dostępny dla wszystkich przeglądarek, w tym Google Chrome, Opera i Mozilla. Mówiąc najprościej, rozszerzenie jest pomostem, który pozwala dziś przeglądać rozproszoną sieć jutra w przeglądarce.

Kluczowe cechy Metamask:

 • Otwarte źródło: portfel internetowy jest łatwo dostępny online i jest bezpłatny. Ta funkcja umożliwia również programistom przeglądanie oprogramowania i odpowiednią aktualizację.
 • Ustawienia HD: Metamask zawiera hierarchiczne ustawienia deterministyczne, które umożliwiają tworzenie kopii zapasowych konta. Dzięki tej funkcji masz frazę początkową, której możesz użyć do ponownego wysłania utraconych informacji o koncie.
 • Wbudowany zakup monet: Metamask daje bezpośredni link do dwóch giełd, na których można kupić kryptowaluty. Możesz skorzystać z Coinbase, aby kupić Ether lub ShapeShift, aby kupić zarówno tokeny Ether, jak i ERC20.

Inne wyjątkowe funkcje Metamask obejmują najwyższej klasy obsługę klienta, prosty interfejs użytkownika, lokalną pamięć kluczy i tętniącą życiem społeczność.

Zaufaj portfelowi

Źródło: usethebitcoin.com

Zaufaj portfelowi | Podstawowe portfele na żetony uwagi

Zaufaj portfelowi stronie internetowej: https://trustwallet.com

Zaufanie Portfel rodzaj: mobilny

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

Trust to wiodący portfel Ethereum, który obsługuje ETH, nowe tokeny ERC223 i ponad 30 000 tokenów ERC20, w tym BAT; stał się jeszcze bardziej popularny po przejęciu go przez Binance.

Dzięki Trust Wallet Twoje klucze prywatne są przechowywane lokalnie, co oznacza, że ​​jesteś jedynym opiekunem swoich funduszy BAT. Masz również możliwość interakcji z łańcuchem bloków Ethereum i uruchamiania zdecentralizowanych aplikacji (dApps).

Najważniejsze funkcje Trust Wallet:

 • Prosty i intuicyjny: Masz ujednolicony mobilny adres portfela kryptograficznego, którego możesz używać do zarządzania Ethereum i wszystkimi tokenami. Z tym samym adresem możesz uczestniczyć w ICO lub airdropach. Możesz także wysyłać i odbierać Ethereum.
 • Bezpieczne i bezpieczne: Portfel zaufania zapewnia, że ​​Twoje transakcje pozostają anonimowe przez cały czas. Twoja anonimowość jest najważniejsza, kierując się następującymi zasadami:

· Środowisko bez serwera, które w pełni lokalizuje każdą zainstalowaną aplikację

· Infrastruktura oparta na kliencie, która zapewnia, że ​​wszystkie klucze pozostają lokalnie na urządzeniu

· Standardowe zabezpieczenia bankowe, które chronią zasoby cyfrowe przed potencjalnymi zagrożeniami

· System uwierzytelniania na poziomie aplikacji, który blokuje nieautoryzowany dostęp przez odblokowane urządzenie

Końcowe przemyślenia

Platforma Basic Attention Token (BAT) już działa, a pierwsza faza obejmująca przeglądarkę Brave jest już zakończona. Brave wprowadza na pokład system księgowy, który mierzy uwagę użytkowników i dokładnie nagradza wydawców. Aby skutecznie to osiągnąć, potrzebne są znakomite portfele Basic Attention Token, które zapewnią bezpieczeństwo środków i możesz wybrać taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom z tego przewodnika.

Możesz kupić tokeny BAT na Binance (zalecana giełda dla traderów UTB).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map