Najlepsze portfele na monety Binance, które powinieneś wziąć pod uwagę

Binance Coin (BNB) to kryptowaluta oparta na ERC20, która napędza wszystkie operacje na giełdzie Binance. BNB oferuje swoim właścicielom różnorodne opcje w ekosystemie Binance, takie jak licytowanie, wymiana, notowanie, inwestowanie w ICO i odliczanie od opłat transakcyjnych. Istnieje wiele metod przechowywania BNB. W tym artykule przedstawimy najlepsze portfele Binance Coin, z których możesz wybierać.

Portfele na monety Binance

Źródło: TokenClub.co

Ledger Nano S

Witryna internetowa aplikacji Portfel Ledger Nano S.: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s 

Rodzaj portfela Ledger Nano S:  Wielowalutowy, portfel sprzętowy

Łatwość posługiwać się: Hard – wymaga złożonej konfiguracji

Bezpieczny: Wysoce bezpieczny

Koszt: Płatny

Ledger Nano S to portfel sprzętowy, który został zaprojektowany w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa funduszy kryptograficznych. Wygląda jak napęd USB, który można podłączyć do laptopa lub komputera przez port USB. Księga posiada dwa boczne przyciski do potwierdzania transakcji oraz ekran OLED. Zaimplementował również procedurę kryptograficzną, która weryfikuje integralność urządzenia po włączeniu.

Podczas pierwszej konfiguracji Ledgera konieczne będzie wybranie kodu PIN, aby zabezpieczyć portfel. Następnie zostanie wygenerowana 24-wyrazowa fraza odzyskiwania, której możesz użyć do odzyskania środków w przypadku utraty portfela.  

Ledger jest jednym z najbezpieczniejszych portfeli Binance Coin w branży, ponieważ wdraża różne protokoły bezpieczeństwa i procedury kryptograficzne, a wszystkie Twoje monety są przechowywane w trybie offline. Usługa obsługuje szeroką gamę monet i tokenów, w tym Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Stratis, Dash, Zcash, Dogecoin, Litecoin, Ripple, Monero i oczywiście Binance Coin.

zdjęcie4 2

Źródło: toshitimes.com

Trezor


Witryna portfela Trezor: https://trezor.io/ 

Rodzaj portfela Trezor:  Wielowalutowy, sprzętowy, kompatybilny z OS X (wersja 10.8 i wyższe), Windows (wersja 7 i wyższe), Linux i Android.

Łatwość użycia: Ciężko

Bezpieczny: Bezpieczne

Koszt: Płatny

Trezor był pierwszym portfelem sprzętowym Bitcoin, jaki kiedykolwiek powstał, i jest znany z najlepszych funkcji bezpieczeństwa, które chronią Twoje monety BNB przed wirtualną i fizyczną kradzieżą. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych portfeli Binance Coin, jeśli chcesz mieć największe dostępne zabezpieczenia.

Trezor to małe urządzenie z przyciskami i ekranem OLED, które można podłączyć do komputera przez port USB. Możesz także uzyskać dostęp do swoich funduszy i zarządzać nimi za pomocą Google Chrome i Trezor Bridge.

Przy pierwszym podłączaniu urządzenie wyświetla kod PIN składający się z dziewięciu cyfr na ekranie OLED i będziesz musiał wprowadzić ten sam kod PIN, klikając ekran komputera, z którym jesteś połączony. Ten kod jest generowany losowo za każdym razem, gdy uzyskuje się dostęp do Trezora i zapewnia, że ​​nawet jeśli Twój komputer jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, Twoje środki są nadal bezpieczne.

Po wprowadzeniu kodu PIN zostanie wygenerowany 24-wyrazowy seed, który zostanie wykorzystany do przywrócenia portfela. Kolejne hasło można dodać do materiału siewnego składającego się z 24 słów, aby zapewnić dodatkową ochronę. Jego wysokie standardy bezpieczeństwa sprawiają, że jest to jeden z najlepszych portfeli na monety Binance.

Trezor obsługuje również imponującą liczbę kryptowalut oprócz Binance Coin, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Zcash i wiele innych.

Portfel może być również używany w tandemie z aplikacjami takimi jak Multibit HD, Mycelium i TREZOR Wallet.

Portfele na monety Binance

Źródło: bitcoinexchangeguide.com

Portfel Guarda

Witryna portfela Guarda: https://guarda.com

Typ portfela Guarda:  Portfel wielowalutowy, mobilny, stacjonarny

Łatwość użycia: Łatwo

Bezpieczny: Bezpieczny

Koszt: Darmowy

Portfel Guarda został zaprojektowany, aby oferować łatwe w użyciu usługi przechowywania kryptowalut bez rezygnacji z bezpieczeństwa. Guarda to portfel bez zabezpieczenia i obejmujący wiele aktywów, który oferuje usługi dużej liczbie użytkowników różnych zasobów cyfrowych. 

Ten portfel będzie bardzo przydatny dla posiadaczy Binance Coin (BNB), którzy chcą bezpiecznie przechowywać swoje cyfrowe zasoby. Pozwoliłoby to nie tylko na łatwą obsługę monet BNB, ale także pomoże w ich odbieraniu, wysyłaniu i wymianie. Oprócz tego zespół Guarda pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązywać problemy użytkowników za pośrednictwem ich obsługi klienta. 

Ponieważ Guarda jest portfelem wielowalutowym, użytkownicy będą mogli przechowywać między innymi inne kryptowaluty, w tym XRP, Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC), Bitcoin Gold (BTG) i Ethereum (ETH). Niektóre zasoby cyfrowe ERC-20 są również obsługiwane przez ten portfel kryptograficzny. 

Według trustpilota około 85% użytkowników Guarda przejęte aby mieć świetne lub doskonałe wrażenia podczas korzystania z aplikacji, tylko 9 procent użytkowników przyznało, że mają złe doświadczenia. 

Użytkownicy Binance Coin mają możliwość wyboru szerokiej gamy usług i rozwiązań, które będą pasować do ich wszystkich potrzeb. Ponadto, dzięki usługom internetowym Guarda, osoby fizyczne będą mogły zarządzać swoimi zasobami cyfrowymi na każdym urządzeniu, którego chcą. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Guardy, zawsze możesz się z nimi skontaktować pod adresem [e-mail chroniony]

Zaufaj portfelowi | Portfele Binance Coins

Witryna Trust Wallet: https://trustwallet.com/ 

Typ portfela Trust:  Mobilny, kompatybilny z Androidem i iOS

Łatwość użycia: Średni

Bezpieczny: Umiarkowany

Koszt: Darmowy

Trust Wallet to przyjazna dla użytkownika aplikacja mobilnego portfela, której można używać do przechowywania i zarządzania wszystkimi tokenami wydanymi przez łańcuch bloków Ethereum. Portfel można pobrać bezpłatnie w Sklepie Google Play i App Store firmy Apple.

Trust Wallet może być używany do przechowywania prawie wszystkich tokenów ERC-20 i ERC-223, takich jak Ether (ETH), Binance Coin (BNB), Ethereum Classic (ETC), OmiseGO (OMG), Qtum (QTUM), Maker (MKR) ), Augur (REP), VeChain (VEN), ICON (ICX), Aeternity (AE), 0x (ZRX) i wiele więcej.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, portfel Trust nie ma dostępu do danych użytkownika ani portfela i nie przechowuje kluczy prywatnych na swoich serwerach. Klucze nigdy nie opuszczają używanego urządzenia. Do korzystania z Trust Wallet nie jest wymagana żadna procedura KYC ani rejestracja. Ten portfel kryptograficzny Binance może być również używany jako mobilna przeglądarka internetowa 3.0, która umożliwia dostęp do wszystkich aplikacji dApps opartych na Ethereum.

Ci, którzy chcą dodatkowego zabezpieczenia, mogą aktywować szereg funkcji bezpieczeństwa, takich jak systemy uwierzytelniania markerów biometrycznych, które wykorzystują kod PIN i skanowanie odcisków palców.

image5 4

Źródło: medium.com

Portfel Atomic | Portfele Binance Coins

Witryna internetowa Atomic Wallet: https://atomicwallet.io/ 

Typ portfela Atomic: Kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, Android i iOS.

Łatwość użycia: Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs

Bezpieczny: Umiarkowany

Koszt: Darmowy

Atomic Wallet to zdecentralizowana aplikacja portfela, która obsługuje międzyłańcuchową i przejrzystą wymianę kryptowalut i nie kontroluje żadnego z kluczy prywatnych. Portfel wyróżnia się funkcją atomowej wymiany, która pozwala użytkownikom ukrywać kryptowaluty bez opuszczania portfela. Dzięki integracji wtyczek ShapeShift i Changelly użytkownicy mogą również wykonywać transakcje w bardziej tradycyjny sposób.

Atomic obsługuje ponad 300 kryptowalut (w tym Zcash) i jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Ubuntu, Debian i Fedora. Użytkownicy mobilni mają również wersje na Androida i iOS. Atomic to jeden z najlepszych portfeli BNB, jeśli chcesz również handlować i przechowywać wiele kryptowalut.

image3 3

Źródło: finder.com

Portfel Coinomi

Strona internetowa portfela Coinomi: https://www.coinomi.com/en/ 

Typ portfela Coinomi:  Wielowalutowość, Android, iOS i Desktop.

Łatwość użycia: Przyjazny użytkownikowi

Bezpieczny: Umiarkowany

Koszt: Darmowy

Coinomi to popularny mobilny portfel kryptograficzny, który obsługuje również przechowywanie BNB. Pozwala na przechowywanie 500 innych kryptowalut, w tym Zcash, Bitcoin i Ethereum.

Portfel został stworzony w 2014 roku przez zespół ekspertów, którzy mają „udokumentowane doświadczenie w branży Fintech, kryptowalutach i przedsiębiorczości”. Początkowo był to portfel mobilny na iOS i Androida, ale pod koniec 2018 roku zespół wydał również wersję na komputery stacjonarne.

Coinomi posiada wbudowaną giełdę, która umożliwia handel BNB z innymi posiadanymi zasobami cyfrowymi. Usługa jest również wyjątkowa, ponieważ obejmuje proces płatności krzyżowych jednym kliknięciem. Z punktu widzenia bezpieczeństwa implementuje różnorodne środki bezpieczeństwa, takie jak zaawansowane hasło prywatności i odzyskiwania.

Dostęp do portfela nie wymaga żadnego procesu KYC ani powiązania adresu IP. Serwery Coinomi maskują Twój adres IP, aby anonimizować wszystkie żądania. Wszystkie klucze prywatne są przechowywane lokalnie na Twoim urządzeniu, co oznacza, że ​​masz pełną kontrolę nad swoimi środkami.

To świetny portfel Binance Coin, ponieważ nie tylko ma integrację ShapeShift / Changelly, ale także umożliwia kupowanie kryptowalut z fiat.

Podsumowując

Szukając najlepszych portfeli Binance Coin, musisz wziąć pod uwagę kilka funkcji, takich jak bezpieczeństwo, kontrola klucza prywatnego, ciągły rozwój, obsługa klienta i użyteczność. W zależności od Twoich potrzeb i zastosowania, istnieją różne opcje przechowywania, które mogą odpowiadać Twoim wymaganiom dla pożądanego portfela Binance Coin.

https://usethebitcoin.com/a-beginners-guide-to-binance-coin-bnb/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map