Przewodnik: Jak kupić Tron (TRX) na Binance

tron jest zdecentralizowanym protokołem w łańcuchu bloków, który umożliwia udostępnianie na całym świecie bezpłatnych treści w technologii rozproszonej pamięci masowej. Protokół umożliwi użytkownikom publikowanie, przechowywanie i posiadanie danych w niezależnej formie. Pozwala twórcom treści na wydawanie, rozpowszechnianie, rozpowszechnianie i zajmowanie się zasobami cyfrowymi, tworząc zdecentralizowany ekosystem rozrywki treści.

Kup Tron na Binance już dziś!

Justin Sun, który jest dyrektorem generalnym, zwykle zajmuje stanowisko TRON jako nowa gospodarka rozproszona w rozrywce cyfrowej, która obejmuje strumieniowe przesyłanie wideo, hazard online w sieciach społecznościowych, w których użytkownicy kontrolują gospodarkę. Nazywa się kryptowaluta działająca na łańcuchu blokowym TRON TRONIX (TRX).

Tron zajmuje obecnie 13. pozycję na wykresach kryptowalut z kapitalizacją rynkową na poziomie nieco ponad 1,3 miliarda i odnotowuje stały wzrost od początku grudnia.

Poza giełdami, na których handluje się kryptowalutą TRONIX, TRX można przechowywać na wymienionych tutaj portfelach, które zapewniają użytkownikom pełną kontrolę nad ich monetami.

Aby kupić TRON, użytkownicy mogą odwiedzić giełdę kryptowalut, która umożliwia kryptowalutom dokonanie fikcyjnych zakupów TRX. Lub mogą odwiedzić giełdę, która umożliwia wymianę kryptowalut na giełdy kryptowalut i wymienić inną kryptowalutę na monetę, zwykle BTC lub ETH.

Kup Tron za pomocą Crypto

Chcesz wymienić niektóre ze swoich kryptowalut Bitcoin lub Ether na TRONIX? Giełda Binance to giełda, która przychodzi mi do głowy.

Aby dokonać zakupu, wykonaj następujące czynności Binance.

Krok 1:

Kup Tron

Stwórz Binance konto, jeśli nie jesteś obecnie zarejestrowany na platformie. Szybki formularz poprowadzi Cię przez proces rejestracji. Wszystko, czego potrzebujesz, to prawidłowy adres e-mail i bezpieczne hasło. Po rejestracji musisz potwierdzić swoją rejestrację, klikając łącze wysłane na zarejestrowany adres e-mail. To kończy rejestrację i daje dostęp do korzystania z platformy.

Krok 2:

Sfinansuj swoje Binance konto. W tym momencie musisz wysłać trochę Bitcoinów lub Etherów na platformę. Wartość TRX, którą chcesz otrzymać, dokładnie określa, ile BTC wyślesz na platformę.

Aby to zrobić, kliknij link „Fund”, a następnie opcję „Depozyty”, a następnie wyszukaj Bitcoin / Ether na liście wyświetlanych kryptowalut.

Kup Tron

Wyszukaj BTC na liście kryptowalut oferowanych przez Binance, a zostanie wygenerowany unikalny adres do Twojego użytku. Musisz skopiować wygenerowany adres i przesłać do niego trochę Bitcoinów z zewnętrznego portfela lub giełdy, na której zdeponowane są Twoje kryptowaluty. Poczekaj kilka minut, a Twoje monety powinny pojawić się w portfelu, który je wysłałeś.

Krok 3:

Wymień swoje Bitcoiny lub inne altcoiny na TRON. Aby to zrobić, kliknij link „WYMIANA” obok logo Binance. Na stronie powinieneś znaleźć TRX / BTC, jeśli finansowałeś za pomocą Bitcoinów lub TRX / ETH, jeśli finansowałeś za pomocą Ethers. Powinno to załadować wykres pary, na którą kliknąłeś.

Kup Tron

W sekcji Kup TRX pod wykresem, pole Cena pokazuje dokładnie ułamek bitcoina, który płacisz za każdy TRX, który chcesz kupić. Użyj pola kwoty, aby wprowadzić ilość, którą chcesz kupić. Przyciski procentowe pomagają w wypełnieniu pola kwoty kwotą zdeponowanej przez Ciebie kryptowaluty na platformie, którą chciałbyś użyć do zakupu Bitcoinów. Użyj przycisku 100%, jeśli używasz wszystkich swoich środków. Kliknij przycisk KUP TRX i poczekaj, aż Twoja moneta TRONIX zostanie dodana do jego portfela na stronie Binance Wymieniać się.

Kup Tron

Pamiętaj, że wysokie opłaty w sieci Bitcoin spowodowały, że kupujesz dużo pieniędzy na inne kryptowaluty. Przeniesienie środków kosztuje dużo Binance a także opłaty transakcyjne na giełdzie Bitcoin również są niebotycznie wysokie. Lepszym podejściem byłoby użycie Ether, to zakup monety TRONIX na giełdzie Binance.

Wypłać TRX do swojego portfela

Z oczywistych powodów; hacki, a nawet wyłączenie, nie zaleca się przechowywania nowo nabytych monet na giełdach kryptowalut. Nie wspominając o mniejszych problemach, takich jak zaplanowana konserwacja, która czasami może okazać się kłopotliwa. Dlatego upewnij się, że wypłacasz TRX do bezpiecznego portfela, który pozwala Ci mieć kontrolę nad Twoimi monetami.

Czy Tron to dobra inwestycja?

W ciągu ostatniego roku firmie Tron udało się przejść do własnego łańcucha blokowego, a także przejąć BitTorrent, który dąży do zdominowania branży rozrywkowej. To, w połączeniu z innymi pozytywnymi wydarzeniami, które miały miejsce w formie partnerstw, obiecuje jeszcze wyższy poziom ceny Tron.

Kup Tron na Binance już dziś!

Chociaż w ciągu ostatnich kilku dni cena TRX znajdowała się w czerwonej strefie, moneta nadal osiągnęła przyzwoity zwrot z inwestycji od początku roku. Oczekuje się, że trend ten utrzyma się, gdy zbliżamy się do ostatniego kwartału roku, ponieważ eksperci przewidują, że rynek kryptowalut prawdopodobnie wzrośnie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map