Najlepsze akcje Blockchain na 2020 rok

Rozwój blockchain spowodował, że pojawiło się wiele firm, które wykorzystują tę technologię do oferowania ludziom różnych usług. W tym artykule przyjrzymy się dwóm najgorętszym akcjom blockchain, na które należy uważać w tym roku. 

SQ

Square (NYSE: SQ) ma stale rozwijający się ekosystem handlowy, co czyni go popularnym narzędziem handlowym, a także jedną z najlepszych akcji blockchain na rynku. Firma zatrudniła pięciu inżynierów open-source do pracy nad ulepszeniem ekosystemu, nie wspominając o usługach Matta Corallo, znanego dewelopera Bitcoina. Ten dział skoncentrowany na Bitcoin jest również kierowany przez Steve’a Lee, byłego dyrektora Google. 

Dyrektor generalny Square, Jack Dorsey, jest zagorzałym zwolennikiem Bitcoina, integrując swoją aplikację gotówkową, aby umożliwić kupowanie i sprzedawanie wspomnianej kryptowaluty użytkownikom. Jest to poszukiwana funkcja wśród fanów kryptowalut, a aby udowodnić swoją rację, usługa przyniosła ponad 190 milionów dolarów przychodu w pierwszych dwóch kwartałach 2019 roku i przyniosła zysk brutto w wysokości prawie 3 milionów dolarów.. 

Ten ruch sprawił, że Square stał się graczem akcji blockchain pod względem popularnych akcji technologicznych do kupienia. Prezes i współzałożyciel akcji blockchain powiedział również, że w dłuższej perspektywie kryptowaluty pozwolą na uruchomienie produktu, z którego ludzie będą mogli korzystać globalnie, tak jak firma internetowa.. 

W ten sposób użytkownicy nie muszą odwiedzać różnych rynków, banków i organów regulacyjnych, aby to zrobić.

Powiedziawszy to, w 2020 roku Square reprezentuje jedną z najlepszych akcji wzrostu blockchain i jest zdecydowanie jedną z akcji blockchain, w które można inwestować. 

GBTC

Kolejną topową akcją technologiczną i blockchain, na którą należy zwrócić uwagę w 2020 r., Jest Grayscale Bitcoin Trust (Btc) OTCMKTS: GBTC.

Przechowywanie jednych z najlepszych akcji blockchain i kryptowaluty w bezpieczny sposób może być wyzwaniem, a według Grayscale zarządzanie funduszami GBTC jest warte więcej niż roczna opłata, kładąc nacisk na system bezpieczeństwa, który wykorzystuje wiodące w branży standardy bezpieczeństwa. 

Jednak Andrew Left z Citron Research uważa, że ​​może to nie być rozsądne, szczególnie w przypadku wysokich składek, rocznej opłaty i czynników ryzyka związanych z ogólną zmiennością na rynku kryptowalut. 

Nie pomaga również fakt, że pojazd inwestycyjny nie musi rejestrować się w SEC. Akcje Trustu w ofercie prywatnej są również ograniczone do rocznego okresu utrzymywania, zanim inwestorzy będą mogli je odsprzedać na rynku publicznym, dlatego należy wziąć pod uwagę ryzyko braku płynności w tym okresie. 

Wyniki akcji GBTC

Od października 2018 r. Każda akcja ceny akcji GBTC odpowiada mniej niż 0,0001 Bitcoin, co oznacza, że ​​potrzebujesz więcej niż 1000 akcji GBTC, aby posiadać jeden bitcoin. GBTC odnotowywał stały wzrost w 2017 r. I osiągnął szczyt pod koniec roku. 

Jednak jego wyniki w 2018 r. Ulegały wahaniom i ogólnie wykazywały tendencję spadkową, z prawie 65% spadkiem od początku roku do października 2018 r. Silniejsze spadki mogą oznaczać, że akcje mogą stracić większość lub całość swojej wartości. Cena Bitcoina rosła w 2019 r., A GBTC naturalnie podążał za nią.

Akcje GBTC Blockchain nie są akcjami

Grayscale Bitcoin Trust nie jest prawdziwą akcją zwykłą, a udziałowcy GBTC są właścicielami części otwartego funduszu powierniczego. Fundusze powiernicze często przechowują fizyczne towary i waluty i są zobowiązane do posiadania stałego portfela, a nie zmiennego. 

GBTC to fundusz powierniczy, który posiada tylko jedne z najlepszych akcji blockchain Bitcoin, a ustawa o spółkach inwestycyjnych z 1940 r. Nie obejmuje funduszy powierniczych, więc nie zapewnia żadnej z tych zabezpieczeń inwestorom. Nie kwalifikują się również do regulacji przez Commodity Futures Trading Commission. 

Czy akcje GBTC to dobra inwestycja?

GBTC to zaufanie, które posiada tylko Bitcoin, ale w przeciwieństwie do cen na rynku kryptowalut, cena akcji GBTC nie odpowiada dokładnie bazowej cenie Bitcoin, która jest podatna na dzikie wahania. Jego akcje mogą być sprzedawane z premią do jej aktywów, a nawet z dyskontem w stosunku do całkowitych zasobów Bitcoin, w zależności od nastrojów inwestorów. 

Większości inwestorów lepiej byłoby przyjrzeć się giełdzie i prowadzić listę obserwowanych firm, które mają najlepsze akcje blockchain do kupienia..

Dla tych, którzy chcą zaakceptować ogromne ryzyko, GBTC oferuje szansę na duże zyski. 

Zarówno Square (NYSE: SQ), jak i Grayscale Bitcoin Trust (Btc) OTCMKTS: GBTC to dwie obiecujące spółki technologiczne, na które warto zwrócić uwagę w 2020 roku. Upewnij się jednak, że wykonujesz własną analizę due diligence, aby podejmować właściwe decyzje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map