Najlepsze portfele dla bitcoinów w 2020 roku

W świecie kryptowalut Bitcoina nie trzeba przedstawiać. Wprowadzona w 2009 roku waluta cyfrowa odnotowała astronomiczne zyski w 2017 roku, która trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie, a obecnie jest to największa kryptowaluta na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. 

Jeśli planujesz rozpocząć handel bitcoinami, pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest bezpieczne przechowywanie bitcoinów. W przeciwieństwie do wielu innych walut cyfrowych, wiele portfeli kryptowalut obsługuje Bitcoin, więc głównym wyzwaniem jest zawężenie do najlepszej i odpowiadającej Twoim potrzebom. 

W tym miejscu pojawia się ten przewodnik. 

Czego szukać w portfelach dla posiadaczy bitcoinów

Upewnij się, że przy wyborze portfela dla swojego Bitcoin bierzesz pod uwagę następujące funkcje. 

  • Prostota– niektóre portfele Bitcoin są trudne do zrozumienia dla przeciętnego handlowca Bitcoin, a to sprawia, że ​​jest to jeszcze trudniejsze dla początkującego. Możesz stracić swoje środki z powodu błędnych przelewów i braku bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, wybierz portfel przyjazny dla użytkownika. 
  • Obsługa klienta i rozwój– Sprawdź recenzje na temat obsługi klienta portfela i zespołu programistów, który je obsługuje. Niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę, to to, czy zespół zawsze ulepsza portfel, aby był wygodniejszy i poprawiał jego bezpieczeństwo. Sprawdź również obsługę klienta, aby dowiedzieć się, czy otrzymasz pomoc w przypadku naruszenia portfela lub awarii. 
  • Funkcje bezpieczeństwa i tworzenia kopii zapasowych– Tak samo jak w przypadku portfela fizycznego, bezpieczeństwo jest najważniejsze dla portfela Bitcoin. Wyszukaj w Google reputację portfela w zakresie bezpieczeństwa i sprawdź, czy nie włamano się do niego wcześniej, lub skargi dotyczące utraty środków lub monet przez klienta. 
  • Kontrola klucza prywatnego– Czy portfel umożliwia kontrolę nad kluczem prywatnym? Czy jest kontrolowany przez osobę trzecią? Kontrolowanie klucza prywatnego oznacza kontrolę nad Bitcoinem. 
  • Nowy adres– Wybierz portfel Hierarchical Deterministic (HD), co oznacza, że ​​generuje nowy adres dla każdej transakcji, aby zwiększyć bezpieczeństwo portfela. 
  • Anonimowość– Jeśli zależy Ci na zachowaniu anonimowości, wybierz portfel, który podczas rejestracji nie wymaga podania zbyt wielu danych osobowych. 

Najlepsze portfele sprzętowe Bitcoin 

Ledger Nano S 

Ledger Nano S to portfel kryptowalut o rozmiarze USB, który może przechowywać wiele kryptowalut, w tym Bitcoin. 

Najlepsze portfele dla bitcoinów

Portfel sprzętowy jest bezpieczny i może uruchamiać wiele aplikacji. Jest również dość przystępny cenowo i odporny na złośliwe oprogramowanie, więc Twoje klucze prywatne będą chronione przed złośliwymi hakerami. Jest to jeden z najlepszych portfeli Bitcoin dostępnych obecnie na rynku i można go zintegrować z wieloma portfelami oprogramowania. 

Ponadto portfel zawiera wbudowany wyświetlacz OLED, na którym można potwierdzać transakcje. Jednak jedną wadą tego portfela jest to, że nie możesz uzyskać dostępu do swojego Bitcoin w podróży. 

Guarda 

Przechowywanie bitcoinów nie jest łatwym zadaniem. Jesteś właścicielem swoich zasobów cyfrowych, o ile masz klucz prywatny do swoich funduszy. Dlatego bardzo ważne jest posiadanie bezpiecznego, rozpoznawalnego i przyjaznego dla użytkownika portfela, który zapewni Ci wszystkie niezbędne usługi.. 

Guarda to jeden z najbardziej zaawansowanych portfeli Bitcoin na rynku kryptowalut. Guarda to wieloplatformowy portfel z wieloma zasobami, który umożliwia użytkownikom przechowywanie zasobów cyfrowych na platformie, z której czują się bardziej komfortowo. Oznacza to, że istnieją portfele Guarda na komputery stacjonarne, mobilne, internetowe i chrome dostępne dla użytkowników na rynku kryptowalut. 

Chociaż Bitcoin jest najbardziej rozpoznawalną i największą kryptowalutą na rynku, są inwestorzy, którzy lokują swoje środki w innych cyfrowych aktywach. Dlatego portfel wielu aktywów, taki jak Guarda, dałby tym użytkownikom wyjątkowe doświadczenie w obsłudze wszystkich zasobów cyfrowych w jednym miejscu. 

Korzystając z Guarda, użytkownicy będą mogli przechowywać, kupować, sprzedawać, wymieniać i otrzymywać szeroką gamę walut wirtualnych, w tym między innymi Bitcoin, Bitcoin Gold (BTG), Litecoin (LTC), XRP, Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Tron (TRX), DAI i wiele innych walut ERC-20. Usługi świadczone przez Guarda są również dostępne w różnych językach, aby dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie. 

Wreszcie, aby mieć pewność, że jest to bezpieczny i rozpoznawalny portfel, Guarda współpracowała z różnymi platformami, w tym Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance i Bitcoin Gold.

Atomic Bitcoin Wallet

Portfel Atomic

Atomic jest zdecentralizowany Portfel Bitcoin. Założona w 2018 roku aplikacja została uznana za wygodny sposób zarządzania swoimi BTC i innymi ponad 500 tokenami przez 500 000 użytkowników. Portfel jest dostępny dla wszystkich głównych systemów operacyjnych Android & iOS i ma szeroką gamę ważnych funkcji, które sprawiają, że Atomic jest jednym z najpopularniejszych wyborów na rynku.

Po pierwsze, Atomic Wallet oferuje nie tylko zarządzanie portfelem Bitcoin, ale także wymianę, stawianie i kupowanie wszystkich najlepszych aktywów spośród ponad 500 tokenów w jednym bezpiecznym interfejsie. Co więcej, jest to pierwszy portfel, który uruchomił własny program członkowski, który daje użytkownikom możliwość otrzymania zwrotu gotówki za każdą wymianę dokonaną anonimowo i jednym kliknięciem w aplikacji. 

Co więcej, możesz łatwo powiększyć swój portfel Bitcoin, a także 18 najlepszych kryptowalut, korzystając z wbudowanej opcji kupowania kryptowalut. USD, EUR i ponad 15+ lokalnych walut fiducjarnych są akceptowane na całym świecie. Inną opcją zdobycia kryptowalut jest obstawianie. Portfel Atomic oferuje nagrody za zdecentralizowane obstawianie 10 (i wciąż rośnie) aktywów PoS z 5-23% RRSO. 

Wreszcie, jako zdecentralizowany portfel, Atomic zapewnia pełny dostęp do środków użytkownikom, którzy szyfrują klucze prywatne na urządzeniach właścicieli aplikacji. Poza tym jest anonimowy. Aby zacząć korzystać z portfela, nie musisz zakładać konta, przechodzić weryfikacji ani KYC dla podstawowych funkcji. Wreszcie, ma wyjątkową usługę wsparcia, która jest gotowa zapewnić szybką i skuteczną odpowiedź 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Portfel DeFi Crypto.com

Jednym z najnowocześniejszych i najbardziej rozpoznawalnych portfeli kryptowalutowych dla walut cyfrowych jest Portfel DeFi Crypto.com. Firma promuje ją frazą „Twoje klucze, Twoje krypto”, co jest z pewnością ważne dla rynku kryptowalut. W ciągu ostatnich kilku lat kilku hakerom kryptowalutowym udało się zdobyć fundusze wielu użytkowników, ponieważ nie byli oni właścicielami ich kluczy prywatnych. 

Dzięki temu portfelowi będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi wirtualnymi walutami, a nie osobą trzecią. Użytkownicy uzyskają pełną kontrolę nad środkami, które przechowują w portfelach, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH9, Crypto.com Coin (CRO), Litecoin (LTC), MCO, XRP, Stellar Lumens (XLM) i wiele innych ERC) -20 tokenów. 

Oprócz tego portfel Crypto.com zostanie połączony z aplikacją Crypto.com, aby osoby fizyczne mogły zdywersyfikować swoje rozwiązania finansowe i kryptowaluty. Ponadto będzie to bardzo bezpieczny portfel. 

Crypto.com koncentruje się na oferowaniu użytkownikom najlepszych zabezpieczeń na rynku – traktują to priorytetowo. Klucze prywatne zostaną zaszyfrowane lokalnie na urządzeniu za pomocą bezpiecznej enklawy chronionej uwierzytelnianiem biometrycznym i uwierzytelnianiem dwuskładnikowym (2FA).

Aplikacja Crypto.com

Dzięki Aplikacja Crypto.com, użytkownicy będą mogli kupować i sprzedawać 7 walut fiducjarnych i 55 różnych walut wirtualnych. Ponadto użytkownicy będą mieli dostęp do usługi, która pomogłaby użytkownikom w zarządzaniu i wydawaniu środków zgodnie z ich potrzebami za pomocą karty MCO Visa. 

Użytkownicy mogą łatwo doładować swój portfel przelewem bankowym, kartą debetową lub kredytową. Możesz także pozyskiwać środki za pomocą innych kryptowalut. Te transfery, które są wykonywane z aplikacji Crypto.com do innych użytkowników z tej samej aplikacji, będą mogły przelać środki za darmo i natychmiast. 

Tymczasem osoby fizyczne mogą również wypłacać środki do zewnętrznych portfeli i adresów za niewielką stałą opłatą, co jest bardzo konkurencyjne iz pewnością może pokonać rozwiązania oferowane przez innych konkurentów. Użytkownicy aplikacji Crypto.com będą mieli również możliwość śledzenia monet, walut cyfrowych i ponad 200 monet na rynku. 

Inwestorzy będą również mieli szczegółowe informacje na temat każdego zasobu cyfrowego, w tym USD i BTC. Użytkownicy będą mieli wykresy 8h, 1D, 1W, 3M i 6M, aby osoby fizyczne mogły zrozumieć, dokąd zmierzają rynki i jak mogą łatwo kupować i sprzedawać aktywa cyfrowe.

Trezor 

Jest to popularna opcja przechowywania bitcoinów. Portfel sprzętowy jest dobrze ugruntowany i bezpieczny i powinien znajdować się na Twojej krótkiej liście. 

Małe, przenośne urządzenie łączy się z komputerem za pomocą kabla USB. Umożliwia kontrolowanie kluczy prywatnych i tworzenie kopii zapasowych informacji za pomocą 24-słownego materiału siewnego wygenerowanego podczas konfiguracji. Portfel oferuje więcej funkcji bezpieczeństwa, w tym ekran umożliwiający potwierdzenie transakcji. 

Najlepsze portfele internetowe Bitcoin 

Blockchain.info

Ten portfel jest przyjazny dla użytkownika, sprawdzony i dostępny w wersji internetowej i mobilnej. Dodatkowo zapewnia wygodny i szybki dostęp do zasobów Bitcoin na wielu urządzeniach.

Na stronie platformy twierdzi, że dostarczył ponad 20 milionów portfeli i był używany do ponad 90 milionów transakcji. Witryna prowadzi również przez wszystkie kroki potrzebne do wysyłania i odbierania Bitcoinów. 

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, witryna prosi o weryfikację adresu e-mail podczas rejestracji, łączy do numeru telefonu komórkowego i konfigurację 2FA dla dodatkowego bezpieczeństwa. 

Co więcej, ponieważ jest to pełna wymiana, jest uważana za bezpieczniejszą w porównaniu z innymi portfelami online. 

Coinbase 

Coinbase oferuje jeden z najłatwiejszych sposobów handlu kryptowalutami, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce na liście portfeli online. Portfel oferuje swoje usługi użytkownikom w 32 krajach na całym świecie. Oferuje również swój portfel internetowy, który umożliwia użytkownikom wygodne przechowywanie kilku kryptowalut, w tym Bitcoin. 

Według opinii klientów, łatwość obsługi jest największą zaletą Coinbase. Od momentu zalogowania się interfejs witryny jest dość łatwy w nawigacji i zrozumiały. 

Co więcej, w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swojego Bitcoina. Dostępna jest również bardziej zaawansowana opcja przechowywania, znana jako Coinbase Vault, która jest przechowywaniem w trybie offline, z funkcjonalnością Multisig i opóźnionymi w czasie wypłatami. Ta funkcja pozwala użytkownikom kontrolować swoje klucze prywatne, a tym samym Bitcoin. 

GreenAddress

To portfel to kolejny najwyżej oceniany portfel online dla posiadaczy bitcoinów, który oferuje prywatność i wartościowe bezpieczeństwo. 

Najważniejszymi cechami tego portfela są jego funkcje bezpieczeństwa i funkcjonalność wielu podpisów. To deterministyczny portfel, który umożliwia swoim użytkownikom przechowywanie kluczy prywatnych. 

Twoje środki będą zabezpieczone Twoim kluczem prywatnym i kluczami prywatnymi portfela. Niemniej jednak oznacza to, że będziesz potrzebować zgody strony trzeciej przed dokonaniem jakichkolwiek płatności, co spotkało się z krytyką ze strony społeczności kryptowalut. 

GreenAddress obsługuje tylko Bitcoin i można uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem aplikacji Google Chrome oraz innych aplikacji na Androida i iOS na telefonie komórkowym. 

Najlepsze portfele mobilne Bitcoin 

Grzybnia 

Założona w 2008 roku, Grzybnia to marka o ugruntowanej pozycji w tej branży. Grzybnia to portfel mobilny, dostępny zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS, i oferuje szereg funkcji, które czynią go jednym z najlepszych wyborów wśród posiadaczy Bitcoinów. 

Po pierwsze, portfel oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i prywatności. Na przykład hierarchiczny deterministyczny portfel, który generuje nowy adres dla każdej transakcji. Ponadto portfel wykorzystuje otwarty protokół BitID do bezpiecznego uwierzytelniania, który umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych, a także obsługuje portfele sprzętowe offline.

Niemniej jednak ten portfel nie jest dostępny w żadnym interfejsie internetowym ani stacjonarnym i jest dostępny tylko za pośrednictwem telefonu komórkowego. Ponadto interfejs użytkownika jest dość trudny do zrozumienia dla początkującego. 

To jedne z najlepszych portfeli dla Bitcoin, które zostały umieszczone na krótkiej liście w oparciu o łatwość obsługi, bezpieczeństwo i wsparcie klientów. Wybierz z tej listy, a nie zawiedziesz się. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map