3Commas – narzędzie do handlu kryptowalutami, które trzeba mieć dla inwestorów

Wprowadzenie

3Commas jest jednym z najbardziej kompletnych narzędzi do handlu kryptowalutami dostępnymi na rynku. Jeśli myślisz o inwestowaniu lub handlowaniu kryptowalutami, 3Commas pomoże Ci zminimalizować ryzyko i zmaksymalizować zyski. Jeśli nie wiesz, jak zacząć handlować lub nie czujesz się wystarczająco pewnie, 3Commas z pewnością Ci pomoże.

Jak działa 3Commas?

Platforma uruchomiona w grudniu 2017 pomoże Ci, jeśli jesteś nowym użytkownikiem. Gdy zarejestrujesz się w 3Commas jako nowy użytkownik, otrzymasz bonus powitalny w wysokości 10 $.

Po zarejestrowaniu się będziesz mógł handlować na najważniejszych giełdach kryptowalut (obsługiwane są Bittrex, Bitfinex, Binance, Kucoin i Poloniex). 3Commas łączy się z Twoją ulubioną giełdą kryptowalut za pomocą API. Ale nie martw się! Twoje fundusze są bezpieczne. Podczas konfigurowania klucza API musisz wyłączyć wypłaty. W ten sposób 3Commas nie będzie w stanie wypłacić Twoich środków i będzie mógł jedynie wykonywać akcje handlowe.

Kiedy już ustanowisz połączenie między swoją giełdą kryptowalut a 3Commas, będziesz miał możliwość handlowania wszystkimi narzędziami dostarczonymi przez firmę.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, 3Commas oferuje możliwość skonfigurowania kodu uwierzytelniającego dwuskładnikowego, tak jak wiele innych giełd kryptowalut, portfeli i platform na rynku.

Kluczowe funkcje 3Commas – inteligentny handel, portfele i program wielu poleconych

Jedną z najważniejszych funkcji dostępnych w 3Commas jest funkcja SmartTrading. Dzięki SmartTrading inwestorzy mogą korzystać z narzędzi TakeProfit i StopLoss. Ta opcja jest dostępna jednocześnie na wielu giełdach kryptowalut. Pozwoliłoby to inwestorowi zmaksymalizować zyski poprzez dostosowanie portfela za pomocą różnych poleceń kupna lub sprzedaży po określonych cenach.

Inwestorzy utworzyli a Stop Loss gdy cena spadnie poniżej ceny ustalonej. Jeśli kupiłeś 1 ETH za 100 $ i ustawiłeś Stop Loss na -10%, to jeśli ETH osiągnie 90 $, Stop Loss automatycznie sprzedaje ETH na rynku.

Jeśli używasz Mieć zysk działa podobnie jak Stop Loss. Jeśli kupiłeś 1 ETH za 100 $ i ustawiłeś Take Profit na 10%, to gdy ETH osiągnie 110 $, system automatycznie zamknie transakcję za Ciebie.  

Najpopularniejsze narzędzia to Trailing Stop Loss i Trailing Take Profit. Pozwala to zmaksymalizować zyski i zminimalizować straty, ale zawsze zgodnie z tą samą początkową strategią. To bardzo przydatne narzędzie, którego nie oferuje większość platform handlowych. Ogólnie rzecz biorąc, inne giełdy kryptowalut są w stanie zapewnić użytkownikowi tylko stop loss lub take profit. Firma 3Commas zdecydowała się ulepszyć ten system, włączając Trailing Stop Loss i Trailing Take Profit.

Innym ważnym narzędziem, które posiada 3Commas, są portfolia. Dzięki tym portfelom możesz wybrać różne kryptowaluty do przechowywania lub śledzenia. Działa to podobnie jak fundusze ETF. Możesz inwestować w portfel utworzony wcześniej przez innego użytkownika lub możesz stworzyć swój własny portfel przy użyciu różnych wirtualnych walut.

Jeśli jesteś inwestorem, portfele mogą pomóc Ci zdywersyfikować posiadane aktywa i połączyć je z bardziej dochodowymi. Możesz śledzić te portfele i przyjmować do nich podobne strategie lub po prostu przez nie bezpośrednio na platformie. 

3Commas oferuje wielopoziomowy program poleceń które składają się z trzech poziomów. Jeśli polecisz innego inwestora za pomocą swojego linku polecającego, otrzymasz 7% jego depozytów. Jeśli to polecenie zaprosi nowego użytkownika, otrzymasz 2% jego depozytów. A jeśli drugi polecony doda nowego użytkownika do platformy, otrzymasz 1% jego depozytów na swoje konto.

Wniosek

3Commas to przyjazna dla użytkownika platforma inwestycyjna, która pozwala osobom fizycznym i inwestorom maksymalizować korzyści handlowe i zmniejszać straty handlowe. Dzięki różnorodności narzędzi dostarczonych przez platformę inwestor będzie mógł wypróbować najlepsze strategie handlowe, zmniejszając nieodłączne ryzyko handlu zmiennymi kryptowalutami.

Niedawno uruchomiona platforma pomoże handlowcom w ich strategiach inwestycyjnych maksymalizować ich zyski. Poza tym dla traderów, którzy muszą być cały czas połączeni ze swoimi inwestycjami, 3Commas oferuje domenę Aplikacja na iOS które można pobrać bezpłatnie z App Store.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map