Najlepsze portfele VeChain (VET) do bezpiecznego przechowywania VET | Portfele Vechain na iOS i Androida

Platforma VeChain została uruchomiona w 2015 roku w celu usprawnienia i reorganizacji zarządzania łańcuchem dostaw. Natywnym tokenem platformy jest VET, który przenosi funkcję transferu wartości w całym łańcuchu bloków VeChain i związanych z nim czynnościach. Szukasz jednych z najlepszych portfeli VeChain? Czytaj.

Kup VET na Binance już dziś!

Jeśli otrzymujesz, wysyłasz lub po prostu przechowujesz niektóre tokeny VET, potrzebujesz bezpiecznego portfela kryptowalut do przechowywania swoich środków. Portfel, który wybierzesz dla swoich monet VET, powinien umożliwiać kontrolę nad jego kluczem prywatnym. Oznacza to, że w każdej chwili będziesz mieć dostęp do swoich zasobów cyfrowych. Istnieje wiele opcji do wyboru, w tym portfele stacjonarne, portfele sprzętowe, portfele papierowe, portfele mobilne i inne.

Niemniej jednak, zanim wybierzesz portfel dla swoich wirtualnych środków, powinieneś rozważyć wyjątkowe funkcje, które mogą sprawić, że wybierzesz jeden, a zostawisz drugi. Popularne funkcje obejmują szyfrowanie haseł, 2FA i kody PIN. Dzięki takim funkcjom nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do zawartości Twojego portfela. W tym przewodniku wymieniamy najlepsze portfele VeChain do przechowywania tokenów VET.

Portfele VeChain

Źródło: bitcoinexchangeguide.com

Portfel VeChain Thor

Portfel VeChain Thor stronie internetowej: https://wallet.vechain.org/

VeChain Thor Portfel rodzaj: Mobilny

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu

Bezpieczny: Tak

Koszt: Darmowy

Blockchain VeChain uruchomił portfel Thor natychmiast po wydaniu sieci głównej Thor. Początkowo wydany jako lekka aplikacja mobilnego portfela kryptowalutowego, celem portfela było zapewnienie VeChain Thor blockchain „potężnego, bezpiecznego, prostego iw pełni funkcjonalnego portalu”.

Portfel Thor jest dostępny do pobrania zarówno w wersji na Androida, jak i iOS. Od momentu uruchomienia nadal otrzymuje pozytywne opinie społeczności, jako nowoczesny i niezawodny sposób przechowywania monet VET i tokenów VTHO. Posiada następujące funkcje:

 • Solidna ochrona bezpieczeństwa

Portfel VeChain Thor przeszedł różne rygorystyczne testy bezpieczeństwa, dzięki czemu jest jednym z najlepszych mobilnych portfeli kryptowalut VeChain. Przed wprowadzeniem na rynek produkt przeszedł szereg kontroli bezpieczeństwa, w tym przegląd kodu źródłowego, test funkcjonalny, audyt zarządzania sesjami, audyt inteligentnych kontraktów i wiele innych..

Poza tym portfel oferuje dodatkowe warstwy ochrony, w tym identyfikator odcisków palców, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, zapobieganie powtarzaniu, szyfrowanie danych POST, szyfrowanie danych lokalnych, ochronę wsteczną i inne. Te funkcje bezpieczeństwa zapewniają, że Twoje fundusze VET pozostają zawsze bezpieczne.

 • Wieloplatformowe zarządzanie zasobami kryptograficznymi

Oprócz skutecznych środków bezpieczeństwa portfel VeChain Thor Wallet oferuje odpowiednie środowisko do cyfrowych transakcji walutowych. Na przykład umożliwia użytkownikom efektywną wymianę tokenów VET za pomocą funkcji Observe Wallet. Łatwo jest również wykonać wiązanie X Node, co pozwala im zobaczyć równowagę ich zasobów cyfrowych w ich portfelach stacjonarnych VeChain Thor i portfelach sprzętowych.

Portfel Guarda

Strona portfela Guarda: https://guarda.co/

Rodzaj portfela Guarda: Mobilne, stacjonarne, internetowe

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu

Bezpieczny:  tak

Koszt: Darmowy

Istnieje wiele różnych portfeli, w których użytkownicy mogą przechowywać i przechowywać swoje tokeny VET, ale portfel Guarda oferuje inne podejście do sposobu, w jaki użytkownicy radzą sobie z walutami cyfrowymi. Portfel Guarda to wielozasobowy i wieloplatformowy portfel kryptowalutowy, który pozwala użytkownikom bezpiecznie przechowywać, obsługiwać, wysyłać, odbierać i wymieniać ich wirtualne waluty. 

Portfel Guarda obsługuje długą listę kryptowalut i cały czas analizuje możliwość dodania nowych aktywów cyfrowych do swojego portfela. Niektóre z tych monet to Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) i oczywiście VeChain (VET). 

Na rynku jest wiele różnych portfeli, ale Guarda ma inne podejście do handlu i zarządzania wirtualnymi walutami. W szczególności pozwalają inwestorom z więcej niż jedną kryptowalutą przechowywać wszystkie swoje aktywa razem w tym samym portfelu. 

Oprócz tego wieloplatformowe podejście, które firma zdecydowała się zastosować, pomaga osobom fizycznym w szybkim i łatwym radzeniu sobie z ich wirtualnymi walutami. Rynek kryptowalut potrzebuje obecnie portfeli, platform i usług, które oferowałyby przyjazne interfejsy dla osób fizycznych. 

Według Według Trustpilota ponad 84% użytkowników portfela Guarda oceniło portfel jako „świetny” lub „doskonały”. Zaledwie 9% użytkowników uznało, że portfel Guarda oferuje „złą” usługę. Pozostałe głosy zostały rozdzielone równo w kategoriach „Słaba” i „Średnia”. 

Zaufaj portfelowi | Portfele VeChain

Zaufaj portfelowi stronie internetowej:https://trustwallet.com/

Zaufanie Portfel rodzaj: mobilny

Łatwość użycia: Tak

Bezpieczny: Średni

Trust Wallet to produkt na Androida i iOS, w którym możesz przechowywać swoje fundusze VET. Jest bezpieczny, niezawodny i zawiera kod typu open source, który jest audytowany przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa. Możesz również uzyskać dostęp do Trust Wallet za pośrednictwem przeglądarki internetowej i używać go do wysyłania, odbierania lub przechowywania różnych cyfrowych monet i tokenów. Obsługiwane monety i tokeny obejmują:

· Ethereum (ETH)

· Wszystkie tokeny ERC20, ERC223 i ERC721 na Ethereum Blockchain

· GoChain (GO)

· Sieć POA (POA)

· Callisto (CLO)

· Ethereum Classic (ETC)

· VeChain (VET)

· WanChain (WAN)

W Trust Wallet Twój klucz prywatny pozostaje lokalnie na Twoim urządzeniu, więc nigdy nie jest udostępniany osobom trzecim. Należy jednak pamiętać, że Trust Wallet nie ma 2FA, ale jest wyposażony w narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, które ułatwia proste odzyskiwanie. Poza tym, dzięki współpracy z Kyber Network, portfel ma wbudowaną zdecentralizowaną giełdę ułatwiającą handel, a także wbudowaną przeglądarkę Web3, której można używać do bezpośredniego łączenia się ze zdecentralizowanymi aplikacjami za pośrednictwem aplikacji Trust Wallet.

Najważniejsze funkcje Trust Wallet obejmują:

 • Bezpieczeństwo: Twój klucz prywatny pozostaje lokalnie przechowywany i chroniony wieloma warstwami zabezpieczeń.
 • Zgodność z ERC20: portfel obsługuje dowolne tokeny ERC20 i ERC223 w łańcuchu bloków Ethereum.
 • Wielowalutowy: Ten portfel z wieloma kryptowalutami obsługuje główne tokeny kryptograficzne i monety
 • Anonimowy: Nikt nigdy nie ma dostępu do Twoich danych osobowych. Portfel zawsze zapewnia prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Ogólnie rzecz biorąc, Trust Wallet oferuje proste, solidne rozwiązanie o większej elastyczności, nawet lepsze niż portfel Thor. Obecność zdecentralizowanej wymiany i przeglądarki Web3 po prostu czyni to lepszym. Jednak jego funkcje bezpieczeństwa są ograniczone.

Portfele VeChain

Źródło: unblock.net

Portfel Cobo | Portfele VeChain

Cobo Portfel stronie internetowej: https://cobo.com/

Cobo Portfel Rodzaj: Sprzęt / telefon komórkowy

Łatwość użycia: Łatwy w użyciu

Bezpieczny: Tak

Koszt: Zapłacono

Cobo jest również jednym z najlepszych portfeli VeChain i możesz go wykorzystać do bezpiecznego wysyłania, odbierania i przechowywania cennych monet VET. Portfel, który obsługuje zarówno platformy sprzętowe, jak i mobilne, jest bezpieczny i prosty w użyciu. Jego funkcje są następujące:

 • Bezpieczny transfer danych: dzięki funkcji „szczeliny powietrznej” chroni Twoje transakcje przed próbami włamania. Osiąga się to poprzez wyeliminowanie wszystkich funkcji Bluetooth, Wi-Fi, NFC lub przepustowości, które mogą prowadzić do infiltracji sieci.
 • Trwałość na poziomie wojskowym: Cobo szczyci się tym, że jest pierwszym portfelem sprzętowym, który spełnia amerykańskie wojskowe standardy bezpieczeństwa. Obejmuje MIL-STD-810G z wodoodpornością, a także z certyfikatem IK9.
 • Obsługa wielu walut: Cobo to portfel z wieloma kryptowalutami, który obsługuje wszystkie główne kryptowaluty, w tym Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Ethereum Classic i ponad 500 tokenów.
 • Bezpieczeństwo nowej generacji: Jest dostarczany z chipem szyfrującym klasy bankowej z dostosowanym oprogramowaniem sprzętowym, aby spełniać protokoły BIP 32, 39 i 44. Gwarantuje to, że klucz prywatny pozostaje przez cały czas w chipie szyfrującym.

Najważniejsze funkcje portfela Cobo obejmują:

 • Portfel typu “ wszystko w jednym ”: to zarówno chmura, jak i portfel HD.
 • Platforma wielowalutowa: Obsługuje ponad 20 łańcuchów i ponad 500 tokenów.
 • Nagroda za inwestycję: Zapewnia narzędzia do wzrostu aktywów cyfrowych dla monet PoS i PoW.
 • sklep dApp: Cobo obsługuje i obsługuje niektóre z popularnych na świecie aplikacji dApps.

Ogólnie rzecz biorąc, portfel Cobo daje możliwość obstawiania portfeli POS i generowania dochodu. Poza tym w Cobo masz wbudowany sklep dApp, przeglądarkę dApp i zestaw dApp SDK dla programistów. Mimo że jest stosunkowo nowy na rynku, jego wyjątkowe funkcje świadczą o tym, że pozostanie jednym z najlepszych portfeli sprzętowych i mobilnych portfeli kryptograficznych VeChain.

Portfele VeChain

Źródło: 99bitcoins.com

Ledger Nano X

Portfel Ledger Nano X. stronie internetowej: https://shop.ledger.com/pages/ledger-nano-x

Ledger Nano X Portfel rodzaj: Sprzęt

Łatwość użycia: Bardzo łatwy w użyciu

Bezpieczny: Bardzo bezpieczny

Koszt: Zapłacono

Ledger Nano X to bezpieczne, kompatybilne z Bluetooth urządzenie, które przechowuje klucze prywatne, aby mieć pewność, że wszystkie cyfrowe zasoby są bezpieczne, gdziekolwiek jesteś.

Oto najważniejsze cechy portfela Nano X:

 • Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie: Portfel Nano X przechowuje Twój klucz prywatny w certyfikowanym bezpiecznym chipie (CC EAL5 +). To ten sam chip, który jest używany w wysoce bezpiecznych aplikacjach, takich jak paszporty i karty kredytowe.
 • Łatwe tworzenie kopii zapasowych: Twoje fundusze kryptograficzne pozostaną bezpieczne, nawet jeśli zgubisz urządzenie. Jest to możliwe dzięki 24-słowowej frazie odzyskiwania, która towarzyszy portfelowi w momencie inicjalizacji. Możesz użyć hasła, aby odzyskać swoje konto na dowolnym urządzeniu Ledger.
 • Prostota: Portfel Ledger Nano X został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej intuicyjny. Dwa przyciski i wyświetlacz – to wszystko, czego potrzebujesz, aby sterować urządzeniem. Możesz zarządzać swoimi transakcjami bezpośrednio ze smartfona lub komputera za pomocą Ledger Live PC i aplikacji mobilnych.
 • Mobilność: Ponieważ produkt obsługuje technologię Bluetooth, możesz podłączyć go do smartfona za pomocą aplikacji Ledger Live Mobile, gdziekolwiek jesteś. Poza tym nigdy nie martw się o bezpieczeństwo swoich funduszy podczas korzystania z tej funkcji, ponieważ cała komunikacja Bluetooth ma pełne, kompleksowe szyfrowanie, które chroni przed jakimkolwiek zagrożeniem bezpieczeństwa.
 • Wielowalutowy: Portfel wielu kryptowalut Nano X może pomieścić do 100 aplikacji – wszystkie w tym samym czasie. Obsługiwane są główne kryptowaluty, w tym Bitcoin, Ethereum, XRP firmy Ripple i wiele innych – możesz jednocześnie zarządzać wszystkimi swoimi aktywami pod jednym dachem.

Końcowe przemyślenia

Aby upewnić się, że Twoje aktywa VET pozostają bezpieczne, potrzebujesz niezawodnego portfela kryptowalut. Giełdy kryptowalut są zawsze podatne na ataki hakerskie, dlatego potrzebujesz portfela, którym możesz w pełni zarządzać i kontrolować.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map