Przewodnik: Jak kupić tokeny Power Ledger (POWR) na Binance

Ten przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku przez proces kupowania tokenów Power Ledger (POWR) na Binance Exchange.

Co to jest Power Ledger?

Power Ledger to projekt wspierający rozwój odnawialnych źródeł energii. Odbywa się to za pośrednictwem platformy handlu energią typu peer-to-peer, w której producenci energii odnawialnej z konsumentami korzystają z łańcucha bloków. Konsumenci płacą tokenem POWR, dzięki czemu kryptowaluta ma bardzo realny przypadek użycia.

Po przeprowadzeniu udanego ICO pod koniec 2017 r. (14. największym do tej pory na świecie), Power Ledger zajęli się rozwojem swojej platformy, zabezpieczanie partnerstw z wieloma dostawcami energii z Australii i Nowej Zelandii. W chwili pisania tego Power Ledger jest 90 największą kryptowalutą na świecie. Przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej nieco ponad 60 mln USD jest w stanie potencjalnie osiągnąć znaczące zyski dla swoich inwestorów.

Zobaczmy, jak kupić pierwsze tokeny POWR.

Krok 1: Zarejestruj się na Binance

Przy stosunkowo niskiej kapitalizacji rynkowej niewiele platform oferuje możliwość zakupu Power Ledger POWR bezpośrednio w walucie Fiata, takiej jak USD lub EUR. Najlepszą opcją jest więc zakup Bitcoina lub Ethereum i handel za POWR na dużej giełdzie, takiej jak Binance.

Pierwszym krokiem, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jest zarejestrowanie konta na Binance.

rejestr binarny 1

Krok 2: Zweryfikuj swoje konto

Binance będzie wymagać przesłania kilku dokumentów weryfikacyjnych KYC (poznaj swojego klienta), zanim będziesz mógł rozpocząć handel. Powinieneś także skonfigurować środki bezpieczeństwa, takie jak silne hasło i uwierzytelnianie dwuetapowe, aby zapewnić bezpieczeństwo swojego konta.

Krok 3: Wyślij BTC lub ETH na swoje konto Binance

Po zatwierdzeniu będziesz musiał wysłać monety Bitcoin lub Ethereum na giełdę Binance. Jeśli nie masz żadnej z tych monet, możesz je kupić na giełdzie Coinbase lub w witrynach takich jak Coinmama lub Changelly.

Aby dokonać wpłaty, przejdź do menu głównego i kliknij „Fundusze”, a następnie „Wpłać”. Wybierz monetę, którą chcesz wysłać z menu. W ten sposób otrzymasz adres, na który możesz wysłać swój Bitcoin lub Ethereum. Upewnij się, że wszystkie monety, które wysyłasz na ten adres portfela, są tylko tą walutą – na przykład, jeśli wyślesz BTC na adres ETH, możesz stracić swoje monety

kasa depozytowa 1


Krok 4: Poczekaj na potwierdzenie

W zależności od tego, jak duża jest aktywność w sieci, może minąć krótki czas oczekiwania na potwierdzenie wpłaty. Upewnij się, że dokonałeś wpłaty, a BTC / ETH pojawia się w Twoim portfelu Binance, zanim opuścisz stronę.

Krok 5: Znajdź parę BTC lub ETH

Gdy masz już Bitcoin lub Ethereum na swoim koncie Binance, pora przejść na giełdę. Kliknij „Exchange” w górnym menu, a następnie kliknij „Basic”.

Gdy znajdziesz się w sekcji wymiany na Binance, znajdź parę na POWR i monetę, którą wcześniej zdeponowałeś. Aby to zrobić, przejdź do paska wyszukiwania w prawym górnym rogu i wpisz POWR. Zobaczysz pary dla Bitcoin, Ethereum lub Binance Coin, rodzimej kryptowaluty Binance (używanej do obniżonych opłat handlowych).

powr binance

Znajdź parę, której szukasz. Spowoduje to wyświetlenie ekranu handlu dla Power Ledger POWR.

Opcjonalnie: Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi Binance, aby kupować we właściwym czasie

Binance ma narzędzia i wykresy danych, które pomogą Ci kupować tanio i sprzedawać drogo. Z ekranu handlu możesz przeglądać historię cen i zleceń dla swojej pary. Możesz także ustawić limity kupna lub sprzedaży. Oznacza to, że możesz wybrać cenę, po której chcesz kupić lub sprzedać, a gdy cena POWR osiągnie ten punkt, Binance automatycznie dokona transakcji.

Zasobnik mocy 2

Krok 6: Wybierz, ile POWR chcesz kupić

Wybierz cenę, po której chcesz kupić, lub kliknij zakładkę „Rynek” i kup po aktualnej cenie.

Możesz kupić określoną ilość POWR lub wydać 25%, 50%, 75% lub 100% BTC / ETH na swoim koncie Binance.

Krok 7: Kup POWR!

Kliknij przycisk „Kup POWR”, aby zakończyć zamówienie.

kup powr

Krok 8: Przenieś swoje monety do bezpiecznego portfela

Najlepszą praktyką w kryptowalutach jest przechowywanie środków w bezpiecznym portfelu, który kontrolujesz, poza giełdą, gdy nie handlujesz.

Plik Ledger Nano S portfel sprzętowy jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania krypto i obsługuje POWR. Alternatywnie możesz użyć Coinomi portfel mobilny lub internetowy MyEtherWallet.

Gdy zakończysz swoje zamówienie i Twoje tokeny Power Ledger POWR pojawią się w Twoim portfelu Binance, przejdź do „Fundusze”, a następnie „Wypłaty”. Wybierz POWR z menu. Wprowadź adres wypłaty (adres z portfela POWR) i ilość POWR, którą chcesz wypłacić.

Zasobnik mocy 3

…i to wszystko! Teraz wiesz, jak zdobyć tokeny Power Ledger na Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map