Zakłady sportowe z kryptowalutą

Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Litecoin i Ethereum, całkowicie zmieniły sposób działania zakładów sportowych – i niezależnie od tego, czy chodzi o niższe opłaty transakcyjne, szybsze płatności, czy większą anonimowość związaną z dokonywaniem płatności online, jasne jest, że kryptowaluty i zakłady sportowe to naturalne dopasowanie. W tym poście przyjrzymy się niektórym z głównych sposobów, w jakie kryptowaluty zmieniły branżę.

Łatwiejsze, szybsze i bezpieczniejsze płatności

Wyobraźmy sobie, że dokonujesz wpłaty w tradycyjnej witrynie z zakładami sportowymi online. Załóżmy dla celów argumentacji, że do dokonania tej wpłaty będziesz używać karty debetowej lub kredytowej. Po wybraniu kwoty, którą chcesz wpłacić, musisz wprowadzić numer swojej długiej karty. Następna byłaby data wygaśnięcia, a na koniec CVV z tyłu karty. Zobacz problem?

To dużo informacji, które warto podać w witrynie hazardowej online – i niezależnie od tego, czy w pełni ufasz bukmacherowi, czy nie, zawsze istnieje taki stopień „czy to bezpieczne”, gdy dokonujesz wpłaty w ten sposób.

Kiedy używasz kryptowaluty do wpłaty, to zupełnie inna gra w piłkę. Zamiast podawać poufne informacje o metodzie płatności na stronie z zakładami sportowymi, jedyne, co musisz zrobić, to skopiować adres portfela kryptowaluty i wysłać im dowolną walutę, w której będziesz wpłacać. W ciągu kilku minut depozyt pojawi się w systemie zaplecza bukmachera i będziesz mógł od razu zacząć stawiać zakłady!

Kolejna ważna zaleta używanie kryptowalut w internetowych serwisach bukmacherskich polega na tym, że podczas dokonywania płatności nie ma pośredników. Na przykład, gdy dokonujesz płatności online za pomocą kart debetowych i kredytowych, VISA lub MasterCard działają jako „pośrednik” między transakcjami. Nie tylko są w stanie zablokować płatność (jeśli otrzymali takie polecenie od organów rządowych), ale także mogą pobrać dość wysoką opłatę. Większość witryn hazardowych online płaci od 1 do 4% za każdą transakcję kartą i, jak możesz sobie wyobrazić, ta opłata jest przenoszona na graczy. Możesz zostać poproszony o faktyczne uiszczenie opłaty lub możesz zobaczyć to odzwierciedlone przez bukmachera oferującego mniejsze i rzadsze bonusy.

Nowe strony internetowe z zakładami sportowymi

Strony internetowe z zakładami sportowymi do jazdy konnej

Konkurencyjny rynek jest prawie zawsze dobrą rzeczą. Jak widzieliśmy w większości branż na całym świecie, generalnie im więcej firm wchodzi do branży, tym lepsze są produkty – i tym niższe ceny dla konsumentów. Te same pierścienie dotyczą hazardu online i przy tak wielu zakładach i witryny kasyn online, dziś są lepsze kursy, lepsze oferty bonusów powitalnych i lepsze doświadczenia z zakładami sportowymi.

Oczywiście w przypadku kryptowalut zauważyliśmy wiele otwartych witryn bukmacherskich skupionych na kryptowalutach. Wiele z tych witryn akceptuje tylko kryptowaluty – co czyni je popularnym miejscem docelowym dla graczy na całym świecie.

Przyjrzyjmy się na przykład 5Dimes. 5Dimes to jedna z najstarszych stron internetowych z zakładami sportowymi kryptowalutowymi na świecie i była to jedna z pierwszych witryn, które zaczęły zezwalać graczom na dokonywanie wpłat i wypłat (oraz obstawianie za pomocą) Bitcoin. Witryna zrewolucjonizowała kryptowalutową stronę branży gier hazardowych online i ustanowiła silny punkt odniesienia dla witryn konkurencji, które widzieliśmy, jak otwierają się w ciągu najbliższych kilku lat..

Obecnie istnieje więcej witryn bukmacherskich akceptujących płatności w kryptowalutach niż kiedykolwiek wcześniej, a wiele z nich zaczęło również akceptować nowe kryptowaluty. Na przykład będziesz w stanie korzystać z Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dodgecoin, Ethereum, Monero, Zcash i Dash.

Miłośnicy „unikają” wściekłych oczu

Ze względu na sposób, w jaki rozwijane są kryptowaluty, są one ogólnie postrzegane jako znacznie bezpieczniejsza alternatywa dla graczy w porównaniu z konwencjonalnymi metodami płatności. Teraz, dla graczy w całej Europie, to generalnie nie będzie problemu. Przyjrzyjmy się jednak graczom z Azji – Chin, Filipin i Tajlandii. Kraje te notorycznie zwalczają hazard i są znane z tego, że w rzeczywistości nakładają kary – aw niektórych przypadkach – więzią tych, którzy obstawiają zakłady online. Jest to jedna z głównych zalet korzystania z kryptowalut, takich jak Bitcoin; to jest całkowicie anonimowe. Nikt nie może prześledzić wpłat do iz kont hazardowych online, a tak długo, jak będziesz przestrzegać podstawowych środków bezpieczeństwa, będziesz mógł grać bez wiedzy!

Kolejną ważną zaletą hazardu kryptowalutowego na stronach z zakładami sportowymi jest to, że transakcje nie pojawiają się na wyciągach bankowych. Głównym problemem związanym z dokonywaniem płatności za pomocą kart debetowych i kredytowych jest to, że wyciąg z konta bankowego będzie zawierał transakcje hazardowe. To wszystko dobrze i dobrze – dopóki nie zdecydujesz, że chcesz ubiegać się o kredyt hipoteczny lub inną formę kredytu. Ogólnie rzecz biorąc, transakcje hazardowe online są postrzegane jako wysoce negatywne przez potencjalnych pożyczkodawców, a wielu graczy stwierdziło, że ich wniosek o kredyt hipoteczny został wprost odrzucony, po prostu dlatego, że na ich koncie było kilka transakcji hazardowych..

Po prostu nie stanowi to problemu, gdy używasz kryptowalut, więc oprócz zwiększonej prywatności i bezpieczeństwa jest to również dobry sposób na upewnienie się, że nie masz żadnych „czarnych znaków” na swoim imieniu, jeśli chodzi o kredyt.


Wniosek

W ciągu ostatnich 5 lat liczba bukmacherów, którzy akceptują kryptowaluty podobnie jak Bitcoin i Zcash wzrosła dramatycznie. Obecnie istnieje ponad 60 witryn hazardowych online, które specjalizują się w kryptowalutach lub akceptują je – a jeśli zdecydujesz się na korzystanie z kryptowalut, będziesz mógł cieszyć się szybkim, bezpiecznym i bezproblemowym sposobem prowadzenia zakładów online.

Bitcoin – i inne kryptowaluty – są również łatwiejsze do zdobycia niż kiedykolwiek wcześniej. Istnieją setki internetowych platform transakcyjnych, które umożliwiają ich zakup – i możesz to zrobić za pomocą gotówki, kart debetowych i kredytowych, e-portfeli, takich jak PayPal i Skrill, a nawet dokonując bezpośredniego przelewu bankowego!

Źródło obrazu: Casino.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map