Najlepsze portfele Icon (ICX) do przechowywania ICX w 2019 roku

ICON to token, który ma na celu hiperłączenie całego świata poprzez utworzenie zdecentralizowanej sieci, w której różne łańcuchy bloków mogą ze sobą współdziałać, podobnie jak nowoczesne smartfony współdziałają ze sobą przez Internet. Sieć ICON składa się z wielu różnych instytucji, takich jak firmy ubezpieczeniowe, szpitale, uniwersytety, instytucje finansowe i wiele innych.

Skorzystaj z Binance, aby kupować lub handlować dla ICON ICX już dziś!

Chociaż ICON jest wciąż nowy na rynku kryptowalut, jest niewątpliwie rewolucyjny, ponieważ obecnie plasuje się wśród 30 najlepszych kryptowalut na świecie pod względem wielkości rynku.

Aby kupić ICX, potrzebujesz bezpiecznego i przyjaznego dla użytkownika portfela do bezpiecznego przechowywania tokenów. Jednak wybór odpowiedniego portfela może być trudnym zadaniem, szczególnie dla nowych użytkowników kryptowalut.

Ten przewodnik zawiera najlepsze portfele ICON w oparciu o ich funkcje, których możesz używać specjalnie do przechowywania ICX.

Źródło: tokenclub.co

Ledger Nano S

Ledger Nano S Stronie internetowej: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Ledger Nano S Typ portfela: Sprzęt

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Zapłacono

Ledger Nano S to portfel sprzętowy, który kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo. Portfel sprzętowy kryptograficzny jest zaprojektowany jako urządzenie USB, które można podłączyć do portu USB komputera. Oznacza to, że kryptowaluty są przechowywane w trybie offline, gdzie hakerzy ani nieupoważnione osoby trzecie nie mają do nich dostępu..

Ledger Nano S jest wyposażony w wyświetlacz ułatwiający weryfikację wrażliwych operacji. Przeprowadzanie transakcji kryptowalutowych za pomocą portfela nie wymaga żadnej wiedzy technicznej ani wiedzy, ponieważ wszystkie operacje na urządzeniu są obsługiwane ręcznie za pomocą tylko dwóch przycisków.


Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa, Ledger Nano S wykorzystuje bezpieczny chip, aby potwierdzić integralność urządzenia za każdym razem, gdy jest podłączony do portu USB; Eliminuje to konieczność umieszczania naklejki zabezpieczającej przed manipulacją w celu ochrony portfela. Bezpieczny chip został zaprojektowany tak, aby opierać się wszelkim atakom, bezpiecznie izolując wszystkie klucze prywatne w urządzeniu.

Portfel jest zasilany przez unikalny system operacyjny BOLOS, opracowany przez Ledger. Główną funkcją BOLOS jest umieszczanie osłon na każdej aplikacji na urządzeniu użytkownika, aby uniemożliwić mu dostęp do poufnych informacji portfela.

Oprócz, Ledger Nano S obsługuje wiele kryptowalut, w tym ICON, umożliwiając użytkownikom zarządzanie różnymi monetami za pomocą jednego portfela.

Ikona Portfele

Źródło: chrome.google.com (aplikacja)

Portfele ICONex ICON

ICONex Stronie internetowej: https://icon.foundation/

ICONex Rodzaj portfela: Rozszerzenie Chrome / telefon komórkowy

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Płatny: Darmowy

Uruchomiony w lutym 2018 portfel ICONex jest oficjalnym portfelem ICON i jest dostępny za pośrednictwem rozszerzenia Chrome, a także aplikacji mobilnej kompatybilnej z urządzeniami z systemem iOS i Android. Oprócz ICON, rozszerzony portfel Chrome i mobilny portfel kryptowalut obsługują szeroką gamę kryptowalut, takich jak Ether i inne tokeny ERC20 oparte na Ethereum.

Dzięki ICONex możesz tworzyć wiele portfeli, które są oddzielone nazwą i zawierają indywidualne adresy do wysyłania i otrzymywania środków. Po utworzeniu portfela ICONex otrzymasz Keystore do przechowania, który będzie plikiem kopii zapasowej portfela na wypadek, gdy portfel zostanie przejęty.

Następnie otrzymasz losowy klucz prywatny, nad którym będziesz mieć pełną kontrolę. Ponadto, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do portfela, możesz ustawić go za pomocą sześciocyfrowego kodu PIN, który będzie wymagany przy każdym otwarciu portfela. Jeśli chcesz przenieść tokeny ERC20 na monety mainnet, możesz skorzystać z zaawansowanej funkcji wymiany tokenów.

Dodatkowe funkcje ICONex obejmują przyjazny dla użytkownika interfejs. W pełni funkcjonalny portfel ma tylko kilka zakładek do przełączania, a użytkownicy mogą eksportować wszystkie swoje portfele w celu łatwego transferu krzyżowego kryptowalut.

Źródło: chrome.google.com (aplikacja)

Portfele MyEtherWallet ICON

MyEtherWallet Stronie internetowej: https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet rodzaj: Sieć

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

MyEtherWallet to portfel kryptowalut typu open source i portfel po stronie klienta, który umożliwia użytkownikom interakcję z Ethereum Blockchain, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Należy jednak pamiętać, że nawet jeśli możesz tworzyć portfele w przeglądarce internetowej za pomocą MEW, nie jest to portfel online, ponieważ wszystkie dane użytkownika i fundusze są bezpiecznie przechowywane na komputerze użytkownika, a nie na jego serwerach.

Proces konfiguracji w MyEtherWallet jest stosunkowo prosty, ponieważ nie są wymagane żadne dane osobowe, co jest plusem dla użytkowników, którzy priorytetowo traktują anonimowość i prywatność. Po pobraniu portfel jest gotowy do użycia.

Co więcej, portfel internetowy obsługuje szeroką gamę tokenów opartych na Ethereum, takich jak tokeny ETH, ETC, EOS i ERC20 za pośrednictwem jednego interfejsu. Jest również kompatybilny z innymi portfelami sprzętowymi kryptowalut, takimi jak Geth, Mist, MetaMask, Jaxx Wallet, portfel sprzętowy Ledger Nano S i portfel TREZOR.

MEW zapewnia użytkownikom możliwość tworzenia portfeli kryptowalut i inicjowania transakcji offline, co jest bezpieczniejsze niż korzystanie z przeglądarki internetowej. W ich witrynie internetowej znajduje się wiele wskazówek i wybór często zadawanych pytań, które mogą dostarczyć dodatkowych informacji użytkownikom, którzy mogą nie być zaznajomieni z działaniem MyEtherWallet.

Ikona Portfele

Źródło: steemit.com

Portfel Eidoo

Portfel Eidoo Stronie internetowej: https://eidoo.io/

Eidoo Rodzaj portfela: Komputery i urządzenia mobilne

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

Eidoo to zarówno stacjonarny portfel kryptowalut, jak i mobilny portfel kryptowalut, który jest kompatybilny z urządzeniami z Androidem i iOS. Oprócz tego, że jest jednym z najlepszych portfeli ICON, Eidoo pozwala użytkownikom efektywnie zarządzać innymi typami kryptowalut, takimi jak tokeny BTC, ETH, ERC20 i ERC223.

Eidoo nie jest portfelem depozytariusza, co oznacza, że ​​nie zachowuje własności kluczy prywatnych, ponieważ są one zaszyfrowane w aplikacji, a właściciel jest jedynym, który może je odszyfrować. Aby korzystać z portfela z wieloma kryptowalutami, właściciele nie muszą podawać żadnych swoich danych osobowych. Jest to również hierarchiczny portfel deterministyczny, w którym użytkownicy mogą przechowywać swoje tokeny za pomocą jednego hasła.

Eidoo jest zintegrowane z hybrydową giełdą kryptograficzną, która oferuje bezpieczny i łatwy w użyciu interfejs oraz intuicyjną księgę zamówień, umożliwiającą płynny handel krzyżowy między ETH i innymi różnymi aktywami ERC20.

Ponadto Eidoo posiada często aktualizowaną listę wybranych ICO. Lista zawiera informacje o każdym ICO, a użytkownicy mogą uczestniczyć w ICO bezpośrednio z aplikacji. Wszystkie wymienione ICO są zgodne z lokalnymi przepisami.

Inne funkcje Eidoo obejmują możliwość obsługi adresów Ethereum i Bitcoin kontaktów użytkownika w prosty i standardowy sposób, automatyczne rozpoznawanie wszystkich tokenów obsługiwanych przez Ethereum Blockchain oraz przejrzystą historię transakcji dla Ether, BTC i innych inne tokeny.

Ikona Portfele

Źródło: trustwallet.com

Zaufaj portfelowi mobilnemu

Zaufaj portfelowi mobilnemu Stronie internetowej: https://trustwallet.com/

Zaufaj telefonowi komórkowemu Rodzaj portfela: Mobilny

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

Trust to mobilny portfel kryptowalut, który przechowuje tokeny ICON, a także tokeny ERC20 i ERC223. Interfejs Trust jest łatwy w użyciu i zapewnia właścicielom dostęp do wbudowanej przeglądarki dApp, magazynu monet i ustawień zaawansowanych. Wszystkie klucze prywatne są lokalnie przechowywane w Trust, a strona internetowa chroni je za pomocą wiodących w branży funkcji bezpieczeństwa podobnych do tych, które można znaleźć w nowoczesnych smartfonach.

Mobilny portfel kryptograficzny ma zaimplementowane zaawansowane środki bezpieczeństwa, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkich przechowywanych aktywów. Na przykład Trust obsługuje odciski palców i kod PIN, który zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do portfela. Aplikacja powiadamia również użytkownika za każdym razem, gdy adres jest używany. Oprócz tych środków Trust wykorzystuje klucz odzyskiwania, który zwiększa bezpieczeństwo funduszy.

Zaufanie jest przyjazne dla użytkownika, ponieważ użytkownicy mogą łatwo manewrować między różnymi funkcjami aplikacji za pomocą zakładek. Co ważne, właściciele nie muszą podawać żadnych danych osobowych, aby rozpocząć korzystanie z portfela kryptowalut. To sprawia, że ​​Trust jest jednym z najlepszych portfeli ICON na rynku.

W portfelu znajduje się rynek dApp, w którym zdecentralizowani twórcy aplikacji mogą przesyłać swoje projekty, gdy tylko zostaną zweryfikowane. Portfel wykorzystuje token jako sposób na zachęcenie zdrowej społeczności na rynku.

Końcowe przemyślenia

To była nasza lista najlepszych portfeli ICON. Pamiętaj, aby zagwarantować bezpieczeństwo swoich tokenów ICX, powinieneś pobrać te portfele z ich oficjalnych źródeł po przeprowadzeniu szczegółowych badań dotyczących portfela pod kątem jego dostawcy, wszelkich wcześniejszych naruszeń bezpieczeństwa oraz niezależnych recenzji od innych użytkowników. Należy również upewnić się, że zaimplementowano istniejące funkcje bezpieczeństwa, takie jak ustawienie numeru PIN na koncie i włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Ponadto ważne jest, aby wszystkie urządzenia, które będą używane do uzyskiwania dostępu do portfeli kryptowalut, miały zaktualizowaną ochronę antywirusową. Nigdy też nie należy nikomu udostępniać swoich kluczy prywatnych i upewnić się, że wybrany portfel pozwala zachować pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map