Najlepsze portfele Ethereum Classic (ETC) 2019 | Jakie są najbezpieczniejsze portfele do przechowywania ETC

Ethereum Classic powstał w wyniku hard fork z oryginalnego łańcucha blokowego Ethereum. Podobnie jak Ethereum, ma również natywny token o nazwie Ether, ale z paskiem ETC. Zobacz więcej relacji na temat ETC tutaj.

Dołącz do przyszłości kryptowalut i handluj swoimi ulubionymi monetami Binance!

Obecnie jest jedną z 20 najlepszych kryptowalut i chociaż może nie mieć tak wielu opcji przechowywania, jak jej odpowiednik ETH, ma kilka portfeli dostępnych na rynku. Poniżej znajduje się nasza lista zawierająca najlepsze portfele ETC, których możesz użyć do przechowywania swojego Ethereum Classic.

Ledger Nano Ethereum Classic

Źródło: tokenclub.co

1. Ledger Nano S

Witryna portfela:  https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Typ portfela:  Sprzęt, wielowalutowość, kompatybilny z Windows, MAC, Linux

Łatwość użycia:  Ciężko

Bezpieczny:  Zwiększone bezpieczeństwo

Koszt: Płatny

Ledger Nano S jest jednym z najbardziej cenionych dostępnych portfeli sprzętowych, ponieważ oferuje najlepsze implementacje bezpieczeństwa do przechowywania Ethereum Classic. Portfel można podłączyć do dowolnego urządzenia, które ma port USB i obsługuje setki kryptowalut oprócz Ethereum Classic, takich jak Bitcoin, Litecoin i Ethereum.

Urządzenie podobne do USB posiada ekran OLED, na którym można zweryfikować szczegóły transakcji, naciskając przyciski.

Bezpieczeństwo sprawia, że ​​Ledger jest jednym z najlepszych portfeli Ethereum Classic. Zarodek kopii zapasowej, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, zabezpieczony kod PIN to jedne z wdrożeń, które sprawiają, że to urządzenie jest wyjątkowo bezpieczne.

Trezor Ethereum Classic

Źródło: toshitimes.com

2. Portfel Guarda Ethereum Classic

Witryna portfela Guarda:  https://guarda.co/

Typ portfela: mobilny, komputerowy, internetowy, rozszerzenie Chrome

Łatwość użytkowania: łatwa

Bezpieczne: bezpieczne

Koszt: bezpłatnie

Guarda jest portfelem kryptowalutowym, który nie jest zabezpieczony, umożliwiając użytkownikom przechowywanie, przechowywanie, wysyłanie i odbieranie walut cyfrowych. Użytkownicy Ethereum Classic (ETC) będą mogli radzić sobie z tym zasobem cyfrowym i zarządzać szeroką gamą innych kryptowalut. Niektóre z nich to Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Binance Coin (BNB) i wiele innych. 

Ponieważ portfel Guarda oferuje użytkownikom Ethereum Classic możliwość obsługi wielu monet za pośrednictwem tego samego interfejsu, zapewnia również wieloplatformowe rozwiązanie dla osób fizycznych, które chcą handlować walutami cyfrowymi za pośrednictwem szeregu platform, w tym Internetu, komputera stacjonarnego, rozszerzenia Google Chrome i mobilny. 

Guarda przez ostatnie lata pracowała nad oferowaniem rozwiązań dla inwestorów kryptowalut, którzy chcą szybko i łatwo obsługiwać i zarządzać swoimi cyfrowymi walutami. W szczególności Guarda jest określana jako oficjalny portfel Android na stronie internetowej Ethereum Classic. 

Jeden z klientów J.J. Palmer, skomentował to:

„Jestem użytkownikiem ETC, znalazłem aplikację Guarda w oficjalnej sieci itp. Uwielbiam interfejs i pomysł, aby pozostać kluczem prywatnym na urządzeniu ”.

Warto również zwrócić uwagę, że Guarda ma około 84% pozytywnej reputacji na Trustpilot. Złe recenzje stanowią zaledwie 9% całości. Większość użytkowników twierdzi, że Guarda oferuje nie tylko wieloplatformowy portfel kryptowalut z wieloma aktywami, ale także świetną obsługę klienta, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.. 

3. Atomic Wallet

Portfel Atomic

Jedną z najlepszych opcji przechowywania ETC może być Portfel Atomic. Jest to portfel oprogramowania bez zabezpieczenia z przyjaznym dla użytkownika interfejsem i obsługą ponad 40 oddzielnych łańcuchów bloków i 500 tokenów, w tym dowolnych tokenów ERC-20. Założona w 2018 roku firma Atomic zyskała dużą popularność wśród swoich 500 000 użytkowników na wszystkich głównych platformach komputerowych, Android i iOS, oferując znakomitą obsługę i szeroką gamę funkcji.. 

Przede wszystkim, oprócz wysyłania i otrzymywania ETC, BTC, ETH, LTC, XRP, XMR, ZIL lub innego wybranego przez Ciebie krypto, możesz z łatwością wymieniać, kupować i stawiać aktywa cyfrowe w portfelu. Co więcej, za każdą natychmiastową i anonimową wymianę (ponad 60 par kryptowalut) otrzymasz zwrot gotówki, dołączając do programu członkowskiego Atomic. 

Co więcej, opcja kupowania kryptowalut jest teraz dostępna dla 19 najlepszych aktywów cyfrowych za pomocą karty bankowej 17 lokalnych walut fiducjarnych, w tym USD, EUR, PKB, RUB, AUD itp. Ponadto Atomic oferuje swoim użytkownikom nagrody za zdecentralizowane obstawianie z 5 -23% APR dla 10 PoS, takich jak XTZ, ATOM, ZIL, KMD itp., A wkrótce ICX, DOT i ADA.

Wreszcie, aby korzystać z Atomic Wallet, możesz pozostać anonimowy, ponieważ nie jest wymagana weryfikacja, tworzenie konta i KYC. Twoje ETC i wszelkie inne aktywa mają gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ nikt oprócz Ciebie nie przejmuje kontroli nad Twoimi środkami za pomocą kluczy prywatnych zaszyfrowanych tylko na Twoim urządzeniu. Wreszcie, jeśli kiedykolwiek napotkasz jakiekolwiek problemy z aplikacją, skontaktuj się z doskonałą obsługą techniczną, która jest gotowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić spójną i szybką reakcję.

4. TREZOR  

Witryna portfela:  https://trezor.io/

Typ portfela:  Sprzęt, wielowalutowość, kompatybilny z Windows, MAC, Linux

Łatwość użycia:  Ciężko

Bezpieczny: Zwiększone bezpieczeństwo

Koszt: Płatny

TREZOR to kolejny portfel sprzętowy, który ma imponujące właściwości bezpieczeństwa i jest kompatybilny z szeroką gamą kryptowalut. Urządzenie wygląda inaczej niż USB, ale jest małe, przenośne i ma wbudowany ekran i fizyczne przyciski do potwierdzania transakcji.

Oprócz ETC możesz również przechowywać Ethereum, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dash (DASH) i nie tylko. Aby uzyskać dostęp do urządzenia, musisz wprowadzić kod PIN, a przy pierwszym wejściu do portfela zostanie wygenerowane 24-słowo do odzyskania danych. Ten portfel Ethereum Classic to jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych opcji przechowywania na rynku.

Aplikacje, które można zainstalować na portfelu, to TREZOR Wallet, Mycelium i Multibit HD.

Portfel jest kompatybilny z urządzeniami Windows (wersja 7 i wyższe), OS X (wersja 10.8 i wyższe), Linux i Android.

image6 4

Źródło: finder.com

5. Coinomi

Witryna portfela: https://www.coinomi.com/en/

Typ portfela: Wielowalutowy, kompatybilny z systemem mobilnym i stacjonarnym

Łatwość użycia: intuicyjny graficzny interfejs użytkownika

Bezpieczny: Wysoki

Koszt: Darmowy

Portfel Coinomi to popularny portfel mobilny, który umożliwia użytkownikom przechowywanie wielu kryptowalut w jednym miejscu. Aplikacja obsługuje Ethereum Classic, Ethereum, Bitcoin, Bitcoin Cash i kolejne 200 tokenów. Została również wydana wersja na komputery stacjonarne.

Coinomi to portfel HD, który wykorzystuje specjalne algorytmy do generowania łatwej frazy seed, abyś mógł wykonać kopię zapasową swojego konta. Portfele HD generują również nowe adresy dla każdej transakcji, co utrudnia śledzenie serii transakcji pod jednym adresem. Serwery Coinomi również anonimizują adresy IP.

Żadne informacje nie są wymagane do procesu rejestracji. Integracja Shapeshift umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności międzyłańcuchowych i wysyłanie monet na inne adresy z portfela.

Zaufaj portfelowi dla Ethereum Classic

Źródło: bitcoinexchangeguide.com

6. Zaufaj portfelowi

Witryna portfela: https://trustwallet.com/

Typ portfela: Portfel mobilny, Android i iOS.

Łatwość użycia:  Przyjazny użytkownikowi

Bezpieczny: Niska

Koszt: Darmowy

Portfel Trust to prosty i wygodny w użyciu portfel dla użytkowników mobilnych. Ten portfel kryptowalut ETC obsługuje tokeny ERC20 i ERC223 oparte na Ethereum Classic, Ethereum i Ethereum. Wadą jest to, że żaden Bitcoin nie jest obsługiwany. Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android i iOS.

Oprócz Ethereum Classic (ETC) możesz również obsługiwać Callisto (CLO) i ponad 30000 tokenów ERC20, takich jak OmiseGO, Qtum, Kyber Network, EOS, BAT, TenXPay i Augur.

Nie jest wymagana rejestracja ani dane osobowe. Portfel umożliwia użytkownikom Androida kupowanie ETH za pośrednictwem Coinbase, Shapeshift lub Changelly.

Interakcje z dApps można również wykonywać bezpośrednio z aplikacji, a portfel może służyć jako przeglądarka Web3. W procesie konfiguracji generowane jest ziarno kopii zapasowej, które umożliwia użytkownikom przywrócenie portfeli w mniej niż 30 sekund.

obraz2 5

Źródło: captainaltcoin.com

7. Exodus dla Ethereum Classic

Witryna portfela:  https://www.exodus.io/

Typ portfela:  Portfel biurkowy, wielowalutowy, kompatybilny z Windows, Mac OS i Linux

Łatwość użycia:  Prosty interfejs

Bezpieczny:  Umiarkowany

Koszt: Darmowy

Exodus to portfel kryptowalut dla komputerów stacjonarnych, który obsługuje przechowywanie i zarządzanie ETC. Ponadto wykorzystuje około 30 tokenów i altcoinów, w tym Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash i EOS.

Exodus to jeden z najlepszych portfeli ETC dla nowych inwestorów, którzy szukają łatwego w użyciu interfejsu zawierającego dobrze zaprojektowane funkcje i narzędzia do tworzenia wykresów. Obejmuje również integrację ShapeShift, która umożliwia wymianę kryptowalut w portfelu.

Wszystkie aktywa kryptograficzne są szyfrowane i przechowywane bezpośrednio na Twoim urządzeniu, co oznacza, że ​​zachowujesz kontrolę nad swoimi środkami. Dostępny jest system zapasowy, a e-mail z bezpiecznym łączem zostanie wysłany w celu reaktywacji portfela oprócz seeda. Link jest zabezpieczony 12-słowowym nasieniem i kluczem.

Portfel Guarda Ethereum Classic

Źródło: coindoo.com

8. Guarda dla Ethereum Classic

Witryna portfela:  https://guarda.co/

Typ portfela:  Wielowalutowość, wieloplatformowość

Łatwość użycia:  Intuicyjny interfejs

Bezpieczny: Umiarkowany

Koszt: Darmowy

Guarda to portfel kryptowalut, z którego można korzystać za pośrednictwem aplikacji internetowej, mobilnej i komputerowej na wszystkich głównych systemach operacyjnych (Android, iOS, Windows, Linux, macOS, rozszerzenie Chrome). Ten portfel Ethereum Classic obsługuje również monety i tokeny, takie jak Bitcoin, Ethereum (i tokeny ERC20), Zcash, Ripple, DASH, EOS, Monero i inne. Jego niezawodność i kompatybilność z platformami sprawiają, że jest to jeden z portfeli Ethereum Classic dla wszechstronnych traderów.

Zaletą tego portfela jest to, że Guarda nie rejestruje żadnych wrażliwych danych osobowych, kluczy prywatnych ani danych portfela. Klucze prywatne są przechowywane w pamięci urządzenia, a po wylogowaniu się z portfela są one automatycznie usuwane.

Użytkownicy mogą wysyłać i odbierać waluty, korzystać z wbudowanej giełdy, sprawdzać historię transakcji, dokonywać zakupów za pomocą waluty fiducjarnej, a także importować i eksportować klucze prywatne. Dostępna jest również funkcja tworzenia kopii zapasowych.

Nie jest wymagana rejestracja, limity ani skomplikowane procedury weryfikacyjne. Jego interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu na wszystkich platformach, które oferują wszystkie jego funkcje.

Podsumowanie

Chociaż nie ma tak wielu portfeli obsługujących Ethereum Classic w porównaniu z Ethereum, istnieje wiele opcji, które można znaleźć. W zależności od potrzeb handlowych, kompatybilności systemu, środków bezpieczeństwa i użyteczności interfejsu, istnieją różne portfele ETC, które są idealne do przechowywania tej monety.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map