Najlepsze portfele EOS 2019 | Gdzie przechowywać sejf EOS i jakie są najlepsze portfele mobilne EOS

Po uruchomieniu Mainnet i zakończeniu ICO sieć EOS nie jest już zależna od portfeli ERC20. Firma oderwała się od blockchaina Ethereum i wprowadziła własne portfele cyfrowe. Mimo to zawsze ważne jest, aby mieć najlepszy portfel EOS na monety EOS. Oto lista portfeli EOS do wyboru w celu bezpiecznego użytkowania i przechowywania.

# 1. Portfel Infinito EOS

EOS Witryna portfela: https://www.infinitowallet.io/

EOS Rodzaj portfela: Uniwersalny portfel online

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu, dostępny na IOS i Android, obsługuje wiele monet i tokenów

Bezpieczny: Nie tak bezpieczny i bezpieczny jak portfel offline

Koszt: Zapłacono

Portfel Infinito EOS umożliwia użytkownikom maksymalne wykorzystanie ich zasobów cyfrowych dzięki solidnemu ekosystemowi usług blockchain. Łatwo integruje się z rozwiązaniami ID / KYC, giełdami kryptograficznymi i innymi usługami związanymi z blockchain. Co ważne, Infinito jest połączone z europejskimi laboratoriami Infinity Blockchain Labs i chce być najlepszym portfelem kryptograficznym EOS na świecie.

Użytkownicy portfela mogą przechowywać różne monety i tokeny. Oprócz EOS, który jest walutą bazową portfela, użytkownicy mogą przechowywać tokeny NEO NEP 5, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i wszystkie inne tokeny ERC-20. Portfel jest wyposażony w funkcję Touch ID, która umożliwia szybsze i wygodniejsze działanie bez narażania bezpieczeństwa aktywów.

Kolejną ważną cechą portfela Infinito EOS jest możliwość obsługi wielu języków. Portfel obsługuje do 12 języków, z intuicyjnym interfejsem, który nawet początkujący mogą z łatwością zrozumieć. Użytkownik pozostaje opiekunem kluczy prywatnych z pełnym szyfrowaniem zarówno kluczy prywatnych, jak i hasła.

# 2 Atomic Wallet

Portfel Atomic

Uruchomiony w 2018 roku niepodzielny portfel Atomic Wallet był już znany jako popularne rozwiązanie do zarządzania EOS a także Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Polkadot, Uniswap i inne najlepsze monety z ponad 500 aktywami. Jest dostępny dla wszystkich głównych systemów operacyjnych na komputery stacjonarne, iOS & Android i oferuje szeroki wachlarz funkcji docenianych przez ponad 500 000 użytkowników aplikacji.

Będąc zdecentralizowanym portfelem, sprawia, że ​​zarządzanie portfelem jest bezpieczne, ponieważ tylko Ty masz dostęp do swoich funduszy. Klucze prywatne są szyfrowane tylko na Twoim urządzeniu i nigdy go nie opuszczają. Poza tym korzystanie z Atomic jest anonimowe. Wszystkie podstawowe funkcje i natychmiastowa wymiana nie wymagają tworzenia konta, przechodzenia KYC ani żadnej weryfikacji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z portfelem, dostępna jest doskonała usługa wsparcia 24/7. 

Jeśli chodzi o funkcje, możesz kupić 19 aktywów bezpośrednio w portfelu za pomocą karty bankowej 17 walut fiducjarnych, w tym USD, EUR, PKB itp., Na całym świecie. Aby uzyskać pasywny dochód z kryptowalut, możesz sprawdzić zdecentralizowane obstawianie, które jest teraz dostępne dla 10 aktywów PoS z 5-23% RRSO. 

Inne korzyści obejmują udział w programie członkostwa Atomic Wallet. Za korzystanie z wbudowanej usługi anonimowej wymiany za każdym razem otrzymasz zwrot gotówki w natywnym tokenie AWC Atomic Wallet.

# 3. Portfel dla wyborców GreyMass EOS

EOS Witryna portfela: https://eosvoter.eosphere.io/vote

EOS Rodzaj portfela: Web (rozszerzenie Scatter)

Łatwość użycia: Intuicyjny interfejs użytkownika

Bezpieczny: Wysokie bezpieczeństwo z dodatkowym certyfikatem SSL walidacji

Koszt: Płatny

Portfel GreyMass EOS Voter ma na celu zainicjowanie narzędzi, które pozwolą lepiej zrozumieć sieć EOS i poprawić łatwość użytkowania. Oprogramowanie open source służy jako podstawa pełnego portfela GUI Light Wallet.

Najlepszą częścią portfela GreyMass EOS Voter jest to, że jest wyposażony w pełne szyfrowanie AES-256. Oznacza to, że portfel ma dodatkowe zabezpieczenia, tak że jeśli zdarzy się, że go opuścisz, klucze prywatne pozostaną nienaruszone w urządzeniu. Poza tym możesz głosować na wybrany przez siebie węzeł API, co jest bezpieczniejsze niż zwykłe głosowanie za pośrednictwem interfejsu internetowego. W końcu możesz wesprzeć swoje monety EOS i głosować na producentów korzystających z tego samego urządzenia. Daje to użytkownikom możliwość bezpiecznego uruchamiania i zatwierdzania głównej sieci EOS.

# 4. Portfel Lumi Crypto

EOS Witryna portfela: https://lumiwallet.com/

EOS Rodzaj portfela: Portfel na komputer / telefon komórkowy

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu, dostępny na iOS i Androida, obsługuje wiele monet i tokenów

Bezpieczny: Nie tak bezpieczny i bezpieczny jak portfel offline

Koszt: Darmowy

Ten portfel kryptowalut został stworzony, aby oferować rozwiązania użytkownikom kryptowalut i posiadaczom EOS, którzy chcą łatwo przechowywać swoje środki i zarządzać nimi. 

Ten portfel został opracowany z myślą o potrzebach początkujących i zaawansowanych użytkowników. Osoby fizyczne będą jedynymi właścicielami swoich fraz mnemonicznych i kontrolującymi fundusze. 

Niektóre z innych kryptowalut obsługiwanych przez ten portfel to Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) i Ethereum (ETH). Jednocześnie użytkownicy mogą obsługiwać ponad 1200 tokenów ERC-20 również opartych na Etheruem. 

Zespół stojący za Lumi Wallet zawsze pracuje, aby oferować nowe rozwiązania i usługi społeczności kryptowalut. Jednocześnie są bardzo skoncentrowani na użytkowniku, starając się być zawsze zgodnym z oczekiwaniami obserwujących i użytkowników. 

Co więcej, zespół Lumi zajmuje się rozwojem białej etykiety, co oznacza, że ​​jeśli są programiści, którzy pracują nad budowaniem i projektowaniem portfela kryptowalut, zawsze mogą podzielić się z zespołem każdy problem lub kłopoty..

# 5. Freewallet

EOS Witryna portfela: https://freewallet.org/eos-wallet

EOS Rodzaj portfela: Wielowalutowy; obsługuje zarówno urządzenia mobilne, jak i wersję internetową

Łatwość użycia: prosty, intuicyjny interfejs użytkownika

Bezpieczny: bardzo bezpieczne

Koszt: Płatny

Freewallet został zaprojektowany jako system zapasowy dla użytkowników, którzy nie pamiętają swoich haseł lub kluczy prywatnych. Portfel jest bardzo bezpieczny, umożliwiając użytkownikom zamrażanie kont i dostęp do innych urządzeń. Dzięki Freewallet użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać swoje waluty cyfrowe, a nawet dodać dodatkową warstwę zabezpieczeń poprzez weryfikację adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego. Opierając się na swoich funkcjach, Freewallet jest jednym z najlepszych portfeli EOS.

W porównaniu z innymi portfelami EOS, Freewallet umożliwia użytkownikom utworzenie bezpłatnego konta EOS, podczas gdy inne portfele EOS po prostu zapewniają użytkownikom opcję importowania portfeli. Jedynym minusem Freewallet jest to, że obsługuje usługę portfela powierniczego, co oznacza, że ​​użytkownicy tego portfela nie mają możliwości dostępu do kluczy prywatnych portfeli.

# 6. Portfel Guarda

EOS Witryna portfela: https://guarda.com/

EOS Rodzaj portfela: Wielowalutowy; obsługuje zarówno monety, jak i tokeny

Łatwość użycia: prosty, intuicyjny interfejs użytkownika

Bezpieczny: wysoce bezpieczny portfel kryptograficzny EOS

Koszt: Zapłacono

Ten wielowalutowy portfel jest idealny zarówno dla monet EOS, jak i innych kryptowalut, takich jak między innymi Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, ZCash, Ripple i Dash. Portfel Guarda jest wysoce niezawodny, bezpieczny i łatwy w obsłudze za pomocą dowolnego urządzenia. W porównaniu z innymi portfelami, Guarda nie przechowuje danych klienta, w tym kluczy prywatnych czy danych portfela.

Klucz prywatny pozostaje w bezpiecznej pamięci urządzenia, skąd zostaje usunięty, gdy tylko wylogujesz się z portfela. Dzięki tej funkcji Guarda jest jednym z wysoce polecanych portfeli EOS. Co ważne, użytkownicy mogą bezproblemowo przenosić swoje zasoby cyfrowe z jednej monety na drugą bez angażowania skomplikowanych procedur weryfikacji, limitów czy rejestracji.

# 7. Portfel SimplEOS

EOS Witryna portfela: https://eosrio.io/simpleos/

EOS Rodzaj portfela: Tylko dla sieci EOS; obsługuje systemy Windows, Linux i Mac

Łatwość użycia: prosty, intuicyjny interfejs użytkownika

Bezpieczny: bardzo bezpieczne

Koszt: Zapłacono

Portfel SimplEOS obsługuje tylko sieć EOS. Urządzenie jest zintegrowane z funkcjami działającymi w oprogramowaniu EOS.io. Chociaż działa tylko w ekosystemie EOS, jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, Linux i Mac. To sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych portfeli dla EOS. Portfel jest produktem EOS Rio i cieszy się zarówno przejrzystością, jak i bezpieczeństwem, które są wymagane w przypadku większości portfeli.

Należy zauważyć, że SimplEOS ma zastosowanie głównie do komputerów stacjonarnych, na których użytkownicy mogą łatwo importować klucze prywatne EOS Mainnet w celu odebrania swoich tokenów EOS Mainnet. Po pobraniu portfela możesz łatwo przechowywać, wysyłać i odbierać monety EOS. Co więcej, portfel, który dobrze współpracuje ze zrzutami EOS, może również obsługiwać kilka kont. Jest również wyposażony w portal do głosowania.

Jedną z zauważalnych wad portfela SimplEOS jest brak możliwości obsługi wielu kryptowalut i tokenów. Obecnie portfel może obsługiwać tylko monety EOS, ale w przyszłości może zostać zdywersyfikowany.

# 8. Portfel Scatter EOS

EOS Witryna portfela: https://get-scatter.com/

EOS Rodzaj portfela: Oparty na sieci; Kompatybilny z komputerem stacjonarnym; ma rozszerzenie Chrome

Łatwość użycia: Nowi użytkownicy uważają to za trochę zagmatwane

Bezpieczny: bardzo bezpieczne

Koszt: Zapłacono

Portfel Scatter EOS umożliwia użytkownikom przeprowadzanie transakcji w sieci EOS przy użyciu kluczy prywatnych z Internetu bez ich ujawniania. Portfel umożliwia łatwe udostępnianie danych osobowych tylko wtedy, gdy tego potrzebują. Pod względem bezpieczeństwa portfel Scatter EOS jest bardzo bezpieczny, co sprawia, że ​​kwalifikuje się do tego wpisu. Jeśli szukasz najlepszego portfela EOS, to warto rozważyć Scatter. Portfel cieszy się również wygodnym zarządzaniem EOS i pozytywnymi recenzjami użytkowników.

Portfel jest rozszerzeniem przeglądarki Google Chrome, zaprojektowanym, aby pomóc użytkownikom łączyć się z siecią EOS. Korzystając z funkcji Single Sign On (SSO), która wykorzystuje szyfrowanie asymetryczne, użytkownicy mogą łatwo przeprowadzać transakcje i uzyskiwać dostęp do aplikacji bez ujawniania swojego klucza prywatnego lub danych osobowych.

Dzięki Scatter wszystkie ważne informacje pozostają na Twoim urządzeniu i można je przenieść do innego łańcucha bloków tylko w postaci nieodwracalnej mieszanki liczb i znaków. Obecnie portfel obsługuje sieci EOS i Ethereum. Mają nadzieję, że w przyszłości dodadzą więcej łańcuchów bloków.

# 9. Portfel imToken

EOS Witryna portfela: https://token.im/

EOS Rodzaj portfela: Oparty na sieci; wielowalutowy

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu

Bezpieczny: bardzo bezpieczne

Koszt: Darmowy

ImToken to wielowalutowy portfel obsługujący między innymi EOS, BTC i ETH. Działając na łańcuchu blokowym Ethereum, imToken jest największym portfelem Ethereum na świecie, z prawie sześcioma milionami użytkowników. Dzięki temu portfelowi EOS użytkownicy mają możliwość przeprowadzania transakcji i przechowywania wielu walut. Ci, którzy już posiadają portfel cyfrowy, mogą po prostu zaimportować portfel imToken. Inną opcją jest utworzenie portfela EOS na ich stronie internetowej. W takim przypadku będziesz musiał zapłacić ETH jako opłatę.

Kup EOS, aby umieścić w portfelu EOS

Jesteś zainteresowany inwestycją w EOS? Warto zacząć od naszego artykułu przewidującego ceny EOS – w tym prognoz krótkoterminowych i długoterminowych. (Zawsze rób własne badania i przeczytaj zastrzeżenie dotyczące witryny)).

Najlepszym miejscem do zakupu EOS jest użycie Binance. Ten przewodnik dla kupujących przedstawia każdy krok, jaki należy wykonać, aby to zrobić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map