Blox: Księgowość, śledzenie i zarządzanie kryptowalutami dla każdego

Czy kiedykolwiek miałeś problemy z obsługą kryptowalut przechowywanych na różnych platformach, giełdach, portfelach i urządzeniach? Jeśli tak, Blox jest rozwiązaniem tego problemu i jednym z najlepszych śledzenie kryptowalut usługi.

Blox to platforma do śledzenia i zarządzania kryptowalutami, która pozwoli Ci zmaksymalizować kontrolę nad swoimi aktywami.

W zaledwie kilku prostych krokach będziesz mógł mieć większą kontrolę nad swoimi kryptowalutami i przejrzysty przegląd swojego portfela, niezależnie od liczby posiadanych portfeli i kont.

Blox Crypto Management Solutions

Blox obecnie oferuje rozwiązania nie tylko dla użytkowników indywidualnych, ale także dla firm, które obsługują kryptowaluty.

Dzięki usługom świadczonym przez Blox będziesz mógł synchronizować portfele, giełdy, rachunki i salda kont.

Pomoże Ci to wyświetlić i zrozumieć cały portfel kryptowalut na jednym przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika panelu.

Oprócz tego, dzięki funkcji Auto-Sync, możliwe jest zsynchronizowanie wszystkich czołowych blockchainów, dostawców usług wymiany i portfeli kryptograficznych na tej samej platformie. Korzystając z interfejsu API Blox, wszystkie dane i informacje można zobaczyć w jednym miejscu.

Użytkownicy profesjonalni również musieliby mieć przegląd swoich dziennych sald. Blox zapewnia to rozwiązanie z saldami kont i aktywnością transakcyjną. Daje to prostotę zespołom finansowym i innym zaawansowanym użytkownikom.

Biorąc pod uwagę dane i prywatność, jest to bardzo ważne, Blox również o to dba. Według Google Trends wyszukiwane hasło „prywatność danych” osiągnęło najwyższy poziom od 2004 r. W Stanach Zjednoczonych.

Dlatego Blox jest wyposażony między innymi w Touch ID, rozproszone uprawnienia administratora i dostęp tylko do gotowości. Wybrani użytkownicy mają również możliwość skorzystania z niestandardowych rozwiązań spełniających ich potrzeby w zakresie bezpieczeństwa.

Niektórzy klienci, którzy skorzystaliby z usług Blox, to dyrektorzy kryptowalut, zarządzający aktywami, protokoły blockchain, firmy księgowe, firmy kryptograficzne, operacje wydobywcze, fundusze kryptograficzne, inwestorzy kapitału podwyższonego ryzyka i wiele innych.

Blox Crypto Management Tools

Blox to platforma, która umożliwia firmom i użytkownikom oznaczanie i klasyfikowanie transakcji w celu usprawnienia alokacji aktywów.

Firmy miały wiele problemów z obsługą kryptowalut i rozwiązań. Przeniesienie środków z jednego konta na drugie i przejrzysty przegląd ich portfeli jest oczywiście skomplikowanym zadaniem.


Ponadto każda platforma ma własny system przetwarzania i klasyfikowania transakcji, których nie da się łatwo agregować.

Właśnie dlatego Blox oferuje niestandardowe klasyfikacje transakcji, które pasują do planu kont użytkowników z tabelą Tx. Uprościłoby to pracę zespołów finansowych zajmujących się na co dzień aktywami kryptograficznymi.

Dodatkowo będą mieli możliwość wyeksportowania posiadanych danych finansowych do pliku CSV, który pomoże im uzyskać jasny przegląd wszystkich informacji. Pliki te mogą być używane do celów raportowania, a także do przechowywania kopii bezpieczeństwa wszystkich ruchów i zmian w portfelu.

Kolejnym przydatnym narzędziem dostarczonym przez Blox jest Audit Trail. To narzędzie pomaga członkom zespołu cofać się w ruchu transakcji. W ten sposób firmy mogą wykrywać błędy i je korygować, zapobiegać oszustwom, śledzić ruch aktywów i ulepszać swoje sprawozdania finansowe.

Więcej funkcji Blox

Blox ma wiele innych funkcji, które sprawiają, że ta usługa zarządzania kryptowalutami jest wyjątkowa dla osób fizycznych i firm.

Obejmuje:

  • Automatyczne śledzenie i synchronizacja: możesz synchronizować dowolną liczbę portfeli i wymieniać konta.
  • Narzędzia finansowe CPA: zespoły finansowe mogą korzystać z tych usług, aby lepiej obsługiwać datę finansową
  • Pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym: panel zapewnia dane w czasie rzeczywistym i pomaga przeglądać i rozumieć salda, transakcje i dane historyczne.
  • Wsparcie mobilne i internetowe: usługi Blox zostały stworzone zarówno dla użytkowników internetowych, jak i mobilnych. W tej chwili istnieje wsparcie dla urządzeń iOS, Android i internetowych.
  • Księgowość i kontrola transakcji: Blox generuje raporty finansowe, klasyfikuje różne aktywa i pomaga zarządzającym aktywami lepiej obsługiwać fundusze kryptograficzne.
  • Zwiększone bezpieczeństwo i prywatność dla użytkowników, aby mieć pewność, że ich dane są zawsze chronione.

Firma dodała również nową funkcję o nazwie Podstawa kosztów Blox. Dzięki niemu użytkownicy mogą łatwo obliczyć zysk i stratę kryptowaluty. Zmniejszyłoby to zapotrzebowanie na arkusze kalkulacyjne, kalkulatory i inne narzędzia.

W tej chwili Blox oferuje usługi dla dużej liczby klientów, w tym eToro, Nexo, Paxful, crypto.com, Zilliqa, SwissBorg, 0x i wielu innych.

Podstawa kosztów

Nowo wprowadzona funkcja Blox daje firmom i profesjonalistom kontrolę nad pierwszym w branży zautomatyzowanym i dokładnym narzędziem do obliczania podstawy kosztów kryptowaluty. Obliczanie zysków i strat na kryptowalutach w czasie rzeczywistym nigdy nie było łatwiejsze i szybsze.

Inteligentny silnik automatyzacji Blox nie tylko zapewnia dokładne wyniki przy przełomowych w branży prędkościach, ale także zapewnia wszechstronne zarządzanie i kontrolę filtrowania, aby cały proces obliczeniowy przebiegał bezproblemowo.

Eksport CSV

Utrzymuj połączenie kryptograficzne z tradycyjnym oprogramowaniem księgi głównej, takim jak Quickbooks i Xero. Ułatwiamy importowanie lub eksportowanie transakcji za pomocą platformy Blox do organizowania, zarządzania i konwertowania do formatu CSV w ciągu kilku sekund.

Użytkownicy Blox mogą skorzystać z naszych narzędzi do importowania i eksportowania, aby pomóc im podczas audytów, sezonu podatkowego lub ogólnej księgowości i księgowości.

Współpraca

W przypadku zespołów, które muszą pracować razem lub zdalnie, ważne jest, aby mieć bezpieczne narzędzia do współpracy, aby zapewnić uprzywilejowany dostęp do portfeli kryptograficznych i rachunków dla firm, inwestorów księgowych i księgowych.

Blox sprawia, że ​​udostępnianie dostępu do prywatnych i wrażliwych informacji jest bezpieczne. Nasze inteligentniejsze narzędzia do współpracy tworzą bezpieczny ekosystem dla zespołów pracujących nad kontami i portfelami.

Wniosek

Blox to platforma do księgowania, śledzenia i zarządzania kryptowalutami, która ma na celu uproszczenie sposobu, w jaki użytkownicy obsługują ich aktywa kryptowalutowe.

Biorąc pod uwagę rozwój branży kryptowalut w ostatnich latach, firmy na rynku wymagają nowych rozwiązań do obsługi, wizualizacji i zrozumienia portfeli kryptowalut.

Jako platforma przyjazna dla użytkownika, Blox już wcześniej oferował usługi wielu uznanym firmom w tej branży.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map