Recenzja Crypto.com | Kompletny przewodnik

Crypto.com istnieje na rynku już od kilku lat. Uważamy jednak, że użytkownicy kryptowalut zasługują na odpowiednią recenzję Crypto.com. Dlatego w UseTheBitcoin zdecydowaliśmy się stworzyć pełną recenzję Crypto.com ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. 

W tej recenzji Crypto.com omówimy wszystkie funkcje oferowane przez platformę, jej rozwiązania i sposób, w jaki firma pomaga w rozwoju całego ekosystemu kryptowalut. Ponadto zakończymy wnioskiem Crypto.com, który podsumowałby treść recenzowaną w tym przewodniku.

Jeśli jesteś inwestorem lub handlowcem, Crypto.com z pewnością będzie dla Ciebie jedną z najlepszych platform. Ten przewodnik skupi się na wszystkich produktach i usługach oferowanych przez Crypto.com. Pomogłoby ci to zrozumieć, jak ta firma rewolucjonizuje rynki wirtualnej waluty i blockchain. 

Przejdźmy do naszej recenzji Crypto.com

Czym jest Crypto.com?

Crypto.com to firma związana z kryptowalutą i blockchain, której celem jest przyspieszenie przejścia świata na waluty wirtualne. Firma oferuje użytkownikom możliwość przetwarzania płatności, korzystania z karty debetowej zasilanej kryptowalutami i udostępniania kryptowalut wszystkim. 

Jako firma, która powstała w 2016 roku, była w stanie osiągnąć niesamowitą liczbę użytkowników. Po czterech latach na rynku ponad 3 miliony użytkowników korzysta z rozwiązań dostarczanych przez Crypto.com. 

Prezesem firmy jest Kris Marszałek. Uważany jest za wytrawnego budowniczego firmy, był również prezesem grupy Ensgo i założycielem BEECRAZY. Dyrektorem finansowym jest Rafael Melo, ekspert finansowy z ponad 15-letnim doświadczeniem w płatnościach mobilnych. 

Inni czołowi członkowie zespołu to Gary Or (CTO), Bobby Bao (Head of Corporate Development), Brend Diehl (EVP, Global Head of Business Solutions) i wielu innych. Podczas gdy inne projekty kryptograficzne nie mają wyraźnego przywództwa, Crypto.com jest prowadzony przez jednych z odnoszących największe sukcesy liderów w branży kryptograficznej. 

Członkowie zespołu crypto.com

To wyraźnie pokazuje, że zespół został starannie zbudowany z liderami ekspertów z różnych branż. W porównaniu z innymi projektami kryptograficznymi, zespół stojący za Crypto.com jest zdecydowanie przygotowany i gotowy do zaoferowania doskonałych rozwiązań.  

Mając to na uwadze, firma wyznaje zestaw wartości, który pozwala skupić się na swoim celu: przyspieszeniu przejścia świata na wirtualne waluty.

Do głównych wartości firmy należą:

 • Jasno myśleć
 • Bądź zaradny
 • Pozostań zdeterminowany
 • Miej wielkie marzenia & Być stanowczym
 • Działaj jako właściciele
 • Pozostań pokorny

Rada doradcza Crypto.com jest również tworzona przez wybitne osobistości z różnych branż. Przewodniczącym Rady Doradczej jest Antoine Blondeau. Jest założycielem i partnerem zarządzającym Alpha Intelligence Capital. Jest to globalny fundusz venture capital skupiający się na firmach zajmujących się sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym. 

Pozostali członkowie Rady Doradczej to Rob Bier, Organization Design & Skalowanie, Chien-Liang Chou, Inżynieria, Chris Corrado, Technologia handlowa i Dimitri Tsamados, Talent. Ten zespół ekspertów będzie gotowy do współpracy z zespołem Crypto.com i pomoże firmie osiągnąć jej cel. 

W tej recenzji Crypto.com weźmiemy pod uwagę większość usług oferowanych przez tę platformę. Uważamy, że recenzja Crypto.com powinna być uczciwa, biorąc pod uwagę produkty, które obecnie oferują.


Kryptowaluta CRO

Kryptowaluta Crypto.com Coin (CRO) jest obecnie jedną z największych na świecie. Token CRO jest natywną kryptowalutą ekosystemu Crypto.com. Wszystkie usługi oferowane przez Crypto.com będą wspierane przez ten zasób cyfrowy. Zrozumienie kryptowaluty CRO jest bardzo ważną rzeczą w recenzji Crypto.com. 

Ten cyfrowy zasób został wprowadzony na rynek pod koniec 2018 roku. Celem było jego uruchomienie, aby przyspieszyć przyjęcie wirtualnych walut. Wykorzystując blockchain CRO, firma zasila szeroki wachlarz usług. 

Ponadto token CRO działa jako pośrednik w rozliczeniu walutowym między aktywami dla sieci Crypto.com. W tej chwili istnieją dziesiątki giełd kryptowalut obsługujących token CRO. W przyszłości inne platformy mogą dodać ten zasób cyfrowy do swoich notowanych na giełdzie monet. Niektóre z giełd obsługujących obecnie CRO to Bithumb, UPbit, ZB.com i wiele innych. 

Korzystając z tokena CRO, użytkownicy mogą korzystać z obniżonych opłat w wielu oferowanych rozwiązaniach. Jednocześnie mogą spodziewać się wyższych zarobków, jeśli zainwestują swoje monety w ekosystem Crypto.com. 

Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do karty Visa i aplikacji do mobilnych płatności kryptograficznych. Ponadto istnieje szeroki zakres usług finansowych, które pozwoliłyby inwestorom uzyskać preferencyjne stawki za Crypto Earn i Crypto Credit. 

W chwili pisania tego posta zasób cyfrowy CRO ma cenę 0,066059 USD. Ma również wycenę rynkową na poziomie 1,41 miliarda dolarów, co czyni ją 19. największą wirtualną walutą na świecie. 

Wykres cen CRO na crypto.com

Produkty i usługi aplikacji Crypto.com

Crypto.com oferuje szeroką gamę usług i produktów. Obejmują one kartę debetową kryptowaluty, kupowanie i sprzedawanie kryptowalut, wypłatę środków na portfel i rachunki bankowe, zarabianie pasywnego dochodu poprzez Crypto Earn, pożyczanie i pożyczanie za pośrednictwem Crypto Credit, wydobywanie płynności za pomocą Supercharger i wiele innych rzeczy.

Większość projektów kryptowalut jest analizowana pod kątem ich produktów i usług. Dodając je do naszej recenzji Crypto.com, możemy mieć jasny obraz tego, co oferuje firma. 

Przejdźmy jeden po drugim przez te rozwiązania i produkty, aby lepiej je zrozumieć. 

Karta debetowa kryptowaluty

Crypto.com jest jedną z pierwszych firm kryptograficznych oferujących kartę debetową w kryptowalutach. Karta debetowa Crypto.com to jeden z najbardziej zaawansowanych sposobów korzystania z cyfrowych walut. Będziesz mógł wydawać kryptowaluty w dowolnym miejscu na świecie, gdzie akceptowana jest karta debetowa Crypto.com VISA. 

Korzystanie z karty debetowej dostarczonej przez Crypto.com ma wiele zalet. Niemniej jednak korzyści zostaną podzielone na różne poziomy. Co to znaczy? Że w zależności od CRO, które postawisz, będziesz mieć różne nagrody. 

Dzięki bezpłatnej karcie Crypto.com VISA otrzymasz 1% nagrody CRO za każdy dokonany zakup. Jednak nagrody wzrosną do 8%, jeśli postawisz aż 5000000 CRO na swoim koncie Crypto.com. To jest ogromne, jeśli jesteś dużym posiadaczem tokenów CRO. Zrozumienie sposobu, w jaki działa karta Crypto.com VISA, było kluczową częścią tej recenzji Crypto.com. 

Poziomy są następujące: 

 • DARMOWY: nie ma potrzeby stawiania monet CRO. 1% nagrody CRO za wydawanie kart. Bez opłat miesięczne wypłaty z bankomatów do 200 $. Kursy międzybankowe z miesięcznym limitem 2000 USD.
 • Stawka 5000 CRO: 2% nagrody CRO od wydawania kart. Spotify w 100% za darmo. Bez opłat miesięczne wypłaty z bankomatów do 400 $. Kursy międzybankowe z miesięcznym limitem 4000 USD. 
 • Stawka 50000 CRO: 3% nagrody CRO od wydawania kart. Spotify w 100% za darmo. Netflix w 100% darmowy. Dostęp do poczekalni na lotnisku. Miesięczny limit wypłat z bankomatu bez opłat 800 USD. Kursy międzybankowe z miesięcznym limitem 10 000 USD. 
 • Stawka 500,000 CRO: 5% nagrody CRO od wydawania kart. Spotify w 100% za darmo. Netflix w 100% darmowy. Prime w 100% za darmo. 10% rabatu na Expedia. Ekskluzywny pakiet powitalny z gadżetami. Zarabiaj dodatkowe odsetki na platformie Crypto.com. Prywatna usługa Crypto.com z transakcjami blokowymi CRO OTC, raportami badawczymi, usługą dziedziczenia, dostępem do wydarzeń branżowych i priorytetową obsługą klienta. Dostęp do poczekalni na lotnisku, w tym jeden bezpłatny gość. Bez opłat miesięczny limit wypłat z bankomatu w wysokości 1000 USD. Miesięczny limit kursów walut międzybankowych w wysokości 20000 USD. 
 • 5000000 udziałów w CRO: 8% nagrody CRO przy wydaniu karty. Spotify w 100% za darmo. Netflix w 100% darmowy. Prime w 100% za darmo. 10% rabatu na Expedia. Ekskluzywny pakiet powitalny z gadżetami. Dodatkowe odsetki na platformie Crypto.com. Prywatna usługa Crypto.com z transakcjami blokowymi CRO OTC, raportami badawczymi, usługą dziedziczenia, dostępem do wydarzeń branżowych i priorytetową obsługą klienta. Partnerstwo Private Jet. Dostęp do poczekalni na lotnisku, w tym jeden bezpłatny gość. Bez opłat miesięczny limit wypłat z bankomatu w wysokości 1000 USD. Nieograniczone kursy międzybankowe.

CRO Staking Rewards

Możesz zobaczyć wszystkie szczegóły korzyści z karty Crypto.com crypto VISA na oficjalna strona

Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty

Możesz także kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą aplikacji Crypto.com. Aplikacja Crypto.com jest dostępna w formacie Sklep z aplikacjami i w Google Play. W tej aplikacji będziesz mógł kupować kryptowaluty po ich „prawdziwym koszcie”. 

Oficjalna aplikacja Crypto.com oferuje kupno i sprzedaż rozwiązań 7 walut fiducjarnych i ponad 80 kryptowalut. Jednocześnie aplikacja pozwoli Ci zarządzać i wydawać środki za pomocą karty VISA. 

Aby kupować kryptowaluty za pomocą tej aplikacji, będziesz musiał doładować swoje konto. Możesz to zrobić za pomocą karty debetowej lub kredytowej, przelewu bankowego lub nawet innych wirtualnych walut. Po wykonaniu tego kroku będziesz gotowy do kupowania kryptowalut. W przypadku tej recenzji Crypto.com jest to z pewnością ważna rzecz. 

Środki, które masz na koncie, można następnie wypłacić na zewnętrzny adres portfela. Niemniej jednak będziesz musiał zapłacić za to niewielką stałą opłatę. Jeśli chcesz wysłać wirtualne waluty do innego użytkownika aplikacji Crypto.com, będziesz mógł to zrobić natychmiast i za darmo. 

Dzięki aplikacji Crypto.com możesz również śledzić dużą liczbę monet. Pozwoliłoby ci to mieć cenne i dokładne informacje o rynku kryptowalut. Możesz monitorować ponad 200 monet, w tym ceny, wolumen obrotu, kapitalizację rynkową i inne. 

Opłaty za wpłaty, wymianę i przekazywanie środków użytkownikom z portfelem Crypto.com wynoszą 0,00%. Opłaty za przelewy na adresy zewnętrzne będą się zmieniać w zależności od waluty cyfrowej. Kupowanie i sprzedawanie kryptowalut jest zdecydowanie ważne, aby mieć pełną recenzję Crypto.com. 

Crypto Earn

Rynek zdecentralizowanych finansów (DeFi) rozwijał się w ciągu ostatniego roku. Podczas gdy tradycyjne finansowanie pozwalało jednostkom oszczędzać pieniądze i inwestować oszczędności, obecnie staje się mniej przydatne i ekskluzywne. 

Dzięki rynkowi DeFi użytkownicy kryptowalut z całego świata będą mieli dostęp do szerokiej gamy rozwiązań. Oznacza to, że z czasem będą mogli zarabiać na swoich wirtualnych walutach. 

Jednak platformy DeFi są zwykle trudne w użyciu dla tradycyjnych inwestorów. Dlatego firmy takie jak Crypto.com oferują rozwiązania umożliwiające dostęp do pasywnego dochodu za pomocą wirtualnych walut. 

Użytkownicy w Platforma Crypto Earn może zarobić do 6,5% rocznie na ich krypto i do 12% rocznie Dla Stablecoins. Odsetki są wypłacane co tydzień w Twojej kryptowalucie. Oznacza to, że jeśli zdeponujesz BTC, otrzymasz monety BTC. 

Użytkownicy, którzy stawiają na wirtualną walutę CRO, będą mogli uzyskać jeszcze lepsze stawki. To jedna z wielu zalet posiadania kryptowaluty CRO. Przy stawce 25 000 lub więcej CRO użytkownicy mogą zarabiać na następujących stopach procentowych:

Porównanie korzyści z obstawiania i bez obstawiania na crypto.com

W tej chwili Crypto.com oferuje użytkownikom możliwość zdobywania nagród w szerokiej gamie wirtualnych walut. Monety te obejmują między innymi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Litecoin (LTC). Dołączone są również Tezos (XTZ), MakerDAO (MKR) i Decentraland (MANA). 

Obsługiwana jest również większość stablecoinów, takich jak USD Coin (USDC), Tether (USDT), Binance USD (BUSD), Paxos Standard (PAX) lub TrueUSD (TUSD). W przyszłości Crypto.com chce dodać obsługę większej liczby monet i tokenów. Przyciągnęłoby to więcej użytkowników i inwestorów. 

Stablecoiny odgrywają bardzo ważną rolę na rynku kryptowalut. Pozwalają inwestorom uzyskać dostęp do dużej liczby produktów finansowych. Dlatego w tej recenzji Crypto.com bierzemy pod uwagę dostępność stablecoinów. 

Crypto Credit

Crypto Credit to jedno z najbardziej przydatnych rozwiązań oferowanych przez Crypto.com. Kredyt kryptograficzny to świetny sposób na uzyskanie natychmiastowej pożyczki. Aby to zrobić, musiałbyś tylko zdeponować kryptowaluty. Zaletą tej pożyczki jest to, że jest ona całkowicie natychmiastowa. Możesz go użyć, gdy tylko go otrzymasz i nie jest wymagane sprawdzenie zdolności kredytowej.

Usługi finansowe są teraz bliżej wszystkich dzięki platformom takim jak Crypto.com. Dzięki Crypto Credit możesz użyć swoich wirtualnych walut jako zabezpieczenia i uzyskać natychmiastową pożyczkę. Możesz otrzymać TUSD, PAX, USDC lub nawet USDT, które możesz wydać, gdy tylko je otrzymasz. Środki zostaną natychmiast zdeponowane w Twoim portfelu kryptograficznym. 

Pamiętaj, że z cyfrową walutą CRO będziesz mieć zniżki na swoje pożyczki. Możesz korzystać z CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, EOS i wielu innych wirtualnych walut obsługiwanych przez Crypto.com. Istnieje już kilka firm oferujących tego rodzaju usługi. Ta recenzja Crypto.com zawiera Crypto Credit jako ważną część tej firmy. 

Dzięki Crypto Credit możesz płacić w dowolnym momencie i nie będzie żadnych terminów dotyczących oświadczeń. Na przykład możesz zdeponować 5000 USD w BTC i otrzymać 2500 USD w PAX, TUSD, USDC i USDT. Możesz również użyć wyżej wymienionych wirtualnych walut jako zabezpieczenia. Jeśli postawisz więcej niż 25 000 CRO (obecnie ~ 16 500 USD), możesz uzyskać niższe roczne stopy procentowe. 

współczynnik depozytu do kredytu na crypto.com

Podczas gdy zdecentralizowany rynek finansowy (DeFi) może być trudny w użyciu, Crypto.com zapewnia wszystkim możliwości finansowe. Dlatego Crypto.com zapewnia te same rozwiązania i dostęp do świata finansów, ale w sposób przyjazny dla użytkownika. 

Crypto Pay

Dzięki rozwiązaniu Crypto Pay firmy Crypto.com możesz zacząć akceptować płatności kryptograficzne już dziś. Ta recenzja Crypto.com obejmie wszystkie produkty i usługi oferowane przez firmę. Crypto Pay jest częścią podstawowych rozwiązań, które zasilają ekosystem Crypto.com. 

Z Crypto Pay, możesz wejść do gospodarki kryptograficznej i zacząć akceptować Bitcoin i inne wirtualne waluty. Wszystko można zrobić poprzez integrację strony internetowej i w zaledwie kilku prostych krokach. Jeśli już korzystasz z tego rozwiązania, będziesz płacić niskie opłaty lub nie płacić ich wcale. 

Jest to znacznie lepsze niż korzystanie z innych dostawców usług związanych z kryptowalutami. Za rozliczenia w kryptowalutach możesz zapłacić zero opłat manipulacyjnych. Ponadto będziesz mógł zaoszczędzić do 80% na opłatach w porównaniu z typowymi procesorami płatniczymi. 

Ponadto nie musisz martwić się zmiennością kryptowalut lub problemami z konwersją. Ułatwiamy Ci zrozumienie tej recenzji Crypto.com. Otrzymasz zapłatę w krypto i otrzymasz preferowaną walutę fiducjarną. Oznacza to, że cały proces płatności będzie bardzo płynny dla wszystkich sprzedawców internetowych. 

Niektóre z firm, które już wdrożyły Crypto Pay Crypto.com, to między innymi WooCommerce, Ecwid, Opencart, Loveit i nopCommerce. 

Wreszcie, możesz również użyć Crypto Pay do wydawania swoich zasobów cyfrowych. Na dowolnej stronie obsługiwanej przez Crypto Pay będziesz mógł korzystać z aplikacji i płacić w zaledwie kilku krokach. Umożliwiłoby to bezproblemowe zakupy online i uzyskanie hojnego zwrotu pieniędzy. 

Zaproś znajomego i otrzymaj nagrodę

Crypto.com umożliwia również użytkownikom polecanie usług i otrzymywanie za to nagrody. Możesz otrzymać nagrodę do 2000 $ w CRO za każdego znajomego, którego polecisz na giełdzie Crypto.com. Jednocześnie będziesz cieszyć się 50% ich opłat transakcyjnych. 

W tej chwili nie ma limitów skierowań. Oznacza to, że możesz polecać dowolną liczbę znajomych. Oprócz tego otrzymasz bonusy na swoje konto natychmiast po spełnieniu wszystkich warunków. 

Będziesz mieć dedykowane konto online, które pozwoli Ci analizować wyniki Twoich poleceń. To da ci jasny obraz otrzymanych środków, w tym prowizji za transakcję. Premia za polecenie wyniesie 2000 $ dla tych użytkowników, którzy postawili 5 milionów CRO lub więcej. 

Jak widać poniżej, im wyższa stawka CRO, tym większe będą Twoje nagrody.

premie za polecenia na crypto.com

Crypto.com Exchange

Plik Giełda Crypto.com zawiera kilka funkcji i rozwiązań. To jedna z najważniejszych części tej recenzji Crypto.com. 

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że giełda Crypto.com jest obsługiwana przez CRO. Jego główne cechy to duża płynność, niskie opłaty i jedne z najlepszych cen realizacji. 

Giełda Crypto.Com została uruchomiona pod koniec 2019 roku i pozwala użytkownikom uzyskać jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek do handlu kryptowalutami. W zależności od 30-dniowego wolumenu obrotu i stawki CRO, możesz również obniżyć swoje opłaty handlowe. 

Warto wspomnieć, że giełda Crypto.com współpracuje z ujednoliconym REST i Websocket API. Dzięki temu byłby bardzo przyjazny dla użytkownika zarówno dla doświadczonych handlowców, jak i nowicjuszy na rynku. Ponadto umożliwia również użytkownikom handel z depozytem zabezpieczającym i instrumentami pochodnymi.

W chwili pisania tego posta istnieją 44 różne pary handlowe. Rynki będą tworzone przez trzy kryptowaluty: BTC, USDT i CRO. USDT to cyfrowa waluta z największą liczbą par handlowych na tej platformie. USDT jest obecnie wirtualną walutą o największym wolumenie na całym świecie. 

Korzystając z giełdy Crypto.com, będziesz musiał zostać zweryfikowany. W tym celu możesz wybrać weryfikację, którą chcesz mieć. Poziom identyfikacji „Podstawowy” umożliwiłby dostęp do większości usług poprzez podanie tylko adresu e-mail, numeru telefonu i imienia i nazwiska. Dzięki zaawansowanej weryfikacji będziesz mieć limit wypłat 100 BTC. Będziesz jednak musiał przesłać tożsamość na platformę. 

W kolejnych sekcjach recenzji Crypto.com będziesz w stanie zrozumieć, jakie są niektóre z innych usług oferowanych przez tę firmę.

Syndicate Crypto.com Review

Syndykat Crypto.com to rozwiązanie, które pozwoli projektom kryptograficznym zbierać fundusze z bazy użytkowników Crypto.com. Użytkownicy giełdy Crypto.com, którzy chcą uczestniczyć w tej sprzedaży tokenów, będą mogli to zrobić. Ponadto, jeśli obstawiasz CRO, będziesz miał pierwszeństwo w tej sprzedaży. 

Promotorzy tokenów będą przeznaczyć część swoich tokenów z 50% rabatem. Te monety mogą zostać nabyte przez użytkowników Crypto.com. Wszystkie zebrane fundusze zostaną zwrócone projektom kryptograficznym. Aby zrobić tę recenzję Crypto.com, bardzo uważnie śledziliśmy, jak działa Syndicate. 

Warto zauważyć, że te projekty kryptograficzne będą miały wiele zalet. Na przykład będą mogli zintegrować swoje tokeny z kartą Crypto.com VISA. Mogą również dodać go do sekcji pożyczek błyskawicznych i zaoferować wsparcie w sieci Crypto.com Pay.

Fundusze, które użytkownicy mogliby kupić za pomocą tej metody, będą zależały od postawionych przez nich CRO. Zakres obejmuje od 10 000 do 50 milionów tokenów CRO. Najniższa alokacja wyniosłaby 1000 USD, a maksymalna – 200 000 USD. 

Chociaż nie wszystkie projekty będą opłacalne w dłuższej perspektywie, jest to świetny sposób dla użytkowników na uzyskanie dostępu do tokenów z rabatem na rynku kryptowalut. W dłuższej perspektywie może to mieć pozytywny wpływ na inwestorów. 

Crypto.com Supercharger

W tej recenzji Crypto.com jest więcej rzeczy, które są powiązane z giełdą. Jedna z tych platform jest znana jako Sprężarka. Rozwiązanie Supercharger to bezpieczna platforma do wydobywania płynności, która umożliwia użytkownikom deponowanie tokenów i wydobywanie innych monet DeFi. 

W ostatnich miesiącach zdecentralizowany rynek finansowy zaczął oferować użytkownikom możliwość wydobywania tokenów. Odbywa się to poprzez dostarczanie płynności do tzw. Pul. Te pule umożliwiają handlowcom łatwą wymianę monet bez konieczności korzystania z tradycyjnej wymiany. 

Dzięki Supercharger użytkownicy będą mieli możliwość uczestniczenia w rynku DeFi. Możesz wpłacać i wypłacać środki z puli Superdoładowania w dowolnym momencie w „Okresie ładowania”. Po wygaśnięciu okresu ładowania rozpocznie się okres nagrody. Całkowity czas między inwestycją a okresem nagrody wyniesie 60 dni. 

Do tej pory Polkadot i Uniswap były oferowane użytkownikom na platformie Crypto.com. Użytkownicy aplikacji Crypto.com (z wyjątkiem obywateli Hongkongu, Chin i USA) mogliby uczestniczyć w tych wydarzeniach. Każdy zweryfikowany użytkownik Crypto.com Exchange może również uczestniczyć w wydarzeniach Supercharger. 

Użytkownicy będą mieli możliwość dokonywania wielu wpłat, zaczynając od 100 CRO. W „Okresie ładowania” użytkownicy będą wpłacać i wypłacać tokeny z puli według własnego uznania. W „Okresie premiowym” użytkownicy otrzymają nagrody na podstawie wyniku płynności zgromadzonego w „Okresie naliczania opłat”. Nagrody będą rozdzielane równomiernie każdego dnia. 

Obliczanie wyniku płynności będzie mierzone za pomocą różnych migawek. Płynność zapewniana przez każdego użytkownika byłaby mierzona co godzinę. Przykład podany przez Crypto.com jest następujący:

„Alice zapewnia płynność w następujący sposób:

 • 100 CRO od 1 do 10 dnia przez 24 godziny na dobę
 • Wycofuje swoje 100 CRO i od 11 do 20 dnia zapewnia 0 CRO
 • Wpłaca 200 CRO na 10 godzin dziennie od 21 do 30 dnia
 • Jej całkowita zapewniona płynność wyniesie (100 * 24 * 10) + (0 * 10) + (200 * 10 * 10) = 44 000 ”

Na koniec wszystkie wypowiedzi użytkowników zostaną zsumowane. Udział w płynności na użytkownika będzie równy całkowitej płynności dostarczonej na użytkownika podzielonej przez całkowitą płynność wszystkich użytkowników.

Otrzymane nagrody zostaną obliczone zgodnie z ich udziałem w całkowitej płynności. Oznacza to, że rozdysponowany token nagrody będzie równy liczbie tokena nagrody w tej puli pomnożonej przez udział płynności na użytkownika. 

Jeśli chcesz przyjąć nagrodę, zajmie to tylko kilka sekund. Musisz przejść do aplikacji Crypto.com i wybrać stronę szczegółów wydarzenia Supercharger. Jeśli zaakceptujesz przed pierwszym dniem dystrybucji nagrody, otrzymasz pełną nagrodę za pozostałe dni okresu nagrody. Jeśli nie zaakceptujesz dystrybucji nagrody przed jej rozpoczęciem, utracisz tę część nagrody. 

Recenzja Crypto.com: Staking i CRO Benefits

Obstawianie CRO za pomocą aplikacji Crypto.com dałoby wiele korzyści. Jednocześnie możesz zainwestować w aktywa cyfrowe CRO, jeśli uważasz, że ich cena może wzrosnąć. Obstawianie CRO to jeden z wielu sposobów nagradzania za udział w kosmosie. 

 • W zależności od poziomu obstawiania możesz otrzymać metalową kartę VISA premium
 • Możesz uzyskać korzyści z portfela kryptowalutowego, takie jak rabaty, dodatkowy zwrot gotówki na karcie i wiele innych
 • Możesz uzyskać lepszy APR w sekcji Crypto Credit i na platformie Crypto Earn

W ekosystemie Crypto.com jest wiele innych rozwiązań, które zapewnią Ci nagrody. Wystarczy przejrzeć tę recenzję Crypto.com i sprawdzić, na co pozwala kryptowaluta CRO. Zasadniczo wzmacnia korzyści płynące z korzystania z platformy Crypto.com. 

Im wyższa stawka, tym większe korzyści z produktów i usług Crypto.com. 

Crypto.com Recenzja DeFi, DeFi Wallet i DeFi Swap

Jak już wspomnieliśmy w tej recenzji Crypto.com, rynek DeFi przyciąga dużą liczbę inwestorów. Dlatego Crypto.com działa tak, aby oferować użytkownikom rozwiązania związane z DeFi. 

W tej sekcji recenzji Crypto.com omówimy dwie najbardziej przydatne usługi DeFi. Mówimy o portfelu DeFi i zamianie DeFi w Crypto.com. Aktywny udział w rynku DeFi jest dla nas zdecydowanie ważny. Dlatego wzięliśmy pod uwagę to w recenzji Crypto.com. 

Crypto.com Recenzja portfela DeFi 

Portfel Crypto.com DeFi to zdecentralizowane i bezpieczne rozwiązanie do przechowywania kryptowalut. Podczas gdy większość platform w przestrzeni kryptograficznej oferuje rozwiązania przechowawcze, Crypto.com idzie jeszcze dalej. Dlatego zdecydowali się zaoferować portfel DeFi. 

Dzięki Crypto.com DeFi Wallet użytkownicy będą mieli pełną kontrolę nad swoim krypto. To jest prawdziwe „Twoje klucze, Twoje krypto”. Będziesz prawdziwym właścicielem swoich monet. Bez pośredników. Możesz łatwo zarządzać BTC, ETH, CRO, LTC, XRP i XLM. Możesz także przechowywać tokeny ERC-20 w swoim portfelu DeFi. W przyszłości do tego portfela można dodać nowe monety. Przegląd Crypto.com ich produktów DeFi poprawiłby się, gdyby firma dodała nowe wirtualne waluty. 

Dzięki portfelowi Crypto.com DeFi Wallet uzyskasz dostęp do różnorodnych usług kryptograficznych. Te rozwiązania będą dostarczane przez Crypto.com i inne platformy. Ponadto Crypto.com stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Oznacza to, że Twoje klucze prywatne są szyfrowane na Twoim urządzeniu za pomocą Bezpiecznej Enklawy. Jest to chronione przez uwierzytelnianie biometryczne, a także uwierzytelnianie 2-F.

Opieka to główna różnica między aplikacją Crypto.com a portfelem DeFi Crypto.com. Portfel Crypto.com DeFi to portfel zarządzany przez użytkowników. Jesteś ostatecznym powiernikiem swoich funduszy. Otrzymasz pełny dostęp i kontrolę swoich kryptograficznych kluczy prywatnych. To jedna z najważniejszych części wirtualnych walut. Jesteś prawdziwym właścicielem swoich monet. Jest to zdecydowanie ważne dla naszej recenzji Crypto.com. 

Aplikacja Crypto.com to broker aktywów kryptograficznych, który działa jako powiernik. To jest zupełnie inny niż portfel DeFi Crypto.com. To rozwiązanie przechowuje krypto dla Ciebie i w Twoim imieniu. Będziesz mógł korzystać z tych środków, zarządzać nimi i nimi zarządzać, ale nie będziesz mieć kontroli nad swoimi kluczami prywatnymi. 

Crypto.com uważa, że ​​prawo człowieka do kontrolowania posiadanych pieniędzy jest prawem człowieka. Nikt inny nie może zdecydować za Ciebie. Dlatego zdecydowali się stworzyć portfel, który daje użytkownikom pełną kontrolę nad swoimi monetami. Jeśli chcesz zaangażować się na rynku DeFi, powinieneś skorzystać z tego portfela. Jeśli zamiast tego chcesz handlować zasobami cyfrowymi, aplikacja Crypto.com będzie dla Ciebie właściwym wyborem. 

Crypto.com Recenzja DeFi Swap

Wymiana kryptowalut stała się jednym z najgorętszych tematów w zasobach cyfrowych w ostatnich miesiącach. Użytkownicy mogą łatwo wymieniać swoje środki i monety na inne tokeny w zaledwie kilku prostych krokach. Wszystko bez konieczności polegania na scentralizowanej wymianie. Jednocześnie mogą farmić i wydobywać nowe tokeny, po prostu zapewniając płynność pul. 

DeFi Swap został stworzony przez Crypto.com, aby użytkownicy mogli uzyskać dostęp do zdecentralizowanych usług finansowych, w tym rolnictwa i wymiany monet. Główną różnicą między innymi protokołami DeFi jest sposób, w jaki użytkownicy są motywowani. Ta platforma będzie zasilana przez ekosystem Crypto.com i wirtualną walutę CRO. 

W tym protokole dostawcy płynności będą motywowani poprzez nowatorskie rozwiązanie o nazwie Triple Yield. Dostawcy płynności będą motywowani poprzez podział opłat za swap, zysk CRO DeFi dla stakersów CRO i LP oraz bonusowy zysk LP dla wybranych pul. 

Jak donosi Crypto.com, za pośrednictwem tego protokołu dostępnych jest 5 różnych funkcji. 

Pierwsza z nich nazywa się Swap. Użytkownicy będą mogli wymieniać (swap) tokeny, płacąc 0,3% opłaty za swap. Będzie to jeden z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie dostępu do dużej liczby tokenów. Wymiana jest obecnie bardzo ważna dla kryptowalut. Dlatego dodaliśmy to do naszej recenzji Crypto.com.

Drugą funkcją jest basen. Każda z pul płynności ma rezerwy na dwa różne tokeny ERC-20 (które są oparte na platformie Ethereum) i wydaje token ERC-20, który jest częścią puli. 

Trzecia funkcja to Boost. Dostawcy płynności mogą z łatwością zwiększać, żądać i przeglądać zyski CRO DeFi i Bonus LP Yield. Im większa zachęta dla użytkowników, tym lepsze wrażenia.

Czwarta funkcja pozwoli użytkownikom oszacować zysk CRO DeFi poprzez RRSO. Otrzymają wszystkie szczegółowe informacje, które muszą posiadać, aby zrozumieć sposób działania platformy.

Wreszcie ostatnią funkcją jest analityka. Jest to również związane z poprzednią funkcją. Użytkownicy mogą przeglądać ogólne i dane dotyczące tokena protokołu CRO DeFi Swap. Obejmuje to płynność, wolumen obrotu i wszystkie dostępne dane. 

Warto wspomnieć, że protokół działa na szczycie inteligentnych kontraktów działających na blockchainie Ethereum. Ponadto jest to oprogramowanie typu open source, które jest objęte licencją GPL. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz sprawdzić Raport dotyczący wymiany DeFi

Ceny Crypto.com 

Ceny Crypto.com to właściwy sposób na rozpoczęcie dnia. Ta strona dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji na temat wirtualnych walut. Możesz zobaczyć cenę największych kryptowalut na świecie, jak się zachowują i wiele innych rzeczy. Wzięliśmy to pod uwagę, aby zrobić recenzję Crypto.com. 

Ceny Crypto.com

Jeśli jesteś inwestorem lub traderem, potrzebujesz cennych informacji o rynku. Jednak znalezienie wszystkich potrzebnych danych może być trudne. Właśnie dlatego Crypto.com pomyślał o tym i postanowił stworzyć nową i unikalną platformę do wyświetlania informacji związanych z kryptowalutami.

Gdy tylko uzyskasz dostęp do strony, będziesz mógł zobaczyć, które z nich były największymi zmianami. Odnosi się to do czołowych walut z największymi wzrostami cen w ostatnich godzinach. Jeśli kryptowaluta poruszy się o 50%, może zostać wyświetlona na głównej stronie Cen Crypto.com. 

Korzystając z cen Crypto.com, będziesz miał również możliwość uzyskania cennych informacji o każdej z wirtualnych walut na rynku. Możesz na przykład zobaczyć cenę każdego zasobu, zmianę procentową w ciągu ostatnich 24 godzin i nie tylko. Możesz także kliknąć opcję „Handel”, jeśli chcesz kupić lub sprzedać określoną wirtualną walutę.

Dlatego uważamy, że ceny Crypto.com to świetny sposób dla inwestorów na uzyskanie dostępu do ich ulubionych wirtualnych walut i rozpoczęcie handlu nimi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W przyszłości do cen Crypto.com można dodać nowe informacje. Ta strona została niedawno zaprezentowana i wiele innych funkcji zostanie zaimplementowanych. 

Podsumowanie recenzji Crypto.com

W tej recenzji Crypto.com przejrzeliśmy główne usługi oferowane przez platformę. Udostępniliśmy również informacje o produktach, które są dostępne na Crypto.com. Wszystkie nowe i najbardziej ekscytujące trendy w kryptowalutach można znaleźć w tej recenzji Crypto.com. 

Niektóre z najczęściej stosowanych produktów obejmują kartę Crypto.com VISA i platformę Crypto.com Earn. To pokazuje, że użytkownicy szukają nowych sposobów na rozszerzenie swoich finansów i możliwości.

Uważamy, że ta recenzja Crypto.com powinna zakończyć się jasnym werdyktem dotyczącym rozwiązań oferowanych przez Crypto.com. W tej recenzji Crypto.Com uważamy, że firma jest liderem na rynku i można to zobaczyć w sposobie, w jaki przyspiesza światowe przejście na kryptowalutę. 

Podczas gdy dawno temu trudno było wymyślić kryptograficzną kartę debetową, obecnie jest to rzeczywistość. Rzeczywiście, inne firmy podążają za przykładem Crypto.com i są liderem w tej konkurencyjnej branży. 

Nieważne, czy jesteś traderem, czy inwestorem. Crypto.com będzie oferować usługi, których szukasz. Jednocześnie, jeśli jesteś entuzjastą wirtualnych walut, Crypto.com będzie również gotowe zaoferować Ci produkty, których potrzebujesz. 

Biorąc to pod uwagę, w tej recenzji Crypto.com stwierdzono, że firma zdecydowanie znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o przyspieszenie światowego przejścia na kryptowalutę. W jaki sposób? Ze wszystkimi rozwiązaniami, usługami i produktami oferowanymi użytkownikom kryptowalut z całego świata. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map